PDA

View Full Version : la revedere



cimitiru' ghencea
28th May 2013, 09:26
ii salut pe aceasta cale pe toti oamenii de calitate ai acestui forum,alaturi de care mi-am petrecut multe momente placute !
ii salut cu caldura si pe absurzi .va multumesc pentru ca ati luat atitudine fata de atacul plin de ipocrizie,ranchiuna si meschinarie al moderatorului dario..
e reconfortant sa stii ca nu esti singur cand lupti contra prostiei.:D
desi nu-mi sta in caracter sa cedez in fata unui prost,ma vad nevoit sa parasesc,cel putin pentru o perioada ,acest forum in care un cretin cu trese se crede indreptatit sa faca ce-i trece prin capusorul sau mic cu un creieras si mai mic...asta si datorita lipsei de atitudine a celor care ar trebui sa-i tempereze iesirile ...
ii salut si pe prosti.poate va desteptati.ar fi fain,da' nu cred...:)

la revedere !
ne vedem cand ne-om mai vedea...:D

Tyler Durden
28th May 2013, 09:42
Bre, ai uitat sa bagi post-scriptum. Ceva de genu': adio, dar raman cu voi.:D

Ess
28th May 2013, 23:51
ii salut si pe prosti.poate va desteptati.ar fi fain,da' nu cred...:)

la revedere !
ne vedem cand ne-om mai vedea...:D

pt atata lucru merita sa speri la un sincer "bine v-am regasit, idiotilor" cat mai rapid posibil. :D
nu merita sa te razbuni pe un forum pt niste mici detalii, care-s trecatoare precum moartea lui universal, sau scoala facatoare de barbosi ai lordului :ok:

delaparis
29th May 2013, 00:02
Pentru un forum, deoarece vorbim despre un forum, cei care parasesc sunt fara interes. Adevar crud dar incontestabil.
Spun asta fara sa judec useri, moderatori, contributie in trecut etc ...

Ess
29th May 2013, 00:08
Pentru un forum, deoarece vorbim despre un forum, cei care parasesc sunt fara interes. Adevar crud dar incontestabil.
Spun asta fara sa judec useri, moderatori, contributie in trecut etc ...

+1 :ok: