PDA

View Full Version : Cum sa cuceresti femeile/barbatii - schimb de experienta



Pages : 1 [2] 3

desdemona
13th September 2005, 19:19
:headbang: Cu toata ciocolata si maslinele lui, mie nu-mi mai place de el! Pana nu-mi spune cine e :( :evil:

Cainele
13th September 2005, 19:22
am ochii caprui , imi place sa ofer flori impreuna cu multe "cuvinte alese"...so watch on me Desde :P

corto
13th September 2005, 19:36
:headbang: Cu toata ciocolata si maslinele lui, mie nu-mi mai place de el! Pana nu-mi spune cine e :( :evil:

Cine sunt? Sunt un calator in trenul vietii ce-si cauta destinul in geamantanul unui comis voiajor uitat de un alt calator pe bancheta din fata mea ... Cine suntem noi? De unde venim? Si incotro ne ducem? Si mai ales, cand o sa castige Poli Tim campionatul? ... ah, questions, questions.

Am ochi caprui spre negri, asta stiu cu siguranta.

Nu-mi place Mircea Radu si puseele de testosteron ale lui Paul ... ok, ce altceva mai stiu ... hmmm.

Ma rog, ramane sa mai aflu alte lucruri despre mine maine. Acum trebuie sa ma pregatesc pentru un chef unde o sa fie 17-20 de fete: 2 bagaboante, 4 urate, 5 fumatoare, 3 paranoice ... si restu "are prieten". Asta e, se pare ca n-am noroc nici in seara asta. Da daca nu-mi merge, ma duc la disco de roackeri si ma sparg in figuri si s-o gasi vreuna care are mai multe votci la bord decat am eu centimetri de par sa o "babardesc" :drak:

peace.

t.b.
13th September 2005, 19:42
Ma da`i simpatic asta, oricine-ar fi el :)

Paul
13th September 2005, 19:48
Pacala?

desdemona
13th September 2005, 19:49
@t.b. pai si mie imi place :yeah: de asta intrebam :P sper sa nu se paraseasca prea curand :evil:

"a babardi" :happy asta e un cuvant pe care l-am auzit prima data in Bucuresti, de la o tipa care statea pe etaj cu mine si a trebuit sa o intreb ce inseamna :) Doamne, ce vocabular acea fatuca aia (adevarul e ca era cam...) :o: Hai ca iar m-ai facut sa rad, corto, nu-mi ajunge cat am ras ieri si azi pe CFR si pe Universitatea - CFR in cupa! :happy Si sper sa ma amuz si in continuare :ok:

mishu
13th September 2005, 22:09
noiembrie 2003... bildeberg europa hotel din Haga... o seara rece de toamna... incalzita la barul hotelului cu putin jack... apoi continuata la un small party intr-una din camerele hotelului... si pentru ca se facuse tarziu si a doua zi aveam mult de lucru ne-am retras discret... pe holul hotelului... am intrebat doar atat "second floor (camera ei) or third floor" (camera mea)... si de atunci povestea merge mai departe (ca sloganul de la jack nu se potrivea...)

Sezione_
13th September 2005, 23:34
Pacala?nu e, n-ai vazut ca l-au prins pe Pacala ca semna Manstein? cred ca l-au prins ,sau nu l-au prins?
oare cate clone o avea Pacala asta si de ce il urasc unii pe forum ?

inter
13th September 2005, 23:43
:D:D ... daca atat pot si ei :P

desdemona
14th September 2005, 15:55
nu e, n-ai vazut ca l-au prins pe Pacala ca semna Manstein? cred ca l-au prins ,sau nu l-au prins?
oare cate clone o avea Pacala asta si de ce il urasc unii pe forum ?
Ete si daca semna asa, ce? Unde e libertatea de exprimare? Of... si iar incepem :headbang: Auzi "l-au prins", parca ai prinde un infractor :o:

@Sezione, nu stii ca ura este tot o forma de a iubi? :D Reversul ei, e adevarat :D :D



am ochii caprui , imi place sa ofer flori impreuna cu multe "cuvinte alese"...so watch on me Desde :P
Ehe, de cand sunt cu ochii pe tine! :evil: Nu-mi simti rasuflarea in ceafa? :happy Ai grija :P

corto
14th September 2005, 17:15
Pacala?

Pacala??? Bwhahahaha! Pacala e ocupat acum, umbla cu o umbrela si un prosop dupa el si incerca sa schimbe plaja de IP-uri :drak: Nu sunt dragilor Pacala, stai linistiti. Sunt si eu unul care n-are ce face la serviciu.

Apropo, m-am gandit la variante de echipa in legatura cu cuceririle astea ... cum sa cuceresti o femeie dace esti stelist ... o apuci de picioarele din spate si o trantesti in iarba ... dinamovist ... o scoti la cina, ii aduci o floare, dupa care mergeti la un bar iar la iesirea din bar ii tragi un pumn in cap si-o bagi in masina ... rapidist ... cel mai simplu: ii platesti 1000 de euro lu' taica-su ... progresist ... o scoti la o pizza si la final o pui pe ea sa plateasca ... timisorean ... ii povestesti 3 ore despre ce bun esti in pat si dupa aia o lasi sa plece singura acasa ... cfr-ist ... o chemi la tine acasa, o sevesti cu un gulash dupa care jucati un ceardash si se termina egal ... si craiovean: o iubesti cu pasiune, ii spui vorbe dulci, esti leu in pat si print in bucatarie dupa care o dai pe mana politiei si-ti cauti alta :P

Peace.

desdemona
14th September 2005, 17:47
:happy
@corto, esti fantastic :ok: Dar nu mai bine faceai o prezentare generala in functie de preferintele fetei? :evil: Sau diverse combinatii: un stelist cu o dinamovista, un dinamovist cu o olteanca etc. etc. :evil:

Nu ai vazut exemplul Paul (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=354941&postcount=3) sau exemplul CFR-istului MM (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=356855&postcount=41)? :P

corto
14th September 2005, 17:55
... un stelist cu o dinamovista...

Apropo, ai vazut ca majoritatea oilor albe sunt insemnate cu vopsea rosie? Nu se poate asa ceva ...

desdemona
14th September 2005, 17:57
:happy Asta eventual folosita drept expresie de "agatzat" :happy de catre el, bineinteles :happy

Gonzo
14th September 2005, 18:30
stiti cum cucereste un oltean o ieseanca?(nu ma gandeam la be@ in nici un caz)

cu un borcan cu gem...

Sezione_
14th September 2005, 18:45
.............continua ca incepusei bine Gonzo

P.S.: @Desdemona, a devenit un fel de erou po****r pe aici,hai ca e simpatic ,acum trebuie sa ghicim care e noua clona a lui Pacala

fia
14th September 2005, 18:47
corto e ieppy :D?

desdemona
14th September 2005, 18:53
@Sezione, dap, erou :ok:

Il astept sa revina... sa va povesteasca cum m-a cucerit pe mine :P Caz concret, ce atatea povesti....:)

Gonzo
14th September 2005, 18:55
cum cucereste un oltean o dinamovista... ii spune tabla inmultirii :D

corto
14th September 2005, 19:08
Hai mah Gonzo ca dinamovistii se pricep la matematica ... uite, de exemplu sezonul trecut au scazut de la noi si au adunat la ei iar rezultatul este ... zero. E corect.

Vadim
14th September 2005, 19:09
corto e ieppy :D?
Nu. Sau cel putin nu are acelasi IP. Are un IP de Polonia. Daca din Viena s-a mutat in Polonia e posibil...

desdemona
14th September 2005, 19:15
Nu s-a mutat nicaieri. Dar oricum, cu IP de Polonia poate intra oricine :), de ce tocmai ieppy?

