PDA

View Full Version : Saisprezecimi: FC Bihor - ACS Poli Timisoara 0-1



Leo
16th September 2013, 20:42
O singura mansa.
Marti, 24.09.2013, ora 16.00 - Stadionul Iuliu Bodola - Digi Sport.

six
16th September 2013, 20:49
fără emoții :D mari vreau sa zic :D

Hingherul
17th September 2013, 00:38
se califica Bihor dar cu emotii la 11 metri :D

Shinnok
17th September 2013, 08:42
1-0

krokobaursolzos
17th September 2013, 12:10
Bihorenii au un complex mental in fata banatenilor ... mai ramane sa incerce cu palinka, da' sunt cam zgarciti in ultima vreme :D

2stupiddogs
17th September 2013, 18:47
WOWWW...joaca POLI la Bihor?! :o: Asta-i o veste buna, eu stiam ca anul acesta nu a participat la Cupa Romaniei!

delaoltenia
17th September 2013, 18:55
cine joaca aici, Poli sau clona ?

pffv
17th September 2013, 19:11
cine joaca aici, Poli sau clona ?

Ce conteaza ...bate :) !

delaoltenia
17th September 2013, 19:13
asa si vreau, Poli sa bata :ok:

nu mi-ai raspuns, Poli sau clona?
sa stiu ce varianta bifez in poll

pffv
17th September 2013, 19:15
asa si vreau, Poli sa bata :ok:

nu mi-ai raspuns, Poli sau clona?
sa stiu ce varianta bifez in poll

Hm ,hm , mai bine pune ca si mine :) , ca de raspuns nu imi prea vine :P !

delaoltenia
17th September 2013, 19:18
banatanul s-a nascut poet :D

bre, nu ma las tuns...asta-i clona, acs-ul din recas

cip
17th September 2013, 19:23
WOWWW...joaca POLI la Bihor?! :o: Asta-i o veste buna...
v-ati obisnuit cu pomenile in plic...promovarile si participarile in saisprezecimi se castiga jucand pe teren,reveniti-va si nu mai stati cu mana intinsa!:))
posta romana concediaza vreo 3 mii de postasi...:o:
va avertizez pt ca-mi sunteti relativ simpatici...:rolleyes:
si mi-e sa nu ramaneti cu buzele umflate la anul...:D

http://youtu.be/BMRzgyLY3c0

pffv
17th September 2013, 19:28
v-ati obisnuit cu pomenile in plic...promovarile si participarile in saisprezecimi se castiga jucand pe teren,reveniti-va si nu mai stati cu mana intinsa!:))
posta romana concediaza vreo 3 mii de postasi...:o:
va avertizez pt ca-mi sunteti relativ simpatici...:rolleyes:
si mi-e sa nu ramaneti cu buzele umflate la anul...:D

http://youtu.be/BMRzgyLY3c0

Sezi bland ca-i numa' prima transa , mai urmeaza in primavera cateva mii , chiar ca e critica situatia cu ...plicurile chiar prin vara :rolleyes: .

2stupiddogs
17th September 2013, 19:35
De cand ati batut cuba cu sssandu...voi chiar va credeti Poli Timisoara?! Eu zic s-o atentionati voi de acum inainte pe d-na moderatoare sa nu mai faca asemenea gafe ca imediat fac creditorii coada la usa premarului Nicu si nu va ajunge recolta de struguri pe inca vreo 5 ani sa achitati datoriile.
Astept multumirile pentru atentionare! :))

cip
17th September 2013, 19:39
Sezi bland ca-i numa' prima transa , mai urmeaza in primavera cateva mii , chiar ca e critica situatia cu ...plicurile chiar prin vara :rolleyes: .
ce treaba avem noi,nu mazgalim peretii si nu asteptam promovare prin posta ...in rest exista curierat si net :D

Hingherul
17th September 2013, 19:44
De cand ati batut cuba cu sssandu...voi chiar va credeti Poli Timisoara?! Eu zic s-o atentionati voi de acum inainte pe d-na moderatoare sa nu mai faca asemenea gafe

si-a facut un obicei sa scrie poli Timisoara fara ACS-ul indispensabil. daca ai sti de cate ori am corectat dupa ea... :))

