PDA

View Full Version : Sferturi: STEAUA - Otelul 2-0



Pages : [1] 2

Leo
11th November 2013, 16:43
Partidele din sferturile de finală se vor disputa într-o singură manșă în 3, 4 și 5 decembrie.

joi 05.12.2013, ora 20:30, stadion "Steaua" (București), PRO TV

nayram
11th November 2013, 17:10
ii facem cu rezervele

delaoltenia
11th November 2013, 17:48
le trantim terenul in cap, macel :D

ce spune tim, ce spune flOo ? ;)

Hingherul
11th November 2013, 17:49
meci neinteresant. cand e tragerea pentru semifinala? :D

delaoltenia
11th November 2013, 17:52
la scurt timp dupa victoria durilor cu loazele din groapa :D

Hingherul
11th November 2013, 17:54
cred ca ma apuc sa fac o petitie ca rasii sa reprezinte alta tara si in Cupa :D

aLLiin
11th November 2013, 17:55
Ne batem joc de Otelul. Victorie clara

fl0o
11th November 2013, 17:56
le trantim terenul in cap, macel :D

ce spune tim, ce spune flOo ? ;)

Eu astept sa vorbeasca tim.

delaoltenia
11th November 2013, 17:56
cred ca ma apuc sa fac o petitie ca rasii sa reprezinte alta tara si in Cupa :D


o idee f buna, stii bine ca ultima a fost un real succes, au votat toti basei :D

aLLiin
11th November 2013, 18:00
De ce vorbim de rusini pe threadul asta?

Hingherul
11th November 2013, 18:04
pentru ca tot aici se vor strange. nu ai vazut ca pe threadul european e plin de ei? :D

aLLiin
11th November 2013, 18:12
Ai dreptate. Trebuie sa dialogam cu ei. :D cand faci petitia ma anunti

86
11th November 2013, 18:20
Cred ca se impune steaua cu 7-2:D

aLLiin
11th November 2013, 18:22
3-0 cu rezervele...

tifosi
11th November 2013, 18:52
se putea ca blatistii sa nu joace cu o echipa din Urna a 2 a ? N-a fost viitorul, e otelul....

Hingherul
11th November 2013, 18:55
si te oftici? :D

fl0o
11th November 2013, 18:55
se putea ca blatistii sa nu joace cu o echipa din Urna a 2 a ? N-a fost viitorul, e otelul....

Sper ca nu stai toata luna aici

tifosi
11th November 2013, 19:17
cetatenii din galati... au paduchii cei mai lati

Aurel.D
11th November 2013, 19:20
Prima întrebare, esențială, care se pune este: câți jucători de la Oțelul impresariază soțul antrenorului? Pe urmă am putea vorbi și despre fotbal.:)

fl0o
11th November 2013, 19:48
cetatenii din galati... au paduchii cei mai lati

Serios....

cimitiru branesti
11th November 2013, 22:27
Prima întrebare, esențială, care se pune este: câți jucători de la Oțelul impresariază soțul antrenorului? Pe urmă am putea vorbi și despre fotbal.:)
Intrebarea esentiala e daca ai primit reteta compensata, sau trebuie sa dai din coada pe strazi pentru pilula care te mai calmeaza
Vezi-ti bai rasule de echipa ta de mizerie, care cocheteaza cu retrogradarea ,si renunta la cliseele alea obosite.
Sinteti rusinea tarii, cea mai proasta echipa din Europa, si pe voi va f.te grija de ce fac stapanii vostri? du-te si scheauna pe alta arie, aurica!

delaparis
11th November 2013, 22:43
cetatenii din galati... au paduchii cei mai lati

Te vrei la Steaua? :D

Srdjan
11th November 2013, 22:56
Fortza Steaua, ale!

fl0o
11th November 2013, 23:00
M-am usurat

Srdjan
11th November 2013, 23:00
Eee, cineva e nervos. :))

megastar
11th November 2013, 23:09
Raducan stie ce il asteapta daca pierdem acest meci. Faza nasoala e ca avem si meciul de cupa si cel de campionat foarte apropiate unul de celalalt si e greu sa castigam ambele jocuri. Cred totusi ca in meciul de cupa ne impunem si se va spune din nou " Cupa Romaniei" e un trofeu al looserilor.

Cristy RVD
11th November 2013, 23:09
cetatenii din galati... au paduchii cei mai lati

moldovenii bre, moldovenii :))

cimitiru branesti
11th November 2013, 23:10
Esti la fel de bine ancorat in realitate ca si noul vostru antrenor :))
Da, sigur, ne bateti...

Srdjan
11th November 2013, 23:11
cetatenii din galati... au paduchii cei mai lati

:ok::ok::ok:

megastar
11th November 2013, 23:18
Esti la fel de bine ancorat in realitate ca si noul vostru antrenor :))
Da, sigur, ne bateti...

Eu ma bazez pe analiza. Ce treaba are Steaua cu aceasta competitie? Nu va baga titularii si din ce am vazut eu, Rapa sau Neagu sunt in acest moment praf.

phife
11th November 2013, 23:19
mai era si...toti taranii moldoveni ...ehehe la giulesteni :)
aici se opreste drumul nostru in cupa.

Hingherul
11th November 2013, 23:20
hai bre.... nu avem noi un Sunda pe banca dar putin optimism nu strica, ce naiba :D

Srdjan
11th November 2013, 23:22
Nu toti isi permit un Sunda, ai mai saraci au un Reghe :)

Hingherul
11th November 2013, 23:23
sa nu mai pomenim de aia si mai amarati care au un .....reggeton :D

Srdjan
11th November 2013, 23:26
Aia amarati au nemti precum Lienen, sau cum drq il cheama

Hingherul
11th November 2013, 23:27
eu vorbeam de altii dar e normal sa nu ii cunosti. de luna asta intra in faliment :D

Srdjan
11th November 2013, 23:28
Hai ca m-ai facut curios :D

Hingherul
11th November 2013, 23:34
pai cine-i mic, visiniu, danseaza pe reggheton indiferent de liga si e insolvent?

Srdjan
11th November 2013, 23:39
Aaa, hai ca m-am prins :))

Ferko
12th November 2013, 10:35
Coltescu joaca ?

Tim
12th November 2013, 10:37
Am inteles ca meciul asta se joaca acasa la steaua dar nu am inteles unde, la Bucuresti sau la Galati?:D

tifosi
12th November 2013, 12:44
mai era si...toti taranii moldoveni ...ehehe la giulesteni :)
aici se opreste drumul nostru in cupa.

da pt. asta se primeste warn :)))

fl0o
12th November 2013, 13:18
Am inteles ca meciul asta se joaca acasa la steaua dar nu am inteles unde, la Bucuresti sau la Galati?:DLa Timisoara sigur nu, voi aduceti numai echipe ieftine din imprejurimi.

six
12th November 2013, 21:11
Forza * :D

megastar
12th November 2013, 22:11
Frate... si aici?
Eu inteleg ca ati invadat centrul Timisoarei, ca ati dat afara copii din spitale ca sa va bagati caii, dar macar cand joaca Otelul cu o echipa pe care o antipatizez acerb sa ma lasati in pace. Imi luati pana si placerea de a spune ceva despre Steaua.

fl0o
12th November 2013, 22:12
Forza * :D

Ce curva esti :D

Srdjan
12th November 2013, 22:13
Frate... si aici?
Eu inteleg ca ati invadat centrul Timisoarei, ca ati dat afara copii din spitale ca sa va bagati caii, dar macar cand joaca Otelul cu o echipa pe care o antipatizez acerb sa ma lasati in pace. Imi luati pana si placerea de a spune ceva despre Steaua.

Daca ne rogi frumos, isi lasam placerea de-ati face damblaua cu Steaua

tifosi
12th November 2013, 22:51
Am inteles ca meciul asta se joaca acasa la steaua dar nu am inteles unde, la Bucuresti sau la Galati?:D

la Berceni

cip
12th November 2013, 23:10
Frate... si aici?
Eu inteleg ca ati invadat centrul Timisoarei, ca ati dat afara copii din spitale ca sa va bagati caii...
eu v-am zis ca pana la urma isi piede cumpatul...nah,gata si cu mitul echilibratului din Galati ...imediat o sa recunoasca si ca a strigat mascari la adresa Timisoarei...:))
hai Stelutza,dati-le sa sara la paratii astia...:D

six
12th November 2013, 23:15
:happy:happy:happy

fl0o
12th November 2013, 23:48
eu v-am zis ca pana la urma isi piede cumpatul...nah,gata si cu mitul echilibratului din Galati ...imediat o sa recunoasca si ca a strigat mascari la adresa Timisoarei...:))
hai Stelutza,dati-le sa sara la paratii astia...:D
Bag mana in foc ca din partea lui de tribuna nu v-a injurat nimeni niciodata. Nu stiu cata incredere ai in mine dar am recunoscut ca eu personal v-am muit tot-returul. Asa merita curvele.

megastar
13th November 2013, 06:39
eu v-am zis ca pana la urma isi piede cumpatul...nah,gata si cu mitul echilibratului din Galati ...imediat o sa recunoasca si ca a strigat mascari la adresa Timisoarei...:))
hai Stelutza,dati-le sa sara la paratii astia...:D

Pana sa recunosc eu ca am injurat Timisoara, vad ca incepeti toti sa recunoasteti ca tineti cu Steaua. Macar daca recunoasteti asta, putem discuta in continuare ca vad ca stelistii cunoscuti de pe forum ignora acest topic.
Si cand ma gandesc ce lectii de morala ne faceati.

Doctor_Satan
13th November 2013, 08:48
Am inteles ca meciul asta se joaca acasa la steaua dar nu am inteles unde, la Bucuresti sau la Galati?:D
La Timisoara, ca vad ca are multi suporteri timisoreni aici pe forum.


Frate... si aici?
Eu inteleg ca ati invadat centrul Timisoarei, ca ati dat afara copii din spitale ca sa va bagati caii, dar macar cand joaca Otelul cu o echipa pe care o antipatizez acerb sa ma lasati in pace. Imi luati pana si placerea de a spune ceva despre Steaua.
Ce sa le faci? Nu-i vezi cata bucurie le facem ca jucam cu echipa lor favorita?
Lasa-i si pe copii sa se bucure, ca au si ei suflet. Chiar daca e mic, negru si plin de ura. :D

cip
13th November 2013, 09:49
salut,Buster Keaton! :D

six
13th November 2013, 10:12
Pana sa recunosc eu ca am injurat Timisoara, vad ca incepeti toti sa recunoasteti ca tineti cu Steaua. Macar daca recunoasteti asta, putem discuta in continuare ca vad ca stelistii cunoscuti de pe forum ignora acest topic.
Si cand ma gandesc ce lectii de morala ne faceati. keep walking ;)

fl0o
13th November 2013, 10:23
keep walking ;)
Pai sa stii ca noi mrtgem mai departe, indiferent de piedici, asa putini cum suntem. Spre deosebire de multele pizde timisorene care s-au imprastiat imediat ce au auzit "retrogradare" si acum sustin Steaua. Si dispareti mai repede ca nu mai au chef nici dinamovistii sa mai intre aici.

Leo
13th November 2013, 10:32
Aveti grija la limbaj.

Leo
13th November 2013, 10:34
Despre meci, nu stiu ce sa zic. Cred ca un egal ar coafa pe toata lumea. Iar apoi la penaltyuri sa castige cine estemai norocos.

Doctor_Satan
13th November 2013, 10:38
salut,Buster Keaton! :D

Here comes the clown...

six
13th November 2013, 10:38
vandame,vrei o pauza de meditatie :P

Steel Jar6
13th November 2013, 11:42
Bai frateeeee....si musca o mai pocnesti , cand te bazaie, si dispare.
Hai ca deja se exagereaza cu obsesia asta si a devenit insuportabilasi super veche si enervanta.
Vedeti-va fratilor de tot ce tine de voi si lasati-ne in pace. Daca recunoasteti ca sunteti stelisti si aveti ceva de zis ...bun.
Doctore, Floo, Mega va rog eu....nu le mai raspundeti....daca nu va puteti abtineti, nu uitati, aveti si functia IGNORE la dispozitie.
Eu nu o activez ca ma baneaza astia, iar, si nu are rost.:D

fl0o
13th November 2013, 12:33
aveti si functia IGNORE la dispozitie.Recunosc ca e greu, dar na...

This message is hidden because six is on your ignore list.
Asta mi-a iesit primul in cale

Doctor_Satan
13th November 2013, 12:45
Bai frateeeee....si musca o mai pocnesti , cand te bazaie, si dispare.
Hai ca deja se exagereaza cu obsesia asta si a devenit insuportabilasi super veche si enervanta.
Vedeti-va fratilor de tot ce tine de voi si lasati-ne in pace. Daca recunoasteti ca sunteti stelisti si aveti ceva de zis ...bun.
Doctore, Floo, Mega va rog eu....nu le mai raspundeti....daca nu va puteti abtineti, nu uitati, aveti si functia IGNORE la dispozitie.
Eu nu o activez ca ma baneaza astia, iar, si nu are rost.:D

Pai daca-i punem pe ignore pe circari, la tumbele cui mai asistam fara sa le cerem prezenta?
Unde mai vedem noi spectacole gratuite cu bufoni profesionisti?

fl0o
13th November 2013, 12:59
La mine chiar s-a atins limita, nu vreau sa fac asta toata viata.

Jeleul
13th November 2013, 13:00
mure Steaua. :D

Ramirez
13th November 2013, 13:06
keep wanking ;)

fixed:D

fl0o
13th November 2013, 13:11
Ghencea sau dam navala pe National? :D

Steel Jar6
13th November 2013, 15:55
Prefer pe Arena Nationala, dintre astea doua.
Mai tineti minte ce va mai plangeati si va mirati , voi pe forum si jucatorii la tv, ca ati fost intampinati cu mult prea multa ostilitate la ultimul meci jucat in Galati?
Jur ca imi doream sa jucam cu voi in cupa ...dar la noi acasa....imi doresc sa va eliminam.

fl0o
13th November 2013, 16:12
Prefer pe Arena Nationala, dintre astea doua.
Mai tineti minte ce va mai plangeati si va mirati , voi pe forum si jucatorii la tv, ca ati fost intampinati cu mult prea multa ostilitate la ultimul meci jucat in Galati?
Jur ca imi doream sa jucam cu voi in cupa ...dar la noi acasa....imi doresc sa va eliminam.

Ti-e dor de braileni? :D

Steel Jar6
13th November 2013, 16:21
Imi este mila de cei care sustin fotbalul local din Braila...inca. Este oribil pt un supporter local sa fie in inferioritate , in orasul lui, fata de mascarici care tin cu echipe din Bucuresti.
Ce mult mi-as dori sa fi avut si ei un Otelul al lor si sa ne razboim cu ei...sa avem numai meciuri cu insemnatate.
Ecchipele din Bucuresti le uram cu pasiune dar jucam cu miza impotriva lor si avem satisfactie cand ii invingem...asa cu Otopeni, Chiajna etc nu ai ffratele meu alata satisfacti...in afara celor 3 puncte.
Cum ar arata o Liga de 14 echipe fara echipe rurale si numai cu echipe de traditie?
Spoi Liga a 2a sa fie cu o singura serie si maxim 14 echipe...asa da frate. Retrogradezi , dar joci tot cu echipe importante ale Romaniei si este altceva.
Offff...cand vreodata?

delaoltenia
16th November 2013, 17:08
flOo, cu cine crezi ca va tine tim ? :D

megastar
18th November 2013, 21:40
Partida va avea loc joi, 5 decembrie, de la ora 20.30 si va fi transmisa in direct de ProTV.

cimitiru branesti
18th November 2013, 22:28
mure Steaua. :D
ai halit tu cam multe mure, din moment ce sughiti :)
ia si de la mine o portie, poate asta iti face mai bine decit pastilele

Tim
3rd December 2013, 19:45
asta e threadul banatilor? Maine se stabileste viitorul hotilor din fotbalul romanesc. Sa speram sa fie desfintati, eradicati , pulverizati. Nimeni nu va regreta si nu va simti lipsa lor.

megastar
3rd December 2013, 23:05
Ewald Lienen, antrenor Otelul Galati: ” In acest moment fiecare joc e important pentru noi, pentru ca nu suntem multumiti de evolutia noastra. Primim prea multe goluri si orice joc e o noua sansa de lucra pentru a evita sa mai facem astfel de greseli in aparare. Principalul nostru obiectiv e sa evitam sa mai primim multe goluri. Al doilea obiectiv e sa trecem de Steaua. Am ramas intre ultimele 8 echipe din Romania si ar fi stupid sa nu incercam orice pentru a ajunge in semifinala.

http://fcotelulgalati.info/lienen-ar-fi-stupid-sa-nu-incercam-sa-ajungem-semifinala.html

fl0o
4th December 2013, 00:59
flOo, cu cine crezi ca va tine tim ? :D

Nu ma mai provoca si tu :rolleyes: macar acuma, in post :D lasati-ma sa stau linistit.

Hingherul
4th December 2013, 01:00
da ce intri bre numai la ore d`astea? ati trecut pe alt fus orar acolo la Galati? :D

Doctor_Satan
4th December 2013, 09:40
flOo, cu cine crezi ca va tine tim ? :D

Pai tot cu prima lui iubire va tine. :D
Daca-l rogi frumos, iti trimite si inregistrari cu el dansand la golurile Stelei. :happy

megastar
4th December 2013, 09:58
Suporterii steliști nu se îngrămădesc să cumpere bilete pentru meciul de mîine seară, din Cupa României, cu Oțelul Galați.
Steaua a pus la dispoziția fanilor bilete online, însă fanii au cumpărat doar 2.000 de tichete pînă acum!
Aceștia au posibilitatea să-și cumpere tichete începînd de astăzi și de la casele stadionului Ghencea, începînd cu ora 11:00, pînă la ora 19:00, iar mîine pînă la ora 20:30.
Fanii trebuie să plătească 5 lei pentru un loc la peluze, 10 lei la tribuna a II-a, 15 lei la tribuna I și 30 de lei la tribuna zero. În plus, abonații vor beneficia de acces gratuit la acest meci.

http://www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/fanii-stelei-se-indeparteaza-de-echipa-cite-bilete-s-au-vindut-pentru-sfertul-cu-otelul-de-joi-seara-414814.html

fl0o
4th December 2013, 10:31
da ce intri bre numai la ore d`astea? ati trecut pe alt fus orar acolo la Galati? :DAm muncit de noapte. Am stat degeaba defapt.:P

megastar
4th December 2013, 16:17
Cate goluri marcheaza Henrique?

Tim
4th December 2013, 16:19
Lasa dracu golurile imaginare si spune-ne ceva despre decizia justitiei. V-au eradicat sau nu?

Hingherul
4th December 2013, 16:21
V-au eradicat sau nu?

da` ce sunt otelarii bre, daunatori? :D

singuratic83
4th December 2013, 20:34
Cel mai neinteresant meci din sferturi. Favorita e doar una, cealalta se gandeste, deocamdata, cum sa mai urce in clasament.

megastar
4th December 2013, 22:43
Ne arbitreaza un bucurestean, Marius Avram. Eu tot nu ma prind, de ce intr-un meci dintre o echipa din Galati si una din Bucuresti arbitreaza unul din Bucuresti. Steaua nu avea nevoie de astfel de smecherii.

relansat
4th December 2013, 22:46
3-0. de parca ar conta cine va arbitreaza. acum pe bune :))

megastar
4th December 2013, 22:52
3-0. de parca ar conta cine va arbitreaza. acum pe bune :))

Odata in viata as vrea sa vad si eu Otelul arbitrata intr-un meci oficial de un galatean. Cam cum ar reactiona adversarii? Repet, Steaua e echipa mai buna, deci dece astfel de chestii?

relansat
4th December 2013, 23:37
vorbim maine dupa meci. sa jucati voi fotbal, ca nu v-o scoate arbitrul din poarta :D :)

Bobi Cearton
4th December 2013, 23:37
Am calculat, Otelul scoate Steaua, Petrolul pica cu ei, Astra cu Dinamo.
In finala, Petrolul-Astra.

resita
5th December 2013, 00:04
umilitii europei au nevoie de ajutor maine ca daca nu castiga va fi rau :)):)):))

moldovenii au nevoie de bani, asa ca .../hello/hello/hello

solaris
5th December 2013, 00:14
Pe hartie Steaua e favorita. Depinde de multe aspecte. Pierde in cupa si castiga in campionat Otelul? Nu cred ca Steaua e multumita daca se va intampla asta. Cred ca Steaua joaca la victorie atat in cupa cat si in etapa viitoare in campionat la Galati. Sanse minime pentru galateni...pentru ca nu au echipa!

relansat
5th December 2013, 00:21
Am calculat, Otelul scoate Steaua, Petrolul pica cu ei, Astra cu Dinamo.
In finala, Petrolul-Astra.

Pe numaratoare din aia cu bile, antica sau cum? :D

Doctor_Satan
5th December 2013, 09:40
vorbim maine dupa meci. sa jucati voi fotbal, ca nu v-o scoate arbitrul din poarta :D :)

Nu, dar ne-o baga-n poarta, asa cum au facut-o de atatea ori. ;)

relansat
5th December 2013, 10:17
eu ce sa va fac daca aveti niste conducatori care il aduce pe lienen cand schumi bagase la ghiozdan o calificare in sferturi si victorie in campionat? carne de tun in seara asta, cu arbitru sau fara. daca dati un sut pe poarta, puteti sarbatori revelionul la galati, la halul in care se prezinta echipa cu neamtul lu' peste prajit.

Ferko
5th December 2013, 10:50
Ne arbitreaza un bucurestean, Marius Avram. Eu tot nu ma prind, de ce intr-un meci dintre o echipa din Galati si una din Bucuresti arbitreaza unul din Bucuresti. Steaua nu avea nevoie de astfel de smecherii.
Nu fi ata de sigur ! Intotdeauna are nevoie !

Bobi Cearton
5th December 2013, 10:56
Neamtul de pe banca Otelului trebuie sa sparga si el gheata, dupa 3 cafteli:D

relansat
5th December 2013, 10:58
ferko, pm la vadim (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=646744) pentru acces la sectiunea fantezii.

Steel Jar15
5th December 2013, 11:31
Poli e numai una! polist de mic! /hello/hello/hello

Ferko
5th December 2013, 11:35
ferko, pm la vadim (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=646744) pentru acces la sectiunea fantezii.Poate intr-o zi cu soare, azi nu !

Steel Jar15
5th December 2013, 11:44
cu Poli pana la epuizare!

Aurel.D
5th December 2013, 15:53
Nu fi asa de sigur ! Intotdeauna are nevoie !

+1 :ok: Păi la ce vă așteptați?

Steel Jar16
5th December 2013, 15:59
trup si suflet pentru Jabba!

**** otelu`! :rosu:

Steel Jar16
5th December 2013, 16:06
poli+otelu= http://s17.postimg.org/oaupld5nj/xsxsxsx.gif :o:

krokobaursolzos
5th December 2013, 16:07
... si te mai miri ca te baneaza astia la iuteala :D

Hingherul
5th December 2013, 16:13
fri steeljar! :D

Steel Jar16
5th December 2013, 16:14
fry Stan :D
Ps; Banati-ma dupa meci. vreau sa sufar in fata voastra :sneaky:

Steel Jar16
5th December 2013, 16:26
http://i39.tinypic.com/pp3zm.gif
Otelul=bruneta....Steaua=aia calificata...asa o sa fie diseara :D
observati cum galateanca bruneta ramane de proasta :D

Steel Jar16
5th December 2013, 16:40
http://i43.tinypic.com/2hp67h4.gif
Steaua trece linia de finish...otelu cade pe jos se impiedica si pleaca acasa cu buba si lacrimi de durere iar Tim face iar misto de noi:D

Steel Jar16
5th December 2013, 16:51
Steaua o sa ne alerge pana scoate aerul din noi http://i42.tinypic.com/2cnjpqa.gif
ne ametesc http://i39.tinypic.com/33tmg03.gif
apoi castiga.:D

Doctor_Satan
5th December 2013, 17:01
Tu deja ai ajuns la numarul 16? :)

mach
5th December 2013, 17:19
ce mi-as mai dori o calificare a Otelului !! sa pice siguranteeeeleeee in Ghenceaaa !!!

lamps95
5th December 2013, 17:27
Din pacate Otelul prinde Steaua intr-o perioada mai dificila in care este disperata dupa victorii.Asadar, desi e echipa mea de suflet, nu-i dau nicio sansa diseara in meciul cu Steaua.

Hingherul
5th December 2013, 17:27
ce mi-as mai dori o calificare a Otelului !! sa pice siguranteeeeleeee in Ghenceaaa !!!

tu ti-ai fi dorit si o victorie a Vasluiului.... bine ca nu esti in forma :D

Doctor_Satan
5th December 2013, 17:30
ce mi-as mai dori o calificare a Otelului !! sa pice siguranteeeeleeee in Ghenceaaa !!!
Ultima data cand am fi putut scoate Steaua din cupa a fost in anul in care am luat si Intertoto, la acel 3-4. Dar atunci nu ne-au lasat arbitrii.
La ora actuala, nu cred ca era necesara delegarea unui arbitru local pentru ca nu avem forta sa marcam mai mult decat incasam. Apararea e total pe langa subiect si nu-si va reveni decat cand vor fi schimbati 5-6 jucatori care participa la fazele defensive.

delaoltenia
5th December 2013, 19:38
STEAUA BUCURESTI: Tatarusanu (Cojocaru) - Georgievski, Varela, Szukala, Parvulescu - Prepelita, Neagu - Chipciu (Popa), Iancu, Ad. Cristea - Nikolici

Otelul Galati: Branet - Milea, Sarghi, Sipovici, Gavrila - Iorga, Filip, Marquinhos - Cooper, Henrique, Bajenaru

SwedishMafia
5th December 2013, 20:04
Hai cu gol in prima repriza!:D

ce mi-as mai dori o calificare a Otelului !! sa pice siguranteeeeleeee in Ghenceaaa !!!
solidaritate intre moldoveni.:D sa intelegem ca asta se zice la voi pi shientru , in taranoaia. etichetarea "taranoaia" apartine exclusiv lui Wesley:D

delaparis
5th December 2013, 20:15
Steaua nu e Dinamo deci se stie rezultatul :)

Eddy DoubleD
5th December 2013, 20:27
STEAUA: Niță - Râpă, Gardoș, Varela, Pîrvulescu - Tatu, Bourceanu, Prepeliță, Iancu - Kapetanos, Piovaccari. Antrenor: Laurențiu Reghecampf

OȚELUL: Brăneț - Milea, Sârghi, Sipovic, Mișelăricu - Giurgiu, I. Filip - Iorga, Cooper, Marquinhos - Bernardo. Antrenor: Ewald Lienen

De cand nu a mai jucat Steaua cu doua varfuri? Formula tactica destul de mult schimbata.

aLLiin
5th December 2013, 20:29
hai ca facem scor mare azi. :D fortza STEAUA

relansat
5th December 2013, 20:31
Hai cu gol in prima repriza!:D

solidaritate intre moldoveni.:D sa intelegem ca asta se zice la voi pi shientru , in taranoaia. etichetarea "taranoaia" apartine exclusiv lui Wesley:D

castiga shtoia la pas. etichetare facuta de adversarele stelei :)

SwedishMafia
5th December 2013, 20:32
pe bet365, zice "meci amanat":))
relansat, ce pretentii sa mai avem de la tine..ieri erai cu steaua pana la moare, dupa ce-a venit taranu cu porumbu te-ai dat in barca taranului...asta ti-e caracteru.mergem mai departe.vezi sa nu faci acelasi lucru si in olanda, aia is pe etnobotanice, si noa...:))
tatu, titular...tzeapa Michele :happy

Hingherul
5th December 2013, 20:33
ce fetze de loseri au galatenii. se vede ca sunt impacati cu ideea eliminarii :D

Bobi Cearton
5th December 2013, 20:36
Otelul incepe in aparare cu un jucator perfid: Miselaricu:D

relansat
5th December 2013, 20:37
pe bet365, zice "meci amanat":))
relansat, ce pretentii sa mai avem de la tine..ieri erai cu steaua pana la moare, dupa ce-a venit taranu cu porumbu te-ai dat in barca taranului...asta ti-e caracteru.mergem mai departe.vezi sa nu faci acelasi lucru si in olanda, aia is pe etnobotanice, si noa...:))
tatu, titular...tzeapa Michele :happy

acolo-s cu psv. si tot asa mai departe. ce alaturare. caracter-liga 1 =))))))))))))

relansat
5th December 2013, 20:40
ce atmosfera de vis creeaza cei 20.025 de spectatori prezenti in tribune :o:

relansat
5th December 2013, 20:40
mironica e cretin in continuare. cica terenul din ghencea nu are instalatie de incalzire :))

SwedishMafia
5th December 2013, 20:41
daca asa faci in fotbal, asa faci si cu alte lucruri in viata. te reprezinta:D
hai cu golu`!:D tatu asta e o insulta la adresa acestui sport....

mach
5th December 2013, 20:41
Hai cu gol in prima repriza!:D

solidaritate intre moldoveni.:D sa intelegem ca asta se zice la voi pi shientru , in taranoaia. etichetarea "taranoaia" apartine exclusiv lui Wesley:D

ba sa fim seriosi mai mare bucurie ca plecarea lui Wesley de la noi nu ati avut. iara taranoaia vine doar de la ....taranOaia. Daca vrei iti dau nr-ul lui Wes sa-l intrebi. :D

relansat
5th December 2013, 20:41
daca asa faci in fotbal, asa faci si cu alte lucruri in viata. te reprezinta:D
hai cu golu`!:D tatu asta e o insulta la adresa acestui sport....

da, da :)):))

min 7. 0-0 :o:

relansat
5th December 2013, 20:44
ewald face 4 din 4 azi :D si asculta jingle bells in germana, acasa la el.

delaparis
5th December 2013, 20:44
Ce seamana la tv meciul asta cu ala de ieri cu PSG. Terenul e inghetat, peluza de culoare gris-verde, Steaua are culoriloe lui PSG si Otelul cele ale lui Evian :D

relansat
5th December 2013, 20:46
Ce seamana la tv meciul asta cu ala de ieri cu PSG. Terenul e inghetat, peluza de culoare gris-verde, Steaua are culoriloe lui PSG si Otelul cele ale lui Evian :D

ca bine zici. cine e sougou-ul otelului? :D

apropo, de s-o termina mai repede. ca incepe lyon :)

TheIceMan
5th December 2013, 20:46
ewald face 4 din 4 azi :D si asculta jingle bells in germana, acasa la el.

mai degraba asculta "Oh, Tannenbaum" ;)

Bobi Cearton
5th December 2013, 20:47
Ce arbitru inestetic e Avram:D

delaparis
5th December 2013, 20:48
ca bine zici. cine e sougou-ul otelului? :D)

Cooper :ok::D

lamps95
5th December 2013, 20:48
Modelul Gay-ului ajuns departe e Avram :))

relansat
5th December 2013, 20:48
mai degraba asculta "Oh, Tannenbaum" ;)

ala e titlul cronicii :D

dar vazand cum joaca otelul in fata unei echipe improvizate, nu e chiar atat de simplu :D

relansat
5th December 2013, 20:50
Cooper :ok::D

uite, io mizez pe marquinhos :D

Bobi Cearton
5th December 2013, 20:50
Marchinios rateaza ocazia meciului:(

TheIceMan
5th December 2013, 20:51
doh... ce ocazie pe otelari.

relansat
5th December 2013, 20:51
Marchinios rateaza ocazia meciului:(

stai bre ca suntem in min 17 :D

TheIceMan
5th December 2013, 20:54
ala e titlul cronicii :D
:bere:

1-0 Kape.... p##*a

relansat
5th December 2013, 20:56
iceman, ce inseamna "Echipa favorita: azi: Olympiakos"? vezi ca asta spune ceva despre caracterul tau :)) iti explica mafia suedeza ce anume :D

meci strans. e de luat x2 otelul acum :D la cota 3 :D ... doar joaca in fata stelei III

ideea e sa nu prind prelungiri si aici :))

Hingherul
5th December 2013, 20:58
meciul asta nu are niciun farmec fara steeljar. daca nu apare pana la final, ii dau ban :D

relansat
5th December 2013, 20:59
meciul nu are niciun farmec fara 1-0 pentru otelul pe tabela, as adauga eu :))

TheIceMan
5th December 2013, 21:00
iceman, ce inseamna "Echipa favorita: azi: Olympiakos"? vezi ca asta spune ceva despre caracterul tau :)) iti explica mafia suedeza ce anume :Ddoh... daca n-ai observat, de ceva timp schimb exchipa favorita in functie de meciul zilei. Asa a ramas acolo de la ultima etapa din UCL, am uitat sa updatez.
Da, stiu, sunt suporter de rezultat/. :D . Gata, schimb ;)

relansat
5th December 2013, 21:01
ai pus-o daca maine tii cu aek sau panathinaikos :D
hai otelul ca se poate :D

Hingherul
5th December 2013, 21:03
mergea un rosu aici. `tu-i papadia ma-sii de macelar

relansat
5th December 2013, 21:03
lol. numai galben? :D

relansat
5th December 2013, 21:04
mergea un rosu aici. `tu-i papadia ma-sii de macelar

coae, a fost model sau ceva de genul :D macelar doar asa ca hobby :D

TheIceMan
5th December 2013, 21:04
ai pus-o daca maine tii cu aek sau panathinaikos :D
hai otelul ca se poate :D

neah, un fost coleg grec m-a convins ca trebe sa tin cu Olympiakos :D asa ca ii sustin cand au meciuri in UCL.
Totusi amicul meu avea respect fata de Pana, echipa mult mai cunoscuta in Europa dar nu cu asa multi suporteri in Atena, iar despre AEK citeste atent doar titlul complet al clubului in greaca, ma rog, cu traducere, si ai sa intelegi de ce este apreciata :ok:


BARAA !!!!!

Hingherul
5th December 2013, 21:06
Reghe zici ca e evreu pe vremea conului Hitler cu steaua aia pe piept :))

genial Tatu. sa fie belit de viu la Universitate!

lamps95
5th December 2013, 21:07
Bai ce-a dat-o Bourceanu :)))

Eddy DoubleD
5th December 2013, 21:07
Bai ce a dat-o Tatu :happy

lamps95
5th December 2013, 21:08
:))) N-am prins faza...scriam :))))

relansat
5th December 2013, 21:08
bun jucator tatu asta :D

delaparis
5th December 2013, 21:08
Steaua rateaza ca PSG ieri :D

Paul Atreides
5th December 2013, 21:08
Hinghi - prietenul tau e bolnav grav de rautate iar chestia asta nu se trateaza. Daca n-ar fi Vadim peste voi multi ati lua-o razna. Gaselnita cu postarea on topic este stupida. Sa discuti 90 min exclusiv de ce vezi la tv cand jocul este penibil este ridicol. Privit de sus totul este ca in cuibul de cuci.

Eddy DoubleD
5th December 2013, 21:09
Tatu e din alt film...

lamps95
5th December 2013, 21:09
Dintr-o parodie probabil :))

relansat
5th December 2013, 21:10
e din liga 2.

Eddy DoubleD
5th December 2013, 21:11
E din varianta cu negrii a "Death at a funeral" :ok:

Bobi Cearton
5th December 2013, 21:13
Meci super slab, parca ar juca Sageata cu Corona.

delaparis
5th December 2013, 21:16
Ceva intariri la Otelul :D

http://www.cbnews.fr/var/media/1/original/evian-0.jpg-611.jpg

relansat
5th December 2013, 21:16
iti bati joc de ei? baga un vin fiert, o vodca sau o posirca :D ca ruginesc asa

relansat
5th December 2013, 21:18
aveti patinoar la galati, parca. aveati si echipa de hochei. la sfarsitul sapt poate o puneti de-un hochei, ca asta nu e fotbal sub nicio forma.

relansat
5th December 2013, 21:20
vine mos nicolae cu o victorie a otelului :o:

relansat
5th December 2013, 21:21
sau biliard, ca la ultima faza aici :D

Bobi Cearton
5th December 2013, 21:24
Comentatorii au spus ca Dorinel Munteanu e originar din Galati.
Nu cumva e de pe undeva din Banat:confused:

delaparis
5th December 2013, 21:25
Aveti rabdare. Evian a marcat ieri primul gol in min 75 :)

nayram
5th December 2013, 21:25
Inteligent Reghe ca a bagat echipa a2a. Vrea sa duca meciul in prelungiri si duminica sa ii prindem lesinati pe galateni:D

Paul Atreides
5th December 2013, 21:25
Hinghi - prietenul tau e bolnav grav de rautate iar chestia asta nu se trateaza. Daca n-ar fi Vadim peste voi multi ati lua-o razna. Gaselnita cu postarea on topic este stupida. Sa discuti 90 min exclusiv de ce vezi la tv cand jocul este penibil este ridicol. Privit de sus totul este ca in cuibul de cuci.

Hingherul
5th December 2013, 21:26
ai dreptate Paule. ia baga niste labii la baieti :D

delaparis
5th December 2013, 21:27
Hinghi - prietenul tau e bolnav grav de rautate iar chestia asta nu se trateaza. Daca n-ar fi Vadim peste voi multi ati lua-o razna. Gaselnita cu postarea on topic este stupida. Sa discuti 90 min exclusiv de ce vezi la tv cand jocul este penibil este ridicol. Privit de sus totul este ca in cuibul de cuci.

relansat
5th December 2013, 21:28
Comentatorii au spus ca Dorinel Munteanu e originar din Galati.
Nu cumva e de pe undeva din Banat:confused:

esti sigur? eu am prins doar de tudorel stoica, nu de munteanu

Hingherul
5th December 2013, 21:28
pariziene, tu baga niste clitorisi :D

Aurel.D
5th December 2013, 21:29
Comentatorii au spus ca Dorinel Munteanu e originar din Galati.
Nu cumva e de pe undeva din Banat:confused:

Comentatorii români în general sunt incredibil de proști, inculți și nepregătiți pt meciurile pe care le comentează! Dorinel Munteanu este născut în jud Caraș Severin și nu a avut nici o legătură cu Galați până să antreneze Oțelul!! Boi cu B mare! :)

TheIceMan
5th December 2013, 21:29
Aveti rabdare. Evian a marcat ieri primul gol in min 75 :)

Sa nu mai zica nimeni ca nu este interesant campionatul francez!

Le ball est rotundă

TaciAcolo
5th December 2013, 21:31
meci la fel de urat ca dinamo - pandurii
ce draq ma le-a inghetat si creieru

delaparis
5th December 2013, 21:32
pariziene, tu baga niste clitorisi :D

Duci lipsa? :o: :D

Hingherul
5th December 2013, 21:33
pai ce atat on topic.... :D

relansat
5th December 2013, 21:34
La dinamo a fost mai misto. Alt ritm. Alt gen de arbitraj, altceva :). Si ocazii :)

Hingherul
5th December 2013, 21:34
meci la fel de urat ca dinamo - pandurii
ce draq ma le-a inghetat si creieru

corect dar nu prea. pandurii a facut un meci urat pentru ca asa era scenariul.

delaparis
5th December 2013, 21:34
Sa nu mai zica nimeni ca nu este interesant campionatul francez!

Le ball est rotundă
Ce ma supara canadienii care uita sa scrie corect. :D

Ori "La balle" ori "Le Ballon" ... altfel nu intelege nimeni :))

TaciAcolo
5th December 2013, 21:35
corect dar nu prea. pandurii a facut un meci urat pentru ca asa era scenariul.

macar sunt buni actori:D

relansat
5th December 2013, 21:35
bre, acum offtopic. ce plm s-a intamplat cu vodafone? a inceput ghita ciobanul sa scrie reclamele? sunt niste punchline-uri ca atacurile stelei =)))

i-auzi "si le sunati pe toate oile?" =)) ce replica :))

delaparis
5th December 2013, 21:36
pai ce atat on topic.... :D

Pai daca e sa postez doar ontopic aici ramane asa:
Meci slab.

Tot incerc sa compar cu statistica unui rezultat ieri in Franta. Poate starneste interesul ceva ... ;)

Bobi Cearton
5th December 2013, 21:37
esti sigur? eu am prins doar de tudorel stoica, nu de munteanu

Au spus ca vor pleca cativa oameni din club (de la Otelul) la specializare la Amsterdam. Dupa aceea au laudat pepiniera Otelului, au spus ca e un furnizor de talente remarcabil, printre care si Dorinel Munteanu, om al locului plecat dintre ei.

Ceva de genu...:D

relansat
5th December 2013, 21:37
aia de la otelul merg cu mine cot la cot in sere, sa fim seriosi :))

Aurel.D
5th December 2013, 21:38
Bre pariziene, v-a bătut Sougou, jucătorul lui Marseille! Păi se poate?

Hingherul
5th December 2013, 21:40
hai ca a fost schimbat Tatuul. 3 le dam amaratilor :D

relansat
5th December 2013, 21:40
sa le dati macar una, ca sa nu intre meciul in prelungiri. gooool! :D

Hingherul
5th December 2013, 21:40
uite 1 ;)

Eddy DoubleD
5th December 2013, 21:42
Se vede ca a iesit Tatu:D

relansat
5th December 2013, 21:42
si haide 2, ca sa nu am emotii :))

TheIceMan
5th December 2013, 21:43
Ce ma supara canadienii care uita sa scrie corect. :D

Ori "La balle" ori "Le Ballon" ... altfel nu intelege nimeni :))

tradusei din rusa, The Ball, intelege toata planeta, asa: The = Le, Ball ii ball si gata. :))

SVP.

1-0!!!!

Bun.

phife
5th December 2013, 21:45
Rapa cu centearea.

Hingherul
5th December 2013, 21:53
hai cu golu` 2 ca baietii astia au treaba la Galati si noi ii retinem! :D

delaparis
5th December 2013, 22:03
Bre pariziene, v-a bătut Sougou, jucătorul lui Marseille! Păi se poate?

Se poate... ala e chiar bun, spuneam asta si pe vremea cand juca la CFR :)

Hai cu egalarea /hello:D

Hingherul
5th December 2013, 22:05
Hai cu egalarea /hello:D

laissez sictir!

nu stiu franceza deci habar n-am ce am scris acolo :D

cip
5th December 2013, 22:09
le dau hotii mari la gainari de le sar mucii :D

delaparis
5th December 2013, 22:09
laissez sictir!

nu stiu franceza deci habar n-am ce am scris acolo :D

Siktir e in turceste si inseamna fuck in canadiana :D

Hingherul
5th December 2013, 22:10
atunci hai cu 2-0 :D

TheIceMan
5th December 2013, 22:12
Siktir e in turceste si inseamna fuck in canadiana :D

cam pe acolo.

ce-i mai bun si mai bun decat un bratwurst cu mustar? :D

delaparis
5th December 2013, 22:14
Ce nedumerit e neamtul de la Otelul. Parca intreaba de ce nimeni nu intelege germana acolo :D

cip
5th December 2013, 22:17
ce meci imputit...si vorba aia,doua recordmene in CL...:rolleyes:
niente,nada,ciuciu...:o:
bun campionat :D

Hingherul
5th December 2013, 22:19
uite 2 :D

Eddy DoubleD
5th December 2013, 22:19
Tarnovan:ok: Frumos. Buna viteza si pasa foarte buna.

Hingherul
5th December 2013, 22:22
sa vina rasii ca m-am plictisit de astia de la Galati :D

delaparis
5th December 2013, 22:22
mda ... pt egalare trebuie sa asteptam duminica

TheIceMan
5th December 2013, 22:23
ok, gata am inchis teveul.... cu cine joaca semifinala?

cip
5th December 2013, 22:23
bun antrenor Lienen asta,pana acum a castigat aproape niciun meci :D

TheIceMan
5th December 2013, 22:24
bun antrenor Lienen asta,pana acum a castigat aproape niciun meci :D

strica rau de tot statistica lui bobi.

Hingherul
5th December 2013, 22:24
eu ce fac acum? il banez pe jar sau il mai las putin? :D

delaparis
5th December 2013, 22:24
bun antrenor Lienen asta,pana acum a castigat aproape niciun meci :D

E neamt de-al tau :D



doua recordmene in CL...:rolleyes:

Apropos cum traduci asta in germana? :thinkso:

Hingherul
5th December 2013, 22:29
gata aici. sa vina Poli! sau cine urmeaza? :D

cip
5th December 2013, 22:30
E neamt de-al tau :D



Apropos cum traduci asta in germana? :thinkso:
noi suntem cu austriecii...:D

rekordmanen,dar nu-s sigur...dpdv gramatical,ca statistic e absolut ok :D

relansat
5th December 2013, 22:33
ce tampiti sunt astia. gol si pasa gol piovaccari, omul meciului bourceanu. reporterul sport.ro face breakdance din cap? :)) are casti in urechi sau ce naiba? :))

TaciAcolo
5th December 2013, 22:34
ce tampiti sunt astia. gol si pasa gol piovaccari, omul meciului bourceanu. reporterul sport.ro face breakdance din cap? :)) are casti in urechi sau ce naiba? :))
maxim :))

delaparis
5th December 2013, 22:34
intelege toata planeta, asa: The = Le
SVP.

.

Eh nu e chiar exact :D
the women, the girl, the whore etc ... :D

Ce meci aiurea.
Deprimant pt un om normal :D

relansat
5th December 2013, 22:38
reporterul sport.ro, pe bune, zici ca-i in bamboo cand ia interviuri. da din cap in stanga si-n dreapta, de zici ca l-o apucat strechea :))

relansat
5th December 2013, 22:38
SUPORTER: Joi 20:30 Steaua-Otelul Galati 2-0, repriza 2, min.84, gol Tarnovan (Steaua).Vei primi maine 10SMS nationale.