Utilizator
14th September 2005, 19:16
Gonzo un oltean cu asemenea cunostinte aprofundate in matematica rade tot, cred ca si eu i-as cadea in plasa :D

Gonzo
14th September 2005, 19:18
pe tine te iert ca esti exceptia... :P

Utilizator
14th September 2005, 19:31
Gonzo :ok:, glumeam si eu ca si voi :D

desdemona
14th September 2005, 19:34
@Uti, dar ei nu glumeau :P

Paul
14th September 2005, 22:38
:happy
@corto, esti fantastic :ok: Dar nu mai bine faceai o prezentare generala in functie de preferintele fetei? :evil: Sau diverse combinatii: un stelist cu o dinamovista, un dinamovist cu o olteanca etc. etc. :evil:

Nu ai vazut exemplul Paul (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=354941&postcount=3) sau exemplul CFR-istului MM (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=356855&postcount=41)? :P


sa`nu bag picioarele in tastatura lu` peste ...

litera U e langa I ...

zicea ieri una pe mess ca o fost nu stiu unde...
eu dau sa scriu ... misto ... insa apas din greseala un U si iese muisto ... :headbang:

Sezione_
14th September 2005, 22:44
si ai rata sansa sa devii si tu barbat?
nu trebuie sa-ti tremure mainile nici pe tastatura, nici pe piciorul fetei :)

desdemona
14th September 2005, 22:45
@Paul, si pentru asta trebuia sa citezi mesajul meu? Ce era misto in el? Mai degraba al lui corto era misto.
Ai grija cum (imi) vorbesti, ca te pot acuza de jignire, ok?

P.S. Gluma aia o stiu de o saptamana, cel putin. E si pe OLS pe undeva, pusa tot atunci.

realmadrid.com
14th September 2005, 23:05
Desde, asta vroiam sa-i zic si eu :D
Paulica...macar fi si tu original...si nu ne mai mintzi...ca pe urma nu o sa mai credem cum cuceresti tu 10 blonde si dai pe gat 30 beri :D

t.b.
14th September 2005, 23:12
Ii chiar veche de tot poanta, da no... din ciclul redescoperim roata merge

Angelina Jolie
15th September 2005, 06:55
sa`nu bag picioarele in tastatura lu` peste ...
litera U e langa I ...
zicea ieri una pe mess ca o fost nu stiu unde...
eu dau sa scriu ... misto ... insa apas din greseala un U si iese muisto ... :headbang:
Apropo de chestia asta: toamna trecuta am fost la "agatat" intr-un bar. Si dupa ce o iau pe una la povesti si la dans, treaba mergand brici, ma pune dracu' sa o intreb daca e CFR-ista sau uista. La care tipa se uita urat la mine, pleaca si nici nu ma mai baga in seama. Eu evident socat ma gandeam ca poate e total anti-fotbal pana unu mai rasarit imi zice:" Vezi ma ca asta a inteles muista in loc de uista. " :happy :happy
Ca sa vezi ce nume idiot de echipa si-au ales si astia. :happy :happy

Paul
15th September 2005, 15:23
ca tot venii vorba , oare suporteritele din Craiova , care ti cu U cum sunt

oltence u-iste ?

:happy:

fia
15th September 2005, 15:38
oltence fierbinti :)

Paul
15th September 2005, 15:42
as zice eu ceva de oltenence , da am 2 avertismente si tac ....

t.b.
15th September 2005, 15:58
Apropo de chestia asta: toamna trecuta am fost la "agatat" intr-un bar. Si dupa ce o iau pe una la povesti si la dans, treaba mergand brici, ma pune dracu' sa o intreb daca e cfr-ista sau "U"-ista. La care tipa se uita urat la mine, pleaca si nici nu ma mai baga in seama. Eu evident socat ma gandeam ca poate e total anti-fotbal pana unu mai rasarit imi zice:" Vezi ma ca asta a inteles muista in loc de "U"-ista. " :happy :happy


Mai da` vad ca tu stai cam slabutz cu abureala, pai altceva nu ti-ai gasit sa o intrebi... :o:
Ca daca zicea ca-i "U"-ista se ducea dracului combinatia :evil:

desdemona
15th September 2005, 16:48
as zice eu ceva de oltenence , da am 2 avertismente si tac ....
Pentru "gluma" cu oltence u-iste, in contextul de mai sus (de care te amuzai de mama focului) l-ai cam merita pe al treilea, dar nu e totusi asa grav .... :mda:

Angelina Jolie
16th September 2005, 07:23
Mai da` vad ca tu stai cam slabutz cu abureala, pai altceva nu ti-ai gasit sa o intrebi... :o:

Pai daca eram beat? Am zis si eu ce mi-a trecut prin cap.


Ca daca zicea ca-i "U"-ista se ducea dracului combinatia :evil:
Daca zicea ca-i de-a voastra o lasam dracului si mai beam niste beri. Ceea ce am si facut de altfel.
Dar totusi cretin nume aveti. Prea usor de confundat.

desdemona
16th September 2005, 08:00
Ma rog, ramane sa mai aflu alte lucruri despre mine maine.
Astept continuarea :D

Tess
30th December 2005, 20:37
http://funnyflash.uv.ro/scrisoare.html

am gasit scrisoarea asta pe alte taramuri forumistice :D...cert e ca impresia majoritatii a fost de bine...eu o gasesc ridicola, limitata si deloc romantica, in ciuda sinceritatii copilaresti-disperate a tonului...adica mi`e clar ca omu` n`a mai stat sa cizeleze si sa poetizeze textul (cu toate ca se observa astfel de tendinte)...voi ce ziceti? :D

Paul
30th December 2005, 21:52
Miroase a revelion ... aveti grija ca la betie puteti face multe chestii care va urmaresc apoi tot anul ...
Cum incepi anul , asa o tii :evil:

CoolRain
5th January 2006, 16:14
E penala scrisoarea aia, aprope ca-mi dadusera si mie lacrimile:D. Si am crezut ca ala e sange, nu ceara. Jesus, cum pot unii fraieri sa sufere !!

don_denver
5th January 2006, 17:09
scrisoarea aia..intra clar .....la categoria "asa nu".....

CoolRain
5th January 2006, 17:43
Denvere, poate ne dai tu un exemplu cu "asa da" :)

don_denver
5th January 2006, 17:57
tre sa platiti bine....ieppy..e singurul...caruia ii impartasesc pe gratis...cunostintele...:)

realmadrid.com
5th January 2006, 18:30
Hm...parca ziceai altceva :P

Sasuke Uchiha
5th January 2006, 18:50
incredibila scrisoarea, cum poate unu sa scrie atat ? parca sunt fetele de la mine din clasa la examen, nu se opresc din scris :D lipseste nr.12
sunt curios cum arata fata, probabil era vreun super model :D

don_denver
5th January 2006, 21:28
Hm...parca ziceai altceva :P
oferta avea o valabilitatea de care nu ai vrut sa dispui....:P....sau mi s-a parut?:P

Leo_
5th January 2006, 21:56
tre sa platiti bine....ieppy..e singurul...caruia ii impartasesc pe gratis...cunostintele...:)
Zi-mi mah si mie...susura-mi ceva la ureche :P

don_denver
5th January 2006, 22:04
cand vii cu zaibarul...iti susur...pana ti se umple urechea...:D

Leo_
5th January 2006, 22:16
Zaibar?? Da' stiu ca nu te destainui ieftin, bro...:D

don_denver
5th January 2006, 22:16
lojic.....tu in locul meu la fel ai face...:D

Leo_
5th January 2006, 22:20
Neah...eu as m-as fi deschis ca o floare :D:D tuturor intrebarilor :P Margarete anyone? :D:D

don_denver
5th January 2006, 22:23
bey...daca ai fi facut revul cu mine ai fi stiut ce e o margareta..:D...little bro...knows....=))....si ai grija cand te deschizi ca o floare...ca poate apare un bondar nesatios..si te inteapa...de-ti iese tot polenul..:D

Leo_
5th January 2006, 22:27
Bey, nu ma deschid ca nici o floare, ok? Little bro s-a destainuit :P

don_denver
5th January 2006, 22:28
aham...bine mey....daca accepti musetel...nu imi maitrebuie zaibar..:D

Leo_
5th January 2006, 22:33
Neah...lasa plantele medicinale ca nu tine vrajeala :P Zaibar vrei, zaibar iti dau...astept maine ceva vesti :D

ieppy
6th January 2006, 16:13
Neah...eu as m-as fi deschis ca o floare :D:D tuturor intrebarilor :P Margarete anyone? :D:D

sa iti dau o floare. :D iete ce repede sare omul cu lucrurile noi. :D astea trebuia denver sau eu sa spunem. :D

don_denver
6th January 2006, 16:22
deh...mah..daca-l invatasi...deja...cu musetelul de revelion..ce sa fac,....:D

ieppy
6th January 2006, 16:25
pai daca nu stia de ce vreau sa ii dau o margareta. :D nu vroiam sa il las pe dinafara pe junior partner. :D

don_denver
6th January 2006, 16:30
da keskeres avea...mah??:D

ieppy
6th January 2006, 16:30
nem tu dom. :happy las ca il cauti tu de keskeres cat de curand. :D

don_denver
6th January 2006, 16:31
il caut maine....daca vine fara zaibar....gm..ramane..fara un membru...:D

ieppy
6th January 2006, 16:33
vreau eu fularul. :D

don_denver
6th January 2006, 16:34
e luat deja ala...gaseste alt membru de la gm..sa ti-l lase mostenire..:D

ieppy
6th January 2006, 16:38
las ca mai face rost de unul pentru mine inainte sa moara. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 01:39
bah voi de ce mama draq mai scrieti aici?!?!?!?!

sau e un fel de tutorial de la voi doi? :lol:

ieppy
7th January 2006, 01:44
pai trebuie sa il invaztam pe junior ce si cum. :D ia nu te mai baga tu repede. :D

nancy_callahan
7th January 2006, 01:48
ete nah. zici de parca nu ai stii ca mor dc tac :lol:

si nu mai invata oamenii la prostii... daca i-ai invata lucruri bune, pe cuvant daca as avea ceva de comentat. dar asa, sa te las sa il inveti cum sa isi faca un scop din viata din a deveni un player, e clar ca nu ma pot abtine.

don_denver
7th January 2006, 11:54
parafrazand semnatura daddy'es little girl: Player. Worth dying for. Worth killing for. Worth going to hell for. Amen....:D.....acum depinde fiecare ce intelege din cuvantul player..sau cum il interpreteaza....

nancy_callahan
7th January 2006, 14:08
bey tu sa nu te iei de CT-ul meu :D sau de semnatura. ca are valori care este ele :P

player? :lol: cine mah, voi? :lol:

don_denver
7th January 2006, 14:20
am ziu eu ceva de mine...de noi??...eu cel putin nu.....si am zis..ca totul conteaza de interpretare...se pare ca ai luat-o pe cea proasta..:P

aliss
7th January 2006, 16:13
denver...dar tu si ieppy de ce aveti acelasi CT si aceeasi semnatura?:D....ntz...ntz...presupun ca tzine de revelion....da' mie nu nici acum nu mi-ati spus cum a fost :mda: ...eh! las...ca vezi tu...te mituiesc eu cumva:D

don_denver
7th January 2006, 16:14
pai mey draga aliss...:kiss:...nu se vazu in poze???...inseamna ca mai trebuie sa punem poze...:D

Celso
7th February 2009, 22:16
am inceput sa ma uit prin arhiva, in lipsa de altceva mai interesant:D

Datenshi
7th February 2009, 22:26
Celso, 2 ciocli aveam pe forum, ne mai lipsea profanatorul. Mai dezgropi multe de-astea?

Celso
7th February 2009, 22:27
inca vreo 2-3 lopeti:drak:

Novac
7th February 2009, 22:28
Lasa ca's numai bune :D:D ... asa afla astia micii:D ca si dinozaurii forumului faceau sex :D

Tyler Durden
7th February 2009, 23:04
Mi se pare mie sau asta e thread de onanisti?:D

delaparis
7th February 2009, 23:07
cunoscator Tyler asta ... deh :D

Ess
7th February 2009, 23:08
onansti din aia care-si mai prind si parul pubian, din greseala, tylerica...:headbang:
plm...se simte absenta crasa a minijupelor:D

Marius
7th February 2009, 23:09
tailar e un fel de lordulcapdemort nebanat :D

Novac
7th February 2009, 23:09
mda ... nu am vreme sa citesc dar posteza niste unii (dinozauri) care's in nefiinta pe aici.

Ham editat pana lamurim ce-i cu ei....

moty
7th February 2009, 23:13
du-te ba!

Hard
7th February 2009, 23:31
in ziua de azi , barbatii sunt greu de "agatat" :D

delaparis
7th February 2009, 23:33
in ziua de azi , barbatii sunt greu de "agatat" :D

criza mare :D

Celso
7th February 2009, 23:33
da bine ma hard barbati agati tu ?:happy

acu inteleg de ce ai succes la felatii:mda::D

Hard
7th February 2009, 23:40
bre celso , e bataie mare pe barbati in ultima vreme ... s-au dus vremurile in care barbatii stateau in genunchi si se rugau de fufe ca sa iasa cu ele in oras,macar ...
acum,daca este o fata care se respecta si are pretentii de la ea, se uita la un barbat chipes ,inteligent,descurcaret ... dar astia sunt putini ,si "rezervati" ... deci e greu ...e criza,cum spune delaparis :D

delaparis
7th February 2009, 23:43
Da Hardliner ... asa cum spun eu chipes ,inteligent,descurcaret , e greu pentru tine :D

Hard
7th February 2009, 23:48
pt mine nu e , pentru ca sunt "rezervat" :D

pinki
9th February 2009, 19:26
in ziua de azi , barbatii sunt greu de "agatat" :D

hard, da' tu de unde stii? ai incercat? :shocked:


in alta ordine de idei, ce pisicii lu veta e threadu' asta? :happy

karynna24
9th February 2009, 20:02
[QUOTE=pinki;2438856]hard, da' tu de unde stii? ai incercat? :shocked:




:cry::cry::cry:

Hard
9th February 2009, 21:56
hard, da' tu de unde stii? ai incercat? :shocked:


in alta ordine de idei, ce pisicii lu veta e threadu' asta? :happy

nu,dar au incercat altele :D

Tyler Durden
9th February 2009, 23:13
O intrebare cu raspuns extrem de simplu...pai cum s-o cuceresti? Ii aplici o palma, pumn, capac, bata de base-ball (dupa caz) si s-a rezolvat. :D

angel_with_tail
10th February 2009, 08:56
in ziua de azi , barbatii sunt greu de "agatat" :D

Depinde cine incearca sa ii agate:D.

bre celso , e bataie mare pe barbati in ultima vreme ... s-au dus vremurile in care barbatii stateau in genunchi si se rugau de fufe ca sa iasa cu ele in oras,macar ...
acum,daca este o fata care se respecta si are pretentii de la ea, se uita la un barbat chipes ,inteligent,descurcaret ... dar astia sunt putini ,si "rezervati" ... deci e greu ...e criza,cum spune delaparis :D

S-au dus pe dreq:D. Sunt de-a disperati dintr-astia....garla!
O fata care se respecta si are pretentii de la ea = pitzi de la colt ;).
Toate se uita la barbati chipesi, care li se par inteligentni, descurcareti insa putine reusesc sa si aiba parte de asa ceva(aparentele deseori inseala :D ).


O intrebare cu raspuns extrem de simplu...pai cum s-o cuceresti? Ii aplici o palma, pumn, capac, bata de base-ball (dupa caz) si s-a rezolvat. :D


Ce/pe cine cuceresti tu asa bre?:D :)

In alta ordine de idei : acest thread e degeaba. Eu una nu as scrie niciodata aici cum cuceresc eu barbatii, sau cum incerc sa ii cuceresc.Nu ar fi frumos :).

Tyler Durden
10th February 2009, 09:29
Ce/pe cine cuceresti tu asa bre?:D :)



Cum pe cine?! Pe masochiste...:D

pinki
10th February 2009, 10:09
In alta ordine de idei : acest thread e degeaba. Eu una nu as scrie niciodata aici cum cuceresc eu barbatii, sau cum incerc sa ii cuceresc.Nu ar fi frumos :).

plus ca nici marii bucatari nu-si impartasesc niciodata retetele :D asa si la noi.

angel_with_tail
11th February 2009, 09:29
Cum pe cine?! Pe masochiste...:D

Plac la tine masochistele deci:D


plus ca nici marii bucatari nu-si impartasesc niciodata retetele :D asa si la noi.

