PDA

View Full Version : Cel mai valoros jucator .



HIV
24th March 2005, 00:36
As vrea ca aici sa discutam despre cel mai bun jucator al lui "U" din acest sezon .

Slater
24th March 2005, 00:46
Votul meu a fost pentru Codreanu. Sunt de parere ca e cel mai bine cotat in ciuda faptului ca e accidentat.

andrei_cj
24th March 2005, 01:54
Chiar daca nu prea am urmarit multe meciuri....eu zic ca cel mai valoros jucator de la voi din lot e Emil Gabriel Jula....si am si argumente....daca nu era el...cred ca nu ocupati pozitia pe care o ocupati acum in clasament!

dragos_popa17
24th March 2005, 12:42
Sezonul acesta Jula a fost cel mai bun. Astept insa sa revina Codreanu. Am avea un atac excelent.

Slater
24th March 2005, 13:11
Mie personal nu-mi place Jula. Are plasament bun dar este cam lent. Pariez ca daca Codreanu era apt de joc marca de 2 ori mai multe goluri ca Jula

King of Hell
24th March 2005, 13:19
Ma da esti culmea, poi cum poti sa apreciezi un jucator care nu o mai jucat de 1 an?Asa si io zic ca daca l-am avea pe Michael Owen am promova sigur...

Slater
24th March 2005, 13:25
Se pare ca nu l-ai vazut pe Codreanu in actiune si te amagesti cu Jula. Mi se pare nasol

dragos_popa17
24th March 2005, 14:34
Codreanu e mai bun decat Jula, clar, dar in poll e vorba de cel mai bun jucator din acest sezon, iar Codreanu nu a jucat deloc. E adevarat ca Jula e cam lent, nu l-as baga pe contraatac, dar cand primeste mingea in fata portii nu se pierde si da gol. Cu Deva a dat goluri din nimic in timp ce ceilalti n-au reusit sa dea gol singuri cu portarul. Oricum, dupa cum spuneam, Jula si Codreanu ar face un cuplu puternic in atac.

HIV
24th March 2005, 15:04
Eu totusi sunt de parere ca singurul jucator adevarat din acest sezon a fost ce dal 12-lea jucator , adica galeria. In afara de vreo doua meciuri in care am protestat , in toate meciurile echipa a fost incurajata 90 de minute . "U" am ramas noi !!

Slater
24th March 2005, 18:52
Daca chiar am fi al 12-lea jucator si am fi intrat pe teren, am crea cu adevarat superioritate numerica :)
SUNTEM TRUPA CEA MAI CEA SUNTEM "U" CLUJ NAPOCA

King of Hell
24th March 2005, 19:38
mda :confused:

Slater
26th March 2005, 15:11
Ce s-a intamplat Axy? Ai ceva nedumeriri ? Ai la dispozitie telefonul albastru :)

HIV
27th March 2005, 14:16
In meciul cu Jiul s-au remarcat noile achizitii adica portarul Szolomajer si fundasul Dan Matei . Dupa parerea mea suntem pe un drum bun.
HAIDE "U" !

dragos_popa17
28th March 2005, 15:45
Da, apararea a mers foarte bine, spre deosebire de meciul cu Deva cand era bulevard pe benzi. S-a vazut parca in schimb lipsa lui Tarlea. Suller n-a jucat rau dar parca n-a contribuit destul la faza ofensiva.

HIV
28th March 2005, 19:21
in sport Cj s-au acordat urmatoarele note jucatorilor : Szolomajer -6
Szilagyi -7
Matei -7
Muresan - 6
Damian -6
Opriceana -5
Giurgiu - 6
Soporan -5
Suller-6
Jula - 7
Szekely - 5(ar fi timpu sa mai dai si gol !!)
Borza -4

Media - 6 fix

gruppo_centrale
28th March 2005, 21:17
Jula mi se pare cel mai bun. Codreanu e muncitor, talentat, dar nu are forta si inspiratia celui pe care l-am votat. un cuplu de atac Jula-Codreanu ar fi ceva ce te duce cu gindul la promovare... din punctul de vedere al ofensivei, ca la mijloc mai e nevoie de plombe.
adevarul e ca nu am fost atent ca era si "Galeria" pe acolo. evident ca as fi votat cu cel mai constant compartiment...
forzza "U" Cluj - ale
frecomaxa - m**e,
ceferistii sunt niste...

dragos_popa17
28th March 2005, 21:58
Jula - 7
Szekely - 5(ar fi timpu sa mai dai si gol !!)


