PDA

View Full Version : Etapa 27: Otelul - CFR Cluj 0-1



Leo
7th April 2014, 23:30
Duminica, 13 aprilie 2014, ora 18.30

Tim
8th April 2014, 09:23
1 cu handicap. Doar se stie fratia maghiaro-moldoveana.

six
8th April 2014, 20:21
fără emoții :D

fl0o
8th April 2014, 20:36
1 cu handicap. Doar se stie fratia maghiaro-moldoveana.Ungaria pamant romanesc! :D

krokobaursolzos
9th April 2014, 09:26
0-0
... precum in conturi, asa si pe teren.
Amin !

Leo
9th April 2014, 12:06
Egal.

BBB
9th April 2014, 15:30
Apai nu stiu, in teorie 1. Din n'spe mii de motive.

cataa.
9th April 2014, 18:38
egal

delaoltenia
10th April 2014, 08:29
1 solist

megastar
11th April 2014, 07:16
Statistica ii da pe ei castigatori. De cate ori au putut, ne-au batut.

cip
11th April 2014, 07:49
asa-i,in anul cand v-au facut stanpioni s-au strofocat cel mai tare...:))
sa-ntelegem ca atunci n-au putut,pur si simplu...:rasc:

fl0o
11th April 2014, 14:20
asa-i,in anul cand v-au facut stanpioni s-au strofocat cel mai tare...:))
sa-ntelegem ca atunci n-au putut,pur si simplu...:rasc:
Abia ati reusit voi... cu ajutorul arbitrilor, cu ajutorul presei, cu ajutorul ligii... armata era cu voi... Alexa... nato.... si ne-ati batut doar in tur.

megastar
11th April 2014, 21:49
asa-i,in anul cand v-au facut stanpioni s-au strofocat cel mai tare...:))
sa-ntelegem ca atunci n-au putut,pur si simplu...:rasc:

E doar un mit prietenia cu CFR. In meciurile directe conduc detasat. Daca am fi prieteni s-ar imparti punctele, nu crezi?

delaoltenia
13th April 2014, 17:14
http://i59.tinypic.com/sy2pmg.jpg

Otelul Galati: Goicoechea – Milea, Sarghi, Prestia, D. Popescu – Giurgiu, Cooper, Lovin – Astafei, Sevillano, Al. Zaharia

CFR Cluj: Felgueiras – Maftei, Cadu, Piccolo, Camora – Monroy, Djokovic – Deac, Rui Pedro, Chanturia – Tade.


13.04.2014, Galati, Stadion: "Otelul", ora: 18:15/Digi Sport 1

LazioRoma
13th April 2014, 18:18
1 solist blat imputit

Sir. Eko
13th April 2014, 19:45
De ce zici asta?

Hingherul
13th April 2014, 19:53
nu e Tim logat si ii tine locul :D

LazioRoma
13th April 2014, 20:06
mam inselat ! otelu retrogradeaza anu asta.. fara nici un fel de rautate.. dar.. nu arata nimika ... ori nu mai e intentie sa fie echipa asta pastrata in liga 1

megastar
13th April 2014, 21:47
Statistica ii da pe ei castigatori. De cate ori au putut, ne-au batut.

As vrea sa isi ceara scuze toti cei care ne-au acuzat. Nu cred insa ca macar unul indeajuns de barbat sa recunoasca faptul ca Otelul e una dintre cele mai curate echipe ale campionatului.
Despre meci, intr-adevar nu am aratat nimic. Victorie meritata CFR.

Tim
13th April 2014, 21:54
:happy:happy:happy:happy:happy:happy

delaparis
13th April 2014, 22:06
:happy:happy:happy:happy:happy:happy

Ca viitor administrator trebuie in primul rand sa inveti regulamentul :D

1.5 Fara umplutura Nu postati mesaje monosilabice sau numai din citeva cuvinte (ex: zau?, Hai chiar asa, Si eu, Ok, Mai vorbim etc) si nici mesaje care sa contina numai un smile, fara text. Nimeni nu va intelege ce vreti sa spuneti. Incercati sa fiti cit mai clari in exprimare.

Te va costa mult mai scump daca te banez. Fii atent :D

Tim
13th April 2014, 22:38
Regulamentul sunt EU. O sa-l deleg pe Cip sa iti explice noul regulament.:D

delaparis
13th April 2014, 22:39
Alt banat :D

fl0o
13th April 2014, 23:08
Asta e... tre' sa invat sa ma trezesc si pe la 6. Mare scofala... asta sa fie tot.

Steel Jar18
14th April 2014, 09:00
Pfff...Liga a 2 a nu ma sperie ...deloc.
Sper sa ne lase Adamescu si sa nu ne desfiinteze.
Nu se mai vrea nimic la echipa si este cate se poate de clar.Narcis a anuntat ca pleaca , Viglianti la fel si jucatorii nu mai au pt ce sa traga.
Asta este situatia si o sa revenim noi.
Astept scuze de la idiotii care ne acuza de marsavii degeaba.

