PDA

View Full Version : Etapa 16: Viitorul - Otelul 4-3



Leo
22nd November 2013, 12:15
Sambata, 30 noiembrie, ora 18.30, Digi.

Steel Jar6
25th November 2013, 10:22
Avem nevoie de victorie neaparat.
Trebuie sa atacam si sa castigam...ca de atacat tot atacam in toate meciurile dar fara sa si finalizam.

megastar
25th November 2013, 12:53
De ce imi apare la poll Viitorul - Astra?

Tim
25th November 2013, 13:04
Inca ZERO puncte pe Lienen.:D

Muriti mah.

six
25th November 2013, 14:27
meci la mâna viitoriștilor cu astra galați :D

Steel Jar6
25th November 2013, 15:24
Probabil pt ca cine a deschis threadul are asigurare la Astra Asigurari....cine stie.

Doctor_Satan
25th November 2013, 15:54
Lasa-i, ca astia, de cand vopsesc tot ce prind, nu mai nimeresc threadul echipei PSD-iste aduse de la Recas.

Tim
25th November 2013, 16:27
Dati actele indarat lui Lienen, omul e rusinat, vrea sa plece.:D

Nu e vina lui ca nu a stiut de existenta speciei galatenilor pana acum.

krokobaursolzos
25th November 2013, 16:30
Probabil pt ca cine a deschis threadul are asigurare la Astra Asigurari....cine stie.

Sunt curios cate postari rezisti ... :cool:

Doctor_Satan
25th November 2013, 16:31
Da-ti actele indarat lui Lienen, omul e rusinat, vrea sa plece.:D

Nu e vina lui ca nu a stiut de existenta speciei galatenilor pana acum.

"Da-ti actele"? Eu zic sa te lasi de sportul numit "scris", pentru ca tocmai te-a depasit. Ne vedem la toamna.
Sau probabil cei din specia fruncilor asa scriu?

Tim
25th November 2013, 16:32
M-ai prins satano, promit sa nu raman dator.:D

Doctor_Satan
25th November 2013, 16:33
Am vazut ca nu ramai. :rolleyes:


Sunt curios cate postari rezisti ... :cool:

Tu cat mai rezisti sa faci doar trolling?
Posts: 2,741
And counting.

Tim
25th November 2013, 16:35
Am vazut ca nu ramai. :roleyes:



Tu cat mai rezisti cu atat trolling?
Posts: 2,741
And counting.Iaca:

:roleyes:

vezi satano, sa gresesti nu e un pacat asa mare ca, sa furi.:ok:

Doctor_Satan
25th November 2013, 16:41
De la a nu scrie corect un smiley pana la a masacra limba romana e drum lung. ;)
Cat despre furat, poate ne zici tu, ca aveti experienta de la creatiune.

Tim
25th November 2013, 16:47
De la a nu scrie corect un smiley pana la a masacra limba romana e drum lung. ;)
Cat despre furat, poate ne zici tu, ca aveti experienta de la creatiune.

Cum vrei sa iti fie sarbatorile de iarna?:cool:


Intreaba-ti apropiatii , tu esti prea prost ca sa fii facut responsabil.;)

Doctor_Satan
25th November 2013, 16:54
Nu sunt eu cu hip-hop-ul, dar ultimul vers din "Categoria grea" a fost spus frumos si se potriveste ca raspuns aici. ;)

six
25th November 2013, 16:55
Intreaba-ti apropiatii , tu esti prea prost ca sa fii facut responsabil.;) :happy:happy:happy

Tim
25th November 2013, 17:00
:happy:happy:happyDe ce razi? M-a ars Leo. Am spus un adevar despre unul din colegii ei care nu raspunde in niciun fel pentru ca e unul dintre cei mai tampiti useri ai OLS.


Hai, vreau sa va vad ca ma sanctionati ca l-am facut tampit pe moderator. Cum dovediti contrariul?


In viata mea nu am intalnit un om mai plat decat galateanul care face foamea in TG Mures.

Tim
25th November 2013, 17:06
Leo, sa mergi la meriuri cu galatenii. M-ai penalizat pentru ca l-am facut prost pe satana :o: , pe un thread unde il acceptati pe clona besita de steel de 2 saptamani.



ATAT

Leo
25th November 2013, 17:06
Tim, te rog sa incetezi.

Tim
25th November 2013, 17:07
asta sa o crezi tu

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:07
De ce razi? M-a ars Leo. Am spus un adevar despre unul din colegii ei care nu raspunde in niciun fel pentru ca e unul dintre cei mai tampiti useri ai OLS.


