PDA

View Full Version : Daca eu as fi antrenor la Steaua



Brian
27th November 2006, 14:47
NU ASCULT MANELE, NU IMI PLAC MANELELE!!

Acum ca am lamurit acest aspect, sa va spun despre ce este vorba in acest thread. Steaua nu a jucat mai nimic de cand a venit Olaroiu la Steaua si multi stelisti spun ca ar trebui schimbat. Eu ma ofer drept solutie! Deoarece nu ma cunoasteti, voi posta mai jos, posibilele achizitii pe care le-as face, echipa probabila si 2 sisteme de joc pe care le-as folosi.

Deoarece nu prea am avut ocazia sa urmaresc alte campionate, voi posta doar posibile achizitii din campionatul intern.
Posibile achizitii: Cocis(exceptie), Emeghara, Mansour.
Posibile plecari: Lovin, Saban, Carlos, Gigel Coman.

Echipa ar putea arata in felul urmator in functie de forma de moment a jucatorilor:

Cernea
Emeghara Goian Ghionea Petre Marin(Nesu)
Nicolita Radoi Dica(Cocis) Cristocea(Bostina)
Iacob(Badea) Thereau(Mansour)
Echipa ar putea avea 2 sisteme de joc deoarece jucatorii din lot permit acest lucru.
Formula de joc standard ar fi 4-4-2 care se poate transforma in 4-3-3 cu Dica sau Cosis in spatele atacantilor.
A doua formula de joc poate fi 3-4-3. Linia de fund formata din Goian, Ghionea si P.Marin(Nesu). Nicolita(Emeghara) mijlocas dreapta, mijlocas stanga Cristocea(Bostina) iar in centru Radoi(la inchidere)si Dica(Cocis). In atac Thereau usor lateral drapta, Iacob pe centru asteptand centrari, si Mansour lateral stanga. Este un sistem care este un pic riscant dar poate fi extrem de productiv si spectaculos. In plus jucatorii pot creea o presiune care sa sufoce adversarul, in felul acesta faza de aparare fiind mai simpla pt Goian si Ghionea.

Astept pareri si sugestii....

SAMM
27th November 2006, 14:49
dubla cu Standard Liege, meciul de la Kiev - au fost meciuri epocale pt o echipa cu bugetul Stelei

cred ca Oli are si merite dar si greseli

Brian
27th November 2006, 14:52
dubla cu Standard Liege, meciul de la Kiev - au fost meciuri epocale pt o echipa cu bugetul Stelei

cred ca Oli are si merite dar si greseli

Eu sunt de parere ca jucatorii au facut totul...In returul cu Standard am avut noroc. Daca nu era Carlos in zi mare sigur pierdeam calificarea...nu crezi? Prea multe ocazii au adversarii Stelei....

RedStar
27th November 2006, 15:02
Am votat cu "DA", dar numai la misto. Stiu ca ai facut poll-ul la caterinca.

Sindromul FM are un impact din ce in ce mai mare in randul tinerilor microbisti. Daca esti campion absolut pe un joc cu un AI lamentabil, nu inseamna ca automat poti sa si antrenezi in real-life.

Un mesaj pentru cei care vor sa-l demita pe Oli: cand o sa fiti manageri in real life sa-l demiteti voi pe omul care v-a adus profit +6 mil Euro si pe urma sa mai vorbim.

Brian
27th November 2006, 15:12
Am votat cu "DA", dar numai la misto. Stiu ca ai facut poll-ul la caterinca.

Sindromul FM are un impact din ce in ce mai mare in randul tinerilor microbisti. Daca esti campion absolut pe un joc cu un AI lamentabil, nu inseamna ca automat poti sa si antrenezi in real-life.

Un mesaj pentru cei care vor sa-l demita pe Oli: cand o sa fiti manageri in real life sa-l demiteti voi pe omul care v-a adus profit +6 mil Euro si pe urma sa mai vorbim.

