PDA

View Full Version : Cine va castiga Divizia A?



Colonelu'
5th November 2002, 14:19
Deocamdata Rapid are un avans important , dar se pare ca Steaua si Dinamo si-au revenit si au inceput cursa de urmarire. Fc National e sus, Gloria Bistrita ramane revelatzia sezonului.

icub4ucm
5th November 2002, 15:38
In calitate de fan dinamovist nu puteam sa nu votez cu Dinamo. Insa asta nu inseamna ca nu sunt realist. Sper ca Dinu sa faca o treaba buna de acum incolo, dar nu shtiu cat va mai dura acest reviriment al lui Dinamo.

Ultra
5th November 2002, 16:45
Merg pe mana lui Dinamo. Este in revenire si va fi campioana de toamna, daca nu si de final de sezon.

manta
5th November 2002, 23:08
Rapid are un oarecare avans dar avand in vedere revenirile celor 2 echipe importante ale campionatului,Steaua si Dinamo,e greu de spus.Cred ca daca Rapid va termina turul pe locul 1 are cele mai multe sanse.

nick
8th November 2002, 19:49
Am votat Rapidul desi nu sunt fanul lor.Este singura echipa care joaca ceva apropiat de sportul numit in general fotbal.Dar,se pare ca Steaua si Dinamo "isi revin!!!"(sic).Daca la revenirea lor se adauga si revenirea vreunui Corpodean sau altul asemenea, Rapidul nu are decat sa tot joace fotbal,ca altcineva(Steaua sau Dinamo)va castiga campionatul.Dupa care urmeaza o alta reprezentare "onorabila" in cupele europene,etc,etc,.......(Oare de ce nu arbitreaza Corpodean meciurile echipelor romanesti in cupele europene,sa treaca si ele de turul preliminar???)

Colonelu'
8th November 2002, 21:52
Ce legatura are Corpodean cu Steaua si Dinamo? iar "momentul" lui Rapid s-a terminat cam dupa meciul cu Arnhem de la Bucuresti. oricum mai sunt multe etape si se poate intampla orice!

red-nex
9th November 2002, 15:13
Dinamo sau Rapid

Ultra
11th November 2002, 00:33
Si iata ca Dinamo este pe locul doi.... Ce spuneam mai sus? Mai sint 4 etape si 7 puncte, vad ca lumea spune ca Rapidul este campioana de toaman, asta e ca anul trecut cand se zicea ca dinamo castiga campionatul cand nici nu incepuse returul..... :shock:

12th November 2002, 07:11
La rapidisti a intervenit si anul trecut autoultzumirea. Erau fruntasi, bine merci, si tot au dat-o in bara. Iar daca Rednic accepta oferta de la Standard Liege, salut Rapid... Ca n-o fi Rednic atat de prost sa plece cu mana goala de la Rapid... O sa-i ia cu el pe Schumaher, Rat si Bratu si de Rapid s-a ales r****u' :D

BCristian
12th November 2002, 18:36
Eu inca mai astept revenirea stelei(cu parere de rau spun asta eu fiind stelist), dar sunt sigur ca isi vor reveni ).

Andy
12th November 2002, 19:09
Hellvis, vrei sa spui ca Rednic este cel pe umerii caruia sta succesul Rapidului?

13th November 2002, 17:23
Da, Andy! A stiut sa coaguleze lotul. Iar daca va pleca Rednic, cine draku' l-ar putea inlocui? Iar daca la plecare mai ia 2 -3 jucatori..???

17th November 2002, 18:13
Nu prea s-a vazut frisca lui Copos la Bistritza...in schimb blatul, pare "bun": o eliminare nejustificata + ultimul gol, actiune la care toata apararea Gloriei s-a cam ferit :twisted:

oaspetele
18th November 2002, 19:23
Nu prea s-a vazut frisca lui Copos la Bistritza...in schimb blatul, pare "bun": o eliminare nejustificata + ultimul gol, actiune la care toata apararea Gloriei s-a cam ferit :twisted:


nu uita penalty-ul la Sanmartean, iar primul gol s-a datorat unui fundas bistritean care a sarit contratimp la minge
apoi , ratarile din primele 3-4 minute ...........destul de "neclare"
;)

Vadim
18th November 2002, 19:50
Oaspetele,
Bistrita a fost eliminata in Cupa rusinos. Se afla pe o panta descendenta si cred ca nu multi ar fi mizat pe o victorie contra lui Rapid.

