PDA

View Full Version : Etapa 3: Brasov - Otelul 1-1



Leo
1st August 2014, 11:44
Luni, 11 august, ora 21.00, Look Plus.

fl0o
1st August 2014, 13:10
Luni ma... tot luni:mda:
Alte televiziuni acelasi rahat... fotbal pentru suporteri

Steel Jar29
1st August 2014, 19:18
Avem abomanemt la ziua de luni.:D

Hingherul
1st August 2014, 19:44
huuuuaaaaa plecati ba de aici cu insolventa voastra. crescatori de cincile ce sunteti!

Leo
2nd August 2014, 12:47
1 solist.

fl0o
3rd August 2014, 12:34
doi

phife
3rd August 2014, 12:35
Luni ma... tot luni:mda:
Alte televiziuni acelasi rahat... fotbal pentru suporteri


astia au ceva cu voi..

x. asta meci greu. 1x

delaoltenia
3rd August 2014, 23:38
egalitate

fl0o
4th August 2014, 00:21
astia au ceva cu voi..Is suparati ca nu a impartit Stan banii de CL cu ei.

delaoltenia
4th August 2014, 00:22
Care-i atmosfera la Papadie ? ;) :D

fl0o
4th August 2014, 03:28
Nu-i nici dracu la ora asta

cataa.
7th August 2014, 11:25
1 solist

solaris
8th August 2014, 02:38
Cred ca se lasa cu multe cartonase rosii la acest meci. Nu castiga nimeni...doar un egal...dar in niciun caz la zero!

Doctor_Satan
11th August 2014, 12:15
La ora 21 la Brasov va fi racoare, dar exista riscul sa vina si ursul. Sper ca ai nostri sa nu joace timorati si din acest motiv, ca in rest, au destule.
La cum ne prezentam in acest moment, cu portarii titulari lipsa si jucatori de mana a doua, avem sanse minime de a pleca cu vreun punct de sub Tampa.

megastar
11th August 2014, 18:09
Niciun suporter fcbrasovean? Si noi cu cine mai purtam discutii? Ce s-o mai fi intamplat cu Forza Carpatica?

Bobi Cearton
11th August 2014, 22:21
1-0 la pauza. Gol Zaria.

Brasovenii n-au vazut bani de luni de zile, cred ca ultimul salariu l-au primit pt ca patronii au fost obligati sa faca plati ca sa ia licenta, in dec 2013:confused:

Hingherul
11th August 2014, 22:55
vad ca cincilele trag la un egal
1-1 pana acum

felicitari:

Dario, reivan, solaris ... oameni cumpatati :D

Johnny D
11th August 2014, 23:25
Saracii brasovici... Darkslowstar cred ca e distrus la ora asta!:(


Dario, reivan, solaris ... oameni cumpatati :D
Da, au si stiut ei ca stegarii au sa rateze in prostie, iar ailalti au sa aiba un gunoi de bulan presarat cu trageri grosolane de timp, rupte din falcile lui Pitziurca!:))

Steel Jar29
12th August 2014, 01:36
Avem o echipa care sufera la toate capitolele si asta se transpune si in teren.
Am avut 4 debutanti in meciul asta si 2 au avut sub 20 de ani.
Am pierdut 20 de jucatori foarte importanti si jucam cu unii care nu prindeau nici lotul largit in campionatul trecut.
Am inceput foarte tarziu pr3gatirea si jucatorii nu s3 cunosc intre ei.
Jucam prost si nu imi vine sa cred ca acum 2 luni etalam cel mai frumos si ofensiv fotbal. ..e crunta trecerea de la ce am avut si ce am fost, in urma cu numai 2 luni, la ce avem si ce suntem.
**** Adamescu si Bors...sper sa moara in puscarie si sa le moara neamurile incet si ingrozitor.

fl0o
12th August 2014, 04:36
De remarcat portarul asta :D

relansat
12th August 2014, 07:24
Avem o echipa care sufera la toate capitolele si asta se transpune si in teren.
Am avut 4 debutanti in meciul asta si 2 au avut sub 20 de ani.
Am pierdut 20 de jucatori foarte importanti si jucam cu unii care nu prindeau nici lotul largit in campionatul trecut.
Am inceput foarte tarziu pr3gatirea si jucatorii nu s3 cunosc intre ei.
Jucam prost si nu imi vine sa cred ca acum 2 luni etalam cel mai frumos si ofensiv fotbal. ..e crunta trecerea de la ce am avut si ce am fost, in urma cu numai 2 luni, la ce avem si ce suntem.
**** Adamescu si Bors...sper sa moara in puscarie si sa le moara neamurile incet si ingrozitor.

da, otelul era un soi de real madrid la o scara mai mica. joc in viteza, verticalizari, toate cele. era o placere sa o vezi jucand. :groggy:

megastar
12th August 2014, 09:15
da, otelul era un soi de real madrid la o scara mai mica. joc in viteza, verticalizari, toate cele. era o placere sa o vezi jucand. :groggy:


Daca ramanea echipa din returul trecut, plus 2-3 plombe, trageam la titlu. Nu imi place sa exagerez, dar cand vad ce jucatori au echipele din fata si ce jucatori am avut noi si i-am pierdut ca prostii, cred cu tarie ca eram pe podium cel putin.

