PDA

View Full Version : Suporterul preferat



Bogdy LFC
7th September 2013, 16:56
Intrucat eu sunt fan LFC si cr7luci e fan Manure, am considerat ca subiectul asta are legatura cu subforumul.

NU stiu de el, dar daca la finalul poll-ului am mai putine voturi decat Luci, NU mai intru niciodata pe forum.

Choose.

*Rog moderatorii sa NU inchida subiectul.*

phife
7th September 2013, 16:59
eu votez cormoranul.

cr7luci
7th September 2013, 17:01
Sa nu faci greseala sa parasesti forumul ca il pun pe Reivan sa iti traga flocii de pe boase cu penseta.

YNWA = You never win anymore. =))

Dante7
7th September 2013, 19:36
pfff, am pierdut frumusete de scandal :D
nu stiu de voi, dar eu as vrea sa vad o ,,disputa" tifosi-luci.:D

messi19
7th September 2013, 20:07
desi nu am nimic cu retardatii mintal, nu am cum sa il votez pe luci.

Srdjan
7th September 2013, 20:11
E greu sa ma decid :). Intr-un fel Bogdy tine cu echipa care o suport cel mai putin din EPL, insa totusi el nu posteaza numai ca sa faca circ, deci votez cu el :D

phife
7th September 2013, 20:13
Lucy s-a votat pe el . vaaai
Dante , ai pierdut doar un individ care m-a injurat de mama si care-si povestea visele erotice pe aici folosindu-ne pe mine si pe Bogdy in ele.

Dante7
7th September 2013, 20:21
Imbecilitate de copil ce esti, era deja deschis un subiect pe tema asta deschis de ''Sebastian'' in care toate cazaturile si-au dat cu parerea!

Aici!
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=417304

''MERGE''

cam repede te-ai aprins, poate userul Lordul n-a vazut.
Fa si tu o campanie electorala daca vrei votul meu.:D Nu tu cvorum, nu tu termen limita, pai se poata asa ceva :D

tifosi
7th September 2013, 20:23
Eu sunt cel mai adevarat suporter, puneti-ma pe mine cu oricare ca va bat detasat :))

Dante7
7th September 2013, 20:29
e concurs de po****ritate nu de hooligans :D

tifosi
7th September 2013, 20:38
si nu sunt eu po****r ???

Dante7
7th September 2013, 20:48
Vrei sa te mint frumos ?:D

phife
7th September 2013, 20:48
cum ma sa nu fi :D de aia l-ai votat pe ala , ca ma injurat pe mine? :))

Dante7
7th September 2013, 20:50
pfff, am pierdut frumusete de scandal :D
nu stiu de voi, dar eu as vrea sa vad o ,,disputa" tifosi-luci.:D

nu vroiam ,,alianta" :(:(

tifosi
7th September 2013, 20:50
Nu, nici nu am vazut. Am votat cu ala cu mai putine voturi si apoi am vazut ca s-a votat singur. Inca caut sa vad unde te-a injurat. :D

http://www.footballspeak.com/PostImages/uploadedimage/2012_2_25_10_21.jpg

^^

phife
7th September 2013, 20:53
a sters un admin postul. Pacat ca sigur te bucurai putin :D da' de Steaua nu a spus nimic..

Dante7
7th September 2013, 20:55
Am votat cu ala cu mai putine voturi

ce suflet nobil :floricica: nici n-ai zice ca o arzi hitlerist :D

tifosi
7th September 2013, 20:56
Posibil, da cum a fost?

phife
7th September 2013, 21:01
eu i-am zis ca-i clona el m-a injurat pe mine si pe baiatu ala din poll care a zis ca man utd e naspa.
Dupa aia baga de alea gen : toate femeile vor sa-mi poarte copii inclusiv Dumnezeu - ca noi ceilalti oameni de rand suntem niste babuini.. Si eu am ras de el , fara sa-l jignesc.

Srdjan
7th September 2013, 22:35
Destul de penibil sa te votezi singur. Zic si eu..

Dante7
7th September 2013, 22:42
Destul de penibil sa te votezi singur. Zic si eu..

preferai sa voteze cu adversaru ?:D

phife
7th September 2013, 22:45
nu a injurat ahahaha =)) am 6 reporturi pe numele lui da' el nu a injurat
tifosi a votat de mila cu el =)) unde sunt ma zeii aia greci care voiau sa te poarte in pantece? :))

phife
7th September 2013, 22:56
nu s-a facut ca ploua , pur si simplu ele nu au existat. Xaviesta poate citi mesajele sterse si eu cu omul ala nu am schimbat o vorba de cand sunt aici.

Dante7
7th September 2013, 23:03
As vrea sa fie cineva trimis din afara sa faca o ancheta referitoare la evenimentele ce au decurs azi si sa sanctioneze vinovatii.

