PDA

View Full Version : Etapa 2: Astra - FC Brasov 5-0



delaoltenia
25th July 2014, 11:45
Duminica, 3 august 2014, ora 19:00/LOOK PLUS .
Discutii doar aici, pe cel mai mare forum de sport din Romania .

cataa.
30th July 2014, 14:41
1 solist

Leo
2nd August 2014, 13:42
1 solist.

delaparis
3rd August 2014, 21:23
Oros cred ca are ratarea sezonului. Faza aia face parte din alea la care sunt sigur ca la reluare se va inscrie gol...

phife
3rd August 2014, 21:43
handicap, checked
6/6

delaparis
3rd August 2014, 21:51
Mda ... si Brasov se va duce in B

Johnny D
3rd August 2014, 22:48
Din ce-n ce mai usor pentru noi, Brasov, Botosani, Ceahlao, Viitorul si cu Hotelu in B, deja doar peste Iasi mai trebuie sa terminam cum am promis si suntem relaxo-lejer in Liga 1! Mai avem si-o rezerva de urgenta: Craiolguta!:D

Leul Oltean
3rd August 2014, 22:54
handicap, checked
6/6:happy :happy

Bestial ! :))

phife
3rd August 2014, 23:02
iarta-ma man , eu nu stiu fotbal :(

Johnny D
3rd August 2014, 23:41
Leutule, ce sanse sunt sa retrogradati anul asta?

Ca sa raspunzi la intrebarea mea, poti alege varianta fifty-fifty!:D

Bobi Cearton
3rd August 2014, 23:48
Astra nu mai poate fi oprita.
Defileaza triumfal.:D

dextercioby
4th August 2014, 00:32
iarta-ma man , eu nu stiu fotbal :(

Probabil ca tre'sa-ti deseneze omu' gluma. :D

phife
4th August 2014, 00:37
Probabil ca tre'sa-ti deseneze omu' gluma. :D

mi-a desenat destul , am prins reflexul :D
mi-am dat seama ca a incercat o gluma , nu prea a iesit :rolleyes: asa ca i-am dat argumentul pe care il foloseste el sa ma contreze..nu stii fotbal.

Leul Oltean
4th August 2014, 10:06
Leutule, ce sanse sunt sa retrogradati anul asta ?De unde sa retrogradam, tati ? :))

Ca momentan suntem desfiintati/suspendati, ultima oara prin B ... :rolleyes:

Johnny D
4th August 2014, 10:17
Acum mi-ai placut, asa da! Asta e Leutul meu pe care-l recunosc si chiar stimez:yes: pentru ocazionalele momente de luciditate!:D

Leul Oltean
4th August 2014, 10:37
Eu tot timpul sunt lucid, nu ca altii ... :rolleyes:

Am observat ca pe forum e unu' Duba, de care unii cam fac misto pentru ca il considera nu stiu cum. In opinia mea, pe forum si in viata reala sunt foarte multi ca Duba, oameni foarte confuzi, care incurca lucrurile ...
Un exemplu e felul in care e vazuta ''problema'' Craiovei si rezolvarea ei.

Bobi Cearton
4th August 2014, 10:54
Eu tot timpul sunt lucid, nu ca altii ... :rolleyes:

Am observat ca pe forum e unu' Duba, de care unii cam fac misto pentru ca il considera nu stiu cum. In opinia mea, pe forum si in viata reala sunt foarte multi ca Duba, oameni foarte confuzi, care incurca lucrurile ...
Un exemplu e felul in care e vazuta ''problema'' Craiovei si rezolvarea ei.

Stelistii de pe forum, desi nu spun, il simpatizeaza pe Duba, e iubirea lor secreta.:D

Johnny D
4th August 2014, 10:55
Asta e Leutul cel promot si obiectiv, si asta-mi place chiar daca nu e preferatul meu.
Ia zi-ne, care e rezolvarea ei? Unii dintre noi suntem la distanta mult prea mare, in realitate vorbind, de problema ca sa-i vedem o solutie reala.

Stelistii de pe forum, desi nu spun, il simpatizeaza pe Duba, e iubirea lor secreta.:D
Pai normal, de aia toti isi iau in mod misterios vacanta 10 zile libere sau mai stiu io cate fix cand Duba injura si jigneste teribil in voie si apoi revin crunt si cu cartonasu rosu in mana fix cand victimele lui incearca o aparare ce nu se supune regulamentului dar se supune legilor de self-defence logice pentru oricare dintre noi. Eu cred ca Duba e si avertizat de acesti stelisti in rosu: "Vezi ca-mi iau 10 zile pauza, ai liber la prostovanii pana pa data de... apoi ma fac ca doar de acolo citesc posturile, deoarece vacanta imi permite sa nu citesc ce e scris in timpul ei doar dupa revenirea din aceasta!:rolleyes: WORD!:sneaky: Peace out, Duba!:cool:... 'nd great hunting!:evil:"

Leul Oltean
4th August 2014, 11:02
Ia zi-ne, care e rezolvarea ei ? In nici un caz sustinerea lui Mititelu pana la moarte, pentru ca asta inseamna ... moarte. :D

Johnny D
4th August 2014, 11:05
Asa e, aveti si voi nevoie de un nou patron, Mititelu asta e un Copos mai mic, chel e, minte cred ca are pe masura!:D

Leul Oltean
4th August 2014, 11:07
Nici macar ... Copos macar a vandut, asta nu vrea in ruptul capului ! Si, in timpul asta, se cam inmultesc stelistii prin oras ... :mad:

Duba
4th August 2014, 11:43
Pai normal, de aia toti isi iau in mod misterios vacanta 10 zile libere sau mai stiu io cate fix cand Duba injura si jigneste teribil in voie si apoi revin crunt si cu cartonasu rosu in mana fix cand victimele lui incearca o aparare ce nu se supune regulamentului dar se supune legilor de self-defence logice pentru oricare dintre noi. Eu cred ca Duba e si avertizat de acesti stelisti in rosu: "Vezi ca-mi iau 10 zile pauza, ai liber la prostovanii pana pa data de... apoi ma fac ca doar de acolo citesc posturile, deoarece vacanta imi permite sa nu citesc ce e scris in timpul ei doar dupa revenirea din aceasta!:rolleyes: WORD!:sneaky: Peace out, Duba!:cool:... 'nd great hunting!:evil:"

Forzza Steaua !

Tyler Durden
4th August 2014, 11:48
Forza Rapid !

Johnny D
4th August 2014, 12:21
Ah ce curios eram sa vad ce-au scris astia 2! Dario, poate un PM sa inteleg si eu ce-au avut de comunicat, mai ales Duba ca el mereu are ceva realistic si interesant de spus si mi s-a si adresat direct si personal ca de obicei!
E un om f vertical, nu face rabat de la a ti-o spune direct verde-n fata fara ocolisuri, si plin de epitete demonstrative!:D

phife
4th August 2014, 13:51
De unde sa retrogradam, tati ? :))

Ca momentan suntem desfiintati/suspendati, ultima oara prin B ... :rolleyes:

s-a retras oficial singurul fan csu? :(

solaris
5th August 2014, 15:59
Brasovul are o echipa slaba, fara orizont. Tare imi e teama ca i se va alatura Ceahlaului la retrogradare!