PDA

View Full Version : Puteti sa imi stergeti userul!!!



andrei1921tm
29th November 2006, 12:25
Puteti sa imi stergeti userul!!!nu mai intru pe forumul asta pentru ca se fac prea multe nedreptati...
Suntem mai multi de acceasi parere.....
Oricum mersi mult pentru ban...Poate intr-un viitor apropiat nu o sa mai fie atatea subiectivisme pe forum.BYE:no: :no: :no: :no:

starsteel
29th November 2006, 12:40
Nu stiu pt. ce ai fost banat dar in 3 zile iti trece sigur supararea.

tchibos
29th November 2006, 12:50
stie el foarte bine pentru ce a fost banat.. vad ca si-a editat mesajul .. si eu te suspectam de "clonari" si vad ca ai gresit si ai scris acolo unul (din cei pe care l-ai stres) care mi-au alimentat banuiala. Daca vei fi propus pentru banare permanenta pe IP eu voi sustine asta, alta data sa nu mai faci clone si sa trimiti PM

andrei1921tm
29th November 2006, 13:23
stie el foarte bine pentru ce a fost banat.. vad ca si-a editat mesajul .. si eu te suspectam de "clonari" si vad ca ai gresit si ai scris acolo unul (din cei pe care l-ai stres) care mi-au alimentat banuiala. Daca vei fi propus pentru banare permanenta pe IP eu voi sustine asta, alta data sa nu mai faci clone si sa trimiti PM
la 4ndr31 reloaded?clona aia am vrut sa o fac...oricum in 3 zile o sa am ip dinamic:ok:
poti sa ma benezi si pe marte, tot maimuta ramai..crezi ca acum tu eshti cel mai tare forumist in viata ca ai moderator pe ols?Crezi ca deti dreptatea absoluta si stai cu sabia deptatii in mana ca ciobanu?
Succes frate da-mi ban "pe IP"

Jerry20cm
29th November 2006, 13:26
bine ca ne-ai spus:ras-plans:

andrei1921tm
29th November 2006, 13:33
Da userul nu il stergeti?

Jerry20cm
29th November 2006, 13:35
nu, nu se sterge niciun user:)
tu poti sa-ti ispaseste suspendarea si sa revi din nou pe forum:)
dar fara clone, clonele nu sunt acceptate.

andrei1921tm
29th November 2006, 15:24
stie el foarte bine pentru ce a fost banat.. vad ca si-a editat mesajul .. si eu te suspectam de "clonari" si vad ca ai gresit si ai scris acolo unul (din cei pe care l-ai stres) care mi-au alimentat banuiala. Daca vei fi propus pentru banare permanenta pe IP eu voi sustine asta, alta data sa nu mai faci clone si sa trimiti PM

zimi si mei de ce am fost banat?Hai k tu le ai cu banurile aiurea, am observat:jerk:
Eu chiar nu stiu de ce am fost banat...lumineaza-ma

Vadim
29th November 2006, 15:26
Puteti sa imi stergeti userul!!!nu mai intru pe forumul asta pentru ca se fac prea multe nedreptati...
Suntem mai multi de acceasi parere.....
Oricum mersi mult pentru ban...Poate intr-un viitor apropiat nu o sa mai fie atatea subiectivisme pe forum.BYE:no: :no: :no: :no:
Nu, userii nu se sterg, scrie in regulament. Poti sa nu mai scrii si gata esti ca si cum nu ai fi.

tchibos
29th November 2006, 15:32
stii tu pentru ce ai fost banat si ar trebui sa iti fie rusine


tot maimuta ramai..

pentru asta mai ai o juma'te de zi ban de la mine asa ca sa treaca mai greu timpul pana iti faci tu rost de IP dinamic

Vadim
29th November 2006, 15:37
Uite cine se plange si cine intreaba de ce e banat... Penibil. Andreie, get a life... Daca nu poti respecta regulamentul te rog sa nu mai intri pe forum, ca iti faci si tie rau si noua ne dai de lucru ca sa iti dam explicatii pe care le stii bine.

andrei1921tm
29th November 2006, 15:48
Uite cine se plange si cine intreaba de ce e banat... Penibil. Andreie, get a life... Daca nu poti respecta regulamentul te rog sa nu mai intri pe forum, ca iti faci si tie rau si noua ne dai de lucru ca sa iti dam explicatii pe care le stii bine.
Ok stiu de ce am fost banat, si sunt perfect deacord, dar raman in continuare la parerea ca exista mult subiectivism pe forum.
Vadim, nu cred ca ai mai avut probleme cu mine pana acum...dar pana la urma ce mai conteaza.
Probabil ca o sa revin pe forum, si nu voi mai crea probleme, ca si pana acum defapt, dar nu uita ca, colaboratorii tai gresesc.Tchibo nu a avut puterea sa recunosca ca la banat aiurea pe the lion king si a incercat sa aduca cativa moderatori de partea lui...a gresit.
Vezi k nu toti suntem perfecti...

