PDA

View Full Version : Propunere..



K-Dogg
29th March 2005, 22:23
Ma uit pe forum shi observ k in timp ce sporturi precum box sau snooker sunt la categoria Alte Sporturi, wrestling-ul este la loc de cinste, avand un forum separat..
Vroiam sa propun deschiderea a doua noi forumuri, unul pentru snooker shi unul pentru sporturi de contact! Cred k sunt 2 sporturi cu multzi fani in Romania shi merita un loc mai bun decat 'alte sporturi'!
Multzumesc anticipat!

[P.S.: Daca nu are cine sa se ocupe de 'sporturi de contact' ma facetzi pe mine moderator! :D :yeah: :ok: /hello :evil: ]

fia
29th March 2005, 22:29
Wrestlingul are mai multe posturi decat tut forumul de alte sporturi la un loc :D, aproape 4000.... cele de care zici tu au impreuna o zecime din cat are wrestlingul :D

K-Dogg
29th March 2005, 22:36
Nu eram eu aici! :D Potzi sa faci o categorie, dans sportiv, shi sa pui wrestling-ul acolo! :D

fia
29th March 2005, 22:39
Deci pana la urma tu ai ceva cu Wrestlingul sa inteleg.
Imi pare rau sa te anuntz ca Wrestlingul e unul din cele mai interesante subformumuri de pe OLS. In mod clar e unul dintre cele mai elaborate. Tu ai citit de curiozitate vreodata ce se scrie acolo?

K-Dogg
29th March 2005, 22:42
Nu conteaza daca am ceva cu wrestling-ul sau nu!
Eu am facut o propunere care mi se pare destul de normala, anume sa se dea atentzie mai mare unor sporturi destul de po****re la noi... daca tu consideri wrestling-ul sport, e treaba ta! Eu il consider doar un show!
Nu am nimic impotriva forumului de wrestling, dar... am spus-o mai sus, am spus-o shi cand am deschis thread-ul.. vroiam un forum shi pentru alea 2, sau macar pentru sporturi de contact k asta ma intereseaza pe mine!
Se poate sau nu?

Vadim
29th March 2005, 22:44
Poti scrie la Alte Sporturi, iar daca interesul pentru snooker sau sporturi de contact va fi debordant, iar threaduri dupa threaduri vor sufoca Alte Sporturi, se va face o categorie pentru ceea ce ai cerut tu. Categoriile nu se creeaza la cerere, ci dupa necesitati, cind se observa ca este nevoie si exista interes. Interes = numar de threaduri, posturi si membri pasionati de sportul respectiv.

fia
29th March 2005, 22:44
Nu eu decid... eu doar ti-am dat niste opinii personale de ce nu ar fi fezabil :D

K-Dogg
29th March 2005, 22:47
Bun, e clar!

Vadim
29th March 2005, 22:49
Cu alte cuvinte, fa acele threaduri, adu oameni pasionati de sporturile astea si va fi la un moment dat o categorie si pentru ele. :)

K-Dogg
29th March 2005, 22:52
Thread-ul de snooker ocupa 22 de pagini... cred k are ceva fani, nu?
Iar despre box shi k1 se vb in cateva threaduri, cred k shi aici s-ar strange nishte pagini... but whatever, o sa vad ce o sa pot face!

Vadim
29th March 2005, 22:57
Asa e, sint putin peste 300 de posturi, dar lumea ramine pe un singur thread, nu simte nevoia unei discutii noi pe alte teme conexe de snooker. Daca ar fi macar 3-4 threaduri pe teme de biliard si snooker care sa iaba 100-300 de posturi s-ar putea face o categorie noua.

realmadrid.com
29th March 2005, 23:39
Pai tocmai din cauza asta...pe "alte sporturi" nu are rost sa dechidem alte threaduri pt snooker...si pt inf. voastra, sunt 2 deja deschise:D, unul pe care se dicuta in prezent...si unul pe care s-a discutat despre WC 2004 :)

Paul
29th March 2005, 23:44
sa nu mor prost : wrestling cum se joaca ?????????

K-Dogg
29th March 2005, 23:45
Snooker k snooker... k nu sunt mai multe categorii! Despre biliard nu ai ce discuta, nici despre 8-ball shi 9-ball, iar la carambol cu atat mai putzin!
Dar la sporturi de contact e o variatzie f. larga! In fine, cum vretzi voi....

Marquise MGP
30th March 2005, 00:12
@ paul

nu se joaca...se danseaza :D

Vadim
30th March 2005, 00:17
@K-Dogg: in mod normal ai ce discuat la snooker. Sint o multime de turnee interesante. Plus ca ar putea fi threaduri in care cineva care se pricepe poate explica si raspunde la intrebari legate de biliard/snooker.

K-Dogg
30th March 2005, 00:19
Eh, ma refeream k ar fi mai putzine k la box, k1, ufc, pride etc.....

ADelPiero
30th March 2005, 02:53
mie mi se pare totusi o idee buna... cu aceasta separare... :ok:

Marquise MGP
30th March 2005, 10:31
o idee mai buna ar fi ca sa se creeze un forum de sporturi de contact in care sa fie inclus si wrestlingul...iar acolo sa se diferentieze clar boxul,k1,wrestlingul,jujitsu sau ce mai exista ca nu le cunosc pe toate....cel putin mie asa mi se pare mai logic.

realmadrid.com
30th March 2005, 12:15
Plus ca ar putea fi threaduri in care cineva care se pricepe poate explica si raspunde la intrebari legate de biliard/snooker.

Poate am reusii sa convingem 1, sau ambii comentatori de la Eurosport sa mai dea o tura pe aici din cand in cand....numai ca nu stiu unde sa ii gasesc:D

Marquise MGP
30th March 2005, 20:56
incearca pe forum.snookerforum.ro din cate stiu eu aici poti pune intrebari si primi si raspunsuri...in limita timpului disponibil :D

K-Dogg
30th March 2005, 23:04
Uitatzi care e ideea... sunt putzini bine informatzi in anumite sporturi de contact [box profesionist, ufc, pride fc] pentru k aceste sporturi sunt in regim pay-per-view shi sunt mai putzin mediatizate la noi.. asta nu inseamna k nu exista fani sau k lumea nu citeshte topicurile deschise pe aceasta tema! Un om care nu se pricepe poate citi k nota informativa, nu neaparat sa ishi dea shi cu parerea...
Nu imi spunetzi k voi suntetzi interesatzi de toate shtirile care le auzitzi la rubricile de sport.. Am considerat necesara existentza unui forum separat de sporturi de contact intrucat suntetzi un ziar online, implicit aducetzi shtiri, iar lumea trebuie sa fie informata! Eu unul mi-ash 'prinde degetele' in 'Alte sporturi'! Cred k e mai bine sa separam lucrurile!

realmadrid.com
30th March 2005, 23:55
MGP, merci mult...daca stii de cand caut adresa aia:D...o stiam, dar am pierdut-o :D