Hingherul
5th December 2013, 22:43
bre, mi-a dat tifosu` mesaj sa ma intrebe daca am murit si apoi v-a transmis salutari :D

delaparis
5th December 2013, 22:45
In cazul asta il salutam si noi :D

relansat
5th December 2013, 22:45
transmite-i si lui zob ca-l pup. pun o vorba buna si-i fac un cadou frumos de sf nicolae, daca e baiat gentil :):D

relansat
5th December 2013, 22:46
In cazul asta il salutam si noi :D

cum naiba sa ma uit la lyon toulouse 1-0? :( daca era invers, poate.

relansat
5th December 2013, 22:50
ce jet le-a dat nastase alora cu iq sub 50 de-l intervievau :))

megastar
5th December 2013, 22:59
Previzibil. Probabil la fel patim si in campionat. Pur si simplu noi nu avem aparare. Fie sunt slabi fie accidentati. Abia astept terminarea acestui tur sa vad ce aduc in loc nulitatilor astea.

relansat
5th December 2013, 23:01
Nimic despre arbitri?

delaparis
5th December 2013, 23:05
cum naiba sa ma uit la lyon toulouse 1-0? :( daca era invers, poate.

Nu ma intereseaza cei care injura pe forum la ce club sunt fani. ;)
Zob are si el ce merita pe forum

Te uiti la Lyon? E grav... trebuie sa emigrezi :D

Hingherul
5th December 2013, 23:05
Nimic despre arbitri?

ei nu stiu de unde sa faca rost de motorina sa se intoarca acasa si tu ii intrebi de arbitraj... :))

relansat
5th December 2013, 23:06
in lipsa de EPL, ma uit cand si cand la ligue 1. mai ales la intermediare.

relansat
5th December 2013, 23:08
Ce ***** la cur e Reghe =)). Vrea sa se intrerupa campionatul =)))

megastar
5th December 2013, 23:10
Nimic despre arbitri?

Ti-as recomanda plonjonul stelistului ala sau niste galbene primite aiurea de ai nostri. In fine, nu arbitrul a fost hotarator, Steaua si-a vazut interesul, a stat la cutie si ne-a rupt. Tendita de arbitraj pro Steaua a fost, numai ca nu am comentat nimic pentru ca oricum nu asta a hotarat soarta meciului.

relansat
5th December 2013, 23:12
Eu ti-as recomanda intrarea de rosu a lui sarghi, parca. Ca intentie. Un arbitru mai dur dadea rosu acolo. Si de la 10 etape de suspendare in sus daca ii prndea piciorul. deci sa nu vb de arbitraj :)

Hingherul
5th December 2013, 23:13
partea naspa e ca daca luam cupa, nu mai putem lua si supercupa.... nici nu stiu ce sa aleg :D

delaparis
5th December 2013, 23:39
Cooper Panamea :))

aLLiin
5th December 2013, 23:40
nu a fost asa fain meciul. Dar victoria este importanta

TheIceMan
5th December 2013, 23:40
noi suntem cu austriecii...:D

rekordmanen,dar nu-s sigur...dpdv gramatical,ca statistic e absolut ok :D

comsi-comsa :)

megastar
6th December 2013, 00:12
Eu ti-as recomanda intrarea de rosu a lui sarghi, parca. Ca intentie. Un arbitru mai dur dadea rosu acolo. Si de la 10 etape de suspendare in sus daca ii prndea piciorul. deci sa nu vb de arbitraj :)

Inclusiv cand a fost calcat jucatorul nostru cu intentie si nu s-a dat nici macar galben? In fine, repet, noi am fost fraieri ca nu am marcat cand am ajuns in fata portii.

relansat
6th December 2013, 08:20
ce ziceam? v-au ciupit clar si la arbitraj. nu mai tre delegati bucuresteni :))

megastar
6th December 2013, 09:04
ce ziceam? v-au ciupit clar si la arbitraj. nu mai tre delegati bucuresteni :))

Tu poti rade, dar stelistii au cerut cartonas rosu pentru Benga la o faza identica. Sunt sigur ca stii si tu ca un arbitru nu trebuie neaparat sa dea penalty unei echipe pentru a o ajuta.

relansat
6th December 2013, 09:22
din ce am vazut aseara, stiu ca va batea peste 90% din componentele ligii 1.

iar

Sunt sigur ca stii si tu ca un arbitru nu trebuie neaparat sa dea penalty unei echipe pentru a o ajuta.

e folosit fix cand nu ai de ce te lega. dpdv, aseara ati aratat ca o echipa care isi da duhul. daca mergeti asa si in retur, liga 2 scrie pe voi, desi sunt alte echipe mai slabe ca otelul, dar care joaca.

delaoltenia
6th December 2013, 09:43
concluzie, asteptam semifinala cu prostii(i) prostilor...se stie ! :D

edit.
am pus un i, sa-i mearga uns drojdierului pe gat ;)

megastar
6th December 2013, 09:58
din ce am vazut aseara, stiu ca va batea peste 90% din componentele ligii 1.

iar

Sunt sigur ca stii si tu ca un arbitru nu trebuie neaparat sa dea penalty unei echipe pentru a o ajuta.

e folosit fix cand nu ai de ce te lega. dpdv, aseara ati aratat ca o echipa care isi da duhul. daca mergeti asa si in retur, liga 2 scrie pe voi, desi sunt alte echipe mai slabe ca otelul, dar care joaca.

Cu apararea noastra e posibil s ane fi batut toate echipele din prima liga, dar nu asta e discutia aici. Am mai spus, Steaua nu a avut nevoie de arbitri si poate de asta nu s-a implicat prea mult Avram asta. Insa greselile au fost pro Steaua. Te-ai legat de intrarea lui Sirghi, insa cred ca Avram s-a temut sa nu fie prea evident. Nu sunt foarte sigur, dar cred ca intrarea a fost doar de galben, pentru ca nu a intrat cu piciorul pe sus, nu a intrat sa il omoare pe stelist.
Despre Liga a 2-a, nu cred ca se va ajunge acolo nici daca ne pastram actualul lot. Sunt curios sa vad ce echipe mai ies din iarna in primul rand.

Steel Jar16
6th December 2013, 14:02
Ai nostri sunt niste nerecunoscatori si tradatori...ii stim si se stiu si ei ...din iarna pa jigodiilor care ne-au sabotat meciurile si care nu mai inseamna nimic pt noi.
PS....**** 0telu :D

phife
6th December 2013, 14:03
steel jar , esti suparat ca ti-am capturat aseara steagu? :))

Steel Jar16
6th December 2013, 14:14
Ai fost in Galati?
Pt ca eu aici eram.:D

phife
6th December 2013, 14:16
lasa ca au fost alti baieti cu gura mare care au ramas fara steag <3.

Steel Jar16
6th December 2013, 14:18
Treaba voastra...eu nu am treaba cu galeria etc.
n supercupa v-au incins rau de tot...pe unde v-au prins...deci....razboiti-va in continuare...treaba voastra.
Noi suntem praf si maestrul Badea e vinovatul principal...vorbim dupa pauza de iarna.
Cu tradatori in teren nu ai ce sa faci.