Doctor_Satan
12th August 2014, 10:32
De remarcat portarul asta :D

Da, iar la urmatorul meci va gafa, cum a facut-o si Vlasie la al doilea meci.
Daca nu se fac modificari masive in iarna, suntem ca si retrogradati cu acest lot.

Steel Jar29
12th August 2014, 10:36
Cauta statistica campionatului trecut si vezi cine a avut cea mai mare posesie, cele mai multe driblinguri, cele mai multe ocazii ( din pacate ratate) si mai vorbim dupa.
Pentru nivelul din Liga 1 aveam echipa de podium.
Acum suntem ultima echipa care s-a reunit pentru pregatire, cu multi jucatori noi si nici pe aproape la fel de valorosi ca cei 20 pierduti.

phife
12th August 2014, 11:35
Daca ramanea echipa din returul trecut, plus 2-3 plombe, trageam la titlu. Nu imi place sa exagerez, dar cand vad ce jucatori au echipele din fata si ce jucatori am avut noi si i-am pierdut ca prostii, cred cu tarie ca eram pe podium cel putin.

:happy
deci , astra , petrolul si steaua : una din ele era sub otelul :happy :happy.
hai omule fii serios

Razvan T.
12th August 2014, 12:34
Rezultat excelent pentru "U" Cluj. :P

megastar
12th August 2014, 13:09
:happy
deci , astra , petrolul si steaua : una din ele era sub otelul :happy :happy.
hai omule fii serios


Sunt cat se poate de serios. Tu ai vazut ce a patit de exemplu Steaua la Galati in tur? Si nu venisera inca intaririle. Dominam toate echipele la nivel de pase, de posesie, aveam in sfarsit portar, dupa multi ani, aveam jucatori tineri si de perspectiva, marcatori pur sange. DIn pacate am pierdut tot, cand niste idioti s-au zgarcit la vreo 200000 de euro in total.

fl0o
12th August 2014, 14:25
Plm... noi jucam cu mingie rosie pe canicula si vorbesti de sute de mii de euro?

Doctor_Satan
12th August 2014, 14:36
Trebuie sa avem grija si de mingea aia, asa rosie cum este ea. Daca o pierdem, astia ar fi in stare sa ne desfiinteze pentru ca nu mai au bani.

megastar
12th August 2014, 16:12
Plm... noi jucam cu mingie rosie pe canicula si vorbesti de sute de mii de euro?

Explicatia cu mingea e ca cica banii s-au platit, dar LPF nu a trimis mingile.
Era usor sa faca bani in vara asta. Cumparau pe bani putini si vindeau pe bani multi. Insa cine sa stie sa faca afaceri cand toti indivzii astia nu au facut decat sa fure sau sa primeasca niste contracte de la stat.

Steel Jar29
12th August 2014, 18:57
Suntem praf si pulbere in momentul asta si nu pare ca mai avem cum sa ne salvam.
Mi-am zis ca impreuna reusim, suporteri si jucatori, am incercat sa raman optimist cand logica incerca sa imi arate ca suntem mai aproape de desfiintare decat de o redresare.
Nu ma intereseaza daca retrogradam, nu in comparatie cu o posibila desfiintare a Otelului.

Hingherul
12th August 2014, 18:58
si cica Tim nu are puteri de vrajitor :))

cip
12th August 2014, 19:16
Daca ramanea echipa din returul trecut, plus 2-3 plombe, trageam la titlu.
daca ramanea ****stan nu va mai trebuiau nici plombe...:D
eu cand va spun ca s-a suit scroafa-n copac...:sneaky:

megastar
13th August 2014, 06:46
si cica Tim nu are puteri de vrajitor :))

Cea mai tare magie pe care a facut-o e ca a disparut de aici. Bravo, ma inclin.

megastar
13th August 2014, 06:47
daca ramanea ****stan nu va mai trebuiau nici plombe...:D
eu cand va spun ca s-a suit scroafa-n copac...:sneaky:

Hai sa ma bag si eu in seama chiar daca n-am nimic de spus.

megastar
13th August 2014, 06:49
Suntem praf si pulbere in momentul asta si nu pare ca mai avem cum sa ne salvam.
Mi-am zis ca impreuna reusim, suporteri si jucatori, am incercat sa raman optimist cand logica incerca sa imi arate ca suntem mai aproape de desfiintare decat de o redresare.
Nu ma intereseaza daca retrogradam, nu in comparatie cu o posibila desfiintare a Otelului.

Cateodata fotbalul nu are legatura cu logica. Eu sper pana cand matematica ma va contrazice.

Doctor_Satan
13th August 2014, 09:01
si cica Tim nu are puteri de vrajitor :))

Da, din puterile lui nemasurate s-a nascut Adamescu. Asta inseamna ca tot el l-a facut si pe Iancu de i-a desfiintat?
Si eu care credeam ca Iancu era cel care-l facea pe tim... Parca se justifica sustinerea lui neconditionata.