PDA

View Full Version : de ce mi-a dat ban tchibos



the lion king
28th November 2006, 21:27
pt ce mi-a dat ban tchibos.sa-mi zica si mie careva....:rosu:

tchibos
28th November 2006, 21:28
Pentru vorbele dulci pe care le-ai spus. Ai memoria scurta. Vezi-ti PM - ul trimis de tine

the lion king
28th November 2006, 21:31
faristu asta de tchibos consider ca a gresit.ce am facut atat de grav incat sa fiu banat...ok,am jignit si am fost jignit...dar de banat am fost banat doar eu...

the lion king
28th November 2006, 21:31
ba,las-o dreaq de vrajeala...DOVEDESTE>>>>

the lion king
28th November 2006, 21:33
si chiar...pe un PM n-ai voie sa injuri?
atata timp cat pe forum vb in limitele normale....nu vad de ce am probleme

tchibos
28th November 2006, 21:36
ei bine data viitoare cand spui ca sa ti se suga si mai faci tigani pe toti din Cta si alte balarii din astea pe PM o sa stii ca se poate .. bun simt tre sa ai indiferent unde spui ceva.. nu e nimeni dator sa iti suporte tie magariile

the lion king
28th November 2006, 21:36
3 zile pt nimic?Nu e corect......tu numai prin faptul ca ti-am zis ca bate uta pe faru cu 3-o m-ai banat...dar ai tai ca m-au facut prazar si ULTRAS TAVY m-a injurat pe PM?el de ce n e banat...pt ca e constantean de-al tau,de-aia...MODERATORIIIIII
daca mai intervii te injur....

the lion king
28th November 2006, 21:37
ei bine data viitoare cand spui ca sa ti se suga si mai faci tigani pe toti din Cta si alte balarii din astea pe PM o sa stii ca se poate .. bun simt tre sa ai indiferent unde spui ceva.. nu e nimeni dator sa iti suporte tie magariilepai arata inde am scris ca asa pot zice si eu ca unu si altu m-a injurat:jerk:

tchibos
28th November 2006, 21:38
intervin si iti spun ca pentru PM ti-am dat clar?

injura-ma si vei lua si prelungirea de care ti-am zis..

revino-ti si s-ar putea sa mai tai din sanctiune

the lion king
28th November 2006, 21:48
pai revino-ti tu...nu eu pt sanctiunea e falsa...vreu sa aud si parerea celorlalti....da-i ban si lui ULTRAS TAVY si totul e ok ...mi-a zis ca sa-i sug p...a eu cu craiovenii

tchibos
28th November 2006, 21:50
ai inceput sa inventezi.. eu nu am vazut asa ceva.. si oricum nu imi spui tu cui sa ii dau ban si cui nu

the lion king
28th November 2006, 21:57
m-a injurat pe privat:sa-i sugem **** ,eu si craiovenii!!!tu de unde stii ca nu m-a injurat?ce dovada ai ca te-am injurat?sa mor de nu fac scandal
las ca reintru eu
vb cu INTER

tchibos
28th November 2006, 22:03
Vorbeste cu Inter ca daca nu ma insel el poate vedea PM -urile. Eu nu pot sa le vad decat pe ale mele iar pe cel de la tine l-am vazut clar. Ti-a trimis ultras tavy PM si tu ce-ai zis .."hai sa trimit si eu unul".. si m-ai gasit pe mine.. ghinion !!!

the lion king
28th November 2006, 22:05
pai sa-l vada si pe al lui ULTRAS TAVY....sa vada ce zice de oltenii lui.

tchibos
28th November 2006, 22:07
Daca vede ceva in neregua sa il sanctioneze.. nu am nimic de comentat. Eu nu pot sa il banez pe tavy ca nu vad PM -urile lui. Te-am sanctionat pe tine pentru ca ai dat unul fara rost / motiv si la cine nu trebuia.

the lion king
28th November 2006, 22:08
hai,mah,lasa-ma...texte de asta ...deci banarea e prea exagerata...3 zile????

tchibos
28th November 2006, 22:20
ti-am zis ca daca te porti cum trebuie poate fi micsorata insa pana acum nu prea mi-ai dat motive

Hard
28th November 2006, 22:25
Lion comportamentul tau pe ols forum nu este tocmai cel civilizat.Nu te mai uita in curtea vecinului,revisuieste-ti atitudinea!

YoYoyOi
28th November 2006, 22:35
aici sint permise injuriile?

tchibos
28th November 2006, 22:36
nu .. nicaieri nu sunt permise

YoYoyOi
28th November 2006, 22:38
si postul 12 de aici?

tchibos
28th November 2006, 22:40
E unul care mi-a intarit convingerea ca un asa user merita 3 zile de ban. Cel putin !

the lion king
28th November 2006, 22:45
deci nu am pt ce sa fiu banat.....revin-o asupra deciziei.incalci dreptu de a putea vb pe forum.

tchibos
28th November 2006, 22:50
uite.. daca recunosti ca mi-ai dat PM si ca ai gresit cand ai facut asta si ca nu se va mai repeta.. maine dimineata la prima ora iti ridic banul, cu conditia sa vorbesti civilizat pe forum si sa nu mai faci trolling pe unde apuci. E cea mai buna oferta. Alta nu iti mai fac.

inter
28th November 2006, 23:16
adica cand n-a vorbit civilizat pe forum? ....
ia sa vad si eu ca sunt tare curios......

tchibos
28th November 2006, 23:21
a facut trolling, apoi cand l-am avertizat mi-a dat un PM de toata frumusetea vezi pe forum si PM daca nu crezi

delaparis
29th November 2006, 03:08
deci nu am pt ce sa fiu banat.....revin-o asupra deciziei.incalci dreptu de a putea vb pe forum.

Te rog frumos ...

Esti vinovat si ai inteles deci las-o ca macane ...

Nu cred ca mai are sens sa comentam pe aici.

the lion king
29th November 2006, 08:30
uite.. daca recunosti ca mi-ai dat PM si ca ai gresit cand ai facut asta si ca nu se va mai repeta.. maine dimineata la prima ora iti ridic banul, cu conditia sa vorbesti civilizat pe forum si sa nu mai faci trolling pe unde apuci. E cea mai buna oferta. Alta nu iti mai fac.da,sigur ca ti-am dat PM,nu e ok sa injuri pe cineva .dar tu stii cate inhuraturi primesc eu pe PM?ULTRAS TAVY mi-a zic sa i-o sug ,m-a facut bou,oltenii sunt prazari ,le miroase gura a praz,suntem tarani....si ce-a primit?:mda: atentioneaza-ma pt ce scriu pe forum ,nu asa ..asa si eu sunt injurat ca la uasa cortului.

the lion king
29th November 2006, 13:09
tchibos,ridici odata banu ala?

tchibos
29th November 2006, 13:23
il ridic acum.. sper sa nu imi mai dai motiv sa te banez ca data viitoare nu mai fac rabat... cat despre Tavy.. raporteaza-l si va fi sanctionat.. dar nu ii raspunde daca vezi ca o ia pe aratura. In urm 5 minute esti liber!

starsteel
29th November 2006, 13:26
adica cand n-a vorbit civilizat pe forum? ....
ia sa vad si eu ca sunt tare curios......

Atentiune!..... a fost preluat cazul " the lion king". :P

tchibos
29th November 2006, 13:27
Gata lion m-am tinut de cuvant si sper sa fii si tu om de onoare si sa nu mai calci stamb.

Greseala marturisita e pe jumatate iertata !!!

ps: daca nu ai ceva de spus despre meci nu mai intra pe Farul sa faci trolling ca vei lua iar avertisment. Si nici PM ca cel pe care l-am primit de la tine nu mai vreau sa vad

inter
29th November 2006, 13:48
Atentiune!..... a fost preluat cazul " the lion king". :P
adica?
ai chef de caterinca la ora asta si n-ai cu cine?

tchibos
29th November 2006, 14:05
sa fie forte limpede.. A fost decizia mea si nu m-a influentat nimeni. I-am ridicat banul pentru ca a inteles postul meu de aici cu numarul 24.. daca au contat si alte presiuni ale moderatorilor ( care au scris pe aici ) in recunoasterea greselii asta nu mai stiu. E bine ca a inteles omul pana la urma.