Hai, vreau sa va vad ca ma sanctionati ca l-am facut tampit pe moderator. Cum dovediti contrariul?


In viata mea nu am intalnit un om mai plat decat galateanul care face foamea in TG Mures.

Pentru voi e simplu: daca nu va raspunde omul la jigniri, e tampit. Daca va baga in seama, il injurati.
Cum demonstrez contrariul? In primul rand prin faptul ca nu m-am comportat niciodata atat de josnic. ;)


Leo, sa mergi la meriuri cu galatenii. M-ai penalizat pentru ca l-am facut prost pe satana :o: , pe un thread unde il acceptati pe clona besita de steel de 2 saptamani.
ATAT
Pe acelasi forum pe care ti se permit si tie jignirile. ;)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=646916
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=646967

Tim
25th November 2013, 17:09
Pentru voi e simplu: daca nu va raspunde omul la jigniri, e tampit. Daca va baga in seama, il injurati.
Cum demonstrez contrariul? In primul rand prin faptul ca nu m-am comportat niciodata atat de josnic. ;)

oricand, cu orice teste pot dovedi ca tu esti un ins deosebit de plat, de complexat si de retardat.
Te supui testelor?

six
25th November 2013, 17:10
:happy:happy:happy

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:10
oricand, cu orice teste pot dovedi ca tu esti un ins deosebit de plat, de complexat si de retardat.
Te supui testelor?
Cred ca tocmai ai demonstrat ce fel de om esti tu. Ca de multe alte dati.


P.S. Ce mai rade si gudurici pe aici, ca ma obliga sa editez sa bag quote.

P.P.S. Nu te mai plange de sanctiuni, ca pana acum ai primit doar 1 din 5 meritate. Iar de la mine 1 din 20. Asta ca sa vezi cat de "plat" sunt.

Tim
25th November 2013, 17:12
:happy:happy:happy

Tim
25th November 2013, 17:15
P.P.S. Nu te mai plange de sanctiuni, ca pana acum ai primit doar 1 din 5 meritate. Iar de la mine 1 din 20. Asta ca sa vezi cat de "plat" sunt.

Oricum , o felicit pe Leo. Campania voastra a dat roade.De cele 3 sanctiuni lipsa , pun pariu ca se ocupa Dario.Sau Marius?

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:17
Pai ar trebui s-o feliciti. Numai ea te-a iertat mai mult decat mine la sanctiuni. ;)

Tim
25th November 2013, 17:19
Pai ar trebui s-o feliciti. Numai ea te-a iertat mai mult decat mine la sanctiuni. ;)de clona seria 6 ce parere ai , amaratule?

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:20
Ti-am mai spus, cetatene. Uiti atat de repede?

Tim
25th November 2013, 17:22
ti-ai parcat contul?


Vezi mah ca nu e nevoie de multe teste ca sa dovedesc evidenta?

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:24
Pfoai, ce mi-ai dovedit! :happy

Tim
25th November 2013, 17:30
Pfoai, ce mi-ai dovedit! :happyDaca-ti spun ca esti prea prost ca sa te dai prins, iar va slujeste Leo.

Asa ca iti spun ca tu esti cel mai dashtept galatean, poate primesc vreun premiu de la OLS.:))

Doctor_Satan
25th November 2013, 17:35
Ce chestie! Era chiar sub nasul meu demonstratia si eu n-am observat-o.
Trebuie sa fiu prost, pentru ca numai asa se explica de ce m-am coborat la dublul nivelului tau raspunzandu-ti cu bun simt la jigniri.
M-ai prins!

Tim
25th November 2013, 17:39
satano, ma bucur ca ti-am futut ziua , esti un ins care merita asta.
viata te va fute mult mai dur decat mine, esti predispus la asta....:D

Doctor_Satan
25th November 2013, 18:39
Daca tu crezi ca o serie de injuraturi si realizarea ca m-am coborat atat de jos incat am zarit de departe nivelul tau, te inseli. Stiam ce fel de om esti, dar am vrut inca o data sa ma conving ca am dreptate.
Iar ca dovada, observa ca astazi a fost prima zi in 16 etape in care am scris ceva pe threadurile voastre. ;)

Steel Jar6
25th November 2013, 20:08
Doctore, te rog din inima, nu le mai da quote-uri....nu ma intereseaza ce zic si de asta ii am la ignore.
Trebuie sa jucam pentru a castiga cele 3 puncte si ma bucur ca indolentul de Iorga va face tusa si ca Giurgiu o sa lipseasca.
Trebuie sa construim alta echipa si inca o dovada pt asta este llecare lui Paraschiv.
Punct si de la capat cu un nou inceput.
Forza Otelul Galati

Doctor_Satan
25th November 2013, 20:33
Eu cred totusi ca erau multi altii care trebuiau sa plece inaintea lui Para. In frunte cu Adamescu si marioneta lui. Directia nu este una corecta, iar cu termitele alea la conducere, drumul nostru nu va fi decat la vale.
Astept sa-si incaseze banii Adamescu si sa ne lase, pentru ca nu l-a interesat niciodata acest club.

