PDA

View Full Version : Mesaje de la "prieteni"



Pages : [1] 2

Drakoness
21st March 2005, 15:38
Doresc stiintei craiova sa obtina ceea ce merita cu adevarat :RETROGRADAREA! sa joace la matineu :evil: in derbiuri locale cu pandurii, fc caracal ....si alte nume celebre ale fotbalului romanesc. in ultimii ani au fost numai scandaluri akolo: e netoiu, nu e netoiu; e bulucea nu e bulucea; e balaci nu e balaci ...si exemplele ar putea continua. :rosu:

Zebrone
21st March 2005, 16:04
Sa iti spunem ce iti dorim noi tie si bagatorilor de seama asemenea tie? Sau deduci singur?

EDMOND_
21st March 2005, 16:27
Alpi, vezi cu ce echipa tine si ai sa vezi ca nu ai de ce sa pierzi timpul cu el...
E reprezentantul cele mai corecte echipe din Romania, Ceahlaul... Daca nu se implica masiv in blaturi si daca nu il aveau pe Stefan pe la emisiunile sportive habar nu aveam ca exista echipa asta...
Puteam sa ii sterg mesajul, ca era offtopic, dar m-am gandit ca baiatul asta o fi tinut in el ani de zile ura asta... m-am gandit sa-l las sa se elibereze, sa nu omoare sau sa violeze naiba pe cineva.
E plaies de-al lui Stefan... :D :D

pompieru
21st March 2005, 17:18
Doresc stiintei craiova sa obtina ceea ce merita cu adevarat :RETROGRADAREA! sa joace la matineu :evil: in derbiuri locale cu pandurii, fc caracal ....si alte nume celebre ale fotbalului romanesc. in ultimii ani au fost numai scandaluri akolo: e netoiu, nu e netoiu; e bulucea nu e bulucea; e balaci nu e balaci ...si exemplele ar putea continua. :rosu:


asa asa...zi-li tu plaieshuli...

Drakoness
21st March 2005, 17:57
Mah baieti recunosc k imi doresc sa ajunga craiova in b de la meciu cu bv de acum citiva ani prin kre stiinta s-a salvat de la retrogradare in ultimu moment.
Inainte sa inchei mai am o ultima intrebare : dak voi considerati k merita un loc in divizia a explicati-mi cum se poate ca 20-25 mii de olteni sa-si fluiere echipa favorita cind da gol? (aici ma refer la meciu din 02 cu nationalu 2-0 pt craiova, in ultima etapa).

inter
21st March 2005, 18:12
Inainte sa inchei mai am o ultima intrebare : dak voi considerati k merita un loc in divizia a explicati-mi cum se poate ca 20-25 mii de olteni sa-si fluiere echipa favorita cind da gol? (aici ma refer la meciu din 02 cu nationalu 2-0 pt craiova, in ultima etapa).


intreaba-l pe pinalty ........ si dute la ai tai ... ca va face capbs ala varza! :rosu:

vlad1607
21st March 2005, 18:14
exact dute nu du-te :D

inter
21st March 2005, 18:37
pruteanu 1607 .... ia vezi ...stai flexat in "cusca" ta!

EDMOND_
21st March 2005, 19:01
@drakonnes , nu am deschis threadul pentru tine special, am zis ca aia care au frustari legate de Craiova sa aiba unde scrie... sa nu mai strice alte subiecte. Stai calm, nu reprezinti mare lucru, vrei sa fii si tu bagat in seama ...
Vrei cumva sa comparam ce au facut Craiova si Ceahlaul pentru fotbalul romanesc? Nu cred ca vrei sa intram in astfel de amanunte.., ca in dreptul Ceahlaului nu vom putea scrie decat cooperativa si meciuri strategice....
Asa ca du-te frumusel pe subforumul Ceahlaului si spune acolo ce ai de spus.... ca eu am intrat si mi-a venit sa rad..vorbiti acolo mai mult de Vaslui decat de Ceahlaul.... :D ...Hai, te rog eu frumos, nu ne mai plictisi, devii caraghios...

Maximus
21st March 2005, 19:16
Nu mai avem loc de "prieteni" pe aici...

shyne
8th April 2005, 17:54
:degete: sunteti penibili.FORZZA POLI IASI

777
8th April 2005, 19:08
asha sa fie oare?

Mihai
8th April 2005, 19:10
Uite aici se vede cine are ceva cu Stiinta! :D :drak:
Ce a zis Shyne e cam adevarat, va indreptati usor usor spre B :ok:

Andrey_Andry
8th April 2005, 19:34
Craiova-n B Craiova-n Bbbbbbbbbbb Oleeeeeeeee Oleeeeeee Oleeeeee Oleeeeeee ! Serie B Serie Serie B

Triphat
8th April 2005, 19:46
:no: Serie B!!

Maximus
8th April 2005, 20:04
Shyne, pentru primul post meriti cel putin un avertisment. Fiind primul tau mesaj pe acest forum o sa-l lasam asa. Macar esti sincer cu sentimentele.

Hoffa
8th April 2005, 20:22
dar lui tvsport ce i s-a intamplat? cine l-a suparat? cine i-a taiat licuriciul de se zbenghuie asa?

Paul
8th April 2005, 20:26
Eu sunt unul care nu cred in retrogradarea Craiovei...
Cum necum la anu` vom vedea fotbal / divizia A la Craiova !

Zebrone
8th April 2005, 20:52
poate daca fuzionam cu nationalul altfel nu prea vad altceva decat matineu la craiova

pompieru
8th April 2005, 20:55
daca asta e pretul care trebuie platit ca sa se trezeasca p-acolo cineva sa faca treaba, atunci retrogradam... nu e rushinos sa faci asta, cu toate ca, avand in vedere performantele echipei de pana acum, e o palma data pe obrazul celor care jucau in Craiova Maxima.

eu personal sunt rezervat in ce priveste sansele de redresare ale echipei.

Mihai
8th April 2005, 21:14
Shyne, pentru primul post meriti cel putin un avertisment. Fiind primul tau mesaj pe acest forum o sa-l lasam asa. Macar esti sincer cu sentimentele.

De ce merita avertisment? Ca a folosit " :degete: " ???
Nu intreb din rautate, dar vreau si eu sa stiu cand pot sa folosesc degetele...

Gonzo
8th April 2005, 21:34
mihai esti penibil tu si cu rapidistii tai :degete:

iti convine daca va fac asa? :no:

acu ai inteles de ce merita avertisment?

ce subiect are threadul asta? mutati-l pe intern sau stergeti-l...

deschid si eu topicuri cu cat sunteti voi de penibili sa vad daca sunt tolerate de voi :cool:

Mihai
8th April 2005, 21:41
Au scris si el ca era bucuros ca a batut Poli Iasi :D
Si sincer cred ca se referea la jucatori! (unde trebuie sa recunosti ca are un pic dreptate)
Nu a zis Gonzo esti penibil si tu si oltenii tau!!!
Singurul lucru suspect mi se pare ":degete:", dar daca era ilegal de ce l-au mai pus la "zamabricii" aia pe care poti sa-i pui in post :ok:
Daca nu e sters sau inchis am impresia ca iar iese scandal :D

Andrey_Andry
8th April 2005, 22:01
dar lui tvsport ce i s-a intamplat? cine l-a suparat? cine i-a taiat licuriciul de se zbenghuie asa?
Asta sa fie grija ta ? Ti-am dat cumva voie sa-mi vb. asa ? Masoara-ti cuvintele !

dan-dan
8th April 2005, 22:06
dar lui tvsport ce i s-a intamplat? cine l-a suparat? cine i-a taiat licuriciul de se zbenghuie asa?

Mai Jimmy H., ce puii mei, dar tu de unde ai aparut, ca parca erai ascuns de FBI ? :o:

ayo
8th April 2005, 22:31
CRAIOVA NICIODATA NU VA JUCA IN "b".... :cool:
DOAR IN VISELE VOASTRE :sleep: :sleep:

Mihai
8th April 2005, 22:32
Nici eu nu cred ca o sa joace in B! Dar acum fara vreo alipire la alta echipa sau sa-si cumpere locul nu prea vad ce sanse are!

desdemona
8th April 2005, 22:35
@TvSport, foloseste butonul EDIT daca ai ceva de adaugat la mesajul tau, nu mai posta consecutiv, pentru ca este impotriva regulamentului.


Au scris si el ca era bucuros ca a batut Poli Iasi :D
Mihai, mesajul ala nu prea sugera doar asta... Eu nu pot sa inteleg ce satisfactie pot avea unii daca folosesc respectivele semne ca pe "buna ziua". Ca sa nu mai zic ca nu inteleg modul unora de a gandi si nu stiu ce satisfactie le poate da deschiderea unui astfel de thread. Mai bine s-ar uita fiecare la el in ograda.

Mihai
8th April 2005, 22:39
Asta cu ograda e greu de tot la romani! Fiecare vrea sa stie ce face vecinul, si in caz ca o duce mai rau ca el... repede cu jignirile si facut misto :drak:

Hoffa
8th April 2005, 23:00
De ce merita avertisment? Ca a folosit " :degete: " ???
Nu intreb din rautate, dar vreau si eu sa stiu cand pot sa folosesc degetele...
cand ti le bagi in gura :D

Hoffa
8th April 2005, 23:01
Mai Jimmy H., ce puii mei, dar tu de unde ai aparut, ca parca erai ascuns de FBI ? :o:ce ai tu nu se cheama pui, se cheama paduchi, asa ca stai cat mai departe :ok:

Mihai
8th April 2005, 23:02
Hoffa ce bine ca de la anu nu o sa ne mai intersectam pe (":Pintren":P) intern la Divizia A :P

Hoffa
8th April 2005, 23:06
intren la nu lucrez la cfr si nici nu-mi place sa circul cu trenul
folosesc doar masina sau avionul. Voi intra si la anul,Craiova va fi tot in A, nu-ti face iluzii, iar in tren n-o sa ne intalnim, asta sigur. :rolleyes:

Mihai
8th April 2005, 23:07
M-ai facut nu am ce zice :ok:

ayo
8th April 2005, 23:16
:cool: :cool: :cool: INDIFERENT CE SE INTAMPLA CU
UNIVERSITATEA CRAIOVA
NICI O ALTA ECHIPA DIN PROVINCIE NU VA AJUNGE SA FIE IUBITA CUM ESTE
STIINTA
/OLE/
ORICE ATI ZICE VOI
:evil: /hello /OLE/ /hello .....

rasheedkpenny
8th April 2005, 23:17
mihai esti penibil tu si cu rapidistii tai :degete:

Gonzo... dont't push it! OK?
Pe de alta parte ar fi pacat pentru Craiova sa ajunga in B. Totusi daca asta inseamna o purificare in adevaratul sens al cuvantului dupa care sa revina in A.. probabil ca e spre binele lor! Otherwise... mare pacat!

BornWild
8th April 2005, 23:21
Craiova este si va ramane alinarea inimilor noastre.Iti multumim ca existi ,pt ca fara tine ,viata noastra ar fi fost fada.
Clonati-ne!!!Nu ne ajunge o viata ca sa iubim CRAIOVA!!!!!!!

dan-dan
9th April 2005, 00:02
CRAIOVA NICIODATA NU VA JUCA IN "b".... :cool:
DOAR IN VISELE VOASTRE :sleep: :sleep:


Va rog sa-i dati doua palme astuia poate se trezeste din DELIRIUM TREMENS-ul care-l poseda! :ciocan:

EDMOND_
9th April 2005, 00:13
Acest thread este inchis de mine, asa de-al naibii..sa se scandalizeze baietii ..si sa iau un avertisment de la Maria Sa , Vadim.

Motive: Este un thread provocator, cel care l-a deschis nu a existat pana acum pe forum, si in mod normal un sustinator al Iasiului ar fi trebuit sa posteze in primul rand pe subforumul Iasiului..(scuze , nici nu stiu daca exista). Daca baiatul vrea subiectul in continuare sa faca o plimbare pe intern, sa se familiarizeze cu peisajul de acolo... :drak:
In plus au avut loc jigniri si nu a intervenit nici un moderator sau administrator.

PS. Daca il redeschideti pe intern promit sa vin acolo si sa va povestesc cum ca Iasiul nu reprezinta nimic in fotbalul romanesc si ca degeaba ramane in A..o sa se mai chinuie un an. :)
Despre Craiova, si daca va fi in B se va scrie de zece ori mai mult decat despre Iasi..din diverse motive.
Adio , si un praz verde....vorba cantecului!

Andrey_Andry
10th May 2005, 21:17
Primarul Solomon a declarat, ca, chiar daca Craiova este 100% in B, nu va cumpara loc pt. sezonul viitor de divizia A, dar ca VOR VENI 40.000 DE SUPORTERI LA 11 DIN SEZONUL VIITOR, PT. MECIURILE DIN DIVIZIA B ! ce credeti ? Vor veni atatia si in B ??????

Darkslowstar
10th May 2005, 21:21
Vreo 5.000 max. In B nu prea vine lumea, chiar si la Craiova.

Maximus
10th May 2005, 21:27
Bai ne-ati si vazut jucind in B. stati sa vina toamna darke, sa vedem cine unde joaca...

Andrey_Andry
10th May 2005, 21:29
Bai ne-ati si vazut jucind in B. stati sa vina toamna darke, sa vedem cine unde joaca...
Jucati in B un sezon ! N-O SA MURITI ! Altfel o sa fiti vazuti urat...parerea mea.

EDMOND_
10th May 2005, 22:23
TVSPORT... parca te-am mai trimis odata la plimbare.... vad ca aparusi iar... du-te mah fratele meu si scrie pe Iasi si pe Steaua.... sau nu te baga nimeni in seama pe acolo? Tu habar nu ai cu ce ce si cum cu Craiova, dar vrei sa mananci si tu o paine dupa urma ei.... De ce nu deschizi tu threaduri pe intern, daca tot ne iubesti asa... sau te roade ca nu se scrie nimic despre Iasi desi obtine una din marile ei performante...scapa de retrogradare...
Pai ramai pe receptie..si al anul la fel va fi , indiferent unde va juca Craiova...

Si lasa vorbele mari ca nici pe voi nu va da nimeni afara ... si aveti destule pete , chiar si in campionatul asta.... Se gasi echipa cinstita si imaculata..

Gonzo
10th May 2005, 22:30
tvsport da-mi parola ta sa te fac sef de galerie la Poli :D :D :D

te fac si moderator la teiul lui Eminescu daca vrei.... :happy

Leo_
10th May 2005, 22:39
TVSPORT, hai nu fii obraznic acum...du-te ca a inceput Numai Iubirea, favoritul tau...

Leo_
10th May 2005, 22:44
Natia? Fii mai explicit, te rog...

Andrey_Andry
10th May 2005, 22:47
In maxim 24 ore vei primi un mesaj prin care vei fi anuntat(a) daca
contul tau a fost activat de catre administratorul siteului. Speram ca
datele introduse sa fie corecte si contul sa devina activ.

Sezione
23rd September 2006, 00:05
Doresc stiintei craiova sa obtina ceea ce merita cu adevarat :RETROGRADAREA! sa joace la matineu :evil: in derbiuri locale cu pandurii, fc caracal ....si alte nume celebre ale fotbalului romanesc. in ultimii ani au fost numai scandaluri akolo: e netoiu, nu e netoiu; e bulucea nu e bulucea; e balaci nu e balaci ...si exemplele ar putea continua. :rosu:

Esti un dragutz!!! Ce zici tu acolo ?? ceahlaul ???
))))))))))) hai ca esti simpatik..pai tu nici nu existi..Cum dracu de nu esti fan steaua??? Ca 90 % din moldoveni ??

Sezione
23rd September 2006, 00:15
Craiova-n B Craiova-n Bbbbbbbbbbb Oleeeeeeeee Oleeeeeee Oleeeeee Oleeeeeee ! Serie B Serie Serie B

Tipic pentru un moldovean frustrat... I-auzi :poli, steaua , barcelona... Cum niciodata nu ati fost mandrii de statutul de moldovean, nici in fotbal , nici in viata e normal sa tii cu steaua ...si daca steaua nu mereg bine pui si BArca acolo ca de..e la moda. Si uite asa va bucurati ca o picam in B. Si ce daca?? Istoria ramine...Si ne vom intoarce intodeauna...tot mindrii si tot bagati in seama de dusmani : steaua , dinamo... Ce sa-i faci ..pe voi nu va baga nimeni in seama , si e clar va doare.

Sezione
23rd September 2006, 00:19
:no: Serie B!!

E de inteles...esti un mititel de 18 ani. Eu unul n+as vrea sa retrogradeze steaua si dinamo... Ar fi tare pliktisitor campionatu fara voi...sa joci doar cu maimutyoi gen poli iasi sau cfr cluj nu e atragator delok. Unde oare in afara de groapa si gilesti va simtiti voi iubiti asa ca la Craiova;)
Nu v+ati pliktisi sa nu auziti decit de 4 ori pe an **** steaua?

Sezione
23rd September 2006, 00:24
Mah baieti recunosc k imi doresc sa ajunga craiova in b de la meciu cu bv de acum citiva ani prin kre stiinta s-a salvat de la retrogradare in ultimu moment.
Inainte sa inchei mai am o ultima intrebare : dak voi considerati k merita un loc in divizia a explicati-mi cum se poate ca 20-25 mii de olteni sa-si fluiere echipa favorita cind da gol? (aici ma refer la meciu din 02 cu nationalu 2-0 pt craiova, in ultima etapa).

Ce sa explikam unuia care nu are nu e capabil sa inteleaga ca la craiova ura incepe cu dinamo si se termina cu steaua?? Noi nu iesim ca voi in strada sa cintam cind altii au rezultate...Traim din amintirile rezultatelor noastre ( cel putin noi avem de ce ne aduce aminte ) si asteptam sa vina unele noi ( cel putin avem de ce sa speram - inca se mai nasc forbalisti in Oltenia). Vreun fotbalist moldovean mare stii?? Mare inseamna ceva de genul : Dobrin , Balaci, Hagi ...

Sezione
23rd September 2006, 00:27
Hoffa ce bine ca de la anu nu o sa ne mai intersectam pe (":Pintren":P) intern la Divizia A :P

Mai faci de ris suporterii Rapidului... Echipa preferata Real Madrid ??? Nu crezi ca ai uitat Realul din Giulesti ??

Sezione
24th September 2006, 00:33
Vreo 5.000 max. In B nu prea vine lumea, chiar si la Craiova.

<MDa...Si totusi exista un lok in Romania unde au fost la un meci de divizia B 25000 de oameni ( cam de2 ori mai lmulti ca la un steaua - dinamo)...Guess where???? In B nu prea vine lumea pe la brasov , iasi si alte orase unde nu prea se iubeste

lolo_grupa_c
26th September 2006, 13:05
ole..ole..../stiinta in "b".../ole...ole....

Sezione
26th September 2006, 18:08
ole..ole..../stiinta in "b".../ole...ole....

In loc sa va jucati de-a ultrasii pe forum ar fi bine sa va mai documentati putin : www.sezione.ro. Si poate in viitorul apropiat o sa existe macar pe plan virtual ultrasi la galatzi ( stiu eu pe cineva care va poate rezolva cu un site- chiar daca nu prea aveti cu ce sa-l picmentati).:happy

inter
26th September 2006, 23:54
au forum ... in piata de flori :D:D ..
si lolo .. grupa ..mica .. mai usor cu interventiile pe aici ca pe urma iar plangi ...

lolo_grupa_c
27th September 2006, 00:10
ok...atunci sa intru in on topic"mesaje de la prieteni": un mesaj de la galati:stiinta ia drumul seriei a 2 a...din pacate....multi vor plange...

inter
27th September 2006, 00:12
asa da ...esti la subiectul threadului ... da nu ai voie decat la o postare ... :P desi vad ca e a 2-a ... ai grija .... sau mai bine zis apasa "ignore" ... si scapi de insomnii!

lolo_grupa_c
27th September 2006, 00:17
....inainte de a ma retrage de pe acest thread ca nu e corect sa intru in ciorba altora,vreau sa ii transmit un mesaj celui din sezione: DUPA CUM TI_AM MAI SPUS SI MAI DEVREME,EU NU AM NIMICA CU BRIGADA "SEZIONE",EU NU AM NIMICA CU PELUZA SUD,(CATEODATA CHIAR VA ADMIR PENTRU CEEA CE FACETI), DAR INTELEGE SI TU CA AICI E UN SIMPLU FORUM,UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII....cu speranta ca aceasta postare va ramane,va doresc o seara placuta in continuare si fara probleme pt. moderatori..

Cra10veanu
27th September 2006, 04:44
lasa sticla odata ca nu face bine, lolo cred ca aia cu care te certi au fost de mai multe ori pe stadion decat tine, cand ai mers prima data la stadion ? cred ca anul trecut :D

Sezione
27th September 2006, 10:27
Cu asta sint de acord :
" UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII.... "

lolo_grupa_c
27th September 2006, 22:42
Cu asta sint de acord :
" UNDE 90?%DIN FORUMISTI NU AU FOST IN VIATA LOR INTR_O PELUZA,SI DE ACEEA MA CERT CU UNII.... "

si inca ceva...dupa cum vezi domnul care a postat inaintea ta,incepe cu bascalie,dar il las in pace ..stii de ce??pentru ca el in viata lui nu a pus mana pe o pensula sa scrie un mesaj,pentru ca el in viata lui nu a stat ore intregi in gari pierzandu_si noptile in deplasari,pentru ca el niciodata nu a protestat la adresa clubului atunci cand a considerat ca e nedreptatit,pentru ca el se crede superior de la tastatura,pentru ca el in viata lui nu a scos un ban din buzunar pentru culorile clubului si nu in ultimul rand pentru ca el NU A MAI FOST PE STADION DE NU STIU CAND.....
...pt. brigada SEZIONE:aveti 5 ani....sa aveti grija de banner,sa fiti uniti si sa va vad si peste 5 ani,cu aceeasi mentalitate...peace(fara violenta nejustificata)

Cra10veanu
28th September 2006, 00:53
lolo tu ai si fata de dormit prin gari, asta nu contesta nimeni :D

lolo_grupa_c
28th September 2006, 00:57
lolo tu ai si fata de dormit prin gari, asta nu contesta nimeni :D

....serios??....:happy

Sezione
28th September 2006, 23:18
si inca ceva...dupa cum vezi domnul care a postat inaintea ta,incepe cu bascalie,dar il las in pace ..stii de ce??pentru ca el in viata lui nu a pus mana pe o pensula sa scrie un mesaj,pentru ca el in viata lui nu a stat ore intregi in gari pierzandu_si noptile in deplasari,pentru ca el niciodata nu a protestat la adresa clubului atunci cand a considerat ca e nedreptatit,pentru ca el se crede superior de la tastatura,pentru ca el in viata lui nu a scos un ban din buzunar pentru culorile clubului si nu in ultimul rand pentru ca el NU A MAI FOST PE STADION DE NU STIU CAND.....
...pt. brigada SEZIONE:aveti 5 ani....sa aveti grija de banner,sa fiti uniti si sa va vad si peste 5 ani,cu aceeasi mentalitate...peace(fara violenta nejustificata)

Merci ! LA fel!!

lolo_grupa_c
29th September 2006, 00:32
uite bai craiovene,cum arata un suporter:ANTI BUCURESTI si FOREVER ULTRAS

lolo_grupa_c
29th September 2006, 00:34
si sa stii ca nui o rusine sa pierzi nopti prin gari...dimpotriva:INDEPENDENTA FACE DIFERENTA...

archaeus
29th September 2006, 23:31
respect lolo :ok:

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 11:48
apropo:la ultimul meci de la craiova,am vazut pana si jandarmi mai devotati echipei decat unii "moderatori" de pe aici...prima repriza am fost retinut de jandarmi pentru ca aveam un mesaj pt. militieni(pt. ceea ce sa intamplat la dinamo-steaua)....
...se vede ca lumea din craiova isi iubeste echipa peste limite,ajungand la extreme,cel mai bun exemplu mi la aratat un jandarm....
....peace...(app:ceva poze de la urziceni,protestul sa lasat cu mesaje??)

*Coco*
2nd October 2006, 11:55
N`au avut mai la meciul de la Urziceni ca iara s-au batut cu jandarmii de la Urziceni ca nu i-au lasat si au vrut sa ii evacueze
La meciul de la Craiova cu Otelul au fost multe dar le-au afisat in afara stadionului ca inauntru nu ii lasa cu bannerele

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 11:55
noi la meciul cu uta am avut...dar nu am poze cu toate ...iata cateva.:

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 12:07
N`au avut mai la meciul de la Urziceni ca iara s-au batut cu jandarmii de la Urziceni ca nu i-au lasat si au vrut sa ii evacueze
La meciul de la Craiova cu Otelul au fost multe dar le-au afisat in afara stadionului ca inauntru nu ii lasa cu bannerele

aha.....nu stiam asta...
...la craiova am vazut mesajele de afara pt ca si eu am fost dat afara prima repriza....daca gasesc pozele le trimit...

Sezione
2nd October 2006, 14:02
Mai LOLO aici jandarmii sint mai ai dracu decit pe la voi... LA meciul cu otelul n-a intrat s\pe stadion ncii o jumatate de banner..Da rezolvam noi pina ala urma..Stai sa vezi...

lolo_grupa_c
2nd October 2006, 19:33
Mai LOLO aici jandarmii sint mai ai dracu decit pe la voi... LA meciul cu otelul n-a intrat s\pe stadion ncii o jumatate de banner..Da rezolvam noi pina ala urma..Stai sa vezi...

..eu unul ersonal am stat prima repriza afara pt. ca aveam un mesaj anti_garda....iar 2 jandarmi mi_au aratat poze pe telefon cu ei in galeria craiovei,si inca in deplasare..../hello
...personal eu nu am vazut jandarm intr_o galerie(in timpul liber) si a dat dovada de bun simt(cand a spus ca si lui ii pare rau cand vede suporteri care strabat sute de km. iar cand ajung la stadion in alt oras sunt dati afara )
...FARA MILITIE PE STADIOANE...dar e mult de lupta...

Sezione
2nd October 2006, 23:41
..eu unul ersonal am stat prima repriza afara pt. ca aveam un mesaj anti_garda....iar 2 jandarmi mi_au aratat poze pe telefon cu ei in galeria craiovei,si inca in deplasare..../hello
...personal eu nu am vazut jandarm intr_o galerie(in timpul liber) si a dat dovada de bun simt(cand a spus ca si lui ii pare rau cand vede suporteri care strabat sute de km. iar cand ajung la stadion in alt oras sunt dati afara )
...FARA MILITIE PE STADIOANE...dar e mult de lupta...

SInt si ei buni la ceva..Dupa ce o sa le faca cineva upgrade si o sa aiba mai mult creiere se va schimba treaba...

lolo_grupa_c
4th October 2006, 04:43
logic..............dar mai e mult pana atunci........
indiferent de situatie,noi vom lupta fara incetare,indiferent de riscuri..

blandu
23rd October 2006, 13:49
In galeria Craiovei sunt jandarmi si politisti care incurajeaza echipa.
Bineinteles ca sunt in civil si in timpul liber, altfel...:drak:

Iron Maiden
12th December 2006, 23:30
care e motivul?:o:

inter
12th December 2006, 23:47
chiar nu mai stii ce ai postat ..? ...
o seara placuta si evita sa mai fii "spiritual" pe aici!

nr.zece
14th December 2006, 18:29
mai micsoreaza si tu pozele ca distrusa-si topicul

TYPI-STIINTA
14th December 2006, 18:31
mai micsoreaza si tu pozele ca distrusa-si topicul

LE-AM STERS PE ALEA CU DINAMO, ca nu pot sa le micsorez..:(

nr.zece
14th December 2006, 18:37
si astea nu se vad, cel putin la mine

Jus7M3
14th December 2006, 18:37
nici la mine nu se vad :(

TYPI-STIINTA
14th December 2006, 18:47
am vazut...nici mie nu mi se vedea cand am intrat iar pe pagina asta dupa ce pus pozele aici...nu stiu de ce naiba nu se mai vedeau..dar acu` vad ca iar sa vad..dar cand dai F5 vad ca dispar..:( sa-mi spuneti daca si voua va apar pozele acu

inter
14th December 2006, 19:17
merg!

the lion king
14th December 2006, 22:02
Cea Mai Tare Galerie!!!!!!la Noi>>>>>ca La Napoli!!!!/hello /hello /hello

Jus7M3
14th December 2006, 23:10
stai lejer ca nu copiem pe nimeni .. insa la Craiova ca si la Napoli este o stare de spirit aparte .. suporterii sunt trup si suflet pt echipa .. similitudini intre Craiova si Napoli sunt multe nu o sa ma apuc sa le insir p`aci ..

iar dc veni vb. de copiat/inspirat .. arata`mi tu o galerie in Romania care nu a copiat/(s-a) inspirat din partea` ailalta .. in special Italia !!

