PDA

View Full Version : Almost Human



Johnny D
23rd February 2014, 04:28
Deja consider ca acest serial si-a castigat dreptul la propriul sau thread!:yes:

Johnny D
23rd February 2014, 04:29
Hai ca a mai crescut in urmatoarele 2-3 episoade mai ales in calitatea comediei, cu riscu de-a face un mic spoiler, trebuie sa va arat asta:D:
pnNfXOzmMtE

Pana la urma nu mai recomand Almost Human, au fost bunicele primele 2 episoade, dar ma asteptam la mai mult. Sa vedem restu.

Pana la urma dupa mai bine de 10 episoade totusi recomand:)), complexitatea tehnologica dezvoltata pentru noi de catre cei care fac acest serial e foarte relaxanta si compenseaza pt unele banalitati in firul povestilor fiecarui episod!:yes:

Sir Black
27th February 2014, 10:00
Am vazut doar trailer-ul, si vad ca actiunea se petrece in anul 2048, adica peste 34 de ani, ceea ce mi se pare o perioada de timp scurta pentru ca orasele sa fie asa asa de schimbate.

Johnny D
17th March 2014, 10:05
E o eroare mostenita, in genere filmele SF pun acest asa numit viitor apropiat cam mult prea apropiat din dorinta de a oferi view-erului senzatia ca are si el sansa sa prinda un astfel de timp, chiar daca e aproape sigur fals.:P
Serialul e bun, dar nu e antologic. Insa as zice ca merita incercat pentru cei pentru care SF-ul si comedia au un aport de interes!

mario121
28th March 2014, 21:14
Sper la un sezon 2,dar cei de la FOX nu au anuntat nimic inca...

Johnny D
31st March 2014, 13:31
Stii cum e, totul se-nvarte in jurul banilor adica in traducere libera pe intelesul televiziunilor, audientei!
Daca ai se va face fara discutie sezonul 2, nu ai la gunoi! Asa mi-au facut cu Stargate Universe, mama lor de capitalisti unidirectionati!