Steel Jar6
26th November 2013, 10:11
Upsss....sper sa se enerveze asta si sa spuna tot ce stie.:)
Am spus si o sa repet ....cu timpul o sa se afle tot ce s-a incercat impotriva noastra atunci....era prea mare disperarea pa Dragomir sa ne-o faca la gandul banilor pe care ii avea de incasat.
Sa se puna tot, sa p[lateasca toti cei care au dat bani grei sa ne strice imaginea si care au dat bani grei sa ne fure fericirea si au esuat.
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/ioan-niculae-la-ora-de-prosport-vasluiul-a-vrut-sa-fure-un-titlu-si-nu-a-reusit-porumboiu-e-un-escroc-11720203
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/scandal-urias-in-liga-1-ioan-niculae-mi-a-propus-600-000-de-euro-pentru-un-blat-porumboiu-e-o-minciuna-sfruntata-11720634
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/replica-pentru-acuzatiile-lui-ioan-niculae-porumboiu-vorbeste-despre-un-meci-ciudat-al-astrei-ce-a-fost-acolo-nu-vezi-nici-la-golani-11721100
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/vaslui-a-vrut-blat-cu-600-000-de-euro-11721145

Se vede si o sa se dovedeasca si in viitor cine a umblat cu bani, cu golanii si care au incercat sa discrediteze Otelul doar pt potul cel mare.
Numele Otelului nu a fost implicat in scandaluri cu bani dati si nici nu o sa fie pt ca nu a existat asa ceva.
Vreau sa plateasca cei care au dat bani multi si au incercat sa ne puna pumnul in gura.
Este cineva acolo sus care le indreapta pe toate si in timp o sa plateasca toti.

Steel Jar6
26th November 2013, 10:21
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/blaturi-cocaina-rapita-si-motorina-scandal-monstruos-pe-axa-vama-porumboiu-niculae-414216.html
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/niculae-il-acuza-pe-porumboiu-de-blat-mi-a-propus-600-000-e-pentru-a-truca-meciul-direct-414201.html
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/dezvaluiri-bomba-porumboiu-e-un-escroc-a-vrut-sa-fure-un-titlu-li-s-a-facut-rau-lui-dragomir-si-sandu-414194.html

Tim
26th November 2013, 14:21
Hotii striga HOTII.:(

Doctor_Satan
26th November 2013, 15:55
Ca bine zici. :happy

fl0o
26th November 2013, 22:32
Ce-a mai zis? :rolleyes:

fl0o
27th November 2013, 03:24
In fine... asta e sambata, nu? Macar asta... :mda:

Doctor_Satan
27th November 2013, 07:58
Ce-a mai zis? :rolleyes:

Zicea "hotii striga hotii". Cred ca a vrut sa faca un rezumat a ultimilor 3 ani de postari.

Leo
27th November 2013, 10:23
1 solist.

Steel Jar6
27th November 2013, 11:05
Hai ma baieti, ce naiba?
Va rog eu frumos nu mai faceti rezumate la ce zice unul....zau ca nu ma intereseaza deloc...dar deloc...gata pt mine nu mai exista aia pana la meciul direct.
Am ramas si fara Para.:(
Nu este nimic neasteptat dar tot parca s-a terminat , oficial, o era.

megastar
27th November 2013, 11:13
Un interviu interesant al lui Lienen

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/interviu-exclusiv-cu-antrenorul-german-al-otelului-lienen-inainte-puteai-muri-pe-teren-acum-fotbalistii-par-domnisoare-11723609

Mi-a placut mult asta:
"Îmi place să culeg informații multe. Uite, și la meciul dintre Basel și Oțelul, neștiind că voi fi antrenor al Oțelului, am luat notițe despre ambele echipe. Ulterior mi-au fost de folos"

delaoltenia
27th November 2013, 11:33
aici va fi egal

Steel Jar6
27th November 2013, 11:44
Un interviu interesant al lui Lienen

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/interviu-exclusiv-cu-antrenorul-german-al-otelului-lienen-inainte-puteai-muri-pe-teren-acum-fotbalistii-par-domnisoare-11723609