2stupiddogs
17th September 2013, 19:47
si-a facut un obicei sa scrie poli Timisoara fara ACS-ul indispensabil. daca ai sti de cate ori am corectat dupa ea... :))
Si poll-ul...si poll-ul!
Recasenii ar trebui sa ne multumeasca...dar putem astepta mult si bine! Niste nerecunoscatori! :mda:

Sir. Eko
17th September 2013, 19:48
Daca nu ploua ma duc si io la meci. Cand ii ?

3-0 pentru Bihoru.

cip
17th September 2013, 19:49
voi chiar va credeti Poli Timisoara?! Eu zic s-o
normal,jucam pe DP ...:)
voi cu ce echipa ati simpatizat pana nu demult cand ati strans jucariile si ati plecat?:confused:

pffv
17th September 2013, 19:51
Daca nu ploua ma duc si io la meci. Cand ii ?

3-0 pentru Bihoru.

"Meciurile vor avea loc în 25 septembrie, cu începere de la ora 16.00, cu excepția jocurilor televizate, acestea urmând să se dispute în zilele de 24/25/26 septembrie, după caz" :) .

Si ....invers :D .

Sir. Eko
17th September 2013, 19:53
"Meciurile vor avea loc în 25 septembrie, cu începere de la ora 16.00, cu excepția jocurilor televizate, acestea urmând să se dispute în zilele de 24/25/26 septembrie, după caz" :) .

Si ....invers :D .

Mersi.
Invers crezi tu.

2stupiddogs
17th September 2013, 19:54
normal,jucam pe DP ...:)
voi cu ce echipa ati simpatizat pana nu demult cand ati strans jucariile si ati plecat?:confused:

Cat timp a jucat Poli acolo, am fost si noi.
Ce, vroiai sa fim suporterii stadionului cand -de exemplu- a jucat Ripensia acolo?! :o:
Daca la Val...oops...Resita :evil: se intampla incidente, le suspenda stadionul si aleg sa joace meciurile de acasa pe DP, ar trebui sa tinem cu Val...oops...Resita :evil: ?! :thinkso:

delaoltenia
17th September 2013, 19:58
acu' e bine, tre' sa stie tot romanul ca acs-ul nu e poli
mda...sa castige cei mai buni aici :cool:

Sir. Eko
17th September 2013, 19:59
acu' e bine, tre' sa stie tot romanul ca acs-ul nu e poli
mda...sa castige cei mai buni aici :cool:

Adica Fc. Bihor.
Zi si mie, ca eu nu stiu. Care ii treaba cu acs si poli ?

Hingherul
17th September 2013, 19:59
acu' e bine, tre' sa stie tot romanul ca acs-ul nu e poli
da` cine pana mea e ACS? :D



Zi si mie, ca eu nu stiu. Care ii treaba cu acs si poli ?

Poli Timisoara.... e numai una!
ACS si ASU sunt niste clone

delaoltenia
17th September 2013, 20:05
Adica Fc. Bihor.
Zi si mie, ca eu nu stiu. Care ii treaba cu acs si poli ?

Sire ;) , e o poveste lunga. Poli cea cu palmaresul, culorile si alte alea, joaca prin liga a 4-a. Asta care a promovat editia trecuta se trage din ACS Recas, cramele Recas, plm, ceva de genul asta...astia se dau polisti cand de fapt sunt cramisti, nush daca ma intelegi :D...nu mai bine te dai la barfa cu Tim, cunoaste mai bine situatia si te lumineaza.

cip
17th September 2013, 20:13
tot nu ne-ati zis cu cine-a promovat Steaua cand a intrat direct in divizia A :o:
e secret :cool: sau va e rusine? :D

Hingherul
17th September 2013, 20:14
nu vorbim cu clonele :D

Tim
17th September 2013, 20:17
Sire ;) , e o poveste lunga. Poli cea cu palmaresul, culorile si alte alea, joaca prin liga a 4-a. Asta care a promovat editia trecuta se trage din ACS Recas, cramele Recas, plm, ceva de genul asta...astia se dau polisti cand de fapt sunt cramisti, nush daca ma intelegi :D...nu mai bine te dai la barfa cu Tim, cunoaste mai bine situatia si te lumineaza.Te faci de ras si dezinformezi lumea. Arata o dovada , o singura dovada ca cei din liga 4 au palmaresul sau vreo legatura cu el.