Co-rect! :D

pinki
11th February 2009, 10:14
unde mai pui si ca talentul nativ nu se poate povesti :D

angel_with_tail
11th February 2009, 13:37
:happy mai ales!

ambrozie
11th February 2009, 13:39
Bărbații nu știu:D, dar femeile se pot cucerii extrem de ușor arătându-le cardul! Mai ales acum, când e criză!:D

Hard
11th February 2009, 13:40
si mai ales daca e gol cardul :cry:

angel_with_tail
11th February 2009, 13:41
Cine sa fie gol? Cine e Card asta?:D

dardar_3
11th February 2009, 14:20
Tu umbli numa cu cashu' angel?


Si cand sustineam ideea ca femeile se gandesc la sex mai mult decat barbatii cineva imi spunea ca nu sunt bine informat:D

angel_with_tail
11th February 2009, 14:21
Era o gluma:) Din pacate nu toti vad substratul :)

dardar_3
11th February 2009, 14:29
De-acum incolo sa faci notite de subsol sa inteleaga si muritoru de rand... :D

moty
11th February 2009, 14:31
Eu am in portofel vreo 6 carduri. Ce folos insa, daca-s toate cu datorii? :happy

pinki
11th February 2009, 15:22
cui ii pasa de card daca creierul si cuiele sunt mici? :cry:

moty
11th February 2009, 15:27
asta era vreun apropos subtil?

pinki
11th February 2009, 15:36
:cry: :cry:


nu mai, nici nu vazusem postarea cu cardurile :) ziceam asa in general, ca ma enerveaza astia care cred ca toate femeile sunt materialiste.

moty
11th February 2009, 15:40
aha, gata, te-ai scos, pun ciocolata inapoi pe lista.

angel_with_tail
11th February 2009, 15:41
Nu toate femeile sunt materialise, e clar. Sunt foarte multe femei independente care castiga mult mai bine decat multi barbati...

Dar misoginii tot misogini raman. Toti cred ca daca ei au intalnit numai femei materialiste, toate sunt:).

Fiecare cu opinia lui :).

pinki
11th February 2009, 15:44
ah n-am nimic cu misoginii, le impartasesc unele idei. dar nu-i suport pe jegosii aia posesori de masini albe, burti, lanturi de aur groase si iq<10, inaltime <=1.60 :headbang:

Grecu_
11th February 2009, 15:56
ah n-am nimic cu misoginii, le impartasesc unele idei. dar nu-i suport pe jegosii aia posesori de masini albe, burti, lanturi de aur groase si iq<10, inaltime <=1.60 :headbang:

1) Masina tre' sa faca contrast cu tenul! Daca dintii nu ie albi, sa fie tabla! :D
2) Deci cu aia mai mari de 1,60 si un iq in medie de 12 esti ok? :D

pinki
11th February 2009, 15:59
1. oricum dintii pare albi in comparatie cu tenul.
2. si aia sunt niste infecti, dar aia intra la alta categorie.


bai grecule, da' tu cine esti? :D

karynna24
11th February 2009, 16:10
ah n-am nimic cu misoginii, le impartasesc unele idei. dar nu-i suport pe jegosii aia posesori de masini albe, burti, lanturi de aur groase si iq<10, inaltime <=1.60 :headbang:

sa inteleg ca te referi la Adi de Vito(Adrian Copilu' minune)???:happy:happy:happy

Grecu_
11th February 2009, 16:10
1. oricum dintii pare albi in comparatie cu tenul.
2. si aia sunt niste infecti, dar aia intra la alta categorie.


bai grecule, da' tu cine esti? :D

Careva foarte plictisit in momentul de fata! :D

Grecu_
11th February 2009, 16:11
sa inteleg ca te referi la Adi de Vito(Adrian Copilu' minune)???:happy:happy:happy

Daca se referea la Adi de vita cre' ca zicea de 0,60:happy

karynna24
11th February 2009, 16:16
Daca se referea la Adi de vita cre' ca zicea de 0,60:happy

inaltimea sau iq? Sau...ambele??? :happy

pinki
11th February 2009, 16:17
acu; e adi de vito? of, nu sunt mondena.


grecule, chiar esti tractorist? :D kinki

Grecu_
11th February 2009, 16:19
inaltimea sau iq? Sau...ambele??? :happy

Ambele... adunate :D

Grecu_
11th February 2009, 16:21
acu; e adi de vito? of, nu sunt mondena.


grecule, chiar esti tractorist? :D kinki

adi de vita bre!

Deci, sunt posesor de genu' de masinuta pe care Angelwithtail nu o suporta si sper sa imi iau si un tractoras mai micut. :D

karynna24
11th February 2009, 16:22
acu; e adi de vito? of, nu sunt mondena.


grecule, chiar esti tractorist? :D kinki

nici eu nu sunt mondena,am auzit la tv. Am alergie la manele si manelisti, nu suport sa stau mai mult de 5 min intr-o camera in care urla manelele la maxim.

pinki
11th February 2009, 16:25
ce masina? :D

Grecu_
11th February 2009, 16:26
Papuc din ala in care duce lumea legumele la piata.:D

pinki
11th February 2009, 16:29
si tu ce duci?

Grecu_
11th February 2009, 16:30
Deocamdata au ramas in spate 2 lopeti, un sac de nisip si o pereche de schiuri + clapari (probabil or sa prinda si vara tot acolo)... :P

pinki
11th February 2009, 16:32
deci ai si marea si muntele in "porbagaj".


tre' sa-mi cumpar si io costum de placa, poate mai ninge :cry:

moty
11th February 2009, 16:33
deci ai si marea si muntele in "porbagaj".


tre' sa-mi cumpar si io costum de placa, poate mai ninge :cry:

placa sau plaja?

Grecu_
11th February 2009, 16:33
Nu mai bine astepti vara? :D

pinki
11th February 2009, 16:37
placa :D de plaja avem.


pai cred ca acolo o sa ajung :cry:


ar trebui sa-mi spal si eu masina ca e oribila.

Grecu_
11th February 2009, 16:39
Ce rost are? Daca stai in Bucuresti in doua zile tot asa e, mai ales ca o mai da si in ploiae.

Eu o spal doar cand se plange lumea ca isi murdareste hainele cand se urca! :D

pinki
11th February 2009, 16:40
da, dar nu e prafuita, ca asta n-ar fi atat de rau. e atat de jegoasa ca partea de jos nu se vede :cry: ca am tot amanat, cu ploile astea.


ontopic: :cry: femeile sunt mai usor de cucerit :cry:

Grecu_
11th February 2009, 16:42
Pai cica jegu' e strat protector... :D Nici hotii nu se uita la ea!

ontopic: cata dreptate ai... :ras-plans::ras-plans:

pinki
11th February 2009, 16:44
pai oricum nu e prea atragatoare pt ochii unui hot, ca nu e nici scumpa nici noua :D si nici stelutele alea n-am apucat sa i le pun.


ontopic: dar si barbatii se lasa mai greu uneori :D

Grecu_
11th February 2009, 16:51
Pai astea-s masinile ideale pentru piese. Mai bine cu o masina ciudata (cum e a mea)! :D

ontopic: dar si barbati se lasa mai usor cateodata... :ras-plans:

pinki
11th February 2009, 16:55
pai si masina mea e ciudata, as putea spune ca am un fel de ferrari editie limitata, n-am vazut decat 2 (fara a mea) in buc, si una avea nr de bulgaria, iar pe alalalt am vrut sa-l urmaresc sa-i zic sa se mute :cry: deci nici ca piese :D


ontopic: da, ai dreptate :cry:

Grecu_
11th February 2009, 16:59
Da' tu ce masina ai? :D

ontopic: si tu la fel! :happy

karynna24
11th February 2009, 17:00
Mai,ce discutii interesante pe aici..! Puneti exemple concrete...ca pt un bobocel. :happy

pinki
11th February 2009, 17:01
moderator model sunt eu, peste tot numai offtopic scriu :cry:

angel_with_tail
12th February 2009, 10:31
O da... Vroiam sa caut ceva pe internet si in motorul de cautare am apasat prina litera : "p", din greseala am apasat enter si primul site afisat este : http://blog.4rev.net/2007-11/am-pa-mare/

Deci, cititi acolo cum sa cuceriti o femeie! :happy

angel_with_tail
14th February 2009, 14:51
mama mama...lipsiti de experienta mai sunteti! nu impartaseste nimeni, nimic?:D Io am zis cum sa cuceriti femeile:D

Sir. Eko
21st February 2009, 00:14
Texte adevarate ,mergi la o fata si ii spui : ` Stii, de fapt eu nu sunt asa de inalt, dar acum stau pe portofel`...merge de fiecare data :))

daca nu merge ,ce pot sa zic...ramai cu clasicul :

"Ce faci pisi? Mai bea ******?"

Grinco
21st February 2009, 01:11
Cea mai cretina duma de agatat bagate unei prietene de catre unu' in club..."Salut, ce parere ai despre criza financiara?"

Denis
21st February 2009, 08:53
astai mai mult un test de verificare:D ... un fel de... "iti plac baietii cu bani....sau baietii destepti dar lefteri":D

Ess
21st February 2009, 12:36
Cea mai cretina duma de agatat bagate unei prietene de catre unu' in club..."Salut, ce parere ai despre criza financiara?"

sau aia "ti-a mai spus cineva ca esti bunoaca?"
culmea, chestia asta chiar functineaza: daca esti neras, ai parul unsuros, dar gene bune :cry:

ps: am vazut mai nou, la generatiile astea mai noi, ca baietii se penseaza. vai de curu' nostru...astia-s viitorii tati ai tarii? :cry:

Denis
21st February 2009, 12:57
eu nu am nimic cu pensatu.....imi pensez si eu doar 2-3 fire... alea care`s mai ratacite dar nu`mi subtiez sprancenele:cry:....am vazut pe la Szekely si pe la Daminuta de la inter, dar mi se pare ceva complet feminin.

d4z
16th September 2009, 00:21
SaLL
Sper ca nu veti lua postul meu in bataie de ras .Multumesc ..
Am 14 ani ... si imi place de o fata ... dar la mine cand vine vorba de fete sunt timid :(
Ce-mi sugerati sa fac ?!?[Conteaza si ce-a mai mica parere]

Marius
16th September 2009, 00:24
In primul rand, ar trebui sa vorbesti cu ea... dupa aia o sa-ti dai singur seama ce trebuie sa faci.

d4z
16th September 2009, 00:26
Pai vb cu ea pe mesenger ca fata in fata mie prea rusine ... dar cand ajung la momentul daca vrea sa iese la un suc zice ca e ocupata sau nush ce ma inventeaza pe moment :(

d4z
16th September 2009, 00:28
Scuze pentru dublu post dar m-am gandit ca nu mai dai refresh la pagina si nu mai vezi ca am editat postul
Sa revenim :: Sunetem colegi de clasa ... dar eu sunt mai retras nu m-am intregrat asa de bine printe ei ce imi sugerati :(

zebe
16th September 2009, 00:59
Sa vorbesti cu ea face-to-face. Daca nu, nu ai nici o sansa. Si mai incolo, cand devii mai familiar cu ea si iti faci un pic de tupeu, sa o chemi, nu stiu, la un suc.

Elvis81
16th September 2009, 01:00
du-te la curve o data si dupa aia prinzi tupeu:D

d4z
16th September 2009, 01:01
Imi dai vreun sfat cum sa scap de timiditate ?

d4z
16th September 2009, 01:03
du-te la curve o data si dupa aia prinzi tupeu:D

Degeaba ma dau ma f*t cu aia si dupa aia tot nimik nu rezolv :(
Tot mai bine ar fii sa accepte sa stea cu mine ... si sa ma dezvirginez cu ea :)

Elvis81
16th September 2009, 01:03
du-te la curve cu 2-3 prieteni,faci o posta si scapi si de timiditate:D dupa aia prinzi tupeu si cu fata aia de care zici:)

Jerome LeBanner
16th September 2009, 07:29
Ai 14 ani si inca esti virgin?

Hopshio
16th September 2009, 09:11
mah..eu cred ca asta ii Lordu..:D

Elvis81
16th September 2009, 09:23
mah..eu cred ca asta ii Lordu..:D

Nu..lordul are 19 ani si e virgin:happy:happy

Radu
16th September 2009, 09:26
mah..eu cred ca asta ii Lordu..:D

Ba mi-ai luat vorba din gura...
P.S Pentru copilul asta,lasa-l dracului de "misenger"...vorbeste cu ea face to face si gata...ce atata timiditate...:cool:

SportuRege
16th September 2009, 09:45
Dă-i o puță, să vezi dup'aia cum o sa umble in limba ea dupa tine.

Radu
16th September 2009, 09:47
Poate ca ma insel...dar SportuRege asta pare a fi o clona a lordului...:mda:

SportuRege
16th September 2009, 09:51
Nu este dom'le te asigur eu...


Poate ca ma insel...

Sigur te inseli :ok:

Radu
16th September 2009, 09:53
Nu este dom'le te asigur eu...



Sigur te inseli :ok:
Asta ramane de vazut...:mda:

SportuRege
16th September 2009, 09:58
Daca esti cuminte, iti zic si unde sa cauti... daca tot te-ai apucat de o treaba ;)

Dar sa revenim la tema subiectului, zic.
O femeie trebuie cucerita daca etalezi fortza, putere financiara si indiferenta. Cu cat te arati mai aprins dupa o femeie, cu atat ea o sa te considere un fraier. Vrei sa ti-o pui cu o femeie ? Arata-i ca nu dai 2 bani pe ea si ca o vrei doar pentru sex. O sa te adore, o sa se intrebe de ce o ignori, o sa considere ignoranta ta ca pe siguranta ca esti potrivit sa o hopaiesti in pat. Daca vii cu sentimente la ea, mai bine stai acasa.

O femeie nu vrea un catzelus in pat, ea vrea o provocare, un animal indiferent dar care performeaza fara sa se incurce in sentimente inutile.

Elvis81
16th September 2009, 10:01
O femeie trebuie cucerita daca etalezi fortza, putere financiara si indiferenta.

la 14 ani?:D

Radu
16th September 2009, 10:01
Daca esti cuminte, iti zic si unde sa cauti... daca tot te-ai apucat de o treaba ;)

Dar sa revenim la tema subiectului, zic.
O femeie trebuie cucerita daca etalezi fortza, putere financiara si indiferenta. Cu cat te arati mai aprins dupa o femeie, cu atat ea o sa te considere un fraier. Vrei sa ti-o pui cu o femeie ? Arata-i ca nu dai 2 bani pe ea si ca o vrei doar pentru sex. O sa te adore, o sa se intrebe de ce o ignori, o sa considere ignoranta ta ca pe siguranta ca esti potrivit sa o hopaiesti in pat. Daca vii cu sentimente la ea, mai bine stai acasa.

O femeie nu vrea un catzelus in pat, ea vrea o provocare, un animal indiferent dar care performeaza fara sa se incurce in sentimente inutile.

Ba lasa-ma cu textele astea...am halit zeci ca tine...chiar crezi ca s-a intalnit hotul cu prostul?
Pai tu esti lordu' 100% :rosu:

Elvis81
16th September 2009, 10:03
Nu paria Radule ca pierzi...nu e lordul..e alTRcineva:D:rolleyes:

Radu
16th September 2009, 10:04
Nu paria Radule ca pierzi...nu e lordul..e alTRcineva:D:rolleyes:

Elvis,te pui cu dracu'?:cool:

SportuRege
16th September 2009, 10:05
Brei, poate ca e fiu lu Gutza coada de maimuta si are bani sa se ingroape in ei.
Daca nu e bogat, poate ca e armasar bengos.
Daca n-are nici bani si nici nu emana armasenie, atunci io zic sa stea in banca lui si sa se uite la anime dezbracate.


Nu paria Radule ca pierzi...nu e lordul..e alTRcineva:D:rolleyes:
Lu Raducu nici daca-i bagi degetu in ochi nu se prinde, poate trebe sa-i desenam :happy


Ba lasa-ma cu textele astea...am halit zeci ca tine...chiar crezi ca s-a intalnit hotul cu prostul?

Eu stiu sigur ca nu-s hot, partea a doua nu o pot infirma insa :D

Hopshio
16th September 2009, 10:33
Radu..nu e lordul...:D

SportuRege
16th September 2009, 10:43
Bun, acum ca am dezbatut treaba cu "E Lordu, nu e Lordu", sa vedem cum il ajutam pe copchilu asta sa agate o femeie sa aibe si el sa se simta bine, sa scape de timiditate.

:D

michai
16th September 2009, 10:54
Daca esti cuminte, iti zic si unde sa cauti... daca tot te-ai apucat de o treaba ;)

Dar sa revenim la tema subiectului, zic.
O femeie trebuie cucerita daca etalezi fortza, putere financiara si indiferenta. Cu cat te arati mai aprins dupa o femeie, cu atat ea o sa te considere un fraier. Vrei sa ti-o pui cu o femeie ? Arata-i ca nu dai 2 bani pe ea si ca o vrei doar pentru sex. O sa te adore, o sa se intrebe de ce o ignori, o sa considere ignoranta ta ca pe siguranta ca esti potrivit sa o hopaiesti in pat. Daca vii cu sentimente la ea, mai bine stai acasa.

O femeie nu vrea un catzelus in pat, ea vrea o provocare, un animal indiferent dar care performeaza fara sa se incurce in sentimente inutile.

HAi ma acuma ce vrei sa faca? Sa apara in fata scolii cu un mertzan si sa fluture banii:happy
Sa nu-mi spuneti ca deja la 14 ani fetele sunt interesate de acest lucru?
Sau mai stii..:P

Totusi are 14 ani baiatu......un animal:happy

Ess
16th September 2009, 11:15
Pai tu esti lordu' 100% :rosu:

pai am stabilit ca spotulrege = mariusTR, de vreo ...luna?:happy

Elvis81
16th September 2009, 11:23
sa vedem cum il ajutam pe copchilu asta sa agate o femeie sa aibe si el sa se simta bine, sa scape de timiditate.

:D

pai cine e de acord cu mine ca trebuie sa mearga la curve sa ridice 2 degete:D

PS daca el e virgin si ea e virgina s-ar putea sa faca majoratul pana reusesc ceva:happy:happy

Radu
16th September 2009, 11:24
pai am stabilit ca spotulrege = mariusTR, de vreo ...luna?:happy

mda...:cool:
mariustr asta e ala care zicea ca vine cu nevastasa la un fm? :)))

Nole17
16th September 2009, 11:31
la 14 ani?:D

Iti dai seama, cand isi arata alocatia de pe 2 luni :lol::happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

Radu
16th September 2009, 11:38
Eu stiu sigur ca nu-s hot, partea a doua nu o pot infirma insa :D

Nu am de unde sa cunosc toate clonele...
P.S Iti era putina teama sa vi la fm-ul ala?:D

SportuRege
16th September 2009, 11:42
Copchilele de la 13-14 ani deja umbla prin cluburi cu dernierul dezgolit , isi iau sutiene care pliseaza sanii centrifugal ca sa para mai mari si isi dispera parintii umbland cu toti golanii din cartier. Numai parinte de fata sa nu fii in zilele de azi.

Fetele la 14 ani sunt fizic cu mult mai dezvoltate decat baietii. Se dezvolta mai repede decat copchii de varsta lor.

Si da, le vezi in mertzane de la 14 ani, cautand senzatii tari cu indivizi triplu varsta lor.

Asa ca gontzonel al nostru de 14 ani timid si cu cosuri pe fatza trebe sa lupte ca eroul sa puna si el mana pe o țîță.

Cum zicea un cunoscut al meu : "Life's a bitch, so I must be a pimp" :D

PS:@ Raducule, gata bre, ai gresit cu supozitiile, da-ti doo palme ca ai gresit si gata ... acum vezi-ti de treaba si nu cauta scandal. Posteaza despre subiect.

Gontel
16th September 2009, 11:52
Ai 14 ani si inca esti virgin?

^word :happy

Eu ii sugerez sa vina cu bicicleta tunata la scoala. Daca ii spuneam sa se etaleze cu masina furata de la taica-su, ma tragea opinia publica la raspundere pentru ca l-am instigat sa incalce legea.

Acum serios: mai ai maxim o sansa cu gagica asta daca zici ca deja te-a refuzat o data. Iti va fi mai greu a doua oara sa incerci sa o scoti la un suc, pentru ca ea deja si-a format o parare despre tine. Trebuie sa scapi de timiditate, pentru ca fetele nu vor sa fie cu niste papa-lapte, vor sa aiba niste prieteni care sa le protejeze. Asa cum a zis si altcineva mai inainte, arata-te cat mai putin interesat de ea, acest lucru ii va starni interesul si va veni ea sa vorbeasca cu tine daca adopti atitudinea potrivita. Daca te refuza si a doua oara, nu mai merita oboseala, treci la urmatoarea. Numeric, in Romania, sunt mai multe femei decat barbati: raportul e de 96 la 100, teoretic, ai de unde alege. :)

d4z
16th September 2009, 14:09
Cum sa nu mai fiu timd ... ?
Si in ai doilea rand clasa mea e baza pe prostie omeneasca nu cred ca as avea vreo sansa cu asa ceva :sad: [deci daca rad daca unu ragaie]
(Si in nu am masina :| si nici cartentul ..)

Radu
16th September 2009, 14:51
Cum sa nu mai fiu timd ... ?
Si in ai doilea rand clasa mea e baza pe prostie omeneasca nu cred ca as avea vreo sansa cu asa ceva :sad: [deci daca rad daca unu ragaie]
(Si in nu am masina :| si nici cartentul ..)

Coaie,cand vrei o femeie nu trebuie sa fi timid...cu tupeu...ce ai de pierdut?

Andrei_23
16th September 2009, 14:53
Da' ce Dumnezeu te mananca o copila ? Tu esti ala cu anaconda in pantaloni, nu ea :happy

d4z
16th September 2009, 14:55
Coaie,cand vrei o femeie nu trebuie sa fi timid...cu tupeu...ce ai de pierdut?

Coaie poi am niste colegi si ma descurajeaza sau nush cum sa ma exprim :headbang: si cand ii vad pe ei imi cade si moralu si celelate nu mai vine vb de fete ...

d4z
16th September 2009, 14:56
Da' ce Dumnezeu te mananca o copila ? Tu esti ala cu anaconda in pantaloni, nu ea :happy
Sunt rusinos cand vine vorba de fete n-am ce sa fac :(

SportuRege
16th September 2009, 15:12
Sunt rusinos cand vine vorba de fete n-am ce sa fac :(
Daca imi zic a cui clona esti matale , o sa te ajut eu la treaba cu fetele :D

d4z
16th September 2009, 15:19
Daca imi zic a cui clona esti matale , o sa te ajut eu la treaba cu fetele :D
NU inteleg ce vrei sa zici prin asta ... te rog nu ma lua drept n00b :sad:

Radu
16th September 2009, 15:20
Daca imi zic a cui clona esti matale , o sa te ajut eu la treaba cu fetele :D

Ba,tu nu ai dreptul sa vorbesti despre clone...:rosu:

SportuRege
16th September 2009, 15:21
NU inteleg ce vrei sa zici prin asta ... te rog nu ma lua drept n00b :sad:
Matale esti o clona menita sa faca sarmale artistice ( sa distreze poporul )

Deci chiar nu se poate sa fie careva atat de "inocent" ca matale, brei.

d4z
16th September 2009, 15:21
Matale esti o clona menita sa faca sarmale artistice ( sa distreze poporul )

Deci chiar nu se poate sa fie careva atat de "inocent" ca matale, brei.
Nu cred ca tu ai fost altcumva la varsta mea toti avem defecte :sad:

SportuRege
16th September 2009, 15:27
Pai depinde ce user de pe aici esti daca vorbim de varsta ... parerea mea e ca esti pus pe shotii, dom'le.
oricum incercarile astea de palarii artistice nu-s deloc rele , dar sunt batatoare la ochi.

newcool
16th September 2009, 15:32
Nu paria Radule ca pierzi...nu e lordul..e alTRcineva:D:rolleyes:
si eu banuiam ca-i TR-ul:D

michai
16th September 2009, 15:32
MAh eu nu cred ca baiatul e clona...

LA 14 ani cred ca esti in a 8 a....daca nu ma insel:P.Sicer si eu am fost destul de timid pana am intrat la liceu....intr-o clasa cu 23 fete..."una mai buna ca alta":drak:.Problema era ca ma temeam de esec si nu aveam incredere in aspecul fizic:P

Cred ca primul contact conteaza...daca ai norocul sa te "rezolve o fata":P.Eu zic ca ar trebui sa incerci sa vb cu ea.....nu ai numai ce pierde daca nu o faci:mda:
MA gandesc ca ai si probleme in a vorbi in fata unei multimi....deci esti foarte emotiv...nu? Cu fetele e cam greu daca esti asa.....
Nu stiu ce sa zic...nu ma pricep la sfaturi...las pe cei mai inzestrati:P

d4z
16th September 2009, 15:35
MAh eu nu cred ca baiatul e clona...

LA 14 ani cred ca esti in a 8 a....daca nu ma insel:P.Sicer si eu am fost destul de timid pana am intrat la liceu....intr-o clasa cu 23 fete..."una mai buna ca alta":drak:.Problema era ca ma temeam de esec si nu aveam incredere in aspecul fizic:P

Cred ca primul contact conteaza...daca ai norocul sa te "rezolve o fata":P.Eu zic ca ar trebui sa incerci sa vb cu ea.....nu ai numai ce pierde daca nu o faci:mda:
MA gandesc ca ai si probleme in a vorbi in fata unei multimi....deci esti foarte emotiv...nu? Cu fetele e cam greu daca esti asa.....
Nu stiu ce sa zic...nu ma pricep la sfaturi...las pe cei mai inzestrati:P

NU inteleg ce vrei sa zici prin clona explica-mi te rog
Am incercat sa vb ea .... dar nimik :((

d4z
16th September 2009, 15:40
Pai depinde ce user de pe aici esti daca vorbim de varsta ... parerea mea e ca esti pus pe shotii, dom'le.
oricum incercarile astea de palarii artistice nu-s deloc rele , dar sunt batatoare la ochi.

Iti spun ca aseara abia m-am inreg nici nu am auzit de acest forum pana cand dau un mass pe mess cum sa-mi faci si eu o prietena si primesc acest link de la forum ...
Si am varsta de 14 ani ..

Radu
16th September 2009, 16:00
Coaie poi am niste colegi si ma descurajeaza sau nush cum sa ma exprim :headbang: si cand ii vad pe ei imi cade si moralu si celelate nu mai vine vb de fete ...

Ba...fi atent...sun-o pe respectiva si propunei sa va intalniti la un suc...discutati si gata...

d4z
16th September 2009, 16:05
Ba...fi atent...sun-o pe respectiva si propunei sa va intalniti la un suc...discutati si gata...
Nu am numaru ei
Nu am credit :|
Nu stiu ce sa-i spun
Si daca as fi avut credit oricum tot ma refuza :sad: si daca ar fi acceptat nu as fi stiut ce sa spun la suc

Hopshio
16th September 2009, 16:06
Iti spun ca aseara abia m-am inreg nici nu am auzit de acest forum pana cand dau un mass pe mess cum sa-mi faci si eu o prietena si primesc acest link de la forum ...
Si am varsta de 14 ani ..

cum sa dai mass pe mess..si sa intrebi lumea: cum pot sa imi fac si eu o prietenna :)):happy:yes::headbang::yeah::no::drak::lol:

Cristina
16th September 2009, 16:11
hai mah ca mie imi miroase a clona de la o posta:D...cred ca lordu are nevoie de neste sfaturi in amor:D

newcool
16th September 2009, 16:13
stilul e asemanator:)

d4z
16th September 2009, 16:18
cum sa dai mass pe mess..si sa intrebi lumea: cum pot sa imi fac si eu o prietenna :)):happy:yes::headbang::yeah::no::drak::lol:
nu aveam nici o idee pe moment si eram disperat :(

Hopshio
16th September 2009, 16:26
omg..cumpara-ti o gonflabila..

Andrei_23
16th September 2009, 16:27
nu aveam nici o idee pe moment si eram disperat :(

Apai frate, atunci iti urez sport la lucru...manual :happy

michai
16th September 2009, 16:28
nu aveam nici o idee pe moment si eram disperat :(

:happy
nu cred ca ai leac:happy

d4z
16th September 2009, 16:36
Poi numi dati nici un sfat..?

d4z
16th September 2009, 16:37
omg..cumpara-ti o gonflabila..

ce mai e si aia

Hopshio
16th September 2009, 16:39
dute la un sex shop si intreaba..cauta pe google...:headbang:

d4z
16th September 2009, 16:43
dute la un sex shop si intreaba..cauta pe google...:headbang:

nu cred ca ai inteleg bine ce am vreut sa zic in primul post :angry:
Ca am 14 ani si ca vreau sa-mi fac o prietena :angry:
nu sa caut la sex shout

Hopshio
16th September 2009, 16:45
pune o poza cu tine pe forum...te va ajuta in gasirea unei prietene.....este aici o ''tipa'' din iasi..are vreo 19 ani..dar e cam la aceeasi minte cu tine...se crede ''detectiv''...si si-a pus si ''ea'' poze pe forum....poate poate..

d4z
16th September 2009, 16:47
uitate cum arat esti fericit acum:| ?

Hopshio
16th September 2009, 16:48
cauta la threadul de poze..poate iti gasesti pe cineva...

Cristina
16th September 2009, 17:03
ce e mah aici?hi5?:D

Andrei_23
16th September 2009, 17:11
In padure nu gasesti fete :drak:

Hopshio
16th September 2009, 18:00
ai cautat tu?:drak:

Andrei_23
16th September 2009, 18:11
E ultimul loc in care as cauta :)

d4z
16th September 2009, 19:36
In padure nu gasesti fete :drak:
Iaute-l frate si pe asta cu padurea ta dute tu nana acolo io nu ma ma duc :)
Asa vreau sa aud alte sfaturi dar nu de gen
dute la un sex shop
...pls help :angry:

luluta
16th September 2009, 19:43
Puiut, primul pas ar fi sa fii mai atent la orele de gramatica. Fetele apreciaza asta. ;)

d4z
16th September 2009, 19:50
Puiut, primul pas ar fi sa fii mai atent la orele de gramatica. Fetele apreciaza asta. ;)
Am scris in supapare :headbang: ca incepusera sa ma ia la misto :angry:///
Iuluta ce-mi sugerezi sa fac ?

luluta
16th September 2009, 19:57
Daca vorbeste cu tine dar cand vine vorba sa va vedeti te refuza, te ia de fraier. Esti pe cale sa afli ca fetele "e" rele, foarte rele. :D

d4z
16th September 2009, 19:59
Daca vorbeste cu tine dar cand vine vorba sa va vedeti te refuza, te ia de fraier. Esti pe cale sa afli ca fetele "e" rele, foarte rele. :D

Mai lasat in ceata :confused:
Ai id de mess sa vorbim mai larg ?

Gontel
16th September 2009, 20:04
Treci, omule, la urmatoarea. fete sunt garla.

luluta
16th September 2009, 20:10
Nu, nu-s cu messu, io-s mai old school: scrisori, porumbei calatori...

La Coolgirl sau la Bravo ai incercat sa scrii? Aia explica mai bine acolo.

d4z
16th September 2009, 20:14
Treci, omule, la urmatoarea. Da-o in gatu' ma-sii pe asta, fete sunt garla.

Imi place cu adeavarat de ea :sad: vreo sansa o conving :sad: nici cea mai mika ... [rog fetele sa spuna ce le place la un baiat ]...

Bumbescu
16th September 2009, 20:14
Sa o crezi pe luluta incepatorule, eu inca mai dresez trei perechi de porumbei....:D

luluta
16th September 2009, 20:19
Mie, de exemplu, mi se pare extrem de sexy un barbat cu inceput de barba. Te ajuta cu ceva?
Si bineinteles, dresorii de porumbei... astia is tata lor! :D

d4z
16th September 2009, 20:27
Mie, de exemplu, mi se pare extrem de sexy un barbat cu inceput de barba. Te ajuta cu ceva?
Si bineinteles, dresorii de porumbei... astia is tata lor! :D
:confused: sunt inca mic abia mi-a dat barba ma rad sa mi se faca mai mare ??...
porumbei ??:mda: unde ai vrea sa-i tin sau au uitat sa zic ca stau la oras :)



Sa o crezi pe luluta incepatorule, eu inca mai dresez trei perechi de porumbei....:D

Hai te rog sa nu ne abatem de la subiectul principal problema mea...
Sau daca tot ai venit referit la porumbei ce crezi ca ma duc cu ei in scoala sau :| sau vine fata la mine sa ii vada :headbang: ...
Alte sfaturi ?

michai
16th September 2009, 20:28
PAi cate sfaturi tot vrei?

Canta-i o serenada?:happy

Cristina
16th September 2009, 20:33
mai copile eu zic sa te duci si sa ii spui clar ce simti face to face...ce te mai co*esti atat:D

zebe
16th September 2009, 20:34
Din ce vad, orice sfat ai primi tu esti cu acelasi text: "Pai nu pot, pai is timid, pai o sa ma refuze, pai nu stiu ce sa-i zic, pai bla-bla-bla". Baga-te in vorba cu ea, o sa vezi atunci daca aveti subiecte de discutie. O sa vezi tu atunci daca stii ce sa-i zici. Altfel nu faci altceva decat sa-ti plangi de mila.

Prome
16th September 2009, 20:34
:confused: sunt inca mic abia mi-a dat barba ma rad sa mi se faca mai mare ??...
porumbei ??:mda: unde ai vrea sa-i tin sau au uitat sa zic ca stau la oras :)


Hai te rog sa nu ne abatem de la subiectul principal problema mea...
Sau daca tot ai venit referit la porumbei ce crezi ca ma duc cu ei in scoala sau :| sau vine fata la mine sa ii vada :headbang: ...
Alte sfaturi ?

Pai poate vine sa vada porumbelu :D
Problema ta are o rezolvare relativ simpla :
Trebuie sa nu-i mai dai atentie cateva saptamani iar pe urma sa-i spui pe sleau...
Degeaba te minti ca daca vei sta de vorba cu ea zilnic sansele tale vor creste.

luluta
16th September 2009, 20:34
Da, ai putea sa te razi. Dar daca ei nu-i plac barbosii?
Porumbeii ii poti tine lejer in balcon sau in mansarda blocului.

Asta cu porumbeii e sigura, cu barba mergi la risc. :ok:

Q-Djyni
16th September 2009, 20:37
Just be you.Ori ii place,ori nu de tine.Nu o minti si nu fi ceea ce nu poti fi.Simplu.Bine,unele chestii,defecte pe care le ai,le mai indrepti tu ;) Si cel mai important: Nu vorbi tot timpul despre tine.Las-o pe ea sa vorbeasca,intreab-o numai punct cu punct,nu o obosi.

Si..cand vezi ca incepe ea sa te intrebe pe tine chestii,atunci,zi-i ca pentru asta ca sa tie,trebuie sa iti faca o favoare.Vezi tu care,inventeaza tu ceva,fii creativ,doar ai cap.Si fii mereu un picut distant,nu arogant,dar tine-o un pic la distanta.

Asta ar fi cam primul pas,mai apoi,daca se intampla asta,treci la pasul 2.

Si foarte impotant: Nu deveni cel mai bun prieten al ei.Nu faci bine asa.Incearca sa fii un pic misterios,fetele adora sa intrebe x si y,dar nu vorbi totul deodata,numai in unele momente,nu sa stie totul despre tine,ca nu faci nici o branza asa.

d4z
16th September 2009, 20:50
am sa incerc sa vorbersc cu ea face on face daca nu merge la voi vin si ma plang :(

d4z
16th September 2009, 20:59
Da, ai putea sa te razi. Dar daca ei nu-i plac barbosii?
Porumbeii ii poti tine lejer in balcon sau in mansarda blocului.

Asta cu porumbeii e sigura, cu barba mergi la risc. :ok:

STAU LA CASA SI AM CASA IN CONSTRUCTII UNDE O CHEM LA MINE ?:headbang:

INCERCA FAZA CU BARBA SA VAD DACA IESE CEVA :D

El Pistolero
16th September 2009, 21:14
.. de clona ..:sleep:

ogip000
16th September 2009, 21:20
Ce atat va complicati? Pustiule, te duci la fata ii bagi limba (a ta) in gura si gata!:ok:

d4z
16th September 2009, 21:23
Ce atat va complicati? Pustiule, te duci la fata ii bagi limba (a ta) in gura si gata!:ok:
LoL daca imi da vreun sut la O_O

ogip000
16th September 2009, 21:25
^ Si daca nu? Chiar daca iti da, ce nu te-ai mai lovit acolo?:limba:

SportuRege
16th September 2009, 21:29
Bai frate , incepe macelul din Sevillia, in care Urzicenenii si-o vor loa serios in barba , si voi tot la clonila asta ati ramas ?

Sa-ti zic ceva clonescule, NU AI UMOR cu povestea ta de dragoste. M-ai plictisit.

LUPTA BANELE! Pardon, Steaua joaca maine... LUPTA URZICENIULE!!!

( ESS-ule trimite pe pm cam cine e clonilescu asta , mersi neigborule )

d4z
16th September 2009, 21:49
Bai frate , incepe macelul din Sevillia, in care Urzicenenii si-o vor loa serios in barba , si voi tot la clonila asta ati ramas ?

Sa-ti zic ceva clonescule, NU AI UMOR cu povestea ta de dragoste. M-ai plictisit.

LUPTA BANELE! Pardon, Steaua joaca maine... LUPTA URZICENIULE!!!

( ESS-ule trimite pe pm cam cine e clonilescu asta , mersi neigborule )

...:mda: am mai dat reply ca nul cunosc pe pe lord sau cum il cheama si voi tot insistati ..
Si tu cum erai frate a varsta mea de 14 ani ? Sa zici ca erai al dreq si sareau fetele pe tine :no:
Asa suntem toti la inceput cand ne indragostim de cineva ...
Daca nu ma crezi intra in pagina de admin a forumului sa vezi daca mai am conturi pe ip :headbang::headbang:

d4z
16th September 2009, 21:50
^ Si daca nu? Chiar daca iti da, ce nu te-ai mai lovit acolo?:limba:

Bda dar doare rau de tot :(

Roddicted
16th September 2009, 21:55
LORDULEEEEE...unde esti pentru a lumina acest tanar nefericit? :(

Hopshio
16th September 2009, 21:56
Frate tu esti prost de puti :mda: am mai dat reply ca nul cunosc pe pe lord sau cum il cheama si voi tot insistati ..
Si tu cum erai frate a varsta mea de 14 ani ? Sa zici ca erai al dreq si sareau fetele pe tine :no:
Asa suntem toti la inceput cand ne indragostim de cineva ...
Daca nu ma crezi intra in pagina de admin a forumului sa vezi daca mai am conturi pe ip :headbang::headbang:

o zis el in postu ala ceva de lord?D :drak:

Roddicted
16th September 2009, 21:57
o zis el in postu ala ceva de lord?D :drak:

e atat de natarau incat se da singur de gol

d4z
16th September 2009, 22:22
e atat de natarau incat se da singur de gol

Credeti ce vrei n00bilor !:sleep:

Hopshio
16th September 2009, 22:26
credeti= crede-ti
ce vrei= ce vreti

stim ce sa credem

si nu stiu care ii mai n00b..eu ca te acuz sau tu ca esti disperat dupa o fata si vrei sa iti faci o prietena...:drak:

zebe
16th September 2009, 22:27
Credeti ce vrei n00bilor !:sleep:

Deci n00bilor care sunteti voi n00bi! :D

Roddicted
16th September 2009, 22:31
d4z:2 a1 un f1x cu c1fr3l3?

newcool
16th September 2009, 22:45
Da, ai putea sa te razi. Dar daca ei nu-i plac barbosii?
Porumbeii ii poti tine lejer in balcon sau in mansarda blocului.

Asta cu porumbeii e sigura, cu barba mergi la risc. :ok:

:cry::cry::cry::cry:
luluta,luluta...:D

rhadoo
16th September 2009, 22:49
Da, ai putea sa te razi. Dar daca ei nu-i plac barbosii?
Porumbeii ii poti tine lejer in balcon sau in mansarda blocului.

Asta cu porumbeii e sigura, cu barba mergi la risc. :ok:

cata intelepciune:happy
sa facem un poll?:D