Mi-a placut mult asta:
"Îmi place să culeg informații multe. Uite, și la meciul dintre Basel și Oțelul, neștiind că voi fi antrenor al Oțelului, am luat notițe despre ambele echipe. Ulterior mi-au fost de folos"

Imi place la nebunie ca un antrenor din Liga 1 vorbeste si gandeste cum o face Lienen...ma unge pe suflet ca este la Otelul si sunt increzator ca o sa faca treaba foarte buna la noi.
Toti trebuie sa avem incredere in el si in Narcis....sa terminam cu razboaiele impotriva celor care ne-au facut atat de mult rau si sa le dam o sansa sa vedem daca chiar au de gand sa faca ceva aici.
Nimeni , dar nimeni nu vorbese asa deschis cum o face Lienen...omul vorbeste ca un suporter de pe margine si asta când este inca direct implicat.
Ce vede el aia si spune ...nu o arde de aiurea.
Ma unge pe suflet si imi place de mor atitudinea lui si ce am vazut la echipa pana acum.

cataa.
27th November 2013, 14:18
2 solist

Tim
27th November 2013, 17:04
Eradicati clona userului suspendat definitiv.

fl0o
27th November 2013, 21:39
Zicea "hotii striga hotii". Cred ca a vrut sa faca un rezumat a ultimilor 3 ani de postari.Pai la noi nu s-a dovedit nici o hotie, la ei cam da.
Fiecare cu obrazul lui.

Steel Jar6
28th November 2013, 11:38
Fiecare cu treaba lui si punt....pt mine nu mai conteaza aia si as aprecia sa nu mai pomeniti pe threadurile Otelului de asa ceva.
Va rog frumos.....chiar va implor sa incetati cu astea....ma dezgusta tot ce tine de aia si cat circ au facut...pt ultima oara ....VA ROG SA INCETATI....ma irita ca voi continuati si ca nu va puteti abtine...ii am la ignore si chiar nu mai vreau sa stiu ce fac si zic...adio.,
Hai sa vb de Otelul , de ce ne place si ce nu...orice are legatura cu Otelul si cu meciul asta.

megastar
28th November 2013, 13:11
Astazi germanul Ewald Lienen face 60 de ani. La multi ani. Sper ca jucatorii sa ii faca la Chiajna un cadou frumos.

krokobaursolzos
28th November 2013, 15:06
... un bilet numai dus catre Munchen ;)

krokobaursolzos
28th November 2013, 15:10
Daca-ti spun ca esti prea prost ca sa te dai prins, iar va slujeste Leo.

Asa ca iti spun ca tu esti cel mai dashtept galatean, poate primesc vreun premiu de la OLS.:))

Asta-i ca si cand spui, dupa Steaua - Chelsea 0-4, ca Steaua e cea mai
buna echipa romaneasca :rolleyes:

FOTO + VIDEO (http://www.dolce-sport.ro/fotbal/uefa-champions-league/live-steaua-chelsea-video-ucl-25404/) Ce catastrofă! Steaua - Chelsea 0-4. Aici ai golurile și fazele! Vezi ce mesaje au postat fanii la adresa jucătorilor!

fl0o
28th November 2013, 20:21
Luati-va dracu o camera.
La multi ani alaturi de Otelul, Lienen!

megastar
29th November 2013, 08:36
Antrenorul Ewald Lienen are din nou mari probleme în alcătuirea formulei de start pentru meciul cu Viitorul Constanța, de la Chiajna, de mâine. La fel ca la ultimele două partide vor absenta ambii fundași dreapta, Samoel Cojoc și Joao Felipe Antunes (accidentați), astfel că problemele din defensivă vor trebui acoperite cu improvizații. La meciul cu FC Vaslui primul gol s-a primit de pe partea dreaptă a apărării gălățene, iar pe parcursul jocului tehnicianul german i-a folosit pe rând, pe postul de fundaș de bandă, pe Sîrghi și Mișelăricu, dar niciunul dintre ei n-a reușit să suplinească locul unui jucător de meserie pe acel post. Chiar dacă se pregătește normal cu echipa, Antunes nu va putea fi folosit până la primăvară, atunci când va fi complet refăcut după accidentarea suferită la nas. Celălalt fundaș dreapta, Cojoc, a suferit o accidentare la genunchi și se speră în recuperarea sa până la finalul de an. Drept urmare accidentărilor, pe acest post a fost promovat de la echipa a doua Andrei Marus, care a și debutat în victoria, scor 2-1, cu FC Botoșani. O altă soluție de avarie pentru flancul drept al defensivei ar fi Ciprian Milea, mijlocaș central la bază, care a mai evoluat în meciul de la Timișoara.