*Coco*
14th December 2006, 23:15
Pai daca pa aia o COPIATI!!!!!!!!!:rosu: normal!!!!:evil:

Marsh ma javra:jerk:

Jus7M3
14th December 2006, 23:16
Eu stau foarte lejer! in fotoliu!:drak: beau o bere si fumes o tigara! ......:) nu manamc praz ca altii......:rosu:

jura`te !!:jerk:

TYPI-STIINTA
14th December 2006, 23:19
Eu stau foarte lejer! in fotoliu!:drak: beau o bere si fumes o tigara! ......:) nu manamc praz ca altii......:rosu:... si nici nu voi pica in B!!!!

esti sigur ca nu ai mancat nicodata praz?? :happy .. cred ca nu sti nici cum arata :D daca vrei sa vezi unu mareee si sa musti din el, tzi-l ofer cu placere pe al meu:evil:

TYPI-STIINTA
15th December 2006, 00:36
Nu tin cu dinamO! :drak: aici ai dat-o in bara!:rosu:

aaa, deci nu esti caine...esti cumva unu` din cei cu punga din cartieru ghencea sau cumva unu din "vanzatorii de seminte" din giulesti si crangasi ? :D

Iron Maiden
15th December 2006, 01:36
aaa, deci nu esti caine...esti cumva unu` din cei cu punga din cartieru ghencea sau cumva unu din "vanzatorii de seminte" din giulesti si crangasi ? :D


Nu draga!:) nu ai citit la echipa favorita?:rosu: cu aia tin: Iron Maiden !
:rolleyes:

Jus7M3
15th December 2006, 05:42
proasta alegere si total Off Topic ;)

the lion king
15th December 2006, 08:49
:ras-plans: :D ce e ma greu asa de stiut cu cine tine...e farist:D ,deci e stelist.

Iron Maiden
15th December 2006, 12:20
proasta alegere si total Off Topic ;)


De ce zici ca e proasta alegerea?:o:

the lion king
15th December 2006, 20:08
Amen!!!!

CrAzY92
15th December 2006, 20:58
Amen!!!!

asa cum zici :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

nr.zece
15th December 2006, 21:40
ce te razi becali, tocmai tu nu ai auzit de "amen" ?

Cra10veanu
15th December 2006, 21:41
asa cum zici :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

ce ras isteric, altul caruia i-a fost administrata o doza de ciobanism.

the lion king
15th December 2006, 22:03
asa cum zici :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

:D ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha...exact rasul lui becali...:D

Iron Maiden
15th December 2006, 22:04
Amen!!!!

Vreau argumante!!!! de ce e prosata alegerea?????:o:

Cra10veanu
15th December 2006, 22:04
ala e, be he he he he

nr.zece
22nd December 2006, 09:06
http://www.youtube.com/watch?v=YMVmt-Rg9Os

the lion king
22nd January 2007, 11:23
super tifoseria......sa canti lambada.....sa fii ultras si sa canti lambada....trenuletul.atmosfera unica si specific italiana.FORZA ITALIA!!!!!:yeah: :yeah: :yeah: :ok:

Blu3 Lion
22nd January 2007, 16:06
http://www.youtube.com/watch?v=RlA2PK8Xz0o&mode=related&search=

lulu222
5th May 2007, 23:40
As Vrea Sa Vad In Aceasta Rubrica Numai Laude Pentru Echipa Fanion A Olteniei.cei Care Vor Sa Huiduie Sa-si Deschida Alta Rubrica.ok?

lulu222
5th May 2007, 23:47
nu stiu de ce oficialii pandurilor se agita atat ? chiar nu realizeaza ca sunt o echipa de duzina a fotbalului romanesc? sigur peste doi ani nu vom mai auzi de aceasta echipa. jucatorul meciului ;fl.costea / http://www*

tedybear
6th May 2007, 11:43
salutari. uitati ce am gasit, cred ca se potriveste pe aici pe la Rapid sau Poli Tim :D


http://playboyromania.tk/

ascanio
6th April 2008, 23:24
Respect de la Timisoara!!!!!

ciombe
11th April 2008, 15:23
"che" Cautama Pe Mess.

nr.zece
14th April 2008, 11:11
altceva nu stii sa postezi?
cauta-i tu si nu mai scrie peste tot

marioad54
22nd April 2008, 23:01
Sper ca nu va deranjeaza prezenta unui "pensionar" printre voi; uitandu-ma pe paginile forumului am observat ca multi sunt din generatia "juna". Eu sunt unul care si-a inceput ucenicia de suporter prin anii '70 ai sec XX. Varul meu, oltean "pur sange" din Gorj m-a atras spre Craiova prin fervoarea lui. Eu am trait momentele de "lupta" ale Craiovei din anii '80, cand trebuia sa se bata cu Flacara Moreni, Victoria Bucuresti, Dinamo Bucuresti, Steaua Bucuresti si alte prietene ale lui Dinamo si Steaua din Moldova, si Muntenia. Nu-i inteleg pe cei care-i canta prohodul Craiovei vazand-o in B? Mai oamenilor, va simtiti bine traind in ura? Mi-amintesc ca acum 3 ani suporterii Argesului i-au cantat Craiovei B-ul, B-ul, pt ca era ca si retrogradata, la un meci la Pitesti. Li s-a implinit dorinta. Dar iata ca a cazut si Argesul in B... Asa ca grija mare, cei care cantati B-ul, B-ul altora.

Blu3 Lion
22nd April 2008, 23:16
Chiar ne bucura sa avem printre noi inca unul care a prins Craiova Maxima:D.

delaoltenia
7th July 2008, 12:22
...sunt unul dintre cei care a prins CRAIOVA MAXIMA,impreuna cu tatal meu mergeam la meciuri la Craiova,merg si acum.
Chiar daca sunt stelist,am mai spus-o undeva la "fanii Stelei",in inima mea aceasta echipa are un loc aparte.
...doresc acestei echipe tot binele din lume,va doresc voua suporterilor sa aveti parte de bucuriile pe care le-au trait parintii vostrii in anii '80. :) :)

Jus7M3
8th July 2008, 01:43
bleah .. dezgustat la maxim .. ma incearca un puternic sentiment de sila cand vad astfel de mesaje

p.s. eu personal n`am nevoie de urari de bine de la stelisti, dinamovisti sau rapidisti .. dispretz etern pentru "oltenii" bucurestenizati

nr.zece
8th July 2008, 01:48
bravo just
stii bine ca sunt suporteri care isi regreta orientarile dupa ce au vazut cat au furat asa zisele lor favorite
ce mandri mai este sa fi stelist cand in peluza strigi ce vrea o oaie si pe stadion intri daca vrea o oaie?
cum sa te mai numesti suporter cand echipa ta este an de an regina blaturilor si si miloaga europei

delaoltenia
8th July 2008, 08:46
bravo just
stii bine ca sunt suporteri care isi regreta orientarile dupa ce au vazut cat au furat asa zisele lor favorite
ce mandri mai este sa fi stelist cand in peluza strigi ce vrea o oaie si pe stadion intri daca vrea o oaie?
cum sa te mai numesti suporter cand echipa ta este an de an regina blaturilor si si miloaga europei


...bleah>>>nr.10 sau nr.*0...ma eu aici am intrat ca oltean,doar sa va salut,asa ca va raspund si va spun nu e mare diferenta intre voi si mititelu (+bere,doar suntem la gratar) :yeah::yeah:

nr.zece
8th July 2008, 08:53
oltean e si radoi si nu este iubit de catre olteni asa ca hai sictir

delaoltenia
8th July 2008, 08:58
...bine ma zecarule,am crezut doar ca putem vorbi si noi ca oamenii,dar se pare ca m-am inselat. :) :)

Jus7M3
8th July 2008, 15:12
miroase a oaie ... fa pasi :cya:

Tyler Durden
8th July 2008, 15:17
...bine ma zecarule,am crezut doar ca putem vorbi si noi ca oamenii,dar se pare ca m-am inselat. :) :)

Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.

nr.zece
8th July 2008, 16:29
Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.


exact, ne duelam si ne dam cu parerea in orice sectiune din forum mai putin pe cele dedicate cluburilor
noi nu venim la voi asa ca....

delaoltenia
8th July 2008, 22:59
Daca intra un oltean pe Suporter Steaua era primit cu aceeasi bunavointa, ba chiar cred ca mai lua si 2 puncte pentru off-topic asa ca nu mai face pe victima.

...fiind nou pe aici n-am stiut cum sta treaba,nu va mai deranjez juvetilor. :lol::lol:

delaparis
8th July 2008, 23:13
inca nu ai vazut nimic :D

nr.zece
8th July 2008, 23:36
hai fugi repede in cuibul tau: imbecili fara frontiere

delaparis
8th July 2008, 23:41
zece: cu cine vorbesti ? ... ca nu mai inteleg nimic in olteneasca voastra

Jus7M3
9th July 2008, 01:11
si totush n`ar fi mai bine sa ne onorati cu absenta ?! :sleep:

eh .. vine ea transhumanta .. sau o fi trecut ?!

nr.zece
9th July 2008, 09:06
:)
ne scuzi ca nu behaim si nu latram
asa suntem noi oltenii, nu prea vorbim limbi straine
e bine ca te-ai simtit cu musca pe caciula, dar din pacate nu vorbeam cu tine :)

delaoltenia
9th July 2008, 17:52
:)
ne scuzi ca nu behaim si nu latram
asa suntem noi oltenii, nu prea vorbim limbi straine
e bine ca te-ai simtit cu musca pe caciula, dar din pacate nu vorbeam cu tine :)

...cu mine vorbeai ZERO-BARAT?...COLORATDECRAIOVITANOUA>>> :happy:happy

nr.zece
9th July 2008, 19:20
prostovan behaietor, ai dreptate sunt nascut in craiovita noua, dar colorat nu sunt decat de soare
zero barat esti tu cu oierul tau analfabet si imbecilii de se duc in galeria condusa de bodyguarzii lui gigi
asa ca iti spun cum i-au zis baietii din sezione sefului tau: gigi... da-te in gatu' matii...

delaoltenia
28th July 2008, 02:28
ma bucur pt victoria cu 2-0 obtinuta in prima etapa a noului sezon....imi asum si un oarecare "risc" postand aici,stiu ca voi fi injurat de "talibani". :D :D
...SI CE DACA!!!!

Lordliv
28th July 2008, 22:25
asa maestre supermoderator ,goneste toti suporterii craiovei de pe forum...va stau in coaste

ai lasat sectiunea craiova fara moderator adevarat doar ca sa lasi toti maimutoii sa se scalambaie pe aici:mda:

apropos as vrea sa stiu cum am luat punctele de penalizare si in acelasi timp am si fost banat? ( schimburile de amabilitati dintre noi s au facut dupa ce nu am mai fost moderator)
pana acum nu s a mai intamplat ca un moderator sa fie banat de un alt moderator!
aceste fapte s au intamplat sum privirle blajine ale lui sorin si ale lui yoyoi!

ps. de ce nu pot sa intru in sectiunea " sanctiuni "?
iti este frica ca nu ai replici la comentarile mele,foarte pertinente de altfel,probabil!

delaparis
28th July 2008, 22:32
Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.

PS. Pana acum s-a mai intamplat si la CFR un ca&z asemanator, iar nu a fost niciun scihmb de amabilitati ... tu ai injurat , eu nu am raspuns ... si asta a fost dupa ce tu m-ai jignit in public ...

Toate mesajele sunt pe forum si se pot pune usor in evidenta.

Nu prea inteleg ce vrei ...
Ziceai ca treci pe aici sa ne vedem la o bere sau la un duel ceva ... te astept, dar vezi ca in curand plec in vacanta si ... te ratez :D

YoYoyOi
28th July 2008, 22:36
Daca bine tin minte eu doar am banat 2 moderatori pana acum, deci nu esti un caz singular.
Apoi, cum ti-am mai zis si pe PM, ce vrei sa zici cu sectiunea "sanctiuni" unde anume vrei sa intri si nu poti?

Lordliv
28th July 2008, 22:41
Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.

PS. Pana acum s-a mai intamplat si la CFR un ca&z asemanator, iar nu a fost niciun scihmb de amabilitati ... tu ai injurat , eu nu am raspuns ... si asta a fost dupa ce tu m-ai jignit in public ...

Toate mesajele sunt pe forum si se pot pune usor in evidenta.

Nu prea inteleg ce vrei ...
Ziceai ca treci pe aici sa ne vedem la o bere sau la un duel ceva ... te astept, dar vezi ca in curand plec in vacanta si ... te ratez :D

chiar nu ti mai amintesti cum mi ai jignit sotia pe threadul moderatorilor?!
probabil dupa ora 24 , nu ti mai amintesti multe,inclusiv unele pm-uri...

moderatori adevarati pe craiova nu pot fi decat nr zece,justME,sau EU!
astia au coloana vertebrala si cunosc fotbalul craiovean...

am stat cateva zile pentru acomodare,a inceput vacanta si la strasburg ,dar de la 1 septembrie voi sta 2-3 zile pe saptamana acolo,asa ca nu vei scapa de mine:evil:

ps. eu am fost in vacanta prelungita in cuba:drak:

Lordliv
28th July 2008, 22:48
Daca bine tin minte eu doar am banat 2 moderatori pana acum, deci nu esti un caz singular.
Apoi, cum ti-am mai zis si pe PM, ce vrei sa zici cu sectiunea "sanctiuni" unde anume vrei sa intri si nu poti?

am vrut sa intru pe threadul unde ioca i a dat sanctiune lui just ( stii tu chestiile alea cu " infraction for...) sa i zic cateva de bine si nu mi se permite intrarea!

ps. probabil eram plecat cu pluta cand ai bannat tu un moderator!
apoi stii de ce am fost bannat?!
am fost bannat dupa ce parizianul m a facut din nou " nenorocit de rasist " si eu l am facut *******,asa ca suntem chit,sau el are grade mai mari?!:drak:

ps2 tu tii minte pm-urile spre deosebire de altii...

Jus7M3
28th July 2008, 22:49
Stii foarte bine ca se cauta un moderator pe aici. Apoi dupa cum vezi nu las sectiunea sa se incinga cu jigniri pana cand nu se va decide cine se ocupa aici.



puneti`l pe nr. zece sau lord moderatori, n`avem nevoie de voi sa faceti curatenie

YoYoyOi
28th July 2008, 22:53
uite aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=307579

poti intra, ca nu e inchis threadul

si aici e toata sectiunea http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=21

Lordliv
28th July 2008, 22:58
uite aici http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=307579

poti intra, ca nu e inchis threadul

si aici e toata sectiunea http://www.onlinesport.ro/forum/forumdisplay.php?f=21

draga, scrie ca nu am permisiunea sa intru...

your user acc may not have sufficient privilege to acces this page...etc etc si asta de pe vremra cand eram moderator!

YoYoyOi
28th July 2008, 23:02
damn, asta nu stiam...
aici doar Vadim iti poate raspunde

Lordliv
28th July 2008, 23:15
damn, asta nu stiam...
aici doar Vadim iti poate raspunde

ti am spus ca eram moderator doar pe hartie...
dupa ce i am dat unui dinamovist o sanctiune nu am mai avut acces!
pe urma i am raspuns lui delaparis ( stiam ca totusi nu am acces si am intrat la nimereala) si iar nu am mai avut acces:headbang:

ps. un motiv un plus si pentru nervozitatea mea exarcerbata in unele replici!

delaparis
28th July 2008, 23:16
lordule chiar ca nu ne (te) ajuti .... nu e timpul sa faci scandal ... din contra ...

apropos tu stii politica ? :D

Lordliv
28th July 2008, 23:25
lordule chiar ca nu ne (te) ajuti .... nu e timpul sa faci scandal ... din contra ...

apropos tu stii politica ? :D

numai administratie ,locala si centrala...;)

fac" scandal" pentru ca un tip ioca , moderator, il persifleaza pe JustMe ,si el moderator, cu vechi stagii pe alt site,drag noua oltenilor, si un baiat deosebit si pe care eu il respect foarte mult pentru munca depusa...

YoYoyOi
28th July 2008, 23:29
mai hai sa ne intelegem.... cu totii vrem un moderator pe aceasta sectiune. E normal sa fie asa. Problema este ca nu sunt candidati seriosi. Adica sunt unii care in alte parti dau randament, dar aici se tin doar de scandaluri si prostii, lucruri de care nu avem nevoie.
Putem ajunge la un comromis si in timp se vor revizui anumite aspecte. Pana atunci, continuati-va scandalul, far fara moderator!

delaparis
28th July 2008, 23:33
lordliv : Bun ... Jus a fost contactat si a refuzat sa modereze pe forum central si prefera sa piarda timpul pe local :D

Deci solutiile se restrang pe masura de postari "locale" ... te rog frumos sa ai o viziune in perpectiva nationala :) ...

PS. executarea :D:D

Lordliv
28th July 2008, 23:36
mai hai sa ne intelegem.... cu totii vrem un moderator pe aceasta sectiune. E normal sa fie asa. Problema este ca nu sunt candidati seriosi. Adica sunt unii care in alte parti dau randament, dar aici se tin doar de scandaluri si prostii, lucruri de care nu avem nevoie.
Putem ajunge la un comromis si in timp se vor revizui anumite aspecte. Pana atunci, continuati-va scandalul, far fara moderator!

:happy chestia cu " candidati seriosi " m a dat gata!
daca vine de la tine,este un compliment!

ps. scandalul vine de la maimutoii care profita ca nu avem moderator si incita la scandal!
indraznea vreun dinamovist/stelist sa intre pe sectiunea craiova si sa si bata joc de echipa cand eram eu moderator?!:mda:

ps2 gata,ca nu vreau sa te supar...prea mult!

Lordliv
28th July 2008, 23:39
lordliv : Bun ... Jus a fost contactat si a refuzat sa modereze pe forum central si prefera sa piarda timpul pe local :D

Deci solutiile se restrang pe masura de postari "locale" ... te rog frumos sa ai o viziune in perpectiva nationala :) ...

PS. executarea :D:D

general,deci...:yes:

delaparis
28th July 2008, 23:49
Da !!! ... mai ales ca nu am facut armata :D

Nu sunt eu ala ******** mai ... chiar din contra ... familia mea a suferit din cauza alora ...

Dar dinamovist raman :drak:

Lordliv
28th July 2008, 23:57
Da !!! ... mai ales ca nu am facut armata :D

Nu sunt eu ala ******** mai ... chiar din contra ... familia mea a suferit din cauza alora ...

Dar dinamovist raman :drak:

problema ta pe acest forum, este ca si eu raman suporter infocat al stiintei!

ps. hai sa intrunim familiile si sa plangem unii pe umerii altora ...cat rau ne au facut ********ii astia:yes:

delaparis
28th July 2008, 23:59
mai ... eu nu am "problema" pe forumul asta :)

nu sunt ca tine :drak:

nr.zece
29th July 2008, 01:01
discutia asta trebuia sa o aveti in privat si nu ajungeati aici
unul ne-a lasat fara moderator si celalalt ma acuza ca ma dau dusmanul
si asta pentru ca am incercat sa va fac sa comunicati
pariziene, nu vorbi tu de forumul nostru ca acolo nu e cocina de aici si nici nu spune "local" cu dispret ca renunt si eu la calmul meu ce nu ma caracterizeaza
vezi ca a mai trecut 1 zi din cele 3 promise de pace

delaparis
29th July 2008, 01:04
deocamdata nu am solutie ... dar nu abandonez !

Lordliv
29th July 2008, 01:41
discutia asta trebuia sa o aveti in privat si nu ajungeati aici
unul ne-a lasat fara moderator si celalalt ma acuza ca ma dau dusmanul
si asta pentru ca am incercat sa va fac sa comunicati
pariziene, nu vorbi tu de forumul nostru ca acolo nu e cocina de aici si nici nu spune "local" cu dispret ca renunt si eu la calmul meu ce nu ma caracterizeaza
vezi ca a mai trecut 1 zi din cele 3 promise de pace

eu nu stiu nimic de pace si intr adevar te dai cu dusmanul!:drak:

ps. pai pe privat ...ne injuram si ne laudam cu " fratii mai mari "!

delaoltenia
31st July 2008, 18:26
ma bucur pt victoria cu 2-0 obtinuta in prima etapa a noului sezon....imi asum si un oarecare "risc" postand aici,stiu ca voi fi injurat de "talibani". :D :D
...SI CE DACA!!!!

am gresit si suport consecintele,pt linistea voastra e penultimul post.:(:(

delaoltenia
31st July 2008, 18:30
hai fugi repede in cuibul tau: imbecili fara frontiere

...dar asta ce e?:rosu:
-continui spunandu-va ca eu nu v-am jignit,m-ati provocat si nu trebuia sa va fi raspuns.
<<sa fiti sanatosi>>

nr.zece
31st July 2008, 19:35
behaie la tine la stana
sau la vaslui
dispari

delaparis
31st July 2008, 20:23
augh augh augh ... ::D

Lordliv
31st July 2008, 20:33
augh augh augh ... ::D

spartani in vacanta?:cheer:

Lordliv
12th August 2008, 09:43
yoyoi, pune moderator pe craiova...

rabdarea mea a ajuns la limita!

Lordliv
12th August 2008, 12:40
repet yoyoi, vreau sa avem moderator pe aceasta sectiune,a stiintei...

Lordliv
12th August 2008, 17:12
sectiunea craiova este bantuita de neseriosi si nesimtiti...
parerea supermoderatorului...deci nu avem dreptul constitutional la un moderator " de-al nostru":angry::sleep:

*Coco*
12th August 2008, 17:37
Ce sa ii ceri unei retardate care a facut mecla la toti sa ajunga supermoderator

nr.zece
12th August 2008, 18:58
oamenii seriosi se ard in......
preferam sa ramanem neseriosi
nu mai bagati in seama nulitatea aia
stie ca daca ne pune un moderator devenim puternici si ii batjocorim si pe ei si pe slugile lor behaitoare
mai bine asa sa ne facem de cap

Lordliv
23rd September 2008, 22:09
consider o lipsa crasa de respect a conducerii acestui forum fata de suporterii universitatii craiova,de a nu desemna un moderator pe aceasta sectiune si de a nu avea un reprezentant pe intern in conditiile in care ,numarul de sustinatori ai echipei inregistrati, situeaza echipa pe locul al 2 lea!

samar
23rd September 2008, 22:39
Eeeei si cu tine acum.....Daca pana si Vadim a disparut...:DCe pretentii ai..???:rolleyes:

Lordliv
23rd September 2008, 22:44
Eeeei si cu tine acum.....Daca pana si Vadim a disparut...:DCe pretentii ai..???:rolleyes:

disparut?!:groggy:
unde?,cum?

samar
23rd September 2008, 22:49
disparut?!:groggy:
unde?,cum?

Vrei sa-l intreb..???:confused:

Lordliv
23rd September 2008, 23:01
Vrei sa-l intreb..???:confused:

ai relatii la...PRM?:groggy:

YoYoyOi
23rd September 2008, 23:14
consider o lipsa crasa de respect a conducerii acestui forum fata de suporterii universitatii craiova,de a nu desemna un moderator pe aceasta sectiune si de a nu avea un reprezentant pe intern in conditiile in care ,numarul de sustinatori ai echipei inregistrati, situeaza echipa pe locul al 2 lea!

eu am trimis o propunere acum mai bine de o luna, la sugestia unui alt oltean si nu mi s-a raspuns nici negativ, nici pozitiv.

Lordliv
23rd September 2008, 23:21
eu am trimis o propunere acum mai bine de o luna, la sugestia unui alt oltean si nu mi s-a raspuns nici negativ, nici pozitiv.

mormal,daca EU sunt cel mai indicat...:drak:

YoYoyOi
23rd September 2008, 23:32
cred ca am mai trecut prin discutia asta o data :)

delaparis
23rd September 2008, 23:33
mormal,daca EU sunt cel mai indicat...:drak:

Adica TU esti cel care le cere tuturor sa refuze propuneri ?

Aha ... deci atat timp cat se face baraj aici EU o sa fiu "Netoiu" vostru :D

Un dinamovist :drak:... atat meritati deocamdata :D

inter
24th September 2008, 21:47
deci mai subtire pariziene ..... cu "atat meritati" ...
nu o da de garduri cu afirmatii de 2 lei!

si nu mai pune murdari threadul asta cu numele javrei aleia .....

delaparis
24th September 2008, 21:54
Vad ca ai decis sa postezi in suparat pe viata :D

Vezi ca am raspuns lui lordliv acolo la caterinca ... pupa-l si apoi imi zici ce ai aflat intre timp :ok:

nu am de gand sa "murdaresc" un thd dedicat "prietenilor" :cool:

nr.zece
25th September 2008, 11:21
pai tu nu esti prieten asa ca nu vei beneficia de ospitalitatea noastra

nici tu nici ailalta de se baga in seama
asa ca valea de aici

Lordliv
26th September 2008, 16:32
Adica TU esti cel care le cere tuturor sa refuze propuneri ?

Aha ... deci atat timp cat se face baraj aici EU o sa fiu "Netoiu" vostru :D

Un dinamovist :drak:... atat meritati deocamdata :D

:shocked:

parizianul m-a concediat intr-o noapte ( impreuna cu o sticla de bordeaux ),ca sa-mi ia locul!:mda::drak:

pariziene ,daca ai curaj,trece-te pe threadul stiintei ,la moderatori!:rolleyes:

delaparis
26th September 2008, 16:37
n-am nevoie ... ti-am luat locul si asa :D

Lordliv
26th September 2008, 16:39
cred ca am mai trecut prin discutia asta o data :)

si nu au fost argumente care sa ma convinga...:)
doar "blablauri" si un egocentrism exarcerbat din partea a doi supermoderatori:D

Lordliv
26th September 2008, 16:41
n-am nevoie ... ti-am luat locul si asa :D

abia am venit acasa,abia am postat si deja esti cu raspunsul!:groggy:

Lordliv
26th September 2008, 16:45
eu am trimis o propunere acum mai bine de o luna, la sugestia unui alt oltean si nu mi s-a raspuns nici negativ, nici pozitiv.


pe threadul stiintei NU ESTE NEVOIE ca moderatorul sa fie ales de nu stiu ce neofiti cu doi de y sau de clica dinamovisto-stelista de la conducere!

delaparis
26th September 2008, 17:09
abia am venit acasa,abia am postat si deja esti cu raspunsul!:groggy:

Pai sunt moderator aici :D ... prezent la datorie

Sergio_D
26th September 2008, 17:12
Pleaca mai pariziene, aici e musai sa fie un moderator oltean!

Lordliv
26th September 2008, 17:42
Pai sunt moderator aici :D ... prezent la datorie

Esti supermoderator, ai uitat?
Chestia cu " moderator " este prea mica pentru tine...

inter
26th September 2008, 22:26
ce plm de moderatori .... n-i se rupe de ei .... sa uite de sectiunea asta!

kuole punainen koira!

resita
26th September 2008, 22:30
Pleaca mai pariziene, aici e musai sa fie un moderator oltean!

pai exista olteni pe forum? :D

fa o propunere (decenta) ca vad ca nici un oltean nu rezista in albastru ;)

delaparis
26th September 2008, 22:59
kuole punainen koira!
da ... nemuritor si caine si rosu :D

Ca iubirea campioanei unei mari :) ...

Nu ma destabilizezi mai ... nici in vise ... nu uit nimic ... nici macar Craiova din anii '80 :)

Serios ... propuneti moderator aici ;)

Lordliv
27th September 2008, 01:23
Chiar nu te-ai saturat de atata caterinca?!

Balaci
27th September 2008, 01:47
il propun pe lordliv, e cel mai indicat!

delaparis
27th September 2008, 01:59
refuzat :) ... altcineva ?

Lordliv
27th September 2008, 02:03
:happy:happy:happy
vrei sa moara astia,oltene?!

mai curand stelista yo, devine dinamovista yo ,iar delaparis ,devine dela moldova:D

serios oltene,tu chiar crezi ca m-as intoarce unde am scuipat?
eu ma distrez cu smecherasii astia si ei cred ca nu mai pot eu fara fonctie!
functii am avut de cand am terminat facultatea ( prima :D) si pana acum cativa ani cand a inceput sa ma doara in poo....de ele!:D
si tot vorbind de dinsa,cand mi se scoala ( destul de des ) ,ma urc intr-un avion cu destinatia tarile calde , unde am si o casuta cu niste prieteni avocati care au grija de terenurile si afacerile mele si stau la plaja si iar ma doare in poo...!
asta sunt eu ,un free lancer!:ok:

delaparis
27th September 2008, 02:10
felicitari :D ... pe ols esti un user :) ... doar

Lordliv
27th September 2008, 02:16
pariziene ce excese comuniste ai!
stii tu, egalitatea este doar pentru catei...dulaii trec mai departe,ridica putin coada si fac ceva undeva si pe ceva:ok:

Balaci
27th September 2008, 02:16
refuzat :) ... altcineva ?

ma autopropun:D

Lordliv
27th September 2008, 02:20
Te sustin!:ok:

Blu3 Lion
27th September 2008, 09:52
Te sustin!:ok:
Si eu!;)

inter
27th September 2008, 11:13
ma autopropun:D

:ok:ai si votul meu!

