PDA

View Full Version : Everybody Loves Raymond



Sir. Eko
13th September 2013, 15:26
http://images.zap2it.com/tvbanners/h3/AllPhotos/184243/p184243_b_h3_aa/everybody-loves-raymond.jpg

Am ajuns la sezonu 2...clar nu ii cel mai bun serial vazut vreodata. Dar ii chiar bun. Imi place. :ok:
Se mai uita cineva ?

relansat
13th September 2013, 17:45
l-am vazut intr-o saptamana ... sau ceva de genul ... vara asta :D si mie mi-a placut :D

Sir. Eko
14th September 2013, 14:05
l-am vazut intr-o saptamana ... Sau ceva de genul ... Vara asta :d si mie mi-a placut :d

tot ?

Sir. Eko
23rd October 2013, 00:03
Am ajuns la sezonul 5. Am vrut sa renunt la el dupa primu sezon..nu stiu de ce, dar parca era prea meh. Dar am fortat si a meritat. E super :ok:. Imi place tare mult. Bag 3-4 episoade asa lejer inainte sa adorm...
E scris bine serialu, toti joaca bine...nu stiu de ce nu e mai famous.

eventHorizon
23rd October 2013, 01:33
A fost acum multi ani (parca 2004-2005?) si la TV, pe TVR2. Cum pe canalul ala nu se uita mai nimeni, banuiesc si-a gasit cu greu fanii prin Romania :)

Dupa ce am prins gustul lui de la TV, l-am mai vazut cap-coada si la PC de 2 ori. Ultimele 2 sezoane sunt cele mai reusite, odata cu... nu pot spune, ca e spoiler :D

Sir. Eko
29th November 2013, 23:12
Gata. De prin 2-3 Septembrie pana in 30 octombrie l-am vazut tot. 9 sezoane, 210 episoade :D.

Am postat aici dupa primul sezon si am zis ca imi place. Dupa 9 sezoane...il iubesc, e genial. Bine de tot scris, nu te plictiseste deloc..toti joaca bine si cel mai important, foarte amuzant ! :ok:.
Dar cel mai si cel mai mult imi place ca nu e cheesy. Deloc. 0. Fara clisee, fara monolog cozy heartwarming dupa fiecare episod ca in Modern Family de exemplu.

A fost asa de la ep 1 pana la ep 210. A ramas true :D. Ce naiba ultimul episod are tot 22 de minute. Foarte fain :ok:.

Johnny D
2nd December 2013, 09:18
Da, un serial misto, insa din pacate nu are o tema foarte... apetisanta, chiar daca atata cat e, tema e jucata birilant!