Doctor_Satan
14th April 2014, 09:40
mam inselat ! otelu retrogradeaza anu asta.. fara nici un fel de rautate.. dar.. nu arata nimika ... ori nu mai e intentie sa fie echipa asta pastrata in liga 1

Pe tine de cate ori te-au retrogradat la Limba Romana? La felul cum scrii, n-ai merita sa treci in clasa a V-a nici dupa 15 ani de scoala.

Cat despre meci, sper sa se renunte la impingerea in fata a unor jucatori fara experienta, ca Milea si Tudorie. Nu i-au ajuns banii lui Adamescu dupa cati jucatori a vandut? Daca vom retrograda, cei 2 tineri vor pleca pe bani foarte putini.

fl0o
14th April 2014, 10:31
Astept scuze de la idiotii care ne acuza de marsavii degeaba.Eiii... tim e prea mandru. Banuiesc ca la el te referi, doar nu ai pretentii de la asta lazial :groggy: ... Ramona Badescu

Tim
14th April 2014, 10:51
Asta e... tre' sa invat sa ma trezesc si pe la 6. Mare scofala... asta sa fie tot.

Era si cazul sa te trezesti,ai visat destul la cai verzi pe pereti.:D

Steel Jar18
14th April 2014, 11:12
Esti o rusine de suporter si tu abia te duci la meciurile din Liga 1.
Respect celor ca 2stupiddogs care nu si-au manjit onoarea de suporter si au sustinut ceea ce au crezut ei , in ligile inferioare.
Ei pot sa ne desfiinteze, sa ne mute echipa....dar noi nu plecam nicaieri.
Eu , Dostor Satan, Megastar, Flo0 etc nu plecam nicaieri si Otelul nu o sa moarara niciodata pt ca traiesti in inimile noastre si asta e esenta echipei.
O sa sustin echipa in ligile inferioare si nu o sa fie nici cea mai mica problema. Iuibesc Otelul si nu o sa parasesc niciodata echipa.
Cu Otelul la bine si la rau, mai ales la rau.
Te iubesc Otelule

Tim
14th April 2014, 11:17
:happy:happy:happy









Scuze DLP, alta reactie nu am.:D

Steel Jar18
14th April 2014, 11:23
Nu ai cum sa intelegi, esti din alta era si din alt material.
Eu sunt impacat cu ceea ce urmeaza si o sa o luam de la capat impreuna.
Pot ei sa ne desfiinteze in acte si sa ne mute , dar noi suntem Otelul...pe noi nu au cum sa ne desfiinteze, sa ne mute si sa ne cumpere.
Un senil ca tine nu o sa inteleaga niciodata loialitatea fata de o echipa si iubirea adevarata.
Ati demonstrat ca sunteti niste nulitati cand v-ati parasit echipa si ati sustinut o alta clona.
Baietii din galerie si-au invatat lectia cu Aek Rocar Fulgerul si nu au mai cazut in plasa si cu Recas...au plecat pe drumul lor si ii respect enorm pentru ca au plecat pe un drum greu si ca au ramas fideli ideilor lor si nu s-au lasat cumparati de politic...cum au facut ceilalti labagii...adica tim, cip tim etc.

Tim
14th April 2014, 11:27
Vad ca ma citesti. Vad a vrei sa discuti serios, pe principii.

Atunci spune cum se simte constiinta ta mizerabila pentru faptul ca ati distrus fenomenul alb-violet din Timisoara, ca marius stan si dumitru costin au mers pana in panzele albe ca sa ne desfiinteze , ca pentru voi nu se aplica aleceasi reguli care s-au aplicat pentru noi?

Nu iti crapa obrazul de rusine galatene? Voi nu ati ajuns inca sa plangeti ,un oras intreg, pentru furtul unui spirit. Va mai trebuie multi ani de umilinte ca sa intelegeti raul facut.





PS iti jur ca va voi respecta si eu enorm daca va vad in liga 6 (sase), asa ca crapati dracu odata.

Steel Jar18
14th April 2014, 11:32
Nu am nevoie de respectul tau...sa ti-l bagi in cur , sa il scoti si sa ti-l bagi in gura apoi.
Sa iti dea dzeu un sef ca Jabba si sa iti ia locul de munca in ****.
Am vorbit cu timisoreni si nici macar unul din ei nu a pretins ca Stan a distrus echipa...cat de ******* trebuie sa fi sa crezi asa ceva?
Ramai cu ideea ta si omite ca ati fost o spalatorie de bani negrii pt Jabba si ai lui.

Hingherul
14th April 2014, 11:36
vad ca spiritul sarbatorilor pascale da pe dinafara din voi :))
fie ca lumina sfanta sa nu fie stinsa de lipsa niciunei sigurante :D

Tim
14th April 2014, 11:39
vad ca spiritul sarbatorilor pascale da pe dinafara din voi :))
fie ca lumina sfanta sa nu fie stinsa de lipsa niciunei sigurante :DNu astepta ca nu ii dau RP. Nefericitul a clacat din nou, DLP trebuie felicitat pentru sansa acordata.


Nici sa moara nu stiu. De unde sa ceri demnitate in galati?

Steel Jar18
14th April 2014, 11:40
Forzza Poli... in orice liga te-ai afla!

Doctor_Satan
14th April 2014, 11:41
:happy:happy:happy









Scuze DLP, alta reactie nu am.:D

Pastreaz-o pentru tine, pentru ca nu intereseaza pe nimeni.


Vad ca ma citesti. Vad a vrei sa discuti serios, pe principii.

Atunci spune cum se simte constiinta ta mizerabila pentru faptul ca ati distrus fenomenul alb-violet din Timisoara, ca marius stan si dumitru costin au mers pana in panzele albe ca sa ne desfiinteze , ca pentru voi nu se aplica aleceasi reguli care s-au aplicat pentru noi?

Nu iti crapa obrazul de rusine galatene? Voi nu ati ajuns inca sa plangeti ,un oras intreg, pentru furtul unui spirit. Va mai trebuie multi ani de umilinte ca sa intelegeti raul facut.





PS iti jur ca va voi respecta si eu enorm daca va vad in liga 6 (sase), asa ca crapati dracu odata.
Echipa FC Timisoara, cea desfiintata de Iancu atunci cand a terminat de spalat banii, a fost un fals si o dovada de cat de usor pot fi cumparati oamnii.
Cat despre respectul tau... ce nevoie avem de respectul unui om fara cuvant si caracter? Nu valoreaza nici cat o ceapa degerata.

Tim
14th April 2014, 11:42
http://www.dcnews.ro/dumitru-costin-si-marius-stan-vor-contesta-decizia-comitetului-executiv-al-frf_74792.html




http://www.ziare.com/dumitru-dragomir/liga-i/dragomir-si-marius-stan-la-un-pas-de-bataie-in-sedinta-comitetului-executiv-1098772





http://www.ziare.com/fc-timisoara/liga-i/stan-anunta-retrogradarea-timisoarei-1098124







http://www.ziare.com/liga-1/stiri-liga-i/stan-poli-timisoara-va-retrograda-1087346

Hingherul
14th April 2014, 11:48
sunt cu deshtu` pe butonul cu bann. sa apas... sa nu apas....

Steel Jar18
14th April 2014, 11:50
Te mandresti cu faptul ca Dragomir v-a tinut partea?
Bun ...si apoi ne acuzi pe noi de pile la liga si federatie si ca am luat camoionatul marsav.
Ipocritule
Ipocritule
Chivorchiar este ruda cu Dragomir si ati facut tot posibilul sa ne faceti rau , nu doar sa ne indepartati din lupta pt titlu, sa ne faceti rau.
Acum noi suntem cei care o duc greu si am rabdare....o sa vina ziua in care o sa ii vad pe toti ca platesc pt ce ne-au facut.
O sa dureze poate mai mult, dar o sa vina ziua in care o sa o plateasca toti nenorocitii.
Da-mi ma bann...ma doare in ****
Auzi la ei, cunoscatorii pulii, blat cu Cfr si intelegri imaginare intre Otelul si Cfr.
Mai bine ne desfiintam decat sa facem asa ceva si niciodata nu o sa sutin coruptia...niciodata.
V-ati facut de ***** iar si iar si iar.Nimic nu stiti si latrati ca niste idioti.

Doctor_Satan
14th April 2014, 12:00
vad ca spiritul sarbatorilor pascale da pe dinafara din voi :))
fie ca lumina sfanta sa nu fie stinsa de lipsa niciunei sigurante :D

Si daca nu cumva au ros cablurile de foame unii. :rolleyes:

Tim
14th April 2014, 12:02
Coruptie???


Unde sunt 20 de milioane de euro din UCL?

Steel Jar18
14th April 2014, 12:14
Au fost 80 de mil
Bai baiatule, de unde frate 20 de mil din Ch league?
Dar salariile si bonusurle jucatorilor etc, taxele si impozitele, cheltuielile cu organizarea meciurilor de pe Arena Nationala?
Numai Dorinel a luat 350.000-400.000 de euro si juccatorii au luat 100.000 de euro numai pt castigarea campionatului.

fl0o
14th April 2014, 12:29
Te iubesc Otelule
:ok: Pentru noi doar Otelul conteaza.
Daca incerci sa le explici astora ca pentru noi nu numarul de suporteri si nici liga in care jucam te chinui degeaba... ii faci sa rada ca prostii pentru ca nu au cum sa inteleaga.

fl0o
14th April 2014, 13:05
Numai Dorinel a luat 350.000-400.000 de euro si juccatorii au luat 100.000 de euro numai pt castigarea campionatului.+ alti cativa bani la Astra Security si alte fantome de astea.
Cert e ca undeva au disparut... poate sunt si in buzunarul lui Stan :P ... ca sa mai adun ceva simpatie.
De Poli si dezintegrarea ei... la fel, mi se rupe **** :P ca sa se anuleze cu ce am zis mai sus.