PDA

View Full Version : DOMO pe tricourile ros-albastrilor !



delaoltenia
7th August 2014, 09:48
FC Steaua Bucuresti anunta ca, incepand din aceasta saptamana, a semnat un parteneriat cu retailerul DOMO, unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata vanzarilor din acest domeniu in Romania .
Sigla celor de la DOMO se va regasi pe partea din spate a tricourilor ros-albastrilor la toate partidele disputate de echipa noastra in competitiile interne.
De altfel, Steaua a implementat deja sigla noului partener oficial inca de la partida castigata cu CS Universitatea Craiova de sambata trecuta, castigata cu 3-1.


http://i58.tinypic.com/15qpved.jpg

delaoltenia
7th August 2014, 09:52
„Campaniile de oferte speciale pe care le-am lansat de-a lungul timpului și care au avut în prim plan fotbalul, ne-au confirmat o mare pasiune pentru acest sport în rândul clienților DOMO. Am mers un pas mai departe și am identificat preferința acestora pentru echipele din Liga I și astfel am ales să susținem în sezonul 2014-2015 două mari echipe de fotbal concurente: Steaua si Dinamo, care însumează cel mai mare număr de suporteri ai fotbalului în România”, Kim Koellner, CEO DOMO Retail.

sursa: www.steauafc.com

Stifi Jamaicanu
15th August 2014, 21:46
Deja au rupt contractul? La meciul de azi nu apare pe tricou.