*Coco*
27th September 2008, 11:29
+1 de la mine:)

delaparis
27th September 2008, 12:21
ai si votul meu :ok:





glumesc mai :D

Lordliv
27th September 2008, 12:33
ai si votul meu :ok:





glumesc mai :D


Excelenta voastra este vesnic pusa pe glume!

La vie en rose ! ( un bordeaux, ceva...:D)

Lordliv
19th November 2008, 19:52
Originally Posted by yo_marius
Ai auzit de typo? Agramați sunt ăia care nu știu că spațiul se pune dupa virgulă. În fine, ce pretenții să am de la cineva cu master la Caracal.



Alo,putzulache!
faptul ca esti o caricatura de moderator nu-ti permite,cu toata impertinenta ta bolnaviciosa, sa defulezi frustrarile tale legate de niste indivizi la nivelul carora nu o sa ajungi nici urcandu-te cu macaraua:rolleyes:

PS.putzulache!
Masterul este luat in '92 la Groningen,nu la Caracal!:D
Pe vremea aia te jucai cu puta in nisip si nu stiai la ce foloseste!
Hai ca te-am bagat prea mult in seama purtatorule de avorton in avatar:rolleyes:

Lordliv
23rd November 2008, 13:18
:happy:happy:happy

sunteti patetici!
se pare ca am bagat frica in voi,incercati sa intrati in " legalitate " cu forumul:rolleyes:
acum afisati vizibil regulamentul forumului si va acoperiti cu " principiul fortei obligatorii ":D
mai cititi cu atentie OG 137/2000,L 48/2002,OG 77/2003,L27/2004...
sa va mai dau legislatie?
mai bine vadime, pune-i sa caute pe diletantii de langa tine:D

nr.zece
23rd November 2008, 22:50
sunt o adunatura de imbecili
ii strange vadim langa el pe toti idiotii si ei stau cuminti ca sa beneficieze de dreptul de a da ban sau avertismente
ai vazut cum jignea muistul ala de ulyse si ei mi-au dat mie ban care nu l-am jignit absolut deloc
si cine da ban? scroafa de yoyo
i-am sesizat lui delaparis si nu a facut nimic, capul la cutie ca sa nu supere seful
i-am sesizat si lui vadim si nimic, deci nu ai ce sa te astepti de la alti lingai care habar nu au ce trebuie sa faca pe acolo, asa ca nu e vreo pierdere daca dau toti idiotii ban
sa le scrie ulyse cu mortaciunea aia de masa toate idioteniile... vad ca le place

Lordliv
23rd November 2008, 23:20
sunt o adunatura de imbecili
ii strange vadim langa el pe toti idiotii si ei stau cuminti ca sa beneficieze de dreptul de a da ban sau avertismente
ai vazut cum jignea muistul ala de ulyse si ei mi-au dat mie ban care nu l-am jignit absolut deloc
si cine da ban? scroafa de yoyo
i-am sesizat lui delaparis si nu a facut nimic, capul la cutie ca sa nu supere seful
i-am sesizat si lui vadim si nimic, deci nu ai ce sa te astepti de la alti lingai care habar nu au ce trebuie sa faca pe acolo, asa ca nu e vreo pierdere daca dau toti idiotii ban
sa le scrie ulyse cu mortaciunea aia de masa toate idioteniile... vad ca le place

florine,am avut mai mult timp liber si m-am distrat dandu-le importanta:rolleyes:
si ei ca deobicei pun botul:happy
am observat faza cu larva aia umana care te-a jignit fara sa fie pus la punct!
jalnic!

delaparis
23rd November 2008, 23:32
doamnelor :D si domnilor ...

Daca nu incetati cu incitare la scandal nu se poate face nimic pe sectia asta :)

Va rog frumos ...

zece tu ai ceva boala sau nu inteleg !!! ... vorbim impreuna si ne intelegem separat ... stai dreaq calm un pic acolo si vedem bine ce o sa iasa pe sectia asta ...
Incerc sa schimb reguli pe aici dar tot ma impiedic de trecut !
Vreti progres sau nu ?

Lordliv
23rd November 2008, 23:38
doamnelor :D si domnilor ...

Daca nu incetati cu incitare la scandal nu se poate face nimic pe sectia asta :)

Va rog frumos ...

zece tu ai ceva boala sau nu inteleg !!! ... vorbim impreuna si ne intelegem separat ... stai dreaq calm un pic acolo si vedem bine ce o sa iasa pe sectia asta ...
Incerc sa schimb reguli pe aici dar tot ma impiedic de trecut !
Vreti progres sau nu ?

andrei atata timp cat canalile ulyse si novac ,trimise de nesimtita aia de yo yo continua sa ne jigneasca, nu va fi liniste aici!
eu nu permit unei mucoase sa-mi spuna ca n-am educatie!
ai grija yo yo ! multa grija!

delaparis
23rd November 2008, 23:42
Nu trimite nimeni pe nimeni ...

Apoi atentie la limbaj !!! ultimul avertisment !!!


Pentru ultima oara si sincer ... va rog frumos dovediti ca puteti posta civilizat :)

Blu3 Lion
23rd November 2008, 23:47
Tot vad scris pe aici de yo yo de parca ar fi Alexandru Lapusneanul!:rosu:Stiti ce cred eu?ca i se da prea multa atentie si asta ii convine...Daca face diferente intre useri cum am auzit eu cred ca nu trebuie luata in seama pentru ca abia asteapta sa ii raspundeti si implicit sa va arda...asta e doar un umil sfat si sper ca lordliv sa nu-l mai ia in nume de rau!

delaoltenia
30th December 2008, 16:12
LA MULTI ANI,sanatate,bani si tot ce va doriti de la noul an....:) :) :)

Cipri
31st December 2008, 13:20
Sa aveti un an plin de bucurie , sanatate si iubire , restul vine de la sine !
LA MULTI ANI !!!

Aurel.D
20th February 2009, 21:48
Pe 20 Feb.2009 se comemoreaza 7 ani de la decesul tragic al portarului Universitatii Craiova, Cristi Neamtu, la numai 21 de ani! 7 ani, ce repede a trecut timpul...:no:
Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

delaoltenia
20th February 2009, 22:15
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Lordliv
28th February 2009, 13:23
@ resita si restul de " moderatori "

chiar ca ma doare in pooola de avertismentele voastre ,care nu denota decat frustrarea voastra fata de postarile suporterilor universitatii craiova!
profitati de faptul ca ********ii care conduc acest forum nu permit numirea unui moderator fan craiova si improscati cu rahat in toate partile!

adica vin niste moldoveni nesimtiti si jignesc universitatea craiova si tot suporterii craiovei sunt avertizati...rusine!

ps. postez aici pentru ca sectiunea cu infractiuni nu o pot accesa:rosu:

ps2 ma doare iarasi in poooola de un nou avertisment!:ok:

rhadoo
28th February 2009, 14:18
lordliv,incearca te rog sa fi mai diplomat si sunt sigur,ca si colegii mei o sa incerce sa medieze conflictul fara sa de-a avertismente

Lordliv
28th February 2009, 14:58
@ novac

du-te bai in pm de ******** imputit!

jigodie becalista ce esti!

Aurel.D
28th February 2009, 17:12
lordliv,
ce naiba s-a intamplat, ce ai patit? :o:

Lordliv
28th February 2009, 19:31
aurel,

1. intreaba-l pe resita!
2. fara moderator pe craiova,iarasi suporterii craiovei sunt discriminati pe acest forum si victima acum a cazut alin!
3 eu pot sa vorbesc si despre economia cunoasterii dar pot sa si flituiesc imediat o lichea care ma disturba ( vezi mai intai reactia individului novac care m-a atacat direct si apoi a informatorului rossi care si el se baga ca musca in lapte...)
4 incolo numai de bine ,spune-i lui resita ca m-am defulat destul si ma simt ca nou nascut!
5 puneti-l macar pe rhado sa aiba grija si de craiova fiindca altfel nu se mai poate...

resita
28th February 2009, 19:38
lord, gata nervii?

putem sa discutam la o bere daca vrei, una virtuala ;)

Novac
28th February 2009, 19:45
hehe gata ti-ai luat doza, acum pari rational si coerent ... noroc ca nu te tine mult si recidivezi. Caracterizarile folosite frecvent de tine gen lichea, ********, jigodie etc nu fac decat sa te tarasca pe tine prin mocirla din care mai mult ca sigur ca provii, aceste invective fiindu-ti foarte familiare.

Dupa cum ti-am scris si in reportul de mai devreme esti un las care ataca/jigneste dupa care tipa in gura mare ca sunt dicriminati suporterii universitatii ... penibil! Ieri, ca si de multe alte dati inainte, ai atacat primul si tot tu esti ala care plange ca o p**da.

Lordliv
28th February 2009, 19:47
gata,resita, am fost la ginecologul recomandat de novac ( berceanu in cazul meu! ) si m-am linistit!

Lordliv
28th February 2009, 19:52
hehe gata ti-ai luat doza, acum pari rational si coerent ... noroc ca nu te tine mult si recidivezi. Caracterizarile folosite frecvent de tine gen lichea, ********, jigodie etc nu fac decat sa te tarasca pe tine prin mocirla din care mai mult ca sigur ca provii, aceste invective fiindu-ti foarte familiare.

Dupa cum ti-am scris si in reportul de mai devreme esti un las care ataca/jigneste dupa care tipa in gura mare ca sunt dicriminati suporterii universitatii ... penibil! Ieri, ca si de multe alte dati inainte, ai atacat primul si tot tu esti ala care plange ca o p**da.

mai reprezentant al " pulimii "' esti prea mic pentru mine ca macar sa ma jignesti,dar esti uneori un target bun pentru laturi aruncate de olteni in capul stelistilor!

resita
28th February 2009, 19:53
novacel, te rog frumos sa pleci de pe aceasta sectiune ca din cate stiu eu nu esti oltean :D

respecta sectiunea lor :ok:

lord, o sa vad ce pot face in ceea ce priveste numirea unui moderator pe craiova pt. ca este nevoie.

voi reveni peste cca. 2 ore, sper sa gasesc o solutie

ps. voi chiar nu aveti de gand sa incetati, ce dracu rezolvati daca va jigniti?

Novac
28th February 2009, 20:01
oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune:D

Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.

Lordliv
28th February 2009, 20:13
oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune:D

Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.

esti prea mic baietas,sterge-o de aici...

resita
28th February 2009, 20:13
mai puteti?

eu va las sa vad cat puteti si dupa aceea decid perioada banului ca vad ca altfel nu se poate.

lord, am gasit un oltean ca moderator, mai tarziu o sa va spun despre cine e vorba, sper sa fie pe placul vostru.

Lordliv
28th February 2009, 20:17
eu ma duc sa alerg cu cainii mei vreo jumatate de ora (!),asa ca poate sa behaeee in voie ,sau chiar sa invete ebraica!

apropo, novacel, cred ca in noile conditii de la steaua se pare ca trebuie ca tu sa treci pe la..ginecolog ca sa faci circumcizie!!!

nr.zece
28th February 2009, 20:57
oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune:D

Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.

literele alea ingrosate de la nick-ul lui iti spun ceva?
e moderator geniule si nu este unul behaitor sau sluga de behaitor
cred ca r trebui sa fi mai interesat de "ship yard sale" decat de sectiunea asta

delaparis
28th February 2009, 21:06
lordliv, ultimul avertisment ...

Ce faci tu aici se numeste mitocanie, in niciun caz protest sau revendicare etc ...

Iti dai seama daca punem un moderator oltean in ce situatie se afla ?

jenant ...

Aurel.D
28th February 2009, 21:15
Astazi au fost multi nervi pe OLS, se vede ca incepe campionatul..:) Pe de alta parte, este adevarat, trebuie un moderator oltean pe aceasta sectiune. Legat de alin cv, el a intrat pe Dinamo-Pandurii si a injurat in vreo 3 posturi pe dinamovisti si toti bucurestenii, scapand doar cu stergerea mesajelor si o sanctiune de 5 pct.
Nu este in regula sa se poarte asa.

Lordliv
28th February 2009, 21:17
lordliv, ultimul avertisment ...

Ce faci tu aici se numeste mitocanie, in niciun caz protest sau revendicare etc ...

Iti dai seama daca punem un moderator oltean in ce situatie se afla ?

jenant ...

mitocanie se numeste ceea ce faceti voi cu fanii craiovei,pariziene.

ultimul avertisment?!:happy
vreti sa ma epurati politic?:drak:

pariziene mi se indoaie!

Lordliv
28th February 2009, 21:20
Astazi au fost multi nervi pe OLS, se vede ca incepe campionatul..:) Pe de alta parte, este adevarat, trebuie un moderator oltean pe aceasta sectiune. Legat de alin cv, el a intrat pe Dinamo-Pandurii si a injurat in vreo 3 posturi pe dinamovisti si toti bucurestenii, scapand doar cu stergerea mesajelor si o sanctiune de 5 pct.
Nu este in regula sa se poarte asa.

lasa aurele ca o sa ramaneti doar voi pe acest forum,ma bucur pentru voi!
eu nu prea mai scriu sunt si un ghimpe pentru conducerea pro basesciana a forumului asa ca succesuri multe in continuare!:D

delaparis
28th February 2009, 21:22
Ce "facem noi cu fanii Craiovei" ?

Pentru limbaj ca ala folosit de tine cu cateva postari mai devreme useri au fost suspendati vreme lunga pe forum ...
Eu doar atat iti spun, incarca sa ai discernamant chiar daca anumite situatii ti se par defavorabile.

De ce dai tonul la jigniri ?

Incearca sa-l ajuti pe eventualul nou moderator pe aici inca de acum ... sa nu-i fie rusine omului sa intervina in numele oltenilor ...

nr.zece
28th February 2009, 21:33
pentru limbaj mai scarbos ca al lui lordliv unele oi au fost facute ciobani si au numele cu litere ingrosate si albastre ca rosu sunt in cur
pariziene, chiar nu intelegi cat ne pasa noua de voi
pentru care olteni mai pui moderator? pentru 2-3 care au mai ramas sau pentru mine si lord care ne distram pe seama voastra a oilor avansate ciobani?

Lordliv
28th February 2009, 21:33
Ce "facem noi cu fanii Craiovei" ?

Pentru limbaj ca ala folosit de tine cu cateva postari mai devreme useri au fost suspendati vreme lunga pe forum ...
Eu doar atat iti spun, incarca sa ai discernamant chiar daca anumite situatii ti se par defavorabile.

De ce dai tonul la jigniri ?

Incearca sa-l ajuti pe eventualul nou moderator pe aici inca de acum ... sa nu-i fie rusine omului sa intervina in numele oltenilor ...

pierderea voastra, daca ma " banati " nu a mea:cool:
eu nu mi-am facut un crez in a posta pe forumuri,exista insa o simpatie pentru unii dintre voi...orice invat are si dezvat,parca:mda:

cat despre limbaj,ti-am mai spus, ma adaptez repede biotopului si biocenozei zonei de impact:D

nota:
daca este pedist,nu va avea sprijinul meu:drak:

nota2:

daca oltenii sunt niste animale involuate cu un limbaj scarbos, eu cred ca trebuie sa faceti lobby la prietenul vostru bok cel mik ca sa-i dea spor de rusine viitorului moderator.
dezgustator...

delaparis
28th February 2009, 21:45
lordliv, amesteci politica cu afacerile si afacerile cu sportul ... :D

Tu esti Mititelu de fapt ? :D

Lordliv
28th February 2009, 21:47
lordliv, amesteci politica cu afacerile si afacerile cu sportul ... :D

Tu esti Mititelu de fapt ? :D

unii din craiova zic ca EU l-am facut mare pe mititel...:)

delaparis
28th February 2009, 21:54
Deci erai general la secu ? :D

Lordliv
28th February 2009, 22:01
Deci erai general la secu ? :D

grad, presupun ca ai tu,ti-am mai spus parerea mea, un fost sportiv de la dinamo imposibil sa nu aibe grad!
pana si smecherasul ala de la plaza avea..

nu tovarase colonel,eu am terenuri! muuuulte!

resita
28th February 2009, 22:03
daca este pedist,nu va avea sprijinul meu:drak:


pai atunci n-are rost sa mai spun la cine m-am gandit :D

Lordliv
28th February 2009, 22:04
pentru limbaj mai scarbos ca al lui lordliv unele oi au fost facute ciobani si au numele cu litere ingrosate si albastre ca rosu sunt in cur
pariziene, chiar nu intelegi cat ne pasa noua de voi
pentru care olteni mai pui moderator? pentru 2-3 care au mai ramas sau pentru mine si lord care ne distram pe seama voastra a oilor avansate ciobani?

florine,sry ca nu te-am observat!
erau prea multe buruieni pe aici...ca deobicei ai dreptate ( inclusiv cu ce ai scris pe " maxima "!)

Tyler Durden
28th February 2009, 22:05
Lordliv, de Typi-Stiinta mai stii ceva ? Eu p'ala l-as fi pus moderator. :D

Lordliv
28th February 2009, 22:06
pai atunci n-are rost sa mai spun la cine m-am gandit :D

cand totul este politizat in romania,presupun ca si " moderatorii " de pe ols trebuie sa fie membri de partid sau macar simpatizanti!

pd?! ptiu drace!

Lordliv
28th February 2009, 22:09
Lordliv, de Typi-Stiinta mai stii ceva ? Eu p'ala l-as fi pus moderator. :D

salve tylere,vezi ca sunt invidios pe zestrea ta de puncte...

typi este in inimile noastre si-l reprezentam cu dragoste pe ols:))

nr.zece
28th February 2009, 22:10
lordule, iar incerci sa schimbi lumea
nu vezi ca daca le spui ca sunt batuti in cap iti dau avertisment?
spune-le ca sunt de stepti si te pun sef ca pe basescu si udrea
pun pariu ca astia o vor vota pe baseasca a mica la europarlamentare si dupa se plang ca le e foame si guvernul nu face nimic

nr.zece
28th February 2009, 22:11
e online pe mess, vreti sa il chem?

delaparis
28th February 2009, 22:13
Zece tu aveai o misiune la un moment dat si te-ai retras "englezeste" :D

Lordliv
28th February 2009, 22:13
lordule, iar incerci sa schimbi lumea
nu vezi ca daca le spui ca sunt batuti in cap iti dau avertisment?
spune-le ca sunt de stepti si te pun sef ca pe basescu si udrea
pun pariu ca astia o vor vota pe baseasca a mica la europarlamentare si dupa se plang ca le e foame si guvernul nu face nimic

asa am eu uneori excese de bun samaritean...dar imi revin repede!

florine,inca nu le este foame,dar le va fi in curand.:)))

nr.zece
28th February 2009, 22:16
pariziene eu nu primesc misiuni de la nimeni cu atat mai putin de la tine
nu imi aduc aminte la ce te referi
ti-am promis haos si ti l-am oferit
sunt parolist
in rest nu mai am chef de toate jegurile care behaie si ajung ciobani

nr.zece
28th February 2009, 22:16
typi: da-i mah draqu cu onlinesportul lor

asta e parerea lui despre voi :)
coincidenta, si a mea

Tyler Durden
28th February 2009, 22:17
e online pe mess, vreti sa il chem?

Saluta-l din partea mea (Tyler Durden).

Lordliv, nu trebuie sa fii invidios pe punctele mele, am muncit pentru ele.:D