Am vazut primele faze ale meciului la tv si mi s-a parut ca a aparat foarte bine Dolha la actiunile din primele minute, pe care tu le consideri "neclare".

Gabriel
18th November 2002, 21:47
Eu zic ca,din pacate,campionatul este jucat. Nu vad cine ar mai putea ajunge Rapidul.
Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. Steaua si Dinamo nu cred ca mai au vre-o sansa la ce prestatzii au.

19th November 2002, 16:07
Cu "pantele" Gloriei m-am obisnuit; trage tare sa-si asigure supravietuirea in A, apoi vinde puncte

20th November 2002, 13:52
Mda se vede ca si-a revenit Steaua (ciuca batailor) iar Dinamo prea cu nasu pe sus tare imi e ca amindoua nu vor vedea cupe si daca printrun miracol vad cupele ce o sa faca? trimise acasa la primul meci? iar Rapid daca nu ii freaca FRF si arbitri ca anul trecut iau campionatul fara probleme.

20th November 2002, 15:24
[...]
Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. [...]

De ce nu? ;)

oaspetele
20th November 2002, 18:09
[...]
Doar nu o sa castige Timisoara campionatul. [...]

De ce nu? ;)

nu are baii necesari! :oops:

21st November 2002, 07:53
rapid

22nd November 2002, 05:37
Rapid

22nd November 2002, 05:39
Cum se voteaza?

Vadim
22nd November 2002, 14:30
Pentru vot trebuie sa te inregistrezi.

27th November 2002, 13:39
Sunt suporter rapidist, si e normal sa tin cu RAPID. Adevarul ca echipa joaca bine, si ca merita si fie pe locul I in divizia A. Probabil daca vor juca la fel si in retur vor fi campioni. Pana cum merita acest lucru pe deplin!

oaspetele
28th November 2002, 01:18
Sunt suporter rapidist, si e normal sa tin cu RAPID. Adevarul ca echipa joaca bine, si ca merita si fie pe locul I in divizia A. Probabil daca vor juca la fel si in retur vor fi campioni. Pana cum merita acest lucru pe deplin!
rapid , campioana arbitrilor romani!
:ciocan:

Cristi
2nd December 2002, 02:12
Castiga echipa care vinde cei mai putini jucatori in iarna (dintre cele 3 bucurestene: rapid, dinamo, national). Sau care nu ii trimite la tineret :P . Daca Dinamo nu vindea anul trecut nu se mai chinuia pt titlu, daca nu il vindea pe Niculescu acum era mult mai aproape de Rapid. Rapid va vinde sigur, ca doar il stim pe Copos: banu', nu campionatu'!!! Si are si ce sa vanda din pacate!!! Steaua poate il vinde pe Radoi, caz in care ADIO. Sau il trimite le tineret pt ca il reprofileaza pe Al. Piturca pe postul de fundas central :) Stoican e prea bun, asa ca parca vad ca il vinde Dinamo. Deci, depinde. Acum, daca banii de pe jucatori se duc pe arbitri... asta e altceva...

Cristi
2nd December 2002, 02:13
Scuze, am vrut sa zic cele 4 bucurestene, inclusv Steaua... dar era de la sine inteles, nu!?!?! :D

danic
3rd December 2002, 01:06
Dinamo ???????
Rusineeee
Se pare ca nu s-au lasat de trecutul nu tocmai indepartat......si oricum nu face cinste fotbalului romanesc....
inca o data rusine evil

Cristian
6th December 2002, 20:58
Cam steaua sa revenit da ca bate in ultima etapa si pierde : Natoinalu si Dinamo ,Steaua revine in lupta .
Apropo de plecarea lui Rednic eu cred ca :
Rednic va pleca la orce club dar cindia e sa fie oferte si doar din Olanda.

george.S
13th December 2002, 15:40
desi sunt STELIST totusi cred ca rapid va castiga aceasta editie de campionat!asta e .dar totusi mai avem si noi sansele noastre,suntem totusi pe 3 si lupta este inca deschisa mai este returul,mai sunt atatea etape si mingea este rotunda.totul me posibil. forza STEAUA!!!![/list][/code][/u][/i][/b]

Ayrton
18th December 2002, 12:10
rapid...
Dar incepe sa se destrame echipa (schumacher, urmeaza iencsi, rat, r.nita, buta, poate pleaca si rednic!), asa ca mai sunt sanse ca sa-i ajnga Dinamo. Despre steaua nici nu poate fi vorba! Nu au echipa nici de locul 8!

07Ex
18th December 2002, 21:31
La ora actuala nu cred ca Rapid mai poate fi ajunsa de vreo echipa. Chiar daca le va pleca jumatate din echipa in iarna sunt sigur ca nu-i va lasa Copos de izbeliste. Cat despre Steaua, ayrton are dreptate, nu au echipa nici de locul 8.

Dogarila
28th January 2003, 03:31
Cistiga UTA anul viitor

the_big
28th January 2003, 18:36
Rapid va casiga fiindca nu pacaleste fotbalul ! vezi cazul dinamo. :yeah:

tira la bomba
28th January 2003, 19:28
Rapizii sunt cei mai buni si cei mai adevarati !

Makay
28th January 2003, 19:45
Cei mai buni (R A P I D )

rasheedkpenny
10th February 2003, 13:28
Sa speram ca Rapid va luat titlul deoarece au aratat ca merita si fiind cea mai constanta echipa din Romānia in ultimii 5-6 ani, dovada - topul UEFA.

In alta ordine de idei, sper ca toate echipele romānesti sa arate ceva in anul competitional care vine in Cupele Europene...

CAPRA
14th February 2003, 14:31
Anul acesta campionatul este jucat. Titlul va merge sub Grant.
Desi nu-mi convine trebuie sa recunosc ca Rapid a fost cea mai buna echipa.
Hai Dinamo!

vladra
3rd March 2003, 01:55
Si apoi constata cu amraciune, ce s-a ales de legenda fotbalului romanesc.
Asta e,poate la anu.Oricum Steaua nu va renunta la lupta,cu siguranta dar soarta campionatului e deja cunoscuta si Rapid merita sa castige.
Steaua o sa atace locul doi cu toate fortele pentru locul in cupa uefa cu care s-a tot obisnuit in ultimii ani si cu orgoliul impacat de ai fi intrecut in clasament pe dinamovisti (fara suparare ).

cheloo
5th March 2003, 18:55
pt cum a jucat in tur si pt echipa pe care o are , Rapid merita titlul. totul e ca in vara Copos sa nu vanda prea mult ca altfel nu prind nici turul 3 in CL.

desi s-au mai vazut rasturnari spectaculoase (cum a fost anul trecut cu Dinamo), cred ca de data asta feroviarii nu au cum sa scape titlul. foarte important este debutul la Galati unde nu o data echipele bucurestene au plecat capul.

DUMARS
8th March 2003, 23:02
DINAMO??? ATI AUZIT DE ECHIPA ASTA? PROBABIL CA DA!!! SIGUR ATI AUZIT DE EA AZI CAND A FACUT DE RUSINE O ISTORIE INTREAGA PRIN JOCUL PRESTAT SI PRIN LIPSA DE ANGAJAMENT A UNORA DINTRE JUCATORI!!!! ATENTIEEE!!! TREBUIE SA SE FACA CEVA URGENT PANA NU SE VA AJUNGE SI MAI RAU!!!! /

cheloo
9th March 2003, 12:38
intr-adevar a fost un meci foarte slab al cainilor. apararea a fost la pamant. pacat ca nu renunta Dinu la ambitia prosteasca de a nu-i titulariza pe pe Vl.Munteanu si pe Grigorie, cei mai buni mijlocasi pe care-i are. fara ei, jocul dinamovistilor arata jalnic la constructie. nu mai au nici o sansa la titlu.

distort
10th March 2003, 14:10
nu am nici un dubiu in legatura cu viitoarea echipa campioana a romaniei: rapid bucuresti

steaua si dinamo spun ca mai spera...ce sa mai spere?...
ar insemna ca dinamo si steaua sa castige meci de meci, iar rapid sa piarda in acelasi ritm...

cat despre national...nu spune nimeni nimic...
eu zic ca daca nu vor mai fi trasi in piept de arbitrii la fel ca in tur, national ia locul 2 sau 3!

mai sper ca Poli sa reziste si sa nu pice in B! Situatia de la locul 5 in jos e foarte stransa...dar e o echipa tanara, 'bataioasa', si cu jucatori buni...si mai au si publicul de partea lor!
Hai Poli!

iohannfus
18th March 2003, 14:45
DINAMO??? ATI AUZIT DE ECHIPA ASTA? PROBABIL CA DA!!! SIGUR ATI AUZIT DE EA AZI CAND A FACUT DE RUSINE O ISTORIE INTREAGA PRIN JOCUL PRESTAT SI PRIN LIPSA DE ANGAJAMENT A UNORA DINTRE JUCATORI!!!! ATENTIEEE!!! TREBUIE SA SE FACA CEVA URGENT PANA NU SE VA AJUNGE SI MAI RAU!!!! /

nu am auzit mah de Dinamo ... poate de Netzoiu si de Borcea ... adevaratzii ciini ...

apropo ... cine a votat Craiova :D ? cinic om :happy

ViolaBoy
19th March 2003, 02:27
Cred ca FC National va lua campionatul anul asta. sau se va intampla ca anul trecut, cand titlul era a lor, si lau pierdut in ultima etapa. in urma unor rezultate ciudate :?
dinamo
/fu/



8)

ovy
22nd March 2003, 12:08
:yeah: Rapid Bucuresti :bere:

ovy
22nd March 2003, 12:17
:pace: DINAMO sau :D NATIONAL

Vic
24th March 2003, 10:00
din pacate rapid este echipa anului in romania... sunt dinamovist de cand ma stiu, sufar alaturi de dinamo acum... dar rapid merita din plin acest campionat... asa cum dinamo&andone le vor merita pe urmatarele 5 :yeah:

DORIN_COJO
26th March 2003, 15:50
Cred ca NATIONALUL va castiga acest campionat, deoarece are, in opinia mea, cel mai echilibrat lot si daca isi vor rezolva problemele financiare si vor avea liniste in cadrul clubului, var reusi sa-i ajunga pe cei da la RAPID.

Jonny_RIP
27th March 2003, 13:23
daca nu ia rapid campionatul atunci inseamna ca nu vom avea in viitorii 5 ani vreo echipa care sa treaca de turul 2 al unei competitii europene

blatistul
28th March 2003, 23:01
Rapidul, dar sint curios daca Padureanu il va mai ajuta pe Copos dupa incidentul cu Sanmartean si daca la va da meciul in retur? :?

Jonny_RIP
29th March 2003, 12:30
si crezi ca daca bistrita nu le va da meciul la rapid atunci nu vor lua giulestenii titlul ?

apparte
3rd April 2003, 16:46
sa fim seriosi,rapid ar trebui sa se-mpiedice de prea multe ori,iar Steaua sa aiba un parcurs aproape perfect!campionatul se decide dupa meciul din giulesti.daca Rapid n-au mai mult de 4 puncte in fata Stelei(in mod clar,principalii urmaritori)dupa acest meci(asta ar insemna ca in urmatoarele 4 meciuri,inclusiv in giulesti, Steaua sa bata tot iar Rapid sa nu adune mai mult de 5 pct)campionatul se joaca!Daca diferenta e mai mare....campionatul s-a terminat!Sa vedem si programul celor 2:
Rapid-acasa cu Craiova si Steaua,deplasare cu Dinamo si Bacau(mai e inca unul,da' nu stiu cu cine)
Steaua-acasa cu Astra si Arges,deplasare cu Bacau,Ceahlaul si Rapid!

zamolxe
4th April 2003, 12:09
salut apparte,

Steaua mai joaca si cu Otelul ... :drak:

In rest, numai de bine :bere:

Hai Rapidul

apparte
4th April 2003, 16:12
Zamolxe,meciul cu Otelul e mai spre sfarsitul campionatului;eu vb de meciurile care se joaca pana la meciul direct(mi se pare ca Rapid-Astra e meciul pe care l-am uitat).Steaua mai are si la National si la Farul.Deci de program usor nu poate fi vorba!Asta si spuneam;dupa meciul direct se vor sti mai multe(asta cu conditia destul de improbabila ca Steaua sa aiba un parcurs perfect :P ).Altfel spus,vorba cuiva,keep on rockin' :yeah:

jhonny_j
5th April 2003, 16:45
Sunt un dinamovist convins si cred ca Dinamo e cea care a ucis campionatul in acest debut de retur prin rezultatele sub orice critica pe care le-a inregistrat. Asa ca Rapidul nu trebuie sa faca mai nimic pentru a lua titlul.Trist nu? :(

Oricum cainii sunt cei mai tari!!!
FORTZA DINAMO!!! :yeah:

Cristi
6th April 2003, 11:43
Rapid are tot atatea sanse sa piarda titlul cate are Luxemburgul sa se califice la Euro 2004. Din pacate, pentru ca eu nu prea iubesc Rapidul si pentru ca as vrea sa avem un campionat mai disputat.

Oricum, anul trecut Rapidul (prin Lucescu al mic si negricios) a spus ca adevarata competitie e Cupa, ca aia e pe bune si ca in campionat se fac aranjamente. Anul asta ei nu mai au nici o sansa la Cupa (poate sa o ia chiar Dinamo daca isi revine). Sunt tare curios ce o sa mai zica acum. Probabil ca anul asta campionatul e pe bune si Cupa e masluita!!!

Rusinica!!! :D

rasheedkpenny
7th April 2003, 10:34
Rapidul a practicat vs. Craiova un meci frumos, dar din pacate nu au reusit sa inscrie. Craiova nu a jucat nimic in prima repriza, dar au avut mult noroc in schimb! Repriza a doua... Rapidul a alergat dupa gol, dar fara succes, iar Craiova a speculat pe contraatac!

Dupa aspectul primei reprize Craiova nu merita sa castige... parerea mea!
Daca ne luam dupa repriza a doua... sa zicem egal? Diferenta a facut-o pe parcursul meciului portarul de la Craiova. Talentat baiatul, sa vedem daca e si constant.

alexm1
7th April 2003, 11:45
Imi pare rau s-o spun dar Rapid dupa cate se pare perde teren rau.
Eu tin cu Steaua si normal ca vreau ca ei sa castige. Dupa Rapid - Craiova 0-2 deja pare ca acest lucru se poate. Si sa nu uitam ca Rapid a mai pierdut inca un campionat pe mana Craiovei. De ce sa nu fie inca unul?

Cristi
7th April 2003, 16:35
Din pacate, Steaua nu are forta sa ajunga din urma Rapidul. Cel putin asa cred eu. S-au chinuit rau de tot sa invinga in meciul cu Astra, si nu numai. Steaua are un lot cam subtire (desi destul de omogen totusi). Nu cred ca Rapid mai scapa titlul. Decat daca se pune Mitica pe treaba si face el ce face sa ii depuncteze. Ca tot l-a suparat Copos.

rasheedkpenny
7th April 2003, 16:39
Imi pare rau s-o spun dar Rapid dupa cate se pare perde teren rau.
Eu tin cu Steaua si normal ca vreau ca ei sa castige. Dupa Rapid - Craiova 0-2 deja pare ca acest lucru se poate. Si sa nu uitam ca Rapid a mai pierdut inca un campionat pe mana Craiovei. De ce sa nu fie inca unul?

Raspuns: Pentru ca de data asta Steaua nu merita, cum nu merita nici in 98 cand Rapidul a dat un gol valabil cu Craiova, gol anulat! REMEMBER?

ovidiudod
13th April 2003, 15:56
Nu inteleg ce vrei sa zici. Dinamo si-a revenit? :?
Sa vedem disera...

Jonny_RIP
14th April 2003, 12:35
se pare ca dupa meciul de aseara s-a vazut din nou fa ta rapidului din turul campionatului... dinamo a fost o umbra a echipei de anul trecut (de fapt se vede din componenta lotului)
rapidul are acum 8 puncte avans....
cred ca meciul direct cu steaua va fi decisiv

inter
14th April 2003, 15:50
dinamo :D :D :D :D :drak: :drak: :drak: :drak:

inter
14th April 2003, 18:07
si ca sa fiu mai la "obiect" asa cum mi-a sugerat ayrton, ma bazez pe faptul ca mai sunt circa 2 luni pana se termina returul, timp suficient pt.
guvern ca sa dea o ordonanta de urgenta referitoare la atribuirea titlului de campioana formatiei f.c.dinamo bucuresti care si-a aparat cu corectitudine sansele in acest retur "plin " de blaturi

deep purple
16th April 2003, 23:05
Bine zis Inter. Vom fi cu totii considerati blatisti in timp ce ei sunt singurii corecti. :D

rasheedkpenny
17th April 2003, 10:42
cu o Ordonanta, o Hotarare de urgentza, doar asa mai sunt sanse sa prinda si Dinamo ceva... mai are inca sanse la Cupa Romaniei, dar daca joaca in continuare la fel de penibil nu prea ii vad bine!

ovidiudod
18th April 2003, 18:13
Divizia A va fi castigata de Dragomir.

diablo20
21st April 2003, 16:02
Rapid, dar... poate vom vedea o mare surpriza. oricum Rapidul merita acest titul dupa cum au joaca cu toate ca acum in retur au cam dat-o in bara, noroc ca dinamo este cum este ca daca nu ar fi fost aceste probleme ar fi tremurat rapidistii.

FatFrumos
23rd April 2003, 00:44
Nu cred ca Rapid va lasa titlu din mina iar surprize ar fi Steaua pe locul 2 cea-ce inseamna ca iar ne face de caco in cupe. :yeah:

codrutz
24th April 2003, 08:15
se pare ca Rapid nu prea poate sa piarda avansul de 10 pct. ,desi ar fi frumos un sfirsit de campionat cu suspans. Se pare ca avem si prima retrogadata forza uta forza uta forza uta ... cya cya cya ,poate la anul "forza UTA" si spre necazul lor se pare ca a2 a retrogadata nu va fi POLI flame flame flame .

ffrasinean
24th April 2003, 20:07
Numai printr-o minuneNEFASTA poate pierde Rapid acest campionat.
Nu cred ca Steaua are destul tupeu sa bata Rapidul in Giulesti.
Credeti ca Rapidul nu stie ce il asteapta in continuare daca pierde acest meci?!
Va fi un duel inegal in teren,pentru ca Steaua are numai sansa victoriei si va ataca incontinuu desfacindu-se in aparare si nu uitati ce atacanti are Rapidul.Peste asta linia de mijloc a Rapidului este mult superioara Stelei.,
In concluzie cred ca Rapidul are inaintaea meciului de Simbata 75% sanse sa ia Campionatul,daca cistiga cu Steaua va avea95% sanse,daca va fi egal 90% iar daca pierde probabil 60-65%.
Chiar daca pierde Rapidul simbata,Steaua va fi fortata sa cistige tot ceea ce este foarte greu in special in Ghencea!
Dar in fotbal toul este posibil.
Intrebarea este echipa care cistiga campionatul va fi in stare sa se prezinte in Liga Campionilor onorabil?
Cu aceste vinzari de jucatori nu cred acest lucru.
Nu uitati ca Steaua anilor 85-88 a jucat cu acelasi lot de jucatori timp de citiva ani ceea ce nu se intimpla actualmente la nici o echipa.

Dorin
26th April 2003, 12:53
Rapiduletul e mai Tare decit toti .Si are bani destui.... :yeah: Dorin

codrutz
27th April 2003, 00:01
cind numai credea nimeni iata ca stelutza a invins marfarul din Giulesti P P P .sincer sa fiu parca acum mai e ceva de urmarit in campionatul asta ,si e mai bine asa.DE acuma incep sa circule banii ,sa se reaprinda aliantele vechi uitate bere bere bere pt nevoia de puncte ,o sa inceapa sa se inmulteasca blaturile si la un pol si la celalalt...traiasca campionatul nostru de toate zilele. shit shit shit

MESERIASUL
27th April 2003, 00:09
/jaw drop/ Dupa victoria de astazi impotriva Rapidului, campionatul e relansat. Cred ca dl. Rednic va avea insomnii pana la sfarsitul competitiei, dar parerea mea este ca tot Rapidul va castiga titlul, bazandu-ma pe cele, totusi, 5 puncte avans fata de Steaua. Vom vedea!!!

Super REAL MADRID!!!!

RedBaron
27th April 2003, 00:41
Cineva castiga campionatul? :? UTA dar nu anul asta! Ar fi super sa-l castige Brasovul sau Nationalul! Rapid raman favoriti, iar apoi Steaua! Sa castige cei mai buni! :forza uta:

Njock
27th April 2003, 12:06
Eu cred ca Steaua. Pentru ca nu ii vad pe Rapid sa reziste presiunii, cand le sufla Steaua in ceafa atit de aproape.

NABABUL
27th April 2003, 16:36
RAPIDUL? /nope/ VA FACE MAI MULTE GRESELI DECAT ECHIPA LU PITI!
ASA CA MERG PE MANA "CAMPIOANEI DIN TOTDEAUNA STEAUA BUCURESTI"

zola
29th April 2003, 01:10
SUNT SUPORTER RAPIDIST SI SPER SA CASTIGE RAPIDUL.
STEAUA CU TOATE CA O AJUTA ARBITRII LA GREU NU MERITA NICI LOCUL 2 LA CUM JOACA.
RAPID A ARE CEL MAI CONSTANT JOC DIN CAMPIONAT!


FORZA RAPID!!!!

MESERIASUL
30th April 2003, 23:28
Parerea mea este ca Steaua va castiga campionatul. Rapid va cadea psihic si va pati ce a patit Dinamo acum 4 ani, cand dupa ce i-a batut Rapid cu 1-0 in St. cel Mare, au cedat si feroviarii au castigat al doilea titlu din istorie.
:ciocan: :shock:

nemo_
8th May 2003, 18:25
yo mi-s dinamovist da...sa fim seriosi !anu asta castiga rapid!!!!
yo i felicit pt jocul pe care il practica!

scootre-x
11th May 2003, 22:52
cine va castyga ioo cred ca cine poate
om vedea noi i deocamdata sunt dinamovist si ase ca nu se stye
pt alty :P

Njock
12th May 2003, 00:57
copos.......Prietenii stiu dece....

blatistul
12th May 2003, 07:18
Gloria (a se citi Rapid ) of course :angel:

adbogdan
12th May 2003, 11:02
Cine va catiga campionatul e deja clar. Aproape clar este si cine va participa in cupele europene. Oricum nu conteaza, fiindca am auzit ca armenii, estonienii, feroezii si maltezii dau acatiste prin biserici 24 din 24 sa pice cu o echipa romaneasca turul preliminar el cupelor europene, ca doar asa ar putea bate si ei pe cineva.

scootre-x
12th May 2003, 23:42
cika mah ma auzit ca o castigat aseara steua cu 5-2 da nu cu dinamo::)))
ase ca mai luatyva sy voi de alceva nu numa de dinamo ::PLLLL:::)) :thinkso:
:P :D :ciocan: ca nui bine mah :firedevil: :flame: si ot toti dinamovistiii :help: ::::)))

realmadrid.com
18th May 2003, 18:07
Cred ca Rapidul dar datorita punctelor din tur ca in retur nu prea au facut nimic

Cipangoo
19th May 2003, 09:25
Inchideti topicul ca e clar de acuma.

nemo_
2nd June 2003, 14:24
bravo Rapid!!!!!!!!!!!!!!!!!

07Ex
2nd June 2003, 21:07
Din moment ce campionatul s-a incheiat eu as inchide topicul asta.