:mda:

Mie mi s-a parut ca a fost mai degraba invers. Daca Szekely dadea gol era omul meciului. Atat i-a lipsit sambata pentru ca in rest a alergat, a driblat, a centrat a avut ocazii. Dupa ce a fost schimbat n-am mai prea avut ocazii, mai ales ca Borza abia ca a atins mingea. Jula in schimb mi s-a parut apatic. S-a trezit abia prin minutul 80 si bara de pe sfarsit a fost singura realizare a sa.

ultra-delia
30th March 2005, 11:00
Eu il vad pe Szilagyi cel mai bun. A dus echipa in spate in multe meciuri. Constant, serios, fara vedetisme...

Slater
3rd April 2005, 15:44
In ultima vreme Szilagyi nu ne-a mai obisnuit cu evolutiile pe care le avea in tur. Sa speram ca isi va reveni. De Szilagyi imi place si mie foarte mult, munceste mult pe teren si l-am vazut in multe meciuri dandu-si sufletul pe teren pt "U" . Rareori asha jucator

gruppo_centrale
4th April 2005, 18:42
eu, sincer, o vad pe ultra-delia cea mai BUNA! Numai "U"ltra-delia! :yeah: :yeah: :yeah:
vorbeste ca un om mare ("care este", nu-i asa, de vreo luna, de cind cu alea 18 primaveri implinite)
inca o data "L. M. A!", si sa ramai la fel de... (vezi mai sus) :) :) :) :)

franco
15th April 2005, 14:46
de la distanta JUla .... el a facut diferenta in multe meciuri !!

gruppo_centrale
15th April 2005, 23:00
szilagyi a fost trimis pe banca si giurgiu e capitan pentru meciul cu sannicolau. om trai si om vedea...

t.b.
20th June 2005, 21:16
Rares Soporan, e cel mai prolific mijlocas defensiv din B, are viitor...

King of Hell
20th June 2005, 21:23
T.B. esti cumva ruda cu Rares? Sau esti chiar el? :D

HIV
6th August 2005, 01:52
Gabriel Jula si Szilagy vedetele echipei noastre , in cativa ani vor juca in nationala , garantat!

frosty_tman
14th June 2006, 19:08
imi poate spune cineva cate goluri a dat jula in acest sez?

am auzit k a ajuns la otelul si ma intereseaza sa vad cate goluri a dat

t.b.
14th June 2006, 19:22
Ti-am raspuns pe PM

King of Hell
15th June 2006, 11:56
da ma, otelarule, ati pus mana pe un diamant, vedeti sa nu ajungeti in Champions League cu Jula, ca ii tare tare. NOT..anu asta mi-o placut Galdeanu, Talvan, Szolomayer :D

Ayrton
19th June 2006, 16:57
Ati mai pierdut un jucator:

La reunirea de azi 19.06 a echipei Dinamo Bucuresti a venit si atacantul Dan Codreanu de la Universitatea Cluj, care are 23 de ani si a fost in probe in 2004 la Olympique Marseille. A evoluat pana in prezent numai pentru Universitatea Cluj.

t.b.
19th June 2006, 17:10
Codreanu nu a mai jucat de vreo 2 sezoane, a fost grav accidentat. La inceputul sezonului a semnat un nou contract in care avea clauza de reziliere in cazul ratarii promovarii.

Ayrton
19th June 2006, 17:13
ce accidentare a avut?
si daca poti, zi-mi un jucator cu care ar semana, ca sa-mi fac o idee despre el...

t.b.
19th June 2006, 17:57
Parca ceva la ligamente, ruptura de ligamente incrucisate sau asa ceva, a revenit la antrenamente nerefacut total si accidentarea a recidivat, si a fost nevoie sa fie operat.
e un jucator inalt, in jur de 1.90, varf de careu, dar are si tehnica destul de buna, nu sta doar la pomana coboara si-n linia mediana. Inainte de accidentare a avut cateva convocari la echipa nationala de tineret, a facut parte alaturi de Cocis si Florescu din echipa care a castigat titlul national la juniori. Probabil daca nu se accidenta ar fi plecat si el mai repede.

King of Hell
19th June 2006, 18:00
Codreanu...hmm...fizic impozant...Jan Koller la calitati. e bun baiatu, pacat ca e accidentat (o fost adica)...sper sa-si dea drumu la Dinamo si sa-l vedem intr-o zi la o echipa mare. Succes Dane!

andreea_alexand
30th August 2006, 16:02
cel mai bun jcator dupa mine e Szekely

boshcUtza
30th August 2006, 19:59
hai ca nu esti departe, e tot in atac, tot cu S incepe, dar numa din 4 litere

ultras79
30th August 2006, 22:54
Szekely si Iodi is cei mai buni cand danseaza pe mese si sunt insotiti de marile prezentatoare tv ...se stiu ele care nu vreau sa le fac reclama..nu merita...!!! NUMAI "U" fara betivi si vanzatori...!!!