PDA

View Full Version : Mijlocas camerunez la Galati



megastar
17th January 2014, 21:46
Otelul Galati e foarte aproape de a semna cu un mijlocas camerunez castigator al Ligii Campionilor Africii, Guy Roger Toindoub, de 25 de ani.
http://fcotelulgalati.info/primul-transfer-al-otelului.html

Doctor_Satan
20th January 2014, 10:08
Nu stiu daca wikipedia nu are informatiile complete despre el, dar acolo apar inregistrate doar 50 de meciuri in cariera acestui "jucator".
Eu il vad ca un nou Marquinhos sau Cooper. Marioneta nu are flerul lui Stan la transferuri. Pana acum, au sosit doar parodii de jucatori, in timp ce i-am vandut pe cei mai buni.

megastar
20th January 2014, 10:47
Nu stiu daca wikipedia nu are informatiile complete despre el, dar acolo apar inregistrate doar 50 de meciuri in cariera acestui "jucator".
Eu il vad ca un nou Marquinhos sau Cooper. Marioneta nu are flerul lui Stan la transferuri. Pana acum, au sosit doar parodii de jucatori, in timp ce i-am vandut pe cei mai buni.

Putini oameni in Romania au flerul lui Stan la aducerea de jucatori. Cei 18 veniti in 2005 sunt dovada clara.
Despre noul transfer, deocamdata nimic oficial din partea clubului, totul e pe surse.

Doctor_Satan
20th January 2014, 12:04
Suntem intr-o situatie destul de grava daca asta ar fi transferul din aceasta iarna. Marioneta ne promisese ceva nemtaluci si jcuatori de top. Ca de obicei, promite ceva si aduce resapati.
Nul an il incepem cum am terminat 2013: cu dorinta ca lacusta sa-si ia marioneta si sa plece.

megastar
21st January 2014, 22:19
Pana la urma africanul avea virusul hepatitei C si ai nostri au hotarat sa nu riste. A fost trimis acasa.