In primul rand iti multumesc pt vot. :ok:
Nu am jucat si nici nu joc vreun joc. :nah:
Vorbesti despre Oli de parca el a luat echipa din divizia a 3-a si a dus-o in CL. NU el a adus profitul Stelei, ci jucatorii care se aflau deja la echipa....;)

m8k
27th November 2006, 15:19
Am inteles, Salamul antrenor principal, dar nu ti-ai ales secunzii!!!:headbang:
Ti-as propune Carnatul antrenor secund, iar Cremvustiul antrenor cu portarii!:happy :happy

dan
27th November 2006, 15:21
o sa fii demis dupa maxim 3 etape.nu o sa stai antrenor nici cat a stat vladoiu la national.:D
vorbind serios,va place sau nu oli e antrenor la steaua si o sa ramana.

Brian
27th November 2006, 15:39
o sa fii demis dupa maxim 3 etape.nu o sa stai antrenor nici cat a stat vladoiu la national.:D
vorbind serios,va place sau nu oli e antrenor la steaua si o sa ramana.

Eu vreau sa ma dea afara la primul meci pierdut in campionat. Daca nu am fost in stare sa castig contra unei echipe din campionatul intern, e clar ca nu am ce cauta la Steaua, nu?:D
Dar eu nu cred ca o sa pierd....:ok: :D
Ba mai mult...eu cred ca o sa castigam aproape toate meciurile la cel putin 2 goluri diferentza....:D :ok:
Asta daca voi avea echipa care am postat-o mai sus...

Sevilla86
27th November 2006, 16:09
Eu am votat Nu. Si cer inchiderea thread-ului pt ca imi este frica, nu care cumva sa fie vazut de MM sau Gigi care l-ar oferta imediat pe Sallam... bine ca inca nu au aflat de existanta ta...:P

Brian
27th November 2006, 16:13
Eu am votat Nu. Si cer inchiderea thread-ului pt ca imi este frica, nu care cumva sa fie vazut de MM sau Gigi care l-ar oferta imediat pe Sallam... bine ca inca nu au aflat de existanta ta...:P

Sa inteleg ca nu iti convin planurile mele? Daca nu iti convin te rog sa spui de ce si ce ai vrea sa schimbi...
Sau pur si simplu nu te intereseaza de Steaua?:P
Oricare dintre variante ai alege nu prea e de bine....

Sevilla86
27th November 2006, 16:24
Sa inteleg ca nu iti convin planurile mele? Daca nu iti convin te rog sa spui de ce si ce ai vrea sa schimbi...
Sau pur si simplu nu te intereseaza de Steaua?:P
Oricare dintre variante ai alege nu prea e de bine....

Bine la teorie m-ai convins... dar vad ca nu aduci nici un portar? Pai ce facem? Jucam in continuare cu rezerva de portar? Aici ai un minus... trebuie adus cel putin un portar de clasa. Si ce te faci daca ai 4, 5 jucatori de baza accidentati, asa cum a avut Oli?
Vad ca si tu ii dai credit in continuare lui Banel, vrei sa scapi de Coman (lucru cu care nu sunt de acord) si inca nu ne-ai spus unde ai facut scoala de antrenori... Ai licenta PRO (sau cum dreq s-o chema)??? Ca daca n-o ai nu poti sa fi antrenor in Liga 1...

Brian
27th November 2006, 16:34
Bine la teorie m-ai convins... dar vad ca nu aduci nici un portar? Pai ce facem? Jucam in continuare cu rezerva de portar? Aici ai un minus... trebuie adus cel putin un portar de clasa. Si ce te faci daca ai 4, 5 jucatori de baza accidentati, asa cum a avut Oli?
Vad ca si tu ii dai credit in continuare lui Banel, vrei sa scapi de Coman (lucru cu care nu sunt de acord) si inca nu ne-ai spus unde ai facut scoala de antrenori... Ai licenta PRO (sau cum dreq s-o chema)??? Ca daca n-o ai nu poti sa fi antrenor in Liga 1...

