PDA

View Full Version : Etapa 7: U Cluj - CFR Cluj 0-0



delaoltenia
25th August 2013, 15:39
Discutii inainte si dupa disputarea partidei.

Shinnok
25th August 2013, 16:03
2.

cataa.
25th August 2013, 16:42
1 solist:D

BBB
1st September 2013, 17:35
Mortii cu ranitii :)).

Ess
2nd September 2013, 19:40
Mortii cu ranitii :)).

:happy
corect! :ok:

cip
2nd September 2013, 20:33
bat ranitii aici...:D

Leo
3rd September 2013, 10:13
Duminica, 15 septembrie, ora 21:30, DigiSport

delaoltenia
6th September 2013, 02:05
2.

Leo
8th September 2013, 11:28
1 solist

Leo
11th September 2013, 10:30
Ganea are sabia deasupra capului. Daca U Cluj nu bate CFRul atunci Ganea pleaca.

Freek
11th September 2013, 14:18
Pai nu bate. :D X2

steaua-86
11th September 2013, 14:44
2. Daca nici pe astia.... :D

m8k
12th September 2013, 20:02
Haha, ce activitate "intensa" e pe forumul asta. Ce a fost si unde a ajuns. Ce sa mai, e criza!:))

X, doar pentru audienta!:D

SwedishMafia
12th September 2013, 22:54
golani astia de la liga.n-au pus meciul in ultima etapa,sa ia cfr alt titlu in urma unui alt meci incrancenat si plin de suspans contra lui U.:))

amrevenitptozi
14th September 2013, 14:20
daca nici pe astia nu-i batem, atunci pe cine...intalnim cel mai slab kfc din ultimul deceniu

Leul Oltean
14th September 2013, 14:31
daca nici pe astia nu-i batem, atunci pe cine...intalnim cel mai slab kfc din ultimul deceniuNu e nevoie sa bateti pe cineva in acest sezon. Daca se platesc salariile jucatorilor la zi, clubul poate ramane in liga I. ;)

delaoltenia
15th September 2013, 12:13
U Cluj: Dolha – Kovacs, Neag, Abrudan, Mendy – Bucsa, Balde – Tarnacop, Cristocea, Borza – Lemnaru.

CFR Cluj: Felgueiras – Velayos, Cadu, Piccolo, Camora – Dokovic, Obiora, Rui Pedro – Deac, Batin, Ogbu.


Transmis de Digi Sport 1, incepand cu ora 21:30, astazi 15.09.2013.

Leo
15th September 2013, 21:32
Incepe derbyul Clujului.

Leul Oltean
15th September 2013, 21:37
A sosit Leo sa ne zica. Noi ne prindem mai greu. :D

Leo
15th September 2013, 21:41
Leule lasa gargara.

Leul Oltean
15th September 2013, 21:44
Sa nu te mai prind la Severin. Altfel, daca te prind ... :D

delaoltenia
15th September 2013, 21:44
leu(l), leo :))

doresc nespus de mult sa dau un pronostic gresit
haide "U"... ce zici Razvane? ;)

delaparis
15th September 2013, 22:21
Bate Cluj ?

delaoltenia
15th September 2013, 22:22
pauza, 0-0
daca doriti fotbal de calitate schimbati canalul :D

delaparis
15th September 2013, 22:24
daca doriti fotbal de calitate schimbati canalul :D

Cine e in canal ca sa stiu pe cine ai jignit? :D

delaoltenia
15th September 2013, 22:26
:))

ce-mi propui, la ora asta se joaca in Ligue 1 ?

delaparis
15th September 2013, 22:34
Sincer nimic. Lyon se chinuie cu Rennes si nu merita.
Mai e baschet CE acolo cu Franta - Serbia :ok:

corello
15th September 2013, 22:35
Haidi bre ca meciu are ritm :D

TaciAcolo
15th September 2013, 23:04
la tg-jiu a avut noroc cu caru grigoras ..jucatori de mare calitate dar cu gloabele de la cfr nicio sansa

mariomax
15th September 2013, 23:13
meciul pare ceva plata a CFR-ului spre U. insa jucatorii lui U sunt niste impiedicati si desi au fost invitati de muuulte ori sa marce n-au facut-o.

Caramea morbida
15th September 2013, 23:17
meciul pare ceva plata a CFR-ului spre U. insa jucatorii lui U sunt niste impiedicati si desi au fost invitati de muuulte ori sa marce n-au facut-o.

Asta e gluma serii, depaseste ceea ce se intampla pe teren :happy

Caramea morbida
15th September 2013, 23:31
0-0 si cfr depaseste sageata in clasament :) , si-au luat viteza...:happy

TZEFERU
15th September 2013, 23:36
Slab joc in care am aratat "dirzenie" in gol. Chiar sa nu fim in stare sa sutam la poarta. Jucatori care efectiv nu misca nimic in front. Avem jucatori de valoare slaba ca sa inchegam o echipa competitiva anu asta. In afara de Felgueiras restul greu mai fac fata la nivelul asta. Ce obiectiv putem avea ? locul 10-12. Daca jucam asa Pandurii nu alege nimic din noi.

Darius
16th September 2013, 00:01
Apropo de Felgueiras, daca Paszkany ar fi simtit parcursul slab din acest inceput de sezon al CFR-ului, sigur i-ar fi dat drumul portughezului cat inca era pe cai mari. Felgueiras ar putea deveni una dintre putinele afaceri proaste ale CFR-ului. N-a costat mult, dar putea aduce un profit frumos daca era vandut la timp.

patriot
16th September 2013, 00:10
Slab joc in care am aratat "dirzenie" in gol. Chiar sa nu fim in stare sa sutam la poarta. Jucatori care efectiv nu misca nimic in front. Avem jucatori de valoare slaba ca sa inchegam o echipa competitiva anu asta. In afara de Felgueiras restul greu mai fac fata la nivelul asta. Ce obiectiv putem avea ? locul 10-12. Daca jucam asa Pandurii nu alege nimic din noi.

prietene:fara PDL nu e CFR ,asa cum am spus mai demult cand erati campioni si era Boc prim ministru va spun si acum ,fara sustinere politica sunteti zero......doar cand o sa fie PdL ul la putere va veti mai bate la titlu,sunteti doar o echipa politica si antinationala condusa de un grof in care romanii din tribune sunt daor niste simpli iobagi dar voi sunteti obisnuiti

TZEFERU
16th September 2013, 00:38
Lasa ma PDl ul nu tot pedala si tu in gol si aiurea. Poate cu PDL si-a facut U stadion pe banii contribuabililor. Au fost multe meciuri bune si jucatori de valoare la CFR cu care s-a facut performanta. Stiu ca urasti CFR nu e problema du-te si scuipa daca vrei...da nu tre sa o dai in aberatii ca nu sintem chiar prosti cu totii....Esti blocat pe chestia cu romanii si maghiarii.....

Din pacare realitatile nu va prea ajuta. Nu sinteti in stare ca natiune sa faceti mare brinza prin lume. Singurul lucru la care sinteti buni e sa stati la cafenele si frecati menta crezind ca cineva o sa munceasca sa va de-a voua bani.

Tu nu prea cunosti decit istoria pe care v-au bagat-o pe git comunistii...ia mai documenteaza-te din putinele descrieri reale ale lucrurilor. Ce stiti voi e ce vi sa bagat in cap...si degeaba aveti facultati ca sinteti stersi pe creier. Sinteti prea compolexati din pacate de nerealizarile prosprii...de unde si ura asta fata de CFR....si cautati tot felul de povesti cu vrajitoare.

Ia asculta acest istoric care spune de fapt cum au stat lucrurile....dar asculta cu atentie si scoate-ti dopurile din urechi.
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_887486&feature=iv&src_vid=h-CHqM8zXlY&v=HkL-Qgz5Px0

patriot
16th September 2013, 01:02
nu polemizez cu tine ca n am motiv........spui multe povesti,filmuletul n am timpt sa l urmaresc dar sunt de acord ca sunt multe minciuni in istoria noastra,le cunosc si eu.....dar cunosc si niste lucruri foarte adevarate gen :Ip,Trasnea,Carei,Padurenii de Campie....astea nu s povesti.....nu trebuie sa te supere adevarul......la noi in Bucuresti ,Rapid a fost infiintata de comunistii romani Cahane si Czinger iar Steaua si Dinamo de comunistii veniti de a Moscova......voi sunteti o echipa de unguri,infiintata de de unguri cu ceva iobagi romani printre sustinatori......asta fara sa i jignesc pe unguri,prin natura meseriei am fost mult in Ardeal mai ales in secuime si i cunosc bine,multi dintre ei sunt mai inteligenti decat conationalii mei romani

Caramea morbida
16th September 2013, 01:02
Te inteleg de ce iti susura in urechi o dulce melodie acel jegos.
El nu face decat sa duca mai departe ideile scolii ardelene, cu acei invatati pe la viena care s-au intors in tara si au facut tot ce le-a stat in putere sa denigreze poporul roman.
Dar nu e locul unei astfel de dezbateri tocmai aici, desii la cati bozmegi posteaza pe aici....

Wuf
16th September 2013, 14:29
Ce se mai aude cu vanzarea CFR-ului si investirea banilor lui paskany intr-o echipa din Ungaria? Poate era doar un zvon dar la ce meciuri face CFR-u se vede interesu conducerii pentru mai binele echipei romanesti ...