:happy:happy:happy:happy:happy

phife
7th September 2013, 23:07
ba esti nebun. Ma enervezi. Tu cu ala v-ati porcait si ai sarit de nebun pe mine : m-ai injuart de mama , pe ala il taiai pe scrot , ne dadeai dracu si nu intelegi ce se petrece. Eu ti-am spus ca esti clona si ca violezi limba romana pana ai devenit nesimtiti si cu toate astea nu am rabufnit.
Ti-ai luat avertismente si tot nu te potolesti cu sf-urile astea? Pe lsd sa fi si tot iti dadeai seama. Acum nu o mai arzi cu fetele care vor sa-ti poarte cuvintele in pantece?
Cata ipocrizie mai zace in tine ma?

messi19
7th September 2013, 23:17
cum dracu ziceai ma luci ca pe tine te adora toti moderatorii de pe aici si acuma zici ca toti au ceva cu tine??
eu unu cu bogdan nu am treaba.ba chiar si de el ziceau unii ca are unele probleme. dar l-am votat pe el pt ca tu esti prea prost pt secolul asta.(sper sa nu te superi. dar trebuie sa explicam de ce am votat cu unu sau cu altu. nu?? :D )
ala care te-a votat a zi mai sus de ce a facut asta. pt ca a vazut ca ai doar un vot. si e de toata jena sa te votezi singur. macar Bogdan nu a votat :))
macar tu sa te suporti :)

cr7luci
7th September 2013, 23:30
cum dracu ziceai ma luci ca pe tine te adora toti moderatorii de pe aici si acuma zici ca toti au ceva cu tine??
eu unu cu bogdan nu am treaba.ba chiar si de el ziceau unii ca are unele probleme. dar l-am votat pe el pt ca tu esti prea prost pt secolul asta.(sper sa nu te superi. dar trebuie sa explicam de ce am votat cu unu sau cu altu. nu?? :D )
ala care te-a votat a zi mai sus de ce a facut asta. pt ca a vazut ca ai doar un vot. si e de toata jena sa te votezi singur. macar Bogdan nu a votat :))
macar tu sa te suporti :)

Unii ma simpatizeaza fiindca am umor si ii binedispun dar nu toti.Xaviesta ma uraste din toti rarunchii.

Cu voturile gresesti.Eu am explicat foarte clar mai sus dar daca iti place sa crezi ce vrei atunci esti liber baiatule.Prea prost?Daca eu sunt prea prost inseamna ca e loc de mai rau pentru altii ca tine.Daca eu sunt prea prost tu esti inimaginabil de prost...esti un izvor de prostie care judeca oamenii fara sa-i cunoasca.Nu ma intereseaza de Bogdanica si de ce face el.....

dextercioby
7th September 2013, 23:31
Ciaviesta e un pustiulica de 17 ani...

messi19
7th September 2013, 23:36
Unii ma simpatizeaza fiindca am umor si ii binedispun dar nu toti.Xaviesta ma uraste din toti rarunchii.

Cu voturile gresesti.Eu am explicat foarte clar mai sus dar daca iti place sa crezi ce vrei atunci esti liber baiatule.Prea prost?Daca eu sunt prea prost inseamna ca e loc de mai rau pentru altii ca tine.Daca eu sunt prea prost tu esti inimaginabil de prost...esti un izvor de prostie care judeca oamenii fara sa-i cunoasca.Nu ma intereseaza de Bogdanica si de ce face el.....

eu nu te judec fara sa te cunosc. poate tu esti cel mai cool baiat din istorie.
eu te judec doar dupa activitatea ta de pe fclub si ols. si dupa ceea ce ai aratat pot sa zic ca e clar ca esti un *******.:rosu:

phife
7th September 2013, 23:53
Cum sa te injur ma de mama?Tu ai postat ca ai ceva cu organul genital al mamei mele.

Pana ai devenit "nesimtiti".Unde era cultul care imi explica mie cum sta treaba cu limba romana.

sa mori tu ? Ai spus doar ca sa am vezi Doamne grija ca poate din violator de limba ajungi violator de mame si sti cu cine sa incepi. Eu te-am intrebat retoric "cu a ta ? " doar pentru ca rupei norma la penibilitate cum faci si acum. Dar nu am zis nimic de organe de membre sau oricealtceva.

messi19
8th September 2013, 10:17
M-ai facut *******.Probabil nu o sa patesti nimic fiindca asa stau treburile pe aici dar tu esti un specimen fara coloana vertebrala care pupa in fund pe altii ca sa muste si el din "cotoi".

Se vede dupa nick-ul ce il ai ca esti superficial,paranoic si iti dai cu parerea doar de dragul de a spune ceva.Eu imi dau seama de om dupa felul in care posteaza si tu pe langa ce ti-am scris mai sus mai esti si patetic si un om cu o gandire simplista de 2 lei care e congruenta cu strmosii nostri din preistorie.:rolleyes:

ti'am zis. nu e normal sa explicam de ce il votam pe unu sau pe altu??
ai vrut sa fii votat?? acuma stai cuminte si accepta criticile.
si cum pup in fund pe altii?? ca ti'am si zis ca nu am nici o treaba cu adversarul tau. aici e ca la alegeri... se ducea lumea sa il voteze pe ala de la psd doar ca sa nu iasa base. chiar daca ei habar nu aveau ce e cu celalalt. din partea mea puteti fi dati afara amandoi de pe ols. insa tu clar nu ai ce cauta aici.:rosu:

si asta cu se vede din nick cum sunt... :happy:happy

Lordul
10th September 2013, 13:48
ce se intampla aici ?

inteleg ca a fost o cearta intre cr7luci vs bogdy LFC si raven pe de alta parte...

nu trebuie sa plece nimeni de pe forum ...si incetati cu topic-urile prostesti