Ma bucur ca ai citit ce am scris mai sus(recunosti ca prima oara nu citisei?:P ).
O sa aduc si un portar dar trebuie mai intai sa ma documentez, sa vad casete, etc...
Banel este un jucator cu o viteza impresionanta si trebuie sa stii sa profiti de un asemenea jucator. Oli nu a stiut..
Da-mi 4-5 nume de baza din lotul Stelei si eu iti spun ce fac fara ei? Nu este mai bine asa?:P
P.S.: Sunt inca la scoala de antrenori, nu am luat inca licentza....

caine19
27th November 2006, 17:36
Un topic initiat din lipsa de ocupatie ,
va sugerez sa va duceti la munca nu sa vorbiti "cai verzi pe pereti":happy .
Auzi sallam antrenor la steaua , si antrenor secund gutza:happy

Cristian
27th November 2006, 17:39
Florin Salam poate :ras-plans: :happy

Brian
27th November 2006, 17:42
Un topic initiat din lipsa de ocupatie ,
va sugerez sa va duceti la munca nu sa vorbiti "cai verzi pe pereti":happy .
Auzi sallam antrenor la steaua , si antrenor secund gutza:happy


NU ASCULT MANELE, NU IMI PLAC MANELELE!!



Bine ca vezi doar ce scrie mare si ca nu citesti tot inainte sa te dai cu parerea.

Brian
27th November 2006, 17:44
Am intrat pe un site de manelisti? Foarte putini s-au gandit la mezeluri cand mi-au vazut numele, in schimb multi s-au gandit la manele...Si lumea sare la gatul lu' Carlos ca asculta manele....

caine19
27th November 2006, 18:29
Am intrat pe un site de manelisti? Foarte putini s-au gandit la mezeluri cand mi-au vazut numele, in schimb multi s-au gandit la manele...Si lumea sare la gatul lu' Carlos ca asculta manele....

Pai m-am gandit la manele pt ca voi sunteti cei mai mari ascultatori de manele din romania:ciocan: .

Brian
27th November 2006, 18:39
Pai m-am gandit la manele pt ca voi sunteti cei mai mari ascultatori de manele din romania:ciocan: .

Buna logica....ai citit macar ce am postat la inceputul thread-ului?

starsteel
28th November 2006, 09:12
Ce naiba cauta threadul asta aici?

YoYoyOi
28th November 2006, 11:19
Eu un thread mutat de pe intern in care fiecare poate sa spuna ce ar face daca ar fi antrenor la Steaua(lot, sistem de joc, consideratii tehnico-tactice).

starsteel
28th November 2006, 12:51
Eu zic ca nu-si merita locul aici .....parca as juca un ping-pong. :D

YoYoyOi
28th November 2006, 12:53
Asa. Si unde vrei sa servesti?:D

starsteel
28th November 2006, 12:55
Inapoi de unde a venit serviciul....adica pe Intern. Sunt un domn si te las pe tine. :P
P.S. mi-am adus aminte de ceva......mos?! mrrrrr

YoYoyOi
28th November 2006, 12:58
Pai de pe intern a fost mutat aici dupa un mic scandal. Si eu am fost de acord sa fie mutat aici;) Sa vedem ce viitori posibili antrenori avem in gasca:D Lasa-l aici ca e spatiu destul si nu incurca.

Cristian
28th November 2006, 12:59
YoYoyOi ia vezi ca ne suparam si-ti trag bataita :P Mi-am zis si eu parerea ce as face daca as fi antrenor la steaua. Si vezi pe administrativ ca ai de rezolvat ceva.

starsteel
28th November 2006, 12:59
Daca ramane aici peste cateva zile arhiva scrie pe el.

Kainsashiki
28th November 2006, 12:59
daca eu as fi antrenor la steaua mi-as da demisia si l-as pune pe oli in locul meu

starsteel
28th November 2006, 13:01
Poate ai fi tu solutia mai buna....in cazul asta ai putea fi dat afara mai repede.

YoYoyOi
28th November 2006, 13:10
YoYoyOi ia vezi ca ne suparam si-ti trag bataita :P Mi-am zis si eu parerea ce as face daca as fi antrenor la steaua. Si vezi pe administrativ ca ai de rezolvat ceva.

Daca, poate n-ai bagat de seama, discutia s-a mutat pe Suporter Steaua. Si aici se presupune ca discuta stelistii intre ei. Sau te-ai convertit:o: Cind se discuta pe intern iti poti spune ce pareri vrei tu, dar cind se discuta aici nu participi decit daca ai ceva serios de zis sau sustii echipa. Tu ai facut un misto pe care nu-l accept aici.Got it?
Cit despre bataita, ai grija sa nu o iei tu primul:D
Iar despre ce am de facut pe administrativ sau in alta parte, da-mi voie sa-mi aleg singura prioritatile ;)

Brian
28th November 2006, 13:12
daca eu as fi antrenor la steaua mi-as da demisia si l-as pune pe oli in locul meu

Aici era vorba de cum ai face echipa, scheme, transferuri, etc...
Nu este vorba despre restaurantele in care ai merge sau hotelurile in care ai sta daca ai fi antrenor la Steaua....
P.S.: Nu am nimik impotriva daca vrei sa faci o gluma, dar incearca sa gasesti si tu ceva mai bun....

Cristian
28th November 2006, 13:15
Daca, poate n-ai bagat de seama, discutia s-a mutat pe Suporter Steaua. Si aici se presupune ca discuta stelistii intre ei. Sau te-ai convertit:o: Cind se discuta pe intern iti poti spune ce pareri vrei tu, dar cind se discuta aici nu participi decit daca ai ceva serios de zis sau sustii echipa. Tu ai facut un misto pe care nu-l accept aici.Got it?
Cit despre bataita, ai grija sa nu o iei tu primul:D
Iar despre ce am de facut pe administrativ sau in alta parte, da-mi voie sa-mi aleg singura prioritatile ;)


Da voi nu va bagati la Otelul Galati ??? Asa ma bag si eu aici, si oriunde vreau pe forum, ca la Suporter jos scrie: O comunicare mai buna intre fanii fiecarui club. ;)
Iar de convertit nu poate fi vorba. Anti-steaua 4ever

Kainsashiki
28th November 2006, 13:17
Aici era vorba de cum ai face echipa, scheme, transferuri, etc...
Nu este vorba despre restaurantele in care ai merge sau hotelurile in care ai sta daca ai fi antrenor la Steaua....
P.S.: Nu am nimik impotriva daca vrei sa faci o gluma, dar incearca sa gasesti si tu ceva mai bun....

nu e nicio gluma, am zis-o de multe ori, oli mi se pare antrenorul potrivit pt steaua la ora actuala.

YoYoyOi
28th November 2006, 13:18
Eu m-am bagat la Otelul? :o: Ma confunzi cu agentul termic.
Daca s-au bagat altii e treaba lui Satan sa hotarasca daca ii accepta sau nu.
Si ti-am zis te poti baga si aici, daca ai ceva interesant de spus. Ca de mistouri ieftine sintem satui pe intern. :ok:

Toshiro
28th November 2006, 13:22
Nu stiu cati dintre noi au jucat fotbal suficient pentru a emite pretentii de antrenor. Norocul nostru este ca tot romanul se pricepe la politica si la fotbal...

Eu va spun ce mi-as dori.

Un portar cu jocul de picior al lui... Carlos. Ar suplini lipsa aparatorilor plecati in atac si, la contraatacurile adverse n-ar arunca mingea-n balarii...

