PDA

View Full Version : Etapa 9: Pandurii - Gaz Metan 1-2



Leo
21st September 2013, 11:09
Sambata, 28 septembrie, ora 17.00.

Leo
25th September 2013, 11:55
1 solist.

delaoltenia
25th September 2013, 16:07
1.

cataa.
27th September 2013, 14:52
1 solist

delaoltenia
28th September 2013, 11:27
Pandurii: Stanca,Ungurusan, Mamele, Paraskevas, Momcilovici, P.Anton,, Distefano, Buleica, Eric, Ciucur, Shamsin
Antrenor: Cristian Pustai

Gaz Metan: Buchta, Zaharia, Muth, Frasinescu, Buzean, Todea, Tahar, Al.Muntean, Fl.Dan, Cip.Petre, Robertson
Antrenor: Cristian Dulca

28.09.2013, Targu-Jiu, Stadion: "Tudor Vladimirescu", ora: 17:00, transmis de Digi Sport 1

relansat
28th September 2013, 17:50
2-0 gaz metan, la pauza. cum sa nu te unga la suflet un asa scor? :))

Capitanu.Burcea
28th September 2013, 18:17
Esti hater sau gambler? :D

relansat
28th September 2013, 18:25
cand vine vb de pandurii, hater declarat.

dextercioby
28th September 2013, 18:39
haha, sa-i vad p-astia cum se chinuie ma incinta. :D

Oops, detera gol ai mai prosti dintre olteni...:headbang:

Sergio_D
28th September 2013, 18:55
Urat meci. Ne-am batut singuri cu doua goluri stupide. Aia e, ramane sa batem pe Pacos Ferreira. Si inaintea meciului de la Braga am luat bataie in campionat. 0-2 in Portugalia si tot e OK. :cool:

Bobi Cearton
28th September 2013, 19:24
Nu cumva victoria gazarilor reprezinta o factura achitata?
Pustai, Eric, Parvulescu, Condescu - indivizii astia sunt legati de bani, contracte, smecherii.

TaciAcolo
28th September 2013, 19:56
meciu` suspect de la un capat la altu` :) nu poti frate sa joci in halu` asta ca avantu barsana decat daca a fost blat
oricum echipa joaca fals de 3 meciuri .. nimic nu se mai leaga echipa de old boys cu ursu de eric in teren

Pustai hai inca o umilinta la fereria inca una in campionat si il aduce Condescu pe Grig

*Coco*
28th September 2013, 22:05
Bai problema e una singur...Pustai e limitat,e inadmisibil sa antrenezi pe medias atatia ani i cand ii ai ca adversar nu stii cum sa desfaci apararea pe care tu ai creat o...da te n mm joci cu mingi bubuite tot meciul.

TaciAcolo
28th September 2013, 22:06
e tactica de fricos la cutie... joci cu 1 singur atacant acasa? jenant
prefer pe grigoras macar pierdem 3-4 si vedem joc de posesie si ocazii

*Coco*
28th September 2013, 22:36
Lasaaaaaaa nu mai spune ca m-a luat cu capul cand am vazut ce schimbari a facut:headbang::headbang::headbang:

Esti condus 0-2 acasa si tu faci schimbari post pe post:no::no::headbang:
In loc sa fi scos dracu un mijlocas la inchidere sa bage un varf, el a facut toate schimbariile post pe post:headbang:

TaciAcolo
28th September 2013, 22:47
mijloc inexistent Pustai ne minte mult cu erica asta.. daca ar avea cu 15 kg mai putin da asa da!
dar cum e acum nici 15 min nu duce la un nivel decent vorbim de sprinturi nu mers pe teren

steaua face recuperare dupa meci pe teren... eric a trecut la pizza si cola la recuperare doar de astea posteaza pe fb:evil:

delaparis
28th September 2013, 23:53
Pandurii se odihneste pt EL :D

TaciAcolo
28th September 2013, 23:57
bre ala-i bonusu!:D acolo e relaxarea... aici doar isi arata mediocritatea Pustai!
dupa meci ce declara... erau greu sa revenim de la 0-2 asa ca nici macar nu a mai incercat:))))

Leul Oltean
29th September 2013, 11:13
El niciodata nu incearca. Asteapta vreo executie de-a lui Eric, Ciucur, Buleica ...

pffv
29th September 2013, 11:15
Mai , dar repede se trece de la "profesorul" Pusztai la .....:) . Poate a fost si nitica nostalgie la mijloc :D .

Leul Oltean
29th September 2013, 11:36
O fi profesor, dar antrenor nu a fost niciodata. Eu, cel putin, nu l-am considerat.

Duba
29th September 2013, 11:47
N-am vazut tot meciul. Totusi, vreo jumatate de ora, pe sarite, m-am uitat si am vazut, apoi, si fazele importante. Din punctul meu de vedere, Gazul a castigat cu mult noroc, pe doua greseli individuale. Sa nu mai spun ca Pandurii au avut destule situatii clare de a marca. Se mai intampla ca cei care au jucat mai slab sa si castige. Nu-l puneti la zid pe Pustai. A facut destule si cand a fost la Gaz Metan si acum la Pandurii. Calificarile lui in Europa impotriva unor echipe mai valoroase decat Gaz Metan si Pandurii ne spun ca nu e chiar atat de slab ca antrenor, precum cred unii.

Leul Oltean
29th September 2013, 11:54
Rezultatele obtinute ''de el'' la Medias sau Pandurii au fost datorita loturilor foarte bune pe care le-a avut la dispozitie.
In campionatul asta, cel putin, l-au scos prestatiile si executiile individuale, nicidecum ''tactica'' lui.