PDA

View Full Version : The King of Queens



Sir. Eko
7th June 2014, 14:55
Atatea seriale am vazut ca deja ma bag la orice ce vine la rand. Greu gasesc ceva ce sa imi placa.
Dar asta e bun. Am tot vazut episoade pe Comedy Central si acuma ma bag sa il scot.

The King of Queens is an American sitcom that originally ran on CBS from September 21, 1998, to May 14, 2007.
After the series finale broadcast on May 14, 2007, The King of Queens became the last American live action sitcom that premiered in the 1990s to end its run.

Starring
Kevin James
Leah Remini
Lisa Rieffel
Victor Williams
Jerry Stiller(Costanza Senior :)) )



Sitcom tipic american. Destul de amuzant.

Doar eu ?

Sir. Eko
18th February 2015, 10:38
Nu sunt foarte mandru de mine, dar am terminat toate cele 9 sezoane.

White Shadow
18th February 2015, 11:07
Sir.Eko, daca tot ai vazut asa multe seriale spune'mi si mie la ce serial sa ma uit dupa ce termin cu Suits...as vrea sa ma uit tot la ceva de genul...in caz ca mai exista ceva de genul.

Cneazul
18th February 2015, 12:03
Incearca Shark. E cu James Wood(joaca si in Ray Donovan), actor nominalizat la 2 Oscaruri. Aproape toti actorii joaca in alte seriale cunoscute: Danielle Panabaker( Caitlin Snow din The Flash, si Penny din Justified), Jeri Ryan( mai are nevoie de prezentare milfa?), Henry Simmons( Mac Mckenzie din S.H.I.E.L.D.), Sam Page( Mad Men, House of Cards), Kevin Alejandro( Arrow, joaca si in True Blood, da nu ma uit la prostii de alea :D) si multi altii
Am mai recomandat serialul asta si altora. Au spus ca e mai putina drama si less bullshit decat e in Suits, si pune mai mult accentul pe cum sa iti construiesti tu cazul. E destul de educativ.