Un play-maker care sa dribleze ca Dobrin. Ar tine 2-3 langa el si tot ar gasi cum sa paseze decisiv...

Un atacant puternic ca Iacob, cu viteza lui Banel sau Badea, cu gaselnitele lui Thereau si insistenta lui... Oprita la mingile ce par pierdute...

Drept care ar putea ramane pana si Oli. Ba chiar si Lovin...:D

YoYoyOi
28th November 2006, 13:27
:scared: Carlos, Toshiro??? Ok cu picioarele sta bine, n-am de comentat, dar cu miinile ce ne facem?

Brian
28th November 2006, 13:28
nu e nicio gluma, am zis-o de multe ori, oli mi se pare antrenorul potrivit pt steaua la ora actuala.

Ok. Nu am nimik impotriva. Tot ceea ce vreau este sa imi spui si de ce ti se pare ca Oli este antrenorul potrivit pt Steaua. Dar te rog frumos sa nu imi spui ca Steaua a ajuns in semifinala cupei Uefa sau ca a castigat campionatul.
Chestiile astea nu sunt relevante. Dak tu crezi ca sunt relevante, atunci nu crezi ca ar fi mai bine sa il aducem antrenor pe Emerich Jenei? El a castigat si campionate si Cupa Campionilor....deci te rog frumos sa vii cu alte motive pt care Oli este antrenorul potrivit pt Steaua....

Toshiro
28th November 2006, 13:30
:scared: Carlos, Toshiro??? Ok cu picioarele sta bine, n-am de comentat, dar cu miinile ce ne facem?Cred ca stai prea aproape de tuxie. N-ai inteles... Eu imi doresc UN portar cu jocul de picior al lui Carlos. Hai, Lobont, daca te-am suparat... Nu un portar cu mainile lui Carlos...:o:

YoYoyOi
28th November 2006, 13:32
Scuzati ca intervin, dar sper ca nu ajungem sa discutam despre Oli. Este un alt thread pt asta. Aici discutam ce am face daca am fi in locul lui!;)

@Toshiro nu vad de unde si pina unde s-a ajuns la tuxie, poate am pierdut eu momentul de start.
Te-am inteles perfect ce doreai sa transmiti. Mie mi-a placut Carlos pt jocul lui de picior, dar partea superioara a corpului l-a facut sa fie exclus din viziunile mele ca portar. Poate s-ar potrivi ca fundas sau mijlocas;)
Uite ca portar mie mi-a placut ala de la Mlada. Si cred ca este potrivit pt Steaua in acest moment.

Kainsashiki
28th November 2006, 13:40
Ok. Nu am nimik impotriva. Tot ceea ce vreau este sa imi spui si de ce ti se pare ca Oli este antrenorul potrivit pt Steaua. Dar te rog frumos sa nu imi spui ca Steaua a ajuns in semifinala cupei Uefa sau ca a castigat campionatul.
Chestiile astea nu sunt relevante. Dak tu crezi ca sunt relevante, atunci nu crezi ca ar fi mai bine sa il aducem antrenor pe Emerich Jenei? El a castigat si campionate si Cupa Campionilor....deci te rog frumos sa vii cu alte motive pt care Oli este antrenorul potrivit pt Steaua....

pentru ca altul mai bun care sa-si doreasca sa vina la steaua in acest moment nu exista..

da-mi tu exemple de antrenori care ar fi buni sa vina la steaua si sa nu-mi zici sallam :D

Toshiro
28th November 2006, 13:45
... ca portar mie mi-a placut ala de la Mlada. Si cred ca este potrivit pt Steaua in acest moment. Si MM a adus jucatori pe care i-a vazut doar intr-un meci...:no:
Cu portarii exista un risc. Cu ani in urma, Steaua l-a preferat pe Nae lui Lobont. La ora aia Nae parea mai bun. Peste ani, GGB s-a zgarcit la cativa firfirici si Coman a ajuns la Rapid...
De aceea, sa nu ne mire daca, peste 1-2 ani, il vedem pe Carlos in poarta Portugaliei...:rolleyes:

Brian
28th November 2006, 13:47
Nu stiu cati dintre noi au jucat fotbal suficient pentru a emite pretentii de antrenor. Norocul nostru este ca tot romanul se pricepe la politica si la fotbal...




Eu am jucat fotbal dar in urma unui ghinion nu am mai putut practica fotbalul profesionist in continuare....dar sa stii ca doar simplul fapt ca am/ai jucat fotbal nu este un criteriu pt a fi antrenor...Mourinho este cel mai bun exemplu....

Toshiro
28th November 2006, 13:50
Deci, mai am sanse sa devin un fel de Mourinho... Dupa care... hegemonia Stelei!!!:ok: /hello :yeah:

Brian
28th November 2006, 13:55
pentru ca altul mai bun care sa-si doreasca sa vina la steaua in acest moment nu exista..

da-mi tu exemple de antrenori care ar fi buni sa vina la steaua si sa nu-mi zici sallam :D

Eu am avut la un moment dat impresia ca Hagi isi pregatea venirea in Ghencea dupa meciul tur cu Real Madrid. Acum nu prea mai da semne de viatza.... totusi eu cred ca in momentul asta, daca i-ar propune GG lui Hagi sa vina la Steaua, sigur ar veni.
Alt antrenor care cred ca ar putea sa vina la Steaua este Ilie Dumitrescu. Dar probabil GG nu se gandeste la el.
Cea mai buna varianta pt Steaua ar fi totusi Grigoras. Mi se pare unul dintre cei mai buni antrenori romani....dar sunt sigur ca nu va veni nici el la Steaua pt ca este considerat un antrenor mic.....

Brian
28th November 2006, 13:56
Deci, mai am sanse sa devin un fel de Mourinho... Dupa care... hegemonia Stelei!!!:ok: /hello :yeah:

P.S.: Trebuie sa ai relatii in lumea fotbalului....relatii importante...:ok:

Kainsashiki
28th November 2006, 13:59
Eu am avut la un moment dat impresia ca Hagi isi pregatea venirea in Ghencea dupa meciul tur cu Real Madrid. Acum nu prea mai da semne de viatza.... totusi eu cred ca in momentul asta, daca i-ar propune GG lui Hagi sa vina la Steaua, sigur ar veni.
Alt antrenor care cred ca ar putea sa vina la Steaua este Ilie Dumitrescu. Dar probabil GG nu se gandeste la el.
Cea mai buna varianta pt Steaua ar fi totusi Grigoras. Mi se pare unul dintre cei mai buni antrenori romani....dar sunt sigur ca nu va veni nici el la Steaua pt ca este considerat un antrenor mic.....

Grigoras ar fi bun, dar vezi tu..la toate echipele la care a fost a avut un moment glorios, dupa care s-a stins, incet, incet...

Brian
28th November 2006, 13:59
Deci, mai am sanse sa devin un fel de Mourinho... Dupa care... hegemonia Stelei!!!:ok: /hello :yeah:

Spune-ne si noua concret cum vei face sa inceapa hegemonia Stelei cand vei fi tu antrenor la Steaua?:ok: :D

Spune-ne si noua nishte nume de jucatori(sa nu ne spui ca aduci un jucator cu sutul lui Roberto Carlos, viteza lui Overmars si freza lu' Beckham ca nu merge), cum ii asezi in teren....:D :P :ok:

Brian
28th November 2006, 14:01
Grigoras ar fi bun, dar vezi tu..la toate echipele la care a fost a avut un moment glorios, dupa care s-a stins, incet, incet...

Nu a avut jucatori care sa fie constanti in evolutii...

Toshiro
28th November 2006, 14:03
Spune-ne si noua concret cum vei face sa inceapa hegemonia Stelei cand vei fi tu antrenor la Steaua?:ok: :D
Intai sa ajung antrenor la Steaua si, dupa aia, iti promit, vei fi primul caruia ii voi dezvalui tainele drumului spre hegemonie...:yeah:

Brian
28th November 2006, 14:08
Intai sa ajung antrenor la Steaua si, dupa aia, iti promit, vei fi primul caruia ii voi dezvalui tainele drumului spre hegemonie...:yeah:

Ascunzi tactica tocmai de noi? Hai ca nu spunem la nimeni....:D :D :ok:

Brian
6th December 2006, 16:08
Eu chiar nu inteleg de ce trebuie sa ne temem la fiecare meci de rezultat, in loc sa stim de dinainte ca va bate Steaua....avem jucatori buni, jucatori inalti, jucatori tehnici, jucatori cu viteza, jucatori care se bazeaza pe fortza....de asemenea jucatori ai nevoie ca sa faci o echipa buna.....noi avem toate aceste lucruri si totusi suntem pe locul 2. De ce? Este foarte adevarat ca jucatorii nu au fost constanti in evolutii, unii jucatori au dezamagit, dar nu cred ca la asta se rezuma totul....
Se putea mai mult cu lotul actual, cu forma buna sau proasta pe care au avut-o jucatorii...cu toate obstacolele pe care Steaua le-a intampinat acest sezon....repet: se putea mai mult!
Eu am tot spus ce as fi facut daca eram antrenorul Stelei, am glumit dar in gluma am venit cu nishte scheme.....Oli nici in gluma, nici in serios nu vine cu nimic....pe urma vad la stiri ca jucatorii Stelei au dezamagit....pacat de banii care se cheltuiesc si de jucatorii pe care ii avem...

YoYoyOi
6th December 2006, 19:12
Eu cred ca esti pornit rau pe Oli. Nu e doar vina lui pt rezultatele slabe ale echipei. Nu Oli si-a bagat-o in poarta ca Nicolita. Nu Oli si-a scapat omul din marcaj in aparare, ca Petre Marin. Nu Oli da de t-spe ori pe linga poarta ca Dica. Nu Oli da pase aiurea la portar ca Goian.
Dar tu ai ceva cu el si orice se intimpla rau la echipa tu crezi ca el e de vina. E parerea ta, fiecare are dreptul la o parere. Dar si parerea mea este ca face bine ce face, cu exceptia preferintelor lui fata de Oprita sau Coman. Vad ca la Oprita a cam renuntat. A vazut reactia publicului si a ascultat de cerintele suporterilor.
Eu inca ii mai dau sanse sa faca lucruri bune la echipa:)

Brian
7th December 2006, 12:36
Momentan il am pe creier...:D Nu am ce sa ii fac...chiar dak vreau nu pot sa il las in pace....

pinki
7th December 2006, 15:15
eu sunt de acord, nici eu nu-l mai suport pe oli :ciocan:

Brian
7th December 2006, 15:19
Trebuie sa il tinem pana la vara totusi...adik o sa il tina GG...

CrAzY92
7th December 2006, 16:40
daca asi fi eu antrenor asa ar arata lotul meu :
Portar : Lobont , Cernea , D.Coman ,
Fundasi : Ghionea , Goian , Chivu , Emeghara ,
Mislocasi : Radoi , Paraschiv , Nicolita , Karamyan ,
Atacanti : Thereau , Mutu , Marica , Vali Badea ,

ce ziceti .. sau am prea multa fantezie :happy ?

Brian
7th December 2006, 16:52
Daca ne spui si cati ani ai...ar fi frumos....
Lotul tau are 15 jucatori....dintre care 3 portari.
Daca in timpul meciului sau pe parcursul sezonului ti se accidenteaza un jucator, ce faci?
Daca tot ii aduci pe Chivu si Mutu la Steaua...nu ai gasit miJlocas stanga mai bun decat Karamian?
Ar fi mai multe de spus....