De ce te bagi in seama aiurea?

delaoltenia
17th September 2013, 20:18
Sire, acu' vorbii cu Tim si-mi zise ca-i tare ocupat...dezgroapa mortii Otelului. :D
Domnul cip din Timisoara vaz ca-i disponibil, e camarad de arme si consatean (pardon, conorasean :D ) cu venerabilul Tim, cu toata increderea. ;)

six
17th September 2013, 20:19
propun sa jucăm undeva pe la mijlocul distanței.....la Gyula îi bine ? :D

cip
17th September 2013, 20:20
Cat timp a jucat Poli acolo, am fost si noi.
Ce, vroiai sa fim suporterii stadionului cand -de exemplu- a jucat Ripensia acolo?! :o:
Daca la Val...oops...Resita :evil: se intampla incidente, le suspenda stadionul si aleg sa joace meciurile de acasa pe DP, ar trebui sa tinem cu Val...oops...Resita :evil: ?! :thinkso:
pai vezi,aici e toata smecheria...cu Val ...ooopsss Resita n-o sa aiba nimeni treaba ...nici cu Bihorul sau Aradul ;)

delaoltenia
17th September 2013, 20:20
domnu' Tim, fara violenta ! :cool:

Hingherul
17th September 2013, 20:21
Arata o dovada , o singura dovada ca cei din liga 4 au palmaresul sau vreo legatura cu el.

da` arata tu o singura dovada ca ACS are legatura cu Poli Timisoara! :D

six
17th September 2013, 20:23
da` arata tu o singura dovada ca ACS are legatura cu Poli Timisoara! :D da cine o zis de la acs că are legatură cu originala Poli :confused:

Hingherul
17th September 2013, 20:23
Leo tot insinueaza asta cand uita sa scrie ACS :D

cip
17th September 2013, 20:27
nu vorbim cu clonele :D
eh pe dreq,mai minte omul...vad ca va tot contrati cu fratii dinamovisti...:D

delaoltenia
17th September 2013, 20:30
Te faci de ras si dezinformezi lumea. Arata o dovada , o singura dovada ca cei din liga 4 au palmaresul sau vreo legatura cu el.


De ce te bagi in seama aiurea?
Domnule draga, te amagesti, la varsta ta visezi cai verzi pe pereti. Nu-i o rusine sa admiti ca de la POLI TIMISOARA ai virat brusc spre acs recas, ca suporter caut sa-ti inteleg suferinta pricinuita de m. iancu si Otelul din Galati. Stii ce-i rusinos insa, ca intre acs si recas ati pus POLI. ;)

six
17th September 2013, 20:34
asu poli echipa nouă ;)
acs poli echipă nouă :cool:

originala îi la membri fondatori care au contract cu....jabba :D
jabba ne-a promis că dupa ce rezolva falimentu recomanda asocierea membrilor :rolleyes: cu ...ACS ;)

lucrătura inginierească in colaborare cu primarul Nicu de Temeswar :drak:

Leo
17th September 2013, 20:39
De cand ati batut cuba cu sssandu...voi chiar va credeti Poli Timisoara?! Eu zic s-o atentionati voi de acum inainte pe d-na moderatoare sa nu mai faca asemenea gafe ca imediat fac creditorii coada la usa premarului Nicu si nu va ajunge recolta de struguri pe inca vreo 5 ani sa achitati datoriile.
Astept multumirile pentru atentionare! :))

Le vei primi in curand.

Leo
17th September 2013, 20:40
Leo tot insinueaza asta cand uita sa scrie ACS :D

Lasa editarile desteptule.

delaoltenia
17th September 2013, 20:40
bre 06, in tine am incredere
cu cramele Recas cum ramane ? :D

cip
17th September 2013, 20:45
ete,lectii de morala de la tanchisti ne mai lipseau...:D

six
17th September 2013, 20:46
bre 06, in tine am incredere
cu cramele Recas cum ramane ? :D brici :D exportăm si in USA ;)

delaoltenia
17th September 2013, 20:51
niscai exporturi in Oltenia nu faceti, m-am cam saturat de zaibar :D

six
17th September 2013, 20:56
niscai exporturi in Oltenia nu faceti, m-am cam saturat de zaibar :D ie dificil să treci munții in Valahia :D așa urcăm totul in cargo de pe Traian Vuia și...California direct :D plus că în Oltenia ciuciu dinero la băieți :P

pe garduri
17th September 2013, 21:43
asu poli echipa nouă ;)
acs poli echipă nouă :cool:

originala îi la membri fondatori care au contract cu....jabba :D
jabba ne-a promis că dupa ce rezolva falimentu recomanda asocierea membrilor :rolleyes: cu ...ACS ;)

lucrătura inginierească in colaborare cu primarul Nicu de Temeswar :drak:

sa inteleaga lumea mai bine

"asu poli echipa nouă" infintata de aceeasi Politehnica Timisoara care a infintat si echipa din 1921
"acs poli echipă nouă" infintata prin mutarea si desfintarea unei echipe din 1907 din Recas....

cip
17th September 2013, 22:00
sa inteleaga lumea mai bine

"asu poli echipa nouă" infintata de aceeasi Politehnica Timisoara care a infintat si echipa din 1921
"acs poli echipă nouă" infintata prin mutarea si desfintarea unei echipe din 1907 din Recas....
ASU,echipa care joaca gratis :o: pe terenurile primariei...o echipa infiintata de Robu...:o:
care a promovat in culise...
altfel,neprihaniti baietii...ecologisti,umbla pe biciclete si fac impresie,alea alea...
"infiintat,cu doi "i"...maine poimaine o sa puneti banere de-astea agramate de or sa rada si romanii cu tzurul de noi :D

Bobi Cearton
17th September 2013, 22:12
Buna seara. Felipo Melo joaca traznet, gelatul lusitan nu misca-n front.
Tin cu Galata asta-seara. Voi?:D

2stupiddogs
17th September 2013, 22:15
ASU,echipa care joaca gratis :o: pe terenurile primariei...o echipa infiintata de Robu...:o:
Mnoh, aflam lucruri noi! Terenul Politehnicii e al primariei si urmand acelasi traseu vom afla ca DP este terenul cramelor recas....:groggy:

care a promovat in culise...
Cum ramane cu cei 3 ani vechime necesare obtinerii licentei pentru a juca in prima liga?!

altfel,neprihaniti baietii...ecologisti,umbla pe biciclete si fac impresie,alea alea...
"desfiintarea,cu doi "i"...maine poimaine o sa puneti banere de-astea agramate de or sa rada si romanii,cu tzurul de noi :D

Iti amintesti de: "am fost aici, vom fi mereu" din primul meci oficial jucat pe DP sau de mai celebrul "din tata-n fiu" dupa un an de existenta?! Pana si durii faceau baza de ele....:rolleyes:


Le vei primi in curand.

Am pus-o! :o:

Tim
17th September 2013, 22:18
Mah , ia imprastierea de aici pana nu chem Pobeda.:))

2stupiddogs
17th September 2013, 22:19
Mah , ia imprastierea de aici pana nu chem Pobeda.:))

Ne doare la baston, Bostonsanii e cu noi!

cip
17th September 2013, 22:29
Mnoh, aflam lucruri noi! Terenul Politehnicii e al primariei si urmand acelasi traseu vom afla ca DP este terenul cramelor recas....:groggy:

Cum ramane cu cei 3 ani vechime necesare obtinerii licentei pentru a juca in prima liga?!


Iti amintesti de: "am fost aici, vom fi mereu" din primul meci oficial jucat pe DP sau de mai celebrul "din tata-n fiu" dupa un an de existenta?! Pana si durii faceau baza de ele....:rolleyes:



Am pus-o! :o:
dati vreun ban acolo? :o:

cum ramane cu furaciunea aia,in care am pierdut un campionat si nu numai?
pai voi ati spus-o pe aia cu "aici vom fi mereu",mie mi se facea pielea de gaina doar cand ma gandesc, dar voi ati fugit "de-aici" atat de rapid incat n-am apucat sa-mi sterg lacrimile...:D

cip
17th September 2013, 22:36
http://youtu.be/m1rPGZtWAT4

:headbang:

2stupiddogs
17th September 2013, 22:40
dati vreun ban acolo? :o:
Mai multi bani decat dau cei de la crame pentru a juca pe DP. Poti sa compari dimensiunile, intretinerea si utilitatile celor 2 baze?!


cum ramane cu furaciunea aia,in care am pierdut un campionat si nu numai?
Nu inteleg, ce legatura are ax-ul cu acestea?!

pai voi ati spus-o pe aia cu "aici vom fi mereu",mie mi se facea pielea de gaina dar voi ati fugit "de-aici" atat de rapid incat n-am apucat sa-mi sterg lacrimile...:D
Noi nu am fugit, altii au incercat sa ne inlocuieasca si atunci logic era (este) sa fii langa echipa, nu langa stadion! Niciodata nu ne-am declarat suporterii stadionului ci a Politehnicii....cam ca si la Craiova, acolo echipa indreptatita sa joace pe stadion e trimisa in exil dar diferenta dintre cele 2 cazuri este ca noi INCA nu vrem sa jucam pe DP.
2-3 ani trec repede.... :rolleyes:

LE
Ca tot dai exemple, campionatul acesta, la 100 km distanta imotriva unui club cu care niciodata nu ne-am intalnit si nu exista nicio rivalitate (app de rivalitate, deplasarea voastra la Arad din campionatul trecut nu se va uita niciodata! :happy In returul 2001-2002 am jucat cu acea grupa de juniori impotriva utei si tot am fost vreo 2-300! ;) ):
jBt2VeO1WyY
Auzi sau ai auzit vreodata cantandu-se sau scandandu-se ceva despre stadion?!

cip
17th September 2013, 22:47
:headbang:
Mai multi bani decat dau cei de la crame pentru a juca pe DP. Poti sa compari dimensiunile, intretinerea si utilitatile celor 2 baze?!


Nu inteleg, ce legatura are ax-ul cu acestea?!

Noi nu am fugit, altii au incercat sa ne inlocuieasca si atunci logic era (este) sa fii langa echipa, nu langa stadion! Niciodata nu ne-am declarat suporterii stadionului ci a Politehnicii....cam ca si la Craiova, acolo echipa indreptatita sa joace pe stadion e trimisa in exil dar diferenta dintre cele 2 cazuri este ca noi INCA nu vrem sa jucam pe DP.
2-3 ani trec repede.... :rolleyes:
ok :)

pffv
17th September 2013, 22:52
Mah , ia imprastierea de aici pana nu chem Pobeda.:))

Decoratia :confused: !?

Palmaresul e in .... (ntz ca iau ban) cu satelitul momentan .
ASU a fost infiintata de UPT pentru uzul studentilor . Pana la epifania de anul trecut nu a interesat aproape pe nimeni (ca dovada se poate studia cantitatea si calitatea postarilor de pe forumul Druckeria corespunzatoare perioadei de dinainte de "drumul" Damascului :D ) . Rechizitionata un pic abuziv si folosita ca metoda de sicanare de UNII (stati mai nu sariti ca am scris unii !) contra primarului , de parca ar mai fi nevoie sa-l sicaneze cineva :headbang: .
ACS solutie de avarie , lipsita de imaginatie recunosc , dar care a evitat un colaps al piramidei (micuta e drept , asa un Mikerinos :) ) fotbalistice . Asta daca nu aveti vreun exemplu de echipa de liga V cu tot tacamul logistic aferent . Iar o finantare a unei grupari , indiferent de nume , de liga V era imposibila existand in "muncipiu" echipe in ligi superioare .
Legatura dintre ASU si POLI - "nada" .
Legatura dintre ACS si POLI o ....promisiune vaga (deocamdata) .
Reamintesc stimabililor forumisti ca o clona este o copie identica a originalului si provine din ...original , asa ca ... :D
Remarcabila si ingrijorarea , tristetea iremediabila , ce pare sa ii cuprinda uneori pe unii ( tot aia ) amintindu-si de echipa din Recas fondata in 1907 si de care au auzit in 2012 ...vara .
In rest bla, bla cat cuprinde si ...inca atat :P .

le Poate o fi palmaresul la Politehnica aia a treia de care tot zice Capitanu.Burcea de la Maccabi :D .

Tim
17th September 2013, 22:54
"
sunzone scrie:
p.s. Putina http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/poli/fuckoff.gif jucatorilor de la Popeda, care inainte de meci se "incurajau" cu indemnul "hai sa-i batem pe astia de la Spartak Gotlob". Hai sictir, bajeti! http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/16.gif"



Oare de unde confuzia asta?:rolleyes:

pffv
17th September 2013, 22:57
"
sunzone scrie:
p.s. Putina http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/poli/fuckoff.gif jucatorilor de la Popeda, care inainte de meci se "incurajau" cu indemnul "hai sa-i batem pe astia de la Spartak Gotlob". Hai sictir, bajeti! http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/16.gif"



Oare de unde confuzia asta?:rolleyes:

De la ...harbuji :happy :happy .

le Daca era aici pe forum lua RP pentru pocire , nici numele decorate sovietice primate de catre rege nu-l stie :no: !

2stupiddogs
17th September 2013, 22:58
"
sunzone scrie:
p.s. Putina http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/poli/fuckoff.gif jucatorilor de la Popeda, care inainte de meci se "incurajau" cu indemnul "hai sa-i batem pe astia de la Spartak Gotlob". Hai sictir, bajeti! http://forum.druckeria.ro/forum/images/smilies/16.gif"



Oare de unde confuzia asta?:rolleyes:

Aia sunt bulgari, singurele persoane din lume care dau din cap in plan vertical cand vor sa spuna "nu"...la fel ca voi, nu va stiti adresa din c.i.s. dar va credeti POLI pentru ca asa v-a mintit Nicu premaru'....

cip
17th September 2013, 23:03
Aia sunt bulgari, singurele persoane din lume care dau din cap in plan vertical cand vor sa spuna "nu"...la fel ca voi, nu va stiti adresa din c.i.s. dar va credeti POLI pentru ca asa v-a mintit Nicu premaru'....
ce-ti mai place cu granzii...:rolleyes:
plictiseala mare pe liga a IV-a? :D

pffv
17th September 2013, 23:05
Aia sunt bulgari, singurele persoane din lume care dau din cap in plan vertical cand vor sa spuna "nu"...la fel ca voi, nu va stiti adresa din c.i.s. dar va credeti POLI pentru ca asa v-a mintit Nicu premaru'....

Da, da :happy ! Lasa ca dupa ce trecem de clasa pregatitoare ne prindem . Intrebarea e daca tu crezi ce ai scris sau e un reflex ...conditionat , absolut standardizat si cvasiuzitat , fara vreo logica intrinseca , pe sleau un ... enunt . Asta peste faptul ca iar se face praf un thread de amorul artei :no: .

2stupiddogs
17th September 2013, 23:06
ce-ti mai place cu granzii...:rolleyes:
plictiseala mare pe liga a IV-a? :D

Deloc! Mey grandule :)), chiar nu duc dorul unui campionat in care promoveaza sau retrogradeaza cine vrea....frf/lpf/usl!

2stupiddogs
17th September 2013, 23:12
Da, da :happy ! Lasa ca dupa ce trecem de clasa pregatitoare ne prindem . Intrebarea e daca tu crezi ce ai scris sau e un reflex ...conditionat , absolut standardizat si cvasiuzitat , fara vreo logica intrinseca , pe sleau un ... enunt .

Sper ca n-ai uitat declaratia lui cu : "cea mai POLI dintre POLI de la descoperirea apei calde si pana in vremurile noastre" sau n-ai trecut fara sa observi afisele alea de vreo 8-9 etaje de pe lateralul blocurilor "am promis ca Poli va juca in A, ne-am tinut promisiunea"....cand el bine stie ce scrie pe certificatul de identificare sportiva in baza caruia a obtinut licentierea pentru liga1! Poate ai uitat si anuntul din ultima zi a campaniei electorale cand flutura niste hartii si arata la posturile locale ca a obtinut palmaresul....:rolleyes:

Bobi Cearton
17th September 2013, 23:17
Min 66, Real - Galata 4-0:(, gelatul a marcat 2.
Isco si Bale au costat 140 mil Euro.:(

Ce parere aveti?:D

cip
17th September 2013, 23:20
Deloc! Mey grandule :)), chiar nu duc dorul unui campionat in care promoveaza sau retrogradeaza cine vrea....frf/lpf/usl!
in schimb stai creanga pe noi,sunt convins ca de exemplu aia de la Nottingham sau Crystal isi vad de treaba lor...ce diferenta,aia iubesc o echipa,voi urati o alta :o:
incarcati de energie negativa,sa nu va mirati cand o sa va deschida Scaraotchi portile cele largi...:drak:

cip
17th September 2013, 23:22
Min 66, Real - Galata 4-0:(, gelatul a marcat 2.
Isco si Bale au costat 140 mil Euro.:(

Ce parere aveti?:D
hallo,domnul...
esti pe Bihor-Poli aici...:o:

Bobi Cearton
17th September 2013, 23:28
hallo,domnul...
esti pe Bihor-Poli aici...:o:

Am inteles, Hora joaca la CFR, nu la Bihor.

six
19th September 2013, 22:25
da net la bihor nu este....să zic așa :D

dextercioby
19th September 2013, 23:48
Isco face banii. L-a lasat pe tusa pe Khedira.

malexoid
24th September 2013, 01:36
din respect pentru unii cunoscuti care au ales sa circule pe partea gresita a drumului si cativa amici forumisti fani ACS, eu sper ca Velcea sa fie pus pe faras dupa partida asta...

malexoid
24th September 2013, 01:38
Bihorenii au un complex mental in fata banatenilor ... mai ramane sa incerce cu palinka, da' sunt cam zgarciti in ultima vreme :D

ei au un complex mental in fiecare din cele 3 luni de toamna tarzie...pana-si gata palinca, nu Timisoara e de vina! ;)

Wuf
24th September 2013, 14:28
Bate Poli si ajunge pana in semifinale.

Hingherul
24th September 2013, 16:14
ce meci de liga inferioara....

Hingherul
24th September 2013, 17:27
gol lesinatii recaseneni! mi-au adus 6 lei frumosi ca n-am avut tupeu sa pariez prea mult :))

Tim
24th September 2013, 18:12
Poate iti fut una bucata de report.
Spune-i memeului sa se pregateasca ca venim sa ii largim gaozul.:D


OT: inca un pas spre event.:D

Srdjan
24th September 2013, 18:34
Barbut is back :)

six
24th September 2013, 19:21
;););)

mach
24th September 2013, 19:36
bravo bre. am zis eu ca sunteti echipa mare de cum v-am vazut ....:D

six
24th September 2013, 20:40
aooleeeoooo și aici victorie :D

realivanhoe
25th September 2013, 00:19
Nu am putut sa vad meciul dar felicitari Poli pentru calificare!

Sir. Eko
25th September 2013, 10:37
Fc Bihor a jucat excelent, un fotbal senzational. Meritam sa castigam.

six
25th September 2013, 11:40
Fc Bihor a jucat excelent, un fotbal senzational. Meritam sa castigam. scuze,chiar nici nu ne intereseaza cupa :) Barbutz o sarit calu shi o marcat :headbang: