PDA

View Full Version : Seriale bune anulate/amanate



Johnny D
26th July 2014, 00:28
Am creat acest thread sa ne mai zicem off-urile si sa comparam serii anulate intre ele sau serii care nu prea s-au continuat! Incep cu In Treatment si Lie to Me care parca au avut prea putine sezoane, parca s-au oprit la mijloc si inca nu si-au zis povestea!
Continui cu Stargate Universe, unul din cele care eu le regret cel mai mult, dupa sezonul 2 ne-a lasat total in pom cu gura casca si aproape la fel de mult il regret si pe Defying Gravity care a fost foarte interesant si bine realizat in opinia mea dar n-au continuat acel doar prim sezon aparut.:( Uneori chiar nu inteleg la ce naiba se uita oamenii in ziua de azi daca astfel de seriale misto au doar unul sau doua sezoane si sunt anulate pentru ca n-au loc de seriale lacrimogene de gen telenovele si mai stiu io ce porcarii de 2 lei... in fine. Da, la fel si Almost Human care a fost daca nu bun macar ok dar si el anulat tot din motive similare cel mai probabil.

Dar motivul pentru care am facut acest thread mai degraba e sa privim si-n viitor, seriale cu potential ce poate vor avea continuari, dar nu stim inca sigur daca asa va fi dar merita sa discutam. Am vazut ieri episodul pilot aparut acum juma de an si ma mir ca nimeni n-a auzit de el pana acum pentru ca a fost destul de beton din The After! Din cate am inteles se va continua, eu unul abia-l astept dar nu prea inteleg de ce dracului n-au facut episodul 2 pana la ora asta, ce sa mai vorbim ca trebuiau sa termine deja un sezon! Stie cumva, cineva? Exista precedent pentru asa ceva!?:thinkso:

Freek
26th July 2014, 00:46
Heroes lewl

Sunt fan Stargate de mic, dar Universe batea pasul pe loc rau de tot dar tot imi pare rau ca l-au anulat. Nu prea imi pare rau de prea multe seriale anualte, doar de Jericho imi pare rau de tot. :nope: Poate il ia Netflix.

A, Stargate am inteles ca primeste un reboot sub forma de trilogie :yes:

Hopshio
26th July 2014, 23:06
Leverage, Hustle...stie cineva ce s0-a intmplat cu el?