PDA

View Full Version : Moderator Anglia



Vadim
28th March 2005, 21:51
Trebuie sa punem un moderator la Anglia. Va rog sa nominalizati voi pesoanele pe care le credeti potrivite.

Corrado*
28th March 2005, 22:02
De ce nu propune nimeni? Vedeti? Nu mai zic nimic...

realmadrid.com
28th March 2005, 22:11
Asteapta, ca acum o sa apara...

Vadim
28th March 2005, 22:14
Ma intereseaza in primul rind parerea celor care scriu aici pe Anglia... Inclusiv autopropuneri,

Marquise MGP
28th March 2005, 22:20
mie nu mi sa parut ca ar fi un trafic ridicat la anglia...la cat se scrie cred ca administratorii ar trebui sa faca fata...siasa sunt o gramada de moderatori per total...unii care viziteaza forumul o data la saptamana.

Vadim
28th March 2005, 22:25
Anglia este cel mai mare forum de pe Extern dupa Italia si Spania. Fiecare sub-forum are moderator, asta e regula peste tot.

inter
28th March 2005, 22:34
mda, dar la mare distanta de Spania , si la o distanta "galactica" fata de Italia :P

Marquise MGP
28th March 2005, 22:36
din 4 forumuri parca ,din care unul(franta) e inexistent practic....intradevar anglia e al treilea ;)

later edit : am uitat de germania...la cat de "circulat " este am si uitat

il propun pe "mircea sandu" ca moderator pe amandoua :D

Mihai
28th March 2005, 22:38
Eu il propun pe ady azzuro moderator!!! Pai ati vazut cate posturi are pe anglia??? :P
Am vazut ca se ridica acum si un tanar talent, care baga de zor mesaje... Dar cu o floare nu se face primavara... :P

realmadrid.com
28th March 2005, 22:41
Si eu ii propun pe Mihai...si pe Kan:ok:...sunt sigur ca amandoi ar face treaba buna:)

inter
28th March 2005, 22:41
mihai, vb. ca un om "batran" :ok: , si eu il sustin pe azzuro ca moderator ...
va face treaba buna1 , iar pe Franta l-as propune pe Pacala (amicul lui iulian :D), un excelent vorbitor de limba franceza /hello /hello

fia
28th March 2005, 22:43
inter, RESPECT si jos palaria!

Corrado*
29th March 2005, 01:06
Pana acum v`a durut undeva de ce se intampla pe Anglia!
Acum dintr`o data va intereseaza pe toti! :ok: Bravo /hello

Marquise MGP
29th March 2005, 01:13
gata mam hotarat...vreau sa fiu moderator la anglia,franta si germania....ca nu tre sa fac nimic ca oricum se scriu 3 posturi pe saptamana...da macar sa ma simt si eu moderator pe onlinesport. :D

Corrado*
29th March 2005, 01:15
Pai vezi vere... acuma le`am trezit interesu` pt postu` asta de mod. Si ma mai si critica , ca nu scriu aici! Pai ce voiau, sa vorbesc singur? Eu zic sa il puna la alpopa, cel mai englez dintre noi! /hello POPICA /hello

fia
29th March 2005, 01:16
Pop Quiz: Cate echipe sunt in total in prima divizie in cele 3 campionate pe care le-ai enumerat? In ce etapa din campioant se afla fiecare din cele 3?

@Corrado: aici (pe threadul asta adica) se scrie pt ca se vorbeste offtopic, nu prea vad posturi la subiect.

Corrado*
29th March 2005, 01:20
Hai acum ia`te de el ca a facut o gluma! :ok: Eu zic sa il punem pe fia moderator pe tot forumu`!

Marquise MGP
29th March 2005, 01:20
asteai intrebari de amatori si nici no sa raspund...dureaza 25 de secunde sa caut pe net daca nu stiu....carei interesat sa caute iar daca nu se descurca ii dau linkuri.

fia
29th March 2005, 01:27
Daca vreti mai complicate duceti-va la ghicitori!!!! (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=6390) pe Diverse!

Hai acum ia`te de el ca a facut o gluma!Mama mama, sa vezi, am facut si eu prima gluma de pe forum, iti dai seama ce mandru sunt....

Corrado*
29th March 2005, 01:29
Am vazut, ca tu le stii pe toate! Mai pune ghicitori !!! :ok:
/hello fia rules /hello

fia
29th March 2005, 01:30
pai raspunde la alea 2 care sunt deja acolo

Corrado*
29th March 2005, 01:31
Pai eu nu pot sa raspund, ca nu sunt asa de destept precum vor sa para altii!
Wow, cat de profund esti! :ok:

fia
29th March 2005, 01:37
Pune ghilimele cand dai citate!
Hai ca la offtopic nu te intrece nimeni, ramai aici si discuta singur!

Corrado*
29th March 2005, 02:25
aaah, am uitat un o :( people. scz pt off-topic :D

Triphat
29th March 2005, 18:05
Eu as putea fi moderator aici. Sunt la curent cu tot ce se intampla in Anglia din toate campionatele care sunt Premiership, The championship, League 1 si League 2. Am experienta, am mai moderat alte forumuri, si in momentul actual sunt Admin pe un forum. Ce trebuie sa fac pentru a fi moderator ? Intrebari orice sunt bine venite.

Corrado*
29th March 2005, 18:17
Eu zic sa se faca un fel de test, si participantii vor fi cei ce vor acest post.

Corrado*
29th March 2005, 22:41
Vedeti? Despre asta vorbeam... Eu postez singur aici, si mai scrie rar cate unu` care le mai are cu fotbalul englez... In rest nimeni, si dup`aia zice lumea ca nu am treaba cu fotbalul...

realmadrid.com
29th March 2005, 23:10
Unde aici, pe sub-forumul Anglia sau pe acest thread...unde vb singur ?
Aici este pt cei care vor sa devina moderatori...se propune cine vrea...si la sfarsit se va decide care a fost ales...

Triphat
30th March 2005, 01:53
Si pana la urma cand se alege moderatorul ? Eu sunt inscris in cursa..

Corrado*
30th March 2005, 04:50
Si eu :) Dar de ce nu il "destituiti" pe DRAGOS? Ca nu a mai intrat de 2 saptamani... Si sa ma scuze, dar nu prea are grija de forum. Shi puteti sa puneti chiar si 2 moderatori...

Seahawk
30th March 2005, 06:30
propun pe Triphat :) ca si'asa momentan sta in Anglia, deci este cel mai potrivit pentru 'job'u" asta :)
daca o sa fie activ eu zic ca ar putea sa faca treaba buna daca il lasati pe forumu' din anglia ...

Triphat
30th March 2005, 18:04
;) Ms Mike! Sper sa fiu si eu, dar nu se stie niciodata, poate nu ma plac adminii sau ceva de gen.

TZEFERU
30th March 2005, 20:00
Propun pe Dr. Corrado. Make sense?

Corrado*
30th March 2005, 20:01
Vadime de ce nu il "demiti" pe DRAGOS?

Darkslowstar
30th March 2005, 20:54
Alpopa e cel mai potrivit. Si ca numar de posturi si ca vechime. Nu cred ca e nevoie de 2 moderatori.

Triphat
30th March 2005, 21:21
Atunci din moment ce conteaza numarul de posturi eu n-am nici o sansa...

madridista
30th March 2005, 21:40
si eu zic tot alpopa!!
:Diertati-ma...ma bag si eu ca sunt mica!!:rolleyes:

Vadim
31st March 2005, 02:40
Eu as putea fi moderator aici. Sunt la curent cu tot ce se intampla in Anglia din toate campionatele care sunt Premiership, The championship, League 1 si League 2. Am experienta, am mai moderat alte forumuri, si in momentul actual sunt Admin pe un forum. Ce trebuie sa fac pentru a fi moderator ? Intrebari orice sunt bine venite.
Pe ce forum mai esti moderator?

Nu conteaza numai numarul de posturi. Tu ai totusi aproape un an vechime pe forum, ceea ce este ceva. In plus am inteles ca stai in Anglia. Dintre toate propunerile a ta mi se pare pina acum cea mai viabila. Va fi si mai viabila dac ai putea intra aproape zilnic sa vezi ce se petrece pe aici. In plus vad ca primul tau post pe forum a fost la Anglia...

Un inconvenient ar fi varsta, exista opinii care spun sa nu mai luam moderatori asa de tineri.

ADelPiero
31st March 2005, 03:18
se pot face si exceptii ... nu e o problema... ;)

Triphat
31st March 2005, 10:34
Pe ce forum mai esti moderator?

Nu conteaza numai numarul de posturi. Tu ai totusi aproape un an vechime pe forum, ceea ce este ceva. In plus am inteles ca stai in Anglia. Dintre toate propunerile a ta mi se pare pina acum cea mai viabila. Va fi si mai viabila dac ai putea intra aproape zilnic sa vezi ce se petrece pe aici. In plus vad ca primul tau post pe forum a fost la Anglia...

Un inconvenient ar fi varsta, exista opinii care spun sa nu mai luam moderatori asa de tineri.

Sunt unul dintre admini pe www.hiphopboard.net

Ma bucur ca m-ai lamurit in legatura cu activitatea pentru o obtine locul de moderator. Sunt de aproape un an inregistrat aici dar n-am intrat prea des, oricum sunt decis sa particip si eu la forumul asta mai des de acum inainte dupa cum se vede. Sunt pasionat de fotbalul englez, varsta nu cred ca ar fi o problema. Fac 17 in 2 saptamani, sunt matur si sunt decis sa las amprente de maturitate pe acest forum, daca voi fi moderator sau nu. Probabil ca nu e favorabila varsta asta, c-au fost alti moderatori care nu si-au facut treaba cu seriozitate, dar eu sunt pregatit sa nu dezamagesc.

Vand vise
31st March 2005, 10:46
Votez cu alpopa ;) Era interesant un pool...

realmadrid.com
31st March 2005, 14:48
Votul meu merge spre Triphat...

Kan
1st April 2005, 21:44
hmmmm..admini pe forum sa vedem io as vota pe alpopa pt vechime si pt echipa p care o sustine :D....dar tinand cont ca tre sa fii prezent zi de zi p-aci si sa ai cunostinte despre tot ce se numeste anglia nici triphart nu ar fi rau...locuieste in anglia....nuch sa fie oricine se crede in stare....bafta la doritori

Mihai
1st April 2005, 22:34
Alpopa are si votul meu :ok:

Sasuke Uchiha
1st April 2005, 23:53
ma autopropun
sper sa fiu luat in considerare :ok:

Corrado*
2nd April 2005, 18:46
daca tot se auto propune lumea, o fac si eu :P

Ma autopropun :)

Triphat
6th April 2005, 23:33
Va saluta noul moderator :cya:

Mihai
6th April 2005, 23:42
Vaaai de ce te-ai ingrasat :P

Mi se pare o alegere buna :ok:

realmadrid.com
7th April 2005, 00:11
Si noi te salutam:):ok:

ADelPiero
7th April 2005, 01:47
Triphate, sper sa faci o treaba buna :ok: SUCCES !!;)

Triphat
7th April 2005, 14:35
Mersi, o sa fac o treaba buna, dar fara voi nu pot, sa fiti va rog activi la sectiunea asta. ;)

Corrado*
7th April 2005, 17:38
Congratulations! :d