Vadim
29th November 2006, 15:57
Ai dreptate, dar noi incercam tot ce putem mai bun. Cel mai bine ca sa nu ai probleme e sa nu jignesti, in rest e libertate totala. De la jigniri incep toate. Moderatorii sunt si ei oameni ca noi toti, cand au gresit am discutat. Cand s-a gresit flagrant am actionat (vezi King of Hell scos de la moderare). In rest, crede-ma ca e transparent cand nu se respecta regulamentul si apoi tot aceia plang ca au primit ban. Finalitatea nu exista aici, decat ca se face scandal pe uscat si tot cel in cauza are de pierdut ca imagine pe forum.

Asa e, nu ai facut probleme, nu inteleg de unde aceasta "inrarire" acum...

andrei1921tm
29th November 2006, 16:17
Ai dreptate, dar noi incercam tot ce putem mai bun. Cel mai bine ca sa nu ai probleme e sa nu jignesti, in rest e libertate totala. De la jigniri incep toate. Moderatorii sunt si ei oameni ca noi toti, cand au gresit am discutat. Cand s-a gresit flagrant am actionat (vezi King of Hell scos de la moderare). In rest, crede-ma ca e transparent cand nu se respecta regulamentul si apoi tot aceia plang ca au primit ban. Finalitatea nu exista aici, decat ca se face scandal pe uscat si tot cel in cauza are de pierdut ca imagine pe forum.

Asa e, nu ai facut probleme, nu inteleg de unde aceasta "inrarire" acum...

"Inrairea" a venit dupa ce the lion king a primit ban degeaba, si dupa ce am vazut report posturile total aiurea si fara noima ale lui Cristian_gl.
Cat despre imaginea mea pe forum, nu ma afecteaza in nici un fel.Fac o distinctie clara intre lumea reala si cea virtuala.Totusi unii moderatori prea se cred zorro in unele faze, si mielusei in altele.De exemplu am primit niste puncte pentru avatar neregulamentar, insa inafara de imaginea asta cu marius popa am avut stema politehnici de luni bune.Nu stiu ce a fost in capu` moderatorului atunci...
Oricum sa auzim de bine, si oricum nu o sa recidivez:)

inter
29th November 2006, 17:22
:ok: 4ndr31 ... eu te sustin ...si nici o problema cu banul ca si eu mi-am luat vreo 3 ..... si uite unde am ajuns :ras-plans: :ras-plans:

delaparis
29th November 2006, 17:30
4ndr31 de fapt ultima sanctiune ti-a adus ban ... Vad ca nu zici nimic despre asta si aici e problema.

Daca vrei sa se ridice banul atunci trebuie dat reverse la sanctiunea aceea iar pana acum observ ca eviti subiectul

Mario Di Lazi
29th November 2006, 17:33
4ndr31 ... hai ma nu te supara asa de tare ...

andrei1921tm
29th November 2006, 17:40
4ndr31 de fapt ultima sanctiune ti-a adus ban ... Vad ca nu zici nimic despre asta si aici e problema.

Daca vrei sa se ridice banul atunci trebuie dat reverse la sanctiunea aceea iar pana acum observ ca eviti subiectul


Ok stiu de ce am fost banat, si sunt perfect deacord.....
Daca mi se poate ridica banul e ok, daca nu am acceptat si am trecut de subiectivismul de care vorbesti tu.
Postul pentru cristi_galati a venit in urma repot posturilor lui total aiurea, care ma incriminau de exemplu ca am folosit aek sau pt off-topicuri.Aek-ul l-am folosit ca o metafora....
Pot sa mai astept linistit 3 zile...:ok: asta in cauzul in care nu mi se ridica suspendarea...ca in fotbal, am lovit pentru ca am fost lovit...sub centura.:)

delaparis
29th November 2006, 18:07
In primul rand vreau sa precizez ca report post nu este o lovitura sub centura.
Fiecare are dreptul sa o faca daca i se pare ceva neregulamentar iar moderatorii decid apoi daca intervin sau nu. Nu era treaba ta sa reactionezi la un simplu report post.
Totul trebuie sa ramana in limita bunului simt.

Sper fiu inteles in ce am scris mai sus iar acum o alta intrebare :
Cine e theF1rst ?

inter
29th November 2006, 18:10
pai vad ca unii sustin ca e 4ndr31 , altii ca e ".com" ..... e "ceata" :D:D

andrei1921tm
29th November 2006, 18:12
In primul rand vreau sa precizez ca report post nu este o lovitura sub centura.
Fiecare are dreptul sa o faca daca i se pare ceva neregulamentar iar moderatorii decid apoi daca intervin sau nu. Nu era treaba ta sa reactionezi la un simplu report post.
Totul trebuie sa ramana in limita bunului simt.

Sper fiu inteles in ce am scris mai sus iar acum o alta intrebare :
Cine e theF1rst ?

thef1rst e un prieten si sta cu mine in bloc...dar care e faza?Nu are el nimic de-a face cu banu meu

delaparis
29th November 2006, 18:14
Ok.

Ban ridicat dar cu o conditie ... sa redevii userul model pe care te il tot lauda lumea ...

Si in plus maine e ziua ta (si a mea) asa ca ...

inter
29th November 2006, 18:17
...dati ceva de baut? :rolleyes:

Mario Di Lazi
29th November 2006, 18:23
Ce dati de baut si cand incepem ? :D

delaparis
29th November 2006, 18:31
Maine ...:D

tchibos
30th November 2006, 00:33
Tchibo nu a avut puterea sa recunosca ca la banat aiurea pe the lion king si a incercat sa aduca cativa moderatori de partea lui...a gresit.


Moderatorii nu ii aduc eu, ca nu stau ei la cheremul meu. Cat depre greseala cel care a recunoscut ca a gresit e lion si poti citi chiar pe valea plangerii. Eu nu aveam ce sa recunosc, asa ca termina cu acuzatiile nefondate.

ps: Ti-am promis ban pentru jumatate de zi. Motive avem cat cuprinde, dar pentru ca e ziua ta azi te iert. Dar sa nu se mai intample..

jorgensen
30th November 2006, 23:00
stiu ca am avut un scandal ceva mai demult cu moderatorii, administratorii acestui forum. dar nimeni nu primeste o a doua sansa ? de ce eu... cu vadim am discutat la un moment dat ce s-a intamplat... nu am primit-o ? sunt chiar curios.
ca nu am mai scris din septembrie ? NU AM PUTUT !!!!!!!!!!!!

Vadim
30th November 2006, 23:36
JOrgensen, ai primit a doua sansa si ti-ai batut joc de ea. Cross your heart and hope to die ca de data asta te tii de cuvant? Sa te mai credem?

jorgensen
7th December 2006, 23:49
cand am primit a doua sansa ? te rog... o singura data s-a intamplat nenorocirea, am avut discutia... si nimic.
daca iti mai aduci aminte eu ti-am spus ca sunt moderator dar nu pot scrie. deci puteam sa fac ravagii si eu te-am anuntat pe tine. deci care a doua sansa de care mi-am batut joc ?
in fine, fiecare cu problema lui. astept sa imi treaca anul de suspendare :D

delaparis
8th December 2006, 00:07
Si cu astea cum ramane ?

Da, esti tare. Tare prost, that is.:lol:
Vine vremea cand m-oi ocupa si de copii debili mintal, momentan cu cretinul sef am treabaVad ca o si tacut sclavii cum mi-am aratat moaca din nou.:D
PS: Cer schimbarea numelui jorgensen in Angelina_Jolie ca oricum numai eu postez cu el cand am chef:




Nu e nicio jignire ca te-am facut si pe fata si pe dos si nici nu ai stiut ce te-o lovit. Panarama.:lol: Tu ma faci prost ma? Chiar tu? IDIOTULE! Las ca dam noi nas in nas odata. Cei care te cunosc rad de tine si de ce varza te-am facut si cu curu'. Tu cica salvezi aparentele. Pot posta pe jegul asta cand imi doreste inimioara, ca doara parole am destule Dar ii las pe lingai sa se afirme
Io cand am vrut sa va fac de rahat v-am facut. Restul e poveste.
Hackerii i-ai prins?:D Nu de alta dar merita niste beri baietii.
Angelina va pupa. Hai spor la lins, celor care se simt. Se aude si pana la Paris?:lol:



Ma da ce-mi trebe mie vot de incredere?:lol: Doar oricum is banat pe viata, si ma doare in .... stiti voi unde. Am scris aici numai pentru ca magaroiul sef, dupa ce ca l-am facut de rahat, are tupeu sa ma faca prost chiar daca nu ma pot apara.(Sau ma rog, asa crede el in stupizenia lui:)
Am facut istorie pe jaful asta de forum asta-i cert. N-are rost sa enumar toate faptele de vitejie dar se stiu ei aia care si-au luat-o in bot.:lol:
Acestea fiind spuse, aveti bunul simt si nu ma atacati pe la spate. Am forumuri unde sa scriu, nu mor fara grajdul vostru. Clone n-am si nici nu-mi fac. Am usere de pe care sa scriu daca ii musai
La buna vedere, si MariusTR ai grija sa nu-ti cada ceva in cap pana ne intalnim. Ca vreau sa-ti sparg eu capul ala sec, nu de alta.:lol:
Ooo si un gand pentru prietenul starchips: ESTI PENAL BAAAAAAAAAAAAAA! Ai fost bufonul nostru si nici nu ti-ai dat seama.:lol:

jorgensen
8th December 2006, 00:32
bai bezmeticule... daca tii minte asta a fost atunci cand s-a stricat ceva si toata lumea a fost iertata... si am avut aceasi parola
eu cu vadim am decis sa imi schimb parola. doar lui i-am spus-o.
si ce sa vezi... dupa o saptamana cineva a hekarit siteul si toti am avut parolele initiale
si asa au intrat pe userul meu.
informeaza-te daca nu stii. deci a doua sansa ?

delaparis
8th December 2006, 00:38
:rolleyes:
interesant limbaj ...

In primul rand daca te uiti bine unul din posturile citate a fost mult dupa perioada aia ... :cool:

In al doilea rand ... limbaj :no:

in al treilea rand : Pe cine prostesti tu aici ? :D

tchibos
8th December 2006, 00:59
in al patrulea rand sigur vei primi o sansa pentru asa limbaj
bai bezmeticule... deci a doua sansa ?
a doua sansa de a ramane la vale :ok:

andrei1921tm
2nd January 2007, 17:57
deabia astepya tchibos sa imi dea ban.
nu am facut reclama...era cu totul altceva...nu era un forum concurent.pur si simplu era un post pentru cei impatimit de fifa unde pot sa joace un campionat frumos...
mersi oricum...totusi am o intrebare...cum de s-a sesizat tocmai tchibos?:D

r0bby
2nd January 2007, 18:00
A fost un report post dat de DiabLo:P

tchibos
2nd January 2007, 18:01
nu m-am sesizat eu ci am reactionat la o raportare si cum sanctionez reclama indiferent de site (concurent sau nu) ai avut noroc doar de o luna. Stiai ce ai la fund si totusi faci tu pe interesantul. Ai o luna de pauza si daca mai comentezi schimb imediat in ban permanent. Esti destul de mult pe forumul asta si ar trebui sa stii ce se sanctioneaza si cum. Daca nu stii ai timp sa te documentezi in luna asta daca stii si faci pe rebelul iti voi mai da timp. Incearca-ma!

andrei1921tm
2nd January 2007, 18:06
poti sa imi dai ban cat vrei tu
intersant te crezi tu..."stiam ce am la fund"...tu crezi ca asta e singurul meu lucru de facut?sa stau pe ols ca si tine?
un ban pt mine e 0.mai calibreaza-ti cuvintele,nu mai fa pe"interesantu"

tchibos
2nd January 2007, 18:18
mai intai sa inveti sa scrii si apoi sa vorbesti.. zilele trecute era sa propun ban pe IP la m4st3r care are acelasi IP ca si theF1rst si ghici ca si mai cine asa ca stai flex ca nu mai stai deloc pe OLS daca mai comentezi mult.

andrei1921tm
2nd January 2007, 18:29
esti culmea omule...acum ma acuzi si de m4st3r....bine o sa invat sa "scrii"u
eu zic sa mai gasesti vreo 2-3....ca doar eu ii fac pe toti
ti-am zis poti sa imi dai ban pe ip...daca atata poti.

r0bby
2nd January 2007, 18:36
4ndr31 nu il mai provoca pe tchibos..ban pe ip poate sa dea doar Vadim.

andrei1921tm
2nd January 2007, 18:41
pai eu il provoc?dar el ce ma tot acuza?

r0bby
2nd January 2007, 19:00
Pai cred ca are si dovezi daca te acuza..banuiesc..altfel nu ti-ar aduce acuze nefondate

tchibos
2nd January 2007, 19:01
sa fii convins ca am dovezi

andrei1921tm
2nd January 2007, 19:09
bah cum draq sa nu ai dovezi daca avem acelasi ip.
Dar nu stiu de unde l-ai mai scos pe m4ster ala...
pt voi cuvantul e 0...de aia si voi pt mine sunteti la fel.

Hard
2nd January 2007, 19:11
distonocalm si trece.garantat.

andrei1921tm
2nd January 2007, 19:28
nu iti fa probleme...nu sunt deloc incordat,si nici nu as putea fi pt asta...sau te referi la tchibos?
Lasa ca doar stim ca pe Vadim il interseaza doar traficul si nu felul moderatorilor

r0bby
2nd January 2007, 19:47
Si totusi tchibos are dovezi..deci..trage tu concluziile..altfel nu te putea acuza.

andrei1921tm
3rd January 2007, 12:27
tchibos am vazut ca spuneai ca am facut reclama la un site.
A fost un link adaugat la jocuri,cu un forum unde se desfasoara un campionat de fifa07.Este cam mare diferenta nu?

andrei1921tm
3rd January 2007, 14:19
hai nu raspunzi ???
am vazut ca te ocupi cu altceva, colegii tai nu pot sa vorbeasca sau sa iti atraga atentia asupra nimic.te crezi atotstiutor?vezi ca poate mai si gresesti.
Gandeste-te ca tu dai ban unora care vin pe site,au 2 posturi si fac numai reclama.Eu nu m-am apucat de asa ceva pana acum,dar tu faci exces de zel.
Poti sa iti dai ban permanent chiar te rog,daca tu atat gandesti.
Nu esti aici intr-un tribunal,omule cu dreptatea in mana, si nu trebuie sa judeci pe careva doar dupa un singur post,insa tu urmaresti sa imi dai ban de mai mult timp.ei, foarte bine,iti dau ocazia.
Am vazut ca din cauza ta forumul "s-a scuturat " de cativa oameni care mai aveau si opinii si mai si le exprimau....oricum bravo in ceea ce faci si mult succes...o sa ajungeti sa scrieti numai moderatorii intre voi.

tchibos
3rd January 2007, 15:18
asa si?.. te roade nu?.. am judecat si dupa antecedentele pe care le ai.. si stai tu calm ca daca s-a mai "scuturat" forumul, inseamna ca a ramas unul mai curat.. decat sa avem parte de mizerii...

daca ai fi spus de site fara sa dai link si sa mai si scrii intrati si inscrieti-va, era altceva.. dar asa.. mai aveai putin si le dadeai si doua palme daca nu se inscriau..

.. lasa ca te prinde bine rosu.. poate te mai linistesti, ca vad ca persisti in incapatanare, dar nu stiu de ce, lucrul asta nu ma mira.. ma asteptam din partea ta, asa ca nu ai decat sa te plangi ca doar esti la locul potrivit :)

andrei1921tm
3rd January 2007, 15:47
iceblu de ce a luat o zi si eu o luna?ce au de aface "antencedentele mele" din capul tau cu reclama?sunt cu totul altceva.nu mai da ban dupa capul tau...
puteai sa imi dai si mie un warning de o zi, si oricum nu mai puneam alt link, insa tu ma vanezi...

tchibos
3rd January 2007, 16:50
gata iti scot banul.. stergi linkul si te porti frumos ca stiu ca poti... esti si tu om la urma urmei cum zic cei ce te simpatizeaza :)

am vrut sa vezi ca oricum calci gresit ca nu te poti abtine si daca e sa iti fac rau o pot face insa nu am asta ca scop.. doar ca tu peste tot pe unde scrii te legi de mine.. vezi-ti de ale tale si totul e ok

ps: nu uita sa scoti linkul

Player1
10th April 2007, 23:37
la 4ndr31 reloaded?clona aia am vrut sa o fac...oricum in 3 zile o sa am ip dinamic:ok:
poti sa ma benezi si pe marte, tot maimuta ramai..crezi ca acum tu eshti cel mai tare forumist in viata ca ai moderator pe ols?Crezi ca deti dreptatea absoluta si stai cu sabia deptatii in mana ca ciobanu?
Succes frate da-mi ban "pe IP"

interesanta ideea asta cu ip dinamic :rolleyes: :lol: