PDA

View Full Version : Amical Romania - Albania



delaparis
31st May 2014, 15:27
Meciul amical Romania - Albania se joaca astazi, de la ora 20:00, in cadrul turneului din Elvetia la care participa echipa nationala a Romaniei. Meciul este live (http://live.onlinesport.ro/fotbal/echipa-nationala/2013-2014/amicale/2013/romania-albania_1317/live.html)in modulul onlinesport.ro. Pe 4 iunie, Romania mai are un meci, cu Algeria, de la ora 21:30.

Shinnok
31st May 2014, 15:40
de o luna astept acest meci captivant. nu trebuie sa il ratez.

delaparis
31st May 2014, 15:43
Sa vedem tinerii totusi...

Eddy DoubleD
31st May 2014, 20:04
"Hai Romania!" cineva?:D

Bobi Cearton
31st May 2014, 20:42
Suntem in reconstructie eterna.

phife
31st May 2014, 20:50
bine copilu ' pe dreapta.

mihaidascalescu
31st May 2014, 21:08
Macar acum fara miza sa joace de placere si bine, dar e dezastru, miuta cum zicea unul.

Aoleu, tot n-ati scapat de Piturca? Deci vrea sa-i ingroape de tot.

mihaidascalescu
31st May 2014, 21:28
:bored::bored::bored: L-au adormit si pe comentatorul englez

mihaidascalescu
31st May 2014, 21:48
Unde mai zici ca in prima repriza ma trezeste mobilu cu un gol albanez, alarma falsa din pacate.
Vazui ieri meciul Angliei si-mi ziceam ca vor fi ciuca batailor la mondial dar pus in perspectiva, Anglia ne maninca pe pine. Noroc ca nu mergem in Braz ca ne faceam de rahat rau de tot. Nu mai puteam sa scot capul afara deloc. Asa macar ne zbatem in noroi pe nevazute.

Novac
31st May 2014, 22:02
lea. :D mai sunt si altele pe erata dar le gasesti singur daca recitesti


Despre meci ... daca avem bulan luam (toate) cele trei puncte

Eddy DoubleD
31st May 2014, 22:09
In Bucuresti tocmai a fost un foc de artificii, probabil se sarbatoreste victoria :) A fost greu...un meci dramatic.

Sir. Eko
31st May 2014, 23:31
Nu am vazut meciul, sa inteleg ca a fost SHOW ? Spectacol ?

tifosi
1st June 2014, 00:39
Tot un RAPIDIST scoate nationala stelista din *****! behehe

Bobi Cearton
1st June 2014, 10:35
Suntem destepti foc, cand n-avem cu cine juca cautam parteneri care nu ne-au pus probleme in ultimii 50 ani. I-am rapus pe albanezi, cum i-am rapus tot timpul.
Piturca a promovat un copil, lucru remarcabil. Conform stilului sau inconfundabil, cu Alegeria o sa foloseasca alta echipa. Nu reuseste, sau nu e capabil sa creeze omogenitate la echipa. Face experimente peste experimente care se dovedesc in final sunt simple cacialmele.

Cristyniku
1st June 2014, 14:09
Suntem destepti foc, cand n-avem cu cine juca cautam parteneri care nu ne-au pus probleme in ultimii 50 ani. I-am rapus pe albanezi, cum i-am rapus tot timpul.
Piturca a promovat un copil, lucru remarcabil. Conform stilului sau inconfundabil, cu Alegeria o sa foloseasca alta echipa. Nu reuseste, sau nu e capabil sa creeze omogenitate la echipa. Face experimente peste experimente care se dovedesc in final sunt simple cacialmele.

:ok:
Avea dreptate Cornel Dinu cand zicea ca poti testa echipa doar cu adversari mai puternici, sa vezi ce poti cu adevarat. De asta un turneu in America de Sud cu Uruguay si Chile ar fi fost mai benefic...
Ce sa zic, lucrurile stau asa cum stim. Piturca cu nicio idee de joc, ce-o iesi, o iesi:headbang:. Poate mai apar niste baieti talentati pana la EURO 2016 si dupa scapam de Piturca. Sper sa aducem pe cineva capabil sa faca ceva bun cu mana asta de fotbalisti.

Julio_Zane
1st June 2014, 18:05
Unde mai zici ca in prima repriza ma trezeste mobilu cu un gol albanez, alarma falsa din pacate.
Vazui ieri meciul Angliei si-mi ziceam ca vor fi ciuca batailor la mondial dar pus in perspectiva, Anglia ne maninca pe pine. Noroc ca nu mergem in Braz ca ne faceam de rahat rau de tot. Nu mai puteam sa scot capul afara deloc. Asa macar ne zbatem in noroi pe nevazute.

Anglia nu a mai invins din 1970 Romania.Nici macar la amicale.

Julio_Zane
1st June 2014, 18:08
Ianis Hagi,Nico Stanciu,Manea.Viitorul suna bine.

Eddy DoubleD
1st June 2014, 19:56
Daca tot nu participa la Mondialul din Brazilia , jucatorii nationalei au fost astazi in vizita la un orfelinat.
"Ti se rupe inima cand le vezi chipurile triste si fara speranta"....... a spus Bogdanel, un baietel de 6 ani.

Gluma zilei:))

phife
1st June 2014, 21:51
Gluma zilei:))

:happy :happy

suna a timesnewroman.

Aurel.D
2nd June 2014, 10:42
Anglia nu a mai invins din 1970 Romania.Nici macar la amicale.

Nu știu cum de nu le-a dat prin cap englezilor în ultimii ani să propună FRF un amical cu pițurcii ăștia ratați! :D Ar fi fost un moment bun să își îmbunătățească palmaresul cu România.

mihaidascalescu
2nd June 2014, 14:17
Anglia nu a mai invins din 1970 Romania.Nici macar la amicale.
Din cauza ca a jucat cu hagi&co sau ramasite din echipa aia. Acum ne maninca pe piine cum am zis.

mihaidascalescu
2nd June 2014, 14:22
Nu știu cum de nu le-a dat prin cap englezilor în ultimii ani să propună FRF un amical cu pițurcii ăștia ratați! :D Ar fi fost un moment bun să își îmbunătățească palmaresul cu România.
Ptiu de aici drace. Macar fiii mei ramin cu impresia din 90, bineinteles ca nu le-am zis ce rau se zbat in mocirla, desi probabil ca ghicesc din moment ce nu I-au vazut la vreun campionat.

snookerinfo
3rd June 2014, 17:28
Nu am vazut meciul, sa inteleg ca a fost SHOW ? Spectacol ?

A fost ... din partea galeriei albanezilor.