Lipsește căpitanul

Problemele de lot nu se opresc doar la capitolul fundașului dreapta, ci și în axul central. Gabriel Giurgiu, căpitanul de la ultimele partide, va absenta din cauza unei suspendări după ce a încasat cel de-al patrulea cartonaș galben al sezonului, la meciul trecut, cu FC Vaslui. De asemenea, în defensivă, Costin e încă în recuperare, iar tânărul Moglan s-a antrenat separat în ultimele zile. Tot la capitolul absențe figurează și Alexandru Zaharia, cel care n-a apucat încă să debuteze într-un joc oficial pentru Oțelul.
http://www.viata-libera.ro/sport/48786-din-nou-probleme-de-lot-pentru-otelul-galati-viata-libera-cotidian

Steel Jar6
29th November 2013, 13:45
Floo....ai functia ignore la dispozitie....foloseste-o.
Eu o folosesc si este excelent asa.

fl0o
29th November 2013, 14:07
Mai scapa cate un neinsemnat la care nu ma gandesc niciodata, cum e krokobaur ala, si-i da quote lu ala... plm... is nelimitate locurile pe lista?:confused:

Steel Jar6
29th November 2013, 15:19
Nu stiu daca e limitata de un nr....si eu l-am omis pe individul ala si cum a inceput sa abereze cum l-am bagat la ignore.

megastar
29th November 2013, 22:38
La multi ani Galati. De ziua orasului speram la o victorie frumoasa .

delaoltenia
30th November 2013, 13:21
Viitorul: Balauru, Bejan, Putanu, Mitrea, Tosca, Emerson, Benzar, Baluta, Carstocea, Gavra, Axente
Antrenor: Bogdan Arges Vintila

Otelul: Branet, Sarghi, Miselaricu, Sipovici, D.Popescu, Cooper, Milea (Filip), L.Iorga, Astafei, Marquinhos, Henrique
Antrenor: Ewald Lienen



30.11.2013, Chiajna, Stadion: "Concordia", ora: 18:30, live Digi Sport 1

Hingherul
30th November 2013, 18:39
1-0 pentru Viitorul in minutul 6.
Hai Poli! :D

TaciAcolo
30th November 2013, 18:42
demisia:D

Hingherul
30th November 2013, 18:50
gooooooooooooooooooool printiiiiiiiii 2-0

rusine ma :D

TaciAcolo
30th November 2013, 18:53
trei la zero:)) si aveau decat 6 goluri marcate

Hingherul
30th November 2013, 18:53
erata :))

gooooooooooooooooooooooooooooooool pritisoriiiiiii 3-0

*Coco*
30th November 2013, 18:53
Sa imi bag **** ce echipa penibilaaaaaaaa.
SERIE B :yes:

Pe ala l-ati luat de pe strada si l-ati pus antrenor

Hingherul
30th November 2013, 18:55
se zice Straße ca e neamt :D

relansat
30th November 2013, 18:57
nu era bun schumi, coae. noi ne basim pe noi si il punem pe liner :))

LazioRoma
30th November 2013, 18:57
chiar sunt curios daca saraciile astea se mai salveaza si anu asta.. galatiu ma refer ..

*Coco*
30th November 2013, 19:01
Unde l-au gasit bai frate :)) Si fata il tradeaza, zici ca e sudor in plm :)) Probabil vroia Marius Stan sa il angajeze pe la combinat pe acolo :))

YoNuTzz
30th November 2013, 19:06
viitorul marcheaza azi mai mult decat in toate etapele trecuta pana acum :))

neamtul are 0 pe linie si probabil pleaca dupa meciul asta

Hingherul
30th November 2013, 19:10
4-0. deja e plictisitor in plm :D

TaciAcolo
30th November 2013, 19:10
si nici macar ca adversar nu e pandurii sau astra:D

Eddy DoubleD
30th November 2013, 19:11
Portarul ala vede ceva? :D

Hingherul
30th November 2013, 19:12
nu prea vede el tot dar isi da seama cand e gol dupa reactii :happy

LazioRoma
30th November 2013, 19:12
Unde l-au gasit bai frate :)) Si fata il tradeaza, zici ca e sudor in plm :)) Probabil vroia Marius Stan sa il angajeze pe la combinat pe acolo :))

Marius Stan ca si bucsaru de la urziceni nu e decat un interlop scarbos care a furat banii de la alte echipe care au jucat mai corect ca ei... in sezonul de "" titlu "" ma intreb oare ..o echipa care incaseaza 25 de mil ... de euro .. oare nu e capabila macar de o pozitie respectabila in liga 1 ? avand in vedere ca dau exeplu ceahlaul piatra neamt are un buget putin peste 2.5 mil de euro pe sezon si se mentine.. in prima jumatate ... a clasamentului .. Jenant !

