PDA

View Full Version : 500000 de euro, suma corecta pentru Neagu?



megastar
3rd September 2013, 12:38
Neagu s-a transferat la Steaua pentru suma de 500000 de euro. Suporterii otelari considera ca suma e prea mica si Narcis e vandut stelistilor, facand din Otelul un centru de recrutare pentru echipa lui Becali.
Ce credeti, e o suma corecta cea platita de Steaua?

Doctor_Satan
3rd September 2013, 13:10
Daca luam in considerare prestatiile, da, suma e aproape de realitate. Dar, daca luam in considerare faptul ca era o piesa de baza si ca nu se va face un transfer pentru inlocuirea lui, atunci suma deja nu mai reprezinta nimic.
Domnul Raducan executa ordinele lui Adamescu la perfectie: vinde tot ce se poate vinde. Viitorul nostru este sumbru daca cei doi mizerabili nu dispar cat mai curand.

phife
3rd September 2013, 13:28
delirati prieteni. Nimeni nu va dadea voua 500 000 pe neagu. Spuneti sar'mana si treceti peste.

Srdjan
3rd September 2013, 13:43
Fara vreo rautate acuma dar Neagu nu e un jucator de peste 400.000 de €

Doctor_Satan
3rd September 2013, 14:08
Eu am pus in balanta si faptul ca alt jucator nu va fi cumparat pentru a-l inlocui. In angrenajul echipei valora mai mult decat in buzunarul lui Adamescu.

megastar
3rd September 2013, 14:10
delirati prieteni. Nimeni nu va dadea voua 500 000 pe neagu. Spuneti sar'mana si treceti peste.

Dupa parerea mea, tinea mijlocul Otelului atunci cand echipa avea probleme. Daca stelistii vor sti sa il foloseasca, Neagu va fi mai sus decat Bourceanu. Acelasi travaliu, dar mai multa inteligenta in joc de partea lui Neagu.

Doctor_Satan
3rd September 2013, 14:50
Si sa nu uitam un aspect important: e cu 5 ani mai tanar decat Bourceanu.

megastar
4th September 2013, 09:30
Pana la urma cica e vorba de 620000 de euro. Sunt curios in buzunarul cui se duc acesti bani.

Tim
4th September 2013, 09:39
Nu conteaza, important este ca voi puneti botul in continuare.La fel de interesanta este linistea asternuta in jurul blestematului de stan.
Inca odata, eu nu inteleg cum nu vede DNA-ul acest caz clar de delapidare.


APP , de ce au luat stelistii nulitatea aia, nu avea Rapa coleg de banca?

megastar
4th September 2013, 10:59
Nu conteaza, important este ca voi puneti botul in continuare.La fel de interesanta este linistea asternuta in jurul blestematului de stan.
Inca odata, eu nu inteleg cum nu vede DNA-ul acest caz clar de delapidare.


APP , de ce au luat stelistii nulitatea aia, nu avea Rapa coleg de banca?

Stan e acoperit de acte stai linistit. Adamescu, probabil si el.
Despre Neagu, cred ca e unul din cei mai buni oameni din Romania pe postul sau.

Tim
4th September 2013, 11:26
Of Doamne.:(

Doctor_Satan
4th September 2013, 13:21
Nu conteaza, important este ca voi puneti botul in continuare.La fel de interesanta este linistea asternuta in jurul blestematului de stan.
Inca odata, eu nu inteleg cum nu vede DNA-ul acest caz clar de delapidare.


APP , de ce au luat stelistii nulitatea aia, nu avea Rapa coleg de banca?

Punem botul la ce? Nu observi ca nimeni nu-i mai agreeaza pe Adamescu si Raducan?
Cat despre DNA, nu cred ca se autosesizeaza. Fa tu reclamatie daca Stan e ultima ta problema.

fl0o
4th September 2013, 14:30
Neagu:
Am petrecut la Oțelul cea mai frumoasă perioadă din viața mea de până acum. Am avut clipe frumoase, m-am bucurat, am suferit alături de colegi și de antrenorii care m-au pregătit de-a lungul timpului și nu pot decât să mulțumesc clubului pentru tot ce mi-a oferit în acești ani. Le mulțumesc în mod special și suporterilor, sper să fie alături de echipă indiferent de situație, așa cum s-a întamplat și până acum. Am iubit, iubesc și voi iubi Oțelul în continuare, într-o zi mă voi întoarce și o voi face cu plăcere din orice posturăChiar sunt curios de treaba asta