PDA

View Full Version : Diverse



Loup de Mer
5th June 2014, 19:32
Diverse care nu sunt offtopic :)

Cristyniku
6th June 2014, 15:42
App de orele de difuzare a meciurilor, le veti putea urmari pe toate? Eu am noroc ca termin cu perioada mai grea si aglomerata a sesiunii pe 14 iunie, dar chiar si pe 12 si 13 ma voi putea uita lejer. Si o sa ma uit la toate indiferent de ora.
Perioada grupelor imi place cel mai mult. Maraton:D:)). Imi amintesc ce frumos a fost in 2010 cand eram ca pe acelasi fus orar cu Africa de Sud. Meciurile din grupe parca erau la 13:00, 17:00 si 21:00. Aveam ce sa fac toata ziua:D/hello.

Johnny D
6th June 2014, 18:11
Diverse care nu sunt offtopic :)

Ce simpatic, ce zici de freza lu Rolando? Va mai sta ea ca la Real Madrid sau va fi una mai umila asa?
Eu cred ca depinde in primul rand de calitatea gelului, dar portughezii nu cred c-au din ala asa ca va trebui sa-si aduca de acasa daca va dori sa nu aiba surprize neplacute! Periculoasa situatie, trebuie sa fie atent!

sun
6th June 2014, 18:12
e perfect ca se joaca in alt fus orar. Asa o sa stau noptile sa vad meciuri. Daca era in timpul zilei pierdeam jumate din meciurile din grupa din cauza serviciului. :ok:

bogdan_nj
6th June 2014, 20:00
La mine meciurile incep la ora 17 si se termina la 1 noaptea. Lucrez pana la 16:30 dar stau la 6 minute de servici asa ca e un program ideal. Cel mai tare o sa fie sambata cand sunt 4 meciuri la rand...maraton de 11 ore :D

Lordul
6th June 2014, 21:10
voi incerca sa le urmaresc ! tinand cont ca mai am un sg examen dupa data de 12

phife
6th June 2014, 21:41
da , orele sunt geniale.

delaparis
6th June 2014, 21:54
In grupe meciurile cele mai tarzii vor fi la ora 1 noaptea, ora Romaniei.
Doar unul o sa fie la 4 dimineata. Coasta de Fildes - Japonia :D

Loup de Mer
6th June 2014, 22:47
Ce simpatic, ce zici de freza lu Rolando? Va mai sta ea ca la Real Madrid sau va fi una mai umila asa?


Fiecare cu ce-l doare. Rolando e baiat bun. Cred ca totusi nu vor lua bataie de la americani, ca pe vremea lui Figo s-au facut de rahao.