*Coco*
30th November 2013, 19:18
Cum ba 4-0? In B cu cea mai scarboasa echipa din Liga I

TaciAcolo
30th November 2013, 19:21
cu amandoua in b:D

Marius
30th November 2013, 19:22
:))

LazioRoma
30th November 2013, 19:22
se salveaza saracii astia intrun fel ma o sa vezi !

Srdjan
30th November 2013, 19:24
bLAT A la cacalarii :)). Asta s-au chiar is atat de penibili cum ii crede lumea :D

LazioRoma
30th November 2013, 19:25
bLAT A la cacalarii :)). Asta s-au chiar is atat de penibili cum ii crede lumea :D

Sunt penibili Srdjan .. istoria lor este penibila.. nu cred ca cineva ar putea plange vrodata dupa saraciile astea daca sar desfinta de tot ..! Si de toti ciobanii aia imputiti care ii sustin !

Hingherul
30th November 2013, 19:26
e evident ca vor sa adoarma Steaua pentru meciul direct :D

patriot
30th November 2013, 19:31
bre,eu cred ca e blat....care n ati vazut rezultatele din b eu zic sa va uitati, s a pariat acolo la greu

LazioRoma
30th November 2013, 19:32
bre,eu cred ca e blat....care n ati vazut rezultatele din b eu zic sa va uitati, s a pariat acolo la greu

practic.. ce blat ar putea sa fie? ca jegurile cad tare in locurile retrogradabile ... de ce ar trantii meciu ?

Tim
30th November 2013, 19:36
Si cand te gandesti ca aveau varianta falimentului.:))

Hingherul
30th November 2013, 19:37
tu ce te ranjesti asa pe aici? ati facut vreun scor cu astra si nu stiu eu? :D

Paul Atreides
30th November 2013, 19:45
Hinghi, recunosc ca meciul asta este f.important si comentariile superinteligente dar, totusi, de ce n-a incaput si Chris?:D

Hingherul
30th November 2013, 19:46
incapea el daca ii gaseai un thread potrivit... pe threadul otelului se pot posta cel mult... hore si batute :D

delaoltenia
30th November 2013, 20:10
Ce meci domnule, ce mai meci, e 4-2 acum.
Otelul joaca nemteste in repriza asta :D

Paul Atreides
30th November 2013, 20:18
incapea el daca ii gaseai un thread potrivit... pe threadul otelului se pot posta cel mult... hore si batute :D

De hore am auzit dar batuta e cand te intorci de pe ogor si-ti bati nevasta?:D

Hingherul
30th November 2013, 20:19
4-3. meci tata nu gluma. eu inca nu inteleg de ce rade Tim :D


De hore am auzit dar batuta e cand te intorci de pe ogor si-ti bati nevasta?:D

stii tu ceva dar aia e hora de Vaslui :D

Tim
30th November 2013, 20:20
Va invit pe Dunarea Batrana pentru destindere.:D

relansat
30th November 2013, 20:29
victorie la limita :))))

delaoltenia
30th November 2013, 20:34
Va invit pe Dunarea Batrana pentru destindere.:D
da si tu un link, la mine nu gugaleste bine :D

Tim
30th November 2013, 20:38
da si tu un link, la mine nu gugaleste bine :DCu deosebita placere:


http://dunareabatrana.ro/201311303188/viitorul-constanta-otelul-azi-ora-1830.html



citeste doar comentariile lienenilor.:happy

Tim
30th November 2013, 20:56
Imi place la nebunie ca un antrenor din Liga 1 vorbeste si gandeste cum o face Lienen...ma unge pe suflet ca este la Otelul si sunt increzator ca o sa faca treaba foarte buna la noi.
Toti trebuie sa avem incredere in el si in Narcis....sa terminam cu razboaiele impotriva celor care ne-au facut atat de mult rau si sa le dam o sansa sa vedem daca chiar au de gand sa faca ceva aici.
Nimeni , dar nimeni nu vorbese asa deschis cum o face Lienen...omul vorbeste ca un suporter de pe margine si asta când este inca direct implicat.
Ce vede el aia si spune ...nu o arde de aiurea.
Ma unge pe suflet si imi place de mor atitudinea lui si ce am vazut la echipa pana acum.


