PDA

View Full Version : Primul 11



Dante7
3rd September 2013, 16:29
Cum (credeti/vreti) ca o sa arate primul 11 al Stelei dupa ultimele transferuri ?:)

Shinnok
3rd September 2013, 16:37
pana revine Chipciu, eu as testa asa ceva:

Tatarusanu - Rapa, Szukala, Varela, Latovlevici - Bourceanu, Pintilii, Stanciu, Iancu - Kapetanos, Piovaccari
(4-4-2 cu 2 fundasi defensivi si 2 playmakeri)

poate suna nebun, dar sa-i mai lasam dracului pe Dodel si pe Popica :D

Dante7
3rd September 2013, 16:44
4-4-2 nu prea mai joaca nimeni :P Oricat de mult ar fi progresat Bourceanu, cu el, Pintilii si 2 stalpi in atac ai mobilitate aproape 0. Rapa in locul lui Georgiesvki ?

Shinnok
3rd September 2013, 16:48
imi place sa fim altfel :D ar fi doar o incercare.

la chestia cu fundasul dreapta se poate sa ai dreptate, ca Rapa nu e pe lista UEFA :headbang: eu i-as acorda mai multa incredere, ori mi se pare ca nu sunt in asentiment cu Reghe :D

Roddicted
3rd September 2013, 16:56
rapa este praf, mai rar asemenea antitalent.O centrare nu stie sa dea, pentru o pasa de 3 are nevoie de 3 secunde sa-si aseze mingea.Mai da-l in sange de ratat

eventHorizon
3rd September 2013, 17:39
rapa este praf, mai rar asemenea antitalent.O centrare nu stie sa dea, pentru o pasa de 3 are nevoie de 3 secunde sa-si aseze mingea.Mai da-l in sange de ratat

Baiatu asta stie mai mult fotbal decat toti de pe OLS! :cool: Bravo, mestere!
In afara de o chestie aiurea pe care ai spus-o candva (nu mai stiu cand si ce era :D) mai mereu am fost de acord cu tine :yes:

Rapa urca in atac din an in Paste, centreaza o data la doua partide, si daca centreaza o face in primul adversar, nu are viteza si, de parca n-ar fi fost de ajuns :D, se vede si pe fata lui ca nici capul nu-l ajuta sa ia deciziile bune. Un ametit ca si circarul de Tatu...

Shinnok
3rd September 2013, 17:41
bene ca esteti voi connaisseuri :D

eventHorizon
3rd September 2013, 17:47
In loc sa-ti pierzi timpul cu ironiile, mai bine ia un carnetel si stai dupa noi ca poate inveti ceva :D:D

phife
3rd September 2013, 17:47
rapa defensiv sta bine. El e invatat sa nu urce. Daca nu ii e data incredere nu o sa creasca.
4-2-3-1 e cel mai bun stil de joc. Si poate fi folosit si de rezerve.

Shinnok
3rd September 2013, 17:48
In loc sa-ti pierzi timpul cu ironiile, mai bine ia un carnetel si stai dupa noi ca poate inveti ceva :D:D

http://h11.abload.de/img/cheryl-cole-yes-gif5zjfd.gif

eventHorizon
3rd September 2013, 17:50
:))
Cheryl Cole :floricica:


rapa defensiv sta bine. El e invatat sa nu urce. Daca nu ii e data incredere nu o sa creasca.
4-2-3-1 e cel mai bun stil de joc. Si poate fi folosit si de rezerve.
Intr-o echipa in care si fundasilor centrali li se cere sa construiasca si sa urce cu mingea la picior, Rapa e total nefolositor. Nu suntem otelul din galati sa jucam cu fundu in poarta.
Duca-se cu Prostea la echipa a 2-a :D

Dante7
3rd September 2013, 17:51
Tata
Georgievski-Gardos-Szukala-Lato
Bourceanu-Pintilii
Stanciu-Iancu-Tanase
Piovaccari

Rezerve: Cojocaru, Varela, Filip, Parvulescu, Popa, Kape (si Cristea, daca e permis 7)

delaoltenia
6th September 2013, 01:44
Prea multe comentarii, tot gigi ne face echipa.

Dante7
6th September 2013, 01:45
atunci nu mai pupam in veci titlul...