PDA

View Full Version : rusine romania



venam
27th March 2005, 16:32
:rosu: Pentru piturca.
:degete: Pentru portocala mecanica.
Gata cu inca o sansa pentru calificare.
Rusine jucatorilor inafara de stelisti pentru ca au jucat bine.
:drak: :D

Mihai
27th March 2005, 16:37
Pleca de aici ca esti praf!
Te-ai uitat la televizor sau ai citit la radio?

vlad1607
27th March 2005, 16:39
Vename eu cred ca te-ai uitat la Bulgaria-Suedia ca esti VARZA vb mai aiurea decat Zapada(stie lumea cine e mister zapada:P :D) Culca-te cu restul berbecilor !

semmaka
27th March 2005, 17:19
:rosu: Pentru piturca.
:degete: Pentru portocala mecanica.
Gata cu inca o sansa pentru calificare.
Rusine jucatorilor inafara de stelisti pentru ca au jucat bine.
:drak: :D

Rusine Romania? Eu zic bravo Romania. am luat bataie doar cu 2-0. Diferenta de valoare e mult mai mare. De ce zic asta? Olanda a jucat economicos, nu a jucat la turatie maxima, si asta pentru ca echipele mari inca ne respecta (Multumim Hagi & Co.). Imagineaza-ti ca Olanda avea nevoie de 5-0, cine de aici nu crede ca erau aia in stare sa ne bata cu atat? Am vazut destule meciuri ale olandezilor ca sa pot afirma ca sunt mult mult peste noi si ca aseara nu au jucat decat pentru un 2-0. Nu au fortat decat in 3 momente: cele doua goluri si o ratare Nisterloy sau cum naiba se scrie.

Cat despre stelistii tai, asculta-i pe olandezi, ce spun ei despre meci. Sunt baieti de gasca olandezii, ne si explica cum ne-au batut, ca daca-l pui pe Piturca sa analizeze 10 zile acest meci nu o sa-si dea seama cum. Fundasii laterali au fost marile noastre probleme in aparare, Ogararu mai ales. La mijloc, Munteanu nu a reusit nici o accelerare, nimic. Numai pase laterale sau in spate. Hai ca mi-e lehamite cand vad atata habarnism la unii.