:happy

M-am razgandit; va rog sa nu-l mai banati pe asta.:happy:happy:happy

six
30th November 2013, 22:41
:happy:happy:happy

fl0o
1st December 2013, 02:55
Tot inainte! :D

fl0o
1st December 2013, 03:11
laziooma asta.. si el la ignore. Invata-l unu sa scrie romaneste daca mai discuti cu el.

megastar
1st December 2013, 09:15
Ce ar mai fi de spus cand iei 4 goluri de la Viitorul Voluntari? Poate sa vina si mama lui Guardiola,pana nu scapam de cativa oameni din aparare care ne saboteaza, situatia e clara. Si cand ma gandesc la faptul ca jucam cu Steaua sau cu U CLuj,echipa aflata la a treia victorie consecutiva.... Situatia e clara, pana in iarna cu punctele astea ramanem, poate doar cu Corona sa mai facem ceva.

Tim
1st December 2013, 09:20
Cum , ce ar mai fi de spus? Ca va exprimati totalul atasament fata de conducerea echipei si aveti incredere deplina in marele german Lienen.
Ar mai fi de spus cum ati chefuit ieri la sarbatoarea lui marius stan de la Papadie , cum v-ati rupt hainele pentru o sarmala sau la inaugurarea vreunui market.


Sunt atatea de spus.:rolleyes:

Steel Jar6
1st December 2013, 12:56
Am pierdut cu toate echipele slabe si nu ne asteptam deloc...asa o sa castigam...neasteptat.
Forza Otelul...capul sus si hai cu tupeu indiferent ca e sa castigam sau sa pierdem.

delaoltenia
1st December 2013, 13:05
Atentie la limbaj. Te anunt ca inca esti tolerat aici din motive care-mi scapa. Este evident faptul ca esti o clona, din pacate nu am butoane sa confirm acest fapt.
Am impresia ca ai o perioada de gratie, vezi cum speculezi slabiciunile unora.

megastar
1st December 2013, 13:06
Am pierdut cu toate echipele slabe si nu ne asteptam deloc...asa o sa castigam...neasteptat.
Forza Otelul...capul sus si hai cu tupeu indiferent ca e sa castigam sau sa pierdem.

Pare tot mai evident ca unii din aparare au alte planuri. Pacat de faptul ca in atac jucam destul de bine.

Tim
1st December 2013, 13:11
Atentie la limbaj. Te anunt ca inca esti tolerat aici din motive care-mi scapa. Este evident faptul ca esti o clona, din pacate nu am butoane sa confirm acest fapt.
Am impresia ca ai o perioada de gratie, vezi cum speculezi slabiciunile unora.

Insist, lasati-l in pace. E un bun national. E nepretuit, e imaginea perfecta a galateanului.:ok:

Tim
1st December 2013, 13:46
Nu conteaza ce a fost si fii mai optimist, capul sus si hai sa ii incurajam cat putem noi bine.
Noi nu suntem suporteri de rezultat si o sa ne fie bucuria mai mare cand o sa isi revina echipa.
Nu conteaza ce fac unii jucatori si ce nu fac...oricum zboara multi in pauza de iarna.
Nu se respecta pe ei, pin primul rand, si ne scuipa in fata le noi, cei care i-am sustinut si la bine si la greu.
Nu conteaza ce zic unii sau altii si nici ce s-a intamplat.
Etapa urmatoare se asteapta sa fie pierduta de noi, exact cum se astepta sa castigam cu toate echipele mai slabe.
Sa ii primim cs anil trecut?si sa ii facem pe. .....sa se planga de atmosfera goarte ostila. ..cum au facut anul trecut.
Nu ma sperie nici Liga a 2 a...foar disparitia echipei.
Cat timp e Otelul meu iubit si nu o clona imputita eu o sa sustin echipa si in a 22 liga.Cum sa banati o asemenea clona? Sa nu va puna focul....:D

Hingherul
1st December 2013, 13:51
si se duse....

Tim
1st December 2013, 13:56
ce va mai place sa imi stricati placerea.......

fl0o
1st December 2013, 21:20
Atentie la limbaj. Te anunt ca inca esti tolerat aici din motive care-mi scapa. Este evident faptul ca esti o clona, din pacate nu am butoane sa confirm acest fapt.
Am impresia ca ai o perioada de gratie, vezi cum speculezi slabiciunile unora.
Nu e clona. Mai lasa-ne in pace ca prea ne vanezi.
Esti mana in mana cu tim?

megastar
1st December 2013, 23:47
Nu e clona. Mai lasa-ne in pace ca prea ne vanezi.
Esti mana in mana cu tim?

Trebuie sa recunosc faptul ca nici eu nu prea am inteles asta cu limbajul. Altii scriu tot felul de lucruri, ataca pe oricine si sunt bine merci. Macar sa se spuna ca daca esti galatean nu ai voie sa scrii nimic. Stim si noi o treaba.

delaparis
1st December 2013, 23:52
Jar trebuie sa ceara unirea conturilor si sa inceteze cu jigniri. Ce face el nu e ok dpdv regulament, serios. Daca toleram asta iese circ pe forum.
Repet, daca omul doreste sa posteze corect pe forum nu e nicio problema dar trebuie sa faca un mic efort. In trecut nu facea si de asta a fost suspendat.

fl0o
2nd December 2013, 00:31
Unire sa fie! :D
Da' care conturi?

dextercioby
2nd December 2013, 00:49
Stai flexat, ca nu e vorba de conturile tale. :D

fl0o
2nd December 2013, 14:45
Flexat stau :D
Sa ma uniti si pe mine cu Cristi daca aveti timp mai mult.

Doctor_Satan
2nd December 2013, 14:54
Cum , ce ar mai fi de spus? Ca va exprimati totalul atasament fata de conducerea echipei si aveti incredere deplina in marele german Lienen.
Ar mai fi de spus cum ati chefuit ieri la sarbatoarea lui marius stan de la Papadie , cum v-ati rupt hainele pentru o sarmala sau la inaugurarea vreunui market.


Sunt atatea de spus.:rolleyes:

Pentru o "sarmala" si-au rupt hainele, asa-i. :D

fl0o
2nd December 2013, 18:17
Doamne cate prostii mai debiteaza ala... o spune ca si cum in Timisoara sau in Hunedoara nu se bat oameni cu tigaile in magazine.
A ajuns sa ne invete sarbatorile locale, asa de obsedat e, el, care n-a calcat niciodata pe pamant moldovenesc da' isi da cu parerea dupa ce a a auzit de la un gras slinos cum e pe aici... sau a vazut la ora cinci.
Mai da-l...
Nu-l mai cita, te rog, l-am cenzurat cu un motiv. Daca vrei sa-i raspunzi nu-mi mai arata si mie ce fel ***** mananca.

LazioRoma
3rd December 2013, 00:38
hai in B :D cu echipa scufundata in dunare :)))))))))) =))) otelul .. ar fii singura echipa caruia nu i-sar simti lipsa daca sar duce dracului odata si ea.. si suporterii ei de rahat !

(incasezi 25 de mil de euro din liga si te bati la retrogradare.. mai mare RUSINEA ) otelul = RUSINEA FOTBLALULUI ROMANESC !

fl0o
3rd December 2013, 02:06
Nu mai posta aici ca n-am cum sa-ti raspund. Si sanctioneaza-l unu ca sigur merita.

megastar
3rd December 2013, 08:19
Nu mai posta aici ca n-am cum sa-ti raspund. Si sanctioneaza-l unu ca sigur merita.

Macar pentru faptul ca violeaza constant limba romana.

Doctor_Satan
3rd December 2013, 09:01
hai in B :D cu echipa scufundata in dunare :)))))))))) =))) otelul .. ar fii singura echipa caruia nu i-sar simti lipsa daca sar duce dracului odata si ea.. si suporterii ei de rahat !

(incasezi 25 de mil de euro din liga si te bati la retrogradare.. mai mare RUSINEA ) otelul = RUSINEA FOTBLALULUI ROMANESC !

Da, 70 chiar. :rolleyes:
Inapoi la scoala!

fl0o
3rd December 2013, 09:44
:))
i-sar sar:happy
Nici pe asta nu trebuia sa-l vad.

Doctor_Satan
3rd December 2013, 10:54
Scuze, dar daca nu apuc sa postez imediat dupa el, trebuie sa-i dau quote, ca o sa creada mega ca ma iau de el. :)

krokobaursolzos
3rd December 2013, 11:51
... echipa asta e deja pe nasalie ... :drak:

megastar
3rd December 2013, 12:23
Scuze, dar daca nu apuc sa postez imediat dupa el, trebuie sa-i dau quote, ca o sa creada mega ca ma iau de el. :)

Poti sa ma trimiti si pe mine la scoala, nu e problema. Nu stiu daca ma mai ajuta cu ceva :P

Doctor_Satan
3rd December 2013, 12:30
Totusi, persoana in cauza ar trebui sa reia de pe la clasa I. Probabil chiar de la gradinita, ca-i lipseste si bunul simt.