PDA

View Full Version : Etapa 18 : Farul Constanta - UTA



tuxie
27th November 2006, 11:55
Sambata, 02.12.2006
Ora: 20:00
NATIONAL TV

Comentarii despre meci, inainte si dupa.

YoYoyOi
27th November 2006, 12:01
Cred ca va fi un X

tuxie
27th November 2006, 12:23
Face Pandi un efort si-i bate pe UTA, stie el de ce ;)

trotica
27th November 2006, 14:36
Face Pandi un efort si-i bate pe UTA, stie el de ce ;):drak: :ok:

noir_desir
27th November 2006, 14:52
X, un 1-1.

Ulio singuraticu
27th November 2006, 15:10
Aradenii vor profita de faptul ca constantenii sunt nemultultumiti ( am auzit) si poate 1-0...:thinkso:

tchibos
27th November 2006, 15:55
O sa iasa scantei la Farul inainte de meciul asta asa ca ori o luam de ne suna apa in cap ori batem la diferenta. Sper la a doua varianta

arad80
27th November 2006, 17:26
O sa iasa scantei la Farul inainte de meciul asta asa ca ori o luam de ne suna apa in cap ori batem la diferenta. Sper la a doua varianta
da,am auzit ca sunt ceva probleme la voi,sper sa profitam noi de ele!din pacate nu joaca Mara,si e tare greu fara el!de aceea sunt de aceeasi parere cu tine!
hai UTA!

PS da' ce s-a intimplat la voi?

tchibos
27th November 2006, 17:29
S-au dat cartile pe fata.. si s-a tras semnalul de alarma ca nu se mai poate. Daca se rezolva ceva sau nu vom sti cand se intoarce Bosanceanu in tara Pentru mai multe detalii intra pe suporter Farul si gasesti orice despre noi.

Forza Farul !!!

ULTRAS_TAVY
27th November 2006, 21:06
Sper sa batem p Uta...desi respect echipa asta...akum tre sa fiu contra lor...vb aia FARUL e FARUL....batem p uta...in rest respect aradenilor....asta va fi un thread civilizat ...in sfarsit:ok:

KappA 2006
27th November 2006, 21:56
Tinand cont ca nu joaca Mara slabe sanse sa facem ceva, dar cum si la Farul sunt probleme poate reusim sa scoatem macar un egal, oricum sper sa isi revina constantenii insa dupa meciul cu UTA...

KillinG FieldS
27th November 2006, 22:40
Fara Mara nu o sa jucam nimic... ar fi bun un Egal. Meci interesant,sunt de acord cu TCHIBOS

crissis
28th November 2006, 00:00
Cred ca Farul se va impune in fata aradenilor.
Farul-UTA 1

grande
28th November 2006, 00:19
Meci de X cu un 1-1 scor final !

Ramirez
28th November 2006, 02:05
pandi rupe textila de pe voi(nu ca aveti toti haine sau stiti ce inseamna:happy ) 3-0

arad80
28th November 2006, 02:12
bah ***,ati aparut si aici?lasa-ne-n pace si vedeti-za de treaba voastra!cum e un thread civilizat,cum vine un mov sa ne f**a meciul!

Cipus
28th November 2006, 03:04
La Farul se ingroasa gluma. Cu toate problemele pe care le au, trebuie sa se adune si sa castige pentru ca altfel din cupa UEFA o sa ajunga in liga II si nu cred ca ar fi imposibil. Farul trebuie sa lase fitzele astea deoparte si sa joace pentru ca o sa fie din ce in ce mai greu sa se ridice in clasament. Personal consider ca in clipa de fata doar Jiul, National si Ceahlaul sunt mai slabe ca Farul (ca joc ma refer, nu ca valoare a jucatorilor). trebuie sa faca Panduru ceva ca e groasa rau. Personal cred in Farul ca isi vor reveni chiar din meciul cu UTA. victorie cu 2-0

chinezu
28th November 2006, 08:23
1-1(mara-gurita)

the lion king
28th November 2006, 09:04
tare as vrea sa bata uta ca nu suport farul dar sper sa joace mai bine decat a facut-o cu Craiova...ca asa cred ca nu bate.dar e bun si un egal numai sa-i incurce pe "aia" de pe plaja.

gheorghe
28th November 2006, 09:50
Bafta Pandi!

ULTRAS_TAVY
28th November 2006, 10:28
tare as vrea sa bata uta ca nu suport farul dar sper sa joace mai bine decat a facut-o cu Craiova...ca asa cred ca nu bate.dar e bun si un egal numai sa-i incurce pe "aia" de pe plaja.

Iar te bagi in seama mah? Deci aici e vb de uta shi farul....nu inteleg c treaba ai tu....dak nu ne suporti e strict treaba ta...chiar crezi k ne intereseaza...tu veziti de meciul tau shi lasane odata...k neai omorat....
PS:ai vrea tu sa ai plaja mah....vara und vii sa facy plaja...p campa akolo la voi sau aici la noi:P ...hai k deja mai plictisit PA!!!

micutzu
28th November 2006, 10:53
Meci interesant deoarece ambele echipe sunt in situatii mai speciale. farul cu ceva probleme interne care pot influienta (negativ sau poate pozitiv) jocul echipei. La noi situatia e mai deosebita deoarece e primul meci fara Mara pe teren.
Vad pe aici aradeni care fac afirmatii interesante. S-ar putea sa aibe dreptate, fara Mara sa avem probleme. Dar tot asa de bine se poate ca jucatorii sa se mobilizeze ca sa demonstreze ca si ei au valoare si pot juca si fara Mara.
In ambele situatii, ale celor doua echipe, e valabila treaba cu cutitul cu doua taisuri.
Interesant ce va iesi de aici. Probabil ca o influienta.

Prevad un thread de meci civilizat, perturbat doar de interventia unor violeti si consumatori de praz care nu vor face decat sa strice linistea si discutia civilizata. Nu e valabil pentru toti membrii celor doua categorii enumerate.


Sper sa bata UTA. Zic un 0-1. :ok:

ULTRAS_TAVY
28th November 2006, 11:23
Prevad un thread de meci civilizat, perturbat doar de interventia unor violeti si consumatori de praz care nu vor face decat sa strice linistea si discutia civilizata. Nu e valabil pentru toti membrii celor doua categorii enumerate.


:

Asha e:ok: ...dar eu zic sa ii ignoram

chinezu
28th November 2006, 13:18
Bafta Pandi!

Mai lasa-ma cu ,,pandi,, asta al tau! Un vagabond si un nesimtit cu aere de mare antrenor... Asta e ,,pandi,,

trotica
28th November 2006, 13:42
Mai lasa-ma cu ,,pandi,, asta al tau! Un vagabond si un nesimtit cu aere de mare antrenor... Asta e ,,pandi,,Baftă, Pandi!

CrAzY92
28th November 2006, 14:41
bate farul cu 2-1 moldovan !:ok:

Marcus99Narci
28th November 2006, 17:14
Meci greu pt UTA, poate printre cele mai grele deplasari. Nush daca scoatem un egal ... dar speram ! Succes FC Vaslui si succes STEAUA prietenii stiu d ce ?!

b3bito
28th November 2006, 17:26
tare as vrea sa bata uta ca nu suport farul dar sper sa joace mai bine decat a facut-o cu Craiova...ca asa cred ca nu bate.dar e bun si un egal numai sa-i incurce pe "aia" de pe plaja.
dute ba si cultiva praz,si lasa`ne...
sper sa batem.:ok: :ok: :ok:

Aurel.D
28th November 2006, 17:32
Farul trebuie sa castige neaparat meciul asta si nu cred ca va pierde ocazia....sunt in galeata rau de tot si nu isi permit alt rateu...
1 solist.

tchibos
28th November 2006, 19:19
"Noi am intrat în mocirlă, noi trebuie să ieșim din ea“

Fotbaliștii Farului spun că-și vor rezolva problemele în sânul echipei și vor scoate formația din impas

Hai Farul !!!

the lion king
28th November 2006, 19:21
inca o data ,va spun ca va bate uta,voi tine cu toate echipele care bat farul.cred ca ajung in serie b.3-0pt uta!!!

Kooler
28th November 2006, 21:07
inca o data ,va spun ca va bate uta,voi tine cu toate echipele care bat farul.cred ca ajung in serie b.3-0pt uta!!!

Putin Respect !!! Farul are dreptul sa isi revina, Trebuie doar sa faca cateva meciuri fara greseala si increderea lor revine si odata cu ea si victorile. Oricum chiar daca nu ne revenim complet tot avem forta de a ramane in prima liga

ULTRAS_TAVY
28th November 2006, 22:21
inca o data ,va spun ca va bate uta,voi tine cu toate echipele care bat farul.cred ca ajung in serie b.3-0pt uta!!!

Shi ai luat ban uite asha frumos:ok: ...tiam mai zis k p noi nu intereseaza de tn...nu te simti in plus p aici?...nu vezi k lumea rade de tn...Threadu asta e civilizat shi vi tu sa strici tot.....esti frustrat de Farul...shi un mesaj ptr toti care vor sa mai caute cearta ...threadu asta e unul ptr oameni civilazati..
Ontopic:bate Farul...respect Uta:ok:

Marcus99Narci
29th November 2006, 00:23
"Noi am intrat în mocirlă, noi trebuie să ieșim din ea“

Fotbaliștii Farului spun că-și vor rezolva problemele în sânul echipei și vor scoate formația din impas

Hai Farul !!!

Mai au timp prin etapele 20-29 sa castige 7 din 9 .... bafta UTA - sambata la Constanta si sintem mereu alaturi de tine.

Cipus
29th November 2006, 00:48
Fara Mara parerea mea ca va fi mai greu aradenilor, mai ales ca ceilalti 2 atacanti nu au prea multa experienta. In plus daca nu ma insel Apostu e imprumutat de la Farul (Farul l-a cumparat chiar de la UTA si apoi l-a impumutat aceleiasi echipe) si mi-e greu sa cred ca va evolua cu adevarat la valoarea maxima. Nu stiu daca si-a revenit T.Moldovan pentru ca nu poate nici Gurita singur sa le faca pe toate iar ceilalti atacanti (L.Mihai si Disney) nu au aratat prea multe pana acum, totusi pana la urma cred ca Farul ca castiga

tchibos
29th November 2006, 00:53
Apostu e un jucator bun si e profesionist si poate crea probleme Farului, chiar daca e doar cu imprumut.

Tibor nu prea e in gratiile stafului tehnic asa cum nici liviu Mihai nu prea e. Probabil vor fi amandoi rezerve. Ramane Gurita si Disney sa arate ce pot.

Cipus
29th November 2006, 01:11
In urma cu o saptamana Panduru il lauda pe Moldovan ca a inceput sa alerge mai mult si a fost foarte util echipei. La Craiova am inteles ca a facut un meci mai slab si s-a accidentat. Nu inteleg de ce acum nu mai e pe placul conducerii cand are multe goluri marcate raportat la numarul de meciuri jucate. Disney nu e nimic de capul lui, a mai inscris cate un gol din greseala mai mult, n-are niciun fel de tehnica Disney asta, cel putin mie unul nu-mi place de el si consider ca Moldovan e mult mai bun

tchibos
29th November 2006, 01:15
Si mie imi place de Moldovan desi cred ca are ceva aere de vedeta si e cam soft, dar are sclipiri si asta e bine. Chiar el spunea ca uneori se intreaba cum reuseste sa marcheze din niste pozitii total dificile pentru orice fotbalist. Nu stiu daca Panduru e cel care nu il mai doreste sau alta persoana. Cert e ca s-a vehiculat numele sau in vederea unei plecari de la echipa.

Cipus
29th November 2006, 03:01
Asa e, are ceva aere de vedeta de cand era la Apulum dar e bun ca jucator si daca iar spune cineva sa se tina de fotbal mai mult si sa lase fitele deoparte ar putea sa faca mai mult pentru Farul

redneck
29th November 2006, 06:45
Va fi meci interesant. Sper sa luam macar un punct inapoi de la Farul. Poate da Apostu golul victoriei !

respect Farul.

micutzu
29th November 2006, 12:11
...Apostu e imprumutat de la Farul (Farul l-a cumparat chiar de la UTA si apoi l-a impumutat aceleiasi echipe) si mi-e greu sa cred ca va evolua cu adevarat la valoarea maxima.

Apostu e foarte apreciat la noi (desi, dupa cate cunosc eu, la origini e hunedorean) si pe forumul nostru are un thread dedicat. Uite 2 declaratii ale lui :


Corvinul a castigat de pe urma mea multi bani cand am plecat la Otelul,iar apoi,dupa ce am revenit,nu m-au ajutat cu nimic,ba din contra,mi-au pus bete in roate,pe cand la UTA am gasit niste oameni extraordinari,care m-au sprijinit atunci cand aveam nevoie,in 2003,eu revenind dupa o accidentare,lucru pe care nu pot sa-l uit.Iar oamenii de aici,din Arad,m-au sustinut mereu si au fost alaturi de mine.Despre cei de la Hunedoara,prefer sa ma abtin... Crying or Very sad Asadar,in acest moment,UTA inseamna ptr mine de 10 ori mai mult decat Corvinul...asta e adevarul si nu vad de ce m-as ascunde sa-l spun


E o intrebare la care cred k nici nu mai trebuie sa raspund,nu?din moment ce am acceptat sa plec de la o echipa cu care jucam in Cupa UEFA ptr a veni la UTA chiar si sub forma de imprumut ptr 1 an,iti dai seama k mi-as dori sa continui aici.Sper ca si conducatorii celor doua cluburi sa ajunga la un numitor comun.Din partea mea exista tot concursul

Cred ca iti dai seama cu ce interes va juca sambata. :ok:
Aproape in fiecare zi intra si raspunde suporterilor. E foarte atasat de UTA.

the lion king
29th November 2006, 14:56
Shi ai luat ban uite asha frumos:ok: ...tiam mai zis k p noi nu intereseaza de tn...nu te simti in plus p aici?...nu vezi k lumea rade de tn...Threadu asta e civilizat shi vi tu sa strici tot.....esti frustrat de Farul...shi un mesaj ptr toti care vor sa mai caute cearta ...threadu asta e unul ptr oameni civilazati..
Ontopic:bate Farul...respect Uta:ok:stai linistit.am revenit ...demn ,cu capul sus.eu zic sa nu te bucuri de raul altuia...:evil: in rest...sa auzim de bine.

rechinul farist
29th November 2006, 21:42
castiga Farul, trebuie!!! ca altfel ne ducem in B!! :D

ULTRAS_TAVY
29th November 2006, 22:54
Bate Farul..respect UTA

Cipus
30th November 2006, 03:07
Apostu e foarte apreciat la noi (desi, dupa cate cunosc eu, la origini e hunedorean) si pe forumul nostru are un thread dedicat. Aproape in fiecare zi intra si raspunde suporterilor. E foarte atasat de UTA.

Sunt la curent cu ce se intampla in Liga 1, insa nici daca eram in tara nu le-as fi putut sti pe toate. De Apostu am aflat acum de la tine care e situatia lui, mersi fain pentru informatii. La Farul n-a prea prins primul 11, problema e ca nici la UTA nu prea l-a prins in dauna lui Danalache, apoi Sabin Ilie. Doar de cand Lacatus l-a retras pe Mara la mijloc are sanse mai mari sa fie titular. Chiar nu inteleg de ce pentru ca imi place de el, a facut meciuri bune mai mereu si a inscris goluri foarte importante pentru UTA dar si pentru Farul (imi aduc aminte la Farul sezonul trecut a intrat in repriza a 2-a si a dat 2 goluri, singurele din acel meci). Mi-am schimbat parerea, cred ca va face un meci bun sa le arate celor de la Farul ca merita o sansa si sa le para rau ca nu au stiut sa-l pastreze, poate chiar va inscrie, totusi Farul cred ca o sa castige.

ULTRAS_TAVY
30th November 2006, 09:59
Bate Farul..respect UTA

Nu mi-am schimbat parerea:ok:

micutzu
30th November 2006, 11:12
Arbitreaza Serea. Sper sa nu strice meciul ca va strica si atmosfera din tribune.

KappA 2006
30th November 2006, 11:40
Sper sa castigam la farul si apoi la fel cu vasluiul ca sa avem sarbatori linistite...
Respectul meu pentru Farul...

CRAIOVA-ORADEA
30th November 2006, 11:44
nu se poate ca in acest meci toata lumea sa piarda si sa nu castige nimeni

the lion king
30th November 2006, 11:49
ba ce bine ar fi fost...

tchibos
30th November 2006, 15:42
da se poate.. sa iasa egal, in cazul asta fiecare pierde cate doua puncte. Iar va arde de troliing. Pe Craiova sa il faceti ca data viitoare va avertizez fara sa mai stau la discutii. Lion uiti repede se pare.

luciano_1644
30th November 2006, 18:23
Solistul etapei. 1 mare cat casa! Pariorii,pe el! Asta e meciul si cred ca Farul va avea minim 1,7 cota.

tchibos
30th November 2006, 18:31
Daca va avea doar cota 1.7 va fi putin si nu merita.. chiar nu se stie ce se va intampla.. deocamdata la Farul sunt doar declaratii datatoare de sperante... ce va fi insa e cu totul altceva. Eu zic ca Farul va avea cel putin cota 2 si atunci da merita sa pui 1 solist.Va fi un meci echilibrat si sper ca declaratiile facute in sanul echipei Farul sa aiba echivalent in teren. Sa intre baietii motivati si constienti ca trebuie sa dea tot ce au in ei si garantez ca vom vedea fotbal de clasa iar rezultatul va fi pe masura asteptarilor. E usor de vorbit sa vedem si faptele. Ne trebuie 3 puncte ca aerul

kerosene
30th November 2006, 18:58
Sper sa batem p Uta...desi respect echipa asta...akum tre sa fiu contra lor...vb aia FARUL e FARUL....batem p uta...in rest respect aradenilor....asta va fi un thread civilizat ...in sfarsit:ok:

Total de acord.Tot binele pt UTA dupa meciul cu noi.Personal, astept o victorie.


Intotdeauna FARUL

the lion king
30th November 2006, 20:11
da se poate.. sa iasa egal, in cazul asta fiecare pierde cate doua puncte. Iar va arde de troliing. Pe Craiova sa il faceti ca data viitoare va avertizez fara sa mai stau la discutii. Lion uiti repede se pare.
nu uit,dar inca o data iti spun ca nu castiga faru...avertizeaza-ma pt asta .:ok:

tchibos
30th November 2006, 20:27
da cine esti tu?.. mama omida?.. nu ma provoca ca iti agravezi situatia in loc sa o ameliorezi. E a doua oara cand iti spun... ai ceva de discutat despre meci aici, atunci spune, daca vrei sa faci off topic, trolling, sa inciti du-te pe treadul Craiovei ca acolo e permis. Nici eu nu sunt convns ca bate Farul. Daca va pierde asta e. Daca o spui ca un crez e ok, daca o spui doar ca sa ma intarati iti spun doar atat: ai grija ca ai gresit persoana.

the lion king
30th November 2006, 20:31
o spun ca asa cred,iar amenintarile tale nu na sperie deloc.stai calm si uita-te cum usor ,usor faru se scufunda in mare.asta e situatia,ce vina am eu?

Aaetius
30th November 2006, 20:45
cred ca bate farul
ar fi timpul...
e mai greu pentru ei acum ca sunt in reconstructie...
si uta joaca bine,e un meci greu pt constanta da' cred ca se va impune farul

tchibos
30th November 2006, 21:34
o spun ca asa cred,iar amenintarile tale nu na sperie deloc.stai calm si uita-te cum usor ,usor faru se scufunda in mare.asta e situatia,ce vina am eu?

O spui o singura data ca dupa aia o sa cred ca vrei sa faci valuri si iar sa creezi discomfort iar aici sunt satul de asa ceva. Pun o lada de bere la bataie ca nu pica Farul in B. Sunt altii mult mai slabi, iar Farul are doar o pasa proasta din care isi va reveni pe cand ceilalti de care vorbesc joaca prost in mod constant si locul lor chiar e in B.

luciano_1644
30th November 2006, 21:44
Daca va avea doar cota 1.7 va fi putin si nu merita.. chiar nu se stie ce se va intampla.. deocamdata la Farul sunt doar declaratii datatoare de sperante... ce va fi insa e cu totul altceva. Eu zic ca Farul va avea cel putin cota 2 si atunci da merita sa pui 1 solist.Va fi un meci echilibrat si sper ca declaratiile facute in sanul echipei Farul sa aiba echivalent in teren. Sa intre baietii motivati si constienti ca trebuie sa dea tot ce au in ei si garantez ca vom vedea fotbal de clasa iar rezultatul va fi pe masura asteptarilor. E usor de vorbit sa vedem si faptele. Ne trebuie 3 puncte ca aerul

Crede-ma,o sa bateti mai usor decat te astepti!;) Vorbim dupa meci!

tchibos
30th November 2006, 21:46
Eu asa imi doresc sa fie.. cum zici tu. Forza Farul !!!

the lion king
30th November 2006, 21:49
O spui o singura data ca dupa aia o sa cred ca vrei sa faci valuri si iar sa creezi discomfort iar aici sunt satul de asa ceva. Pun o lada de bere la bataie ca nu pica Farul in B. Sunt altii mult mai slabi, iar Farul are doar o pasa proasta din care isi va reveni pe cand ceilalti de care vorbesc joaca prost in mod constant si locul lor chiar e in B.
pai si faru joaca bine?si atat valoreaza faru daca nu retrogradeaza?o lada de bere?mai pulseaza....niste invitatii la mare,ce zici?:ok:

edd
30th November 2006, 22:00
bate constantza!! trebuiau sa scoata cel putin un egal si cu clujul dar asta eee... uta este o echipa slaba si dak il dau p mara in iarna sigur retrogradeaza!!!oricum RESPECT PANDURU!! pacat k no venit l POLI!!

CrAzY92
30th November 2006, 22:21
Sambata, 02.12.2006
Ora: 20:00
NATIONAL TV

Comentarii despre meci, inainte si dupa.

aaa National TV transmite Normal ca castigam !

tchibos
30th November 2006, 22:27
pai si faru joaca bine?si atat valoreaza faru daca nu retrogradeaza?o lada de bere?mai pulseaza....niste invitatii la mare,ce zici?:ok:

Invitatii la mare doar la meciurile farului daca vrei si acolo poti sa strigi cat te tin plamanii ce stii tu mai bine. Hai alb-albastrii !!! Valoarea Farului nu o cuantifi doar la un moment dat ci o iei in ansamblu :ok: si daca privesti asa vei intelege si tu ca Farul are valoare si oricum in iarna vom face achizitii, asa ca mai discutam dupa pauza de iarna

the lion king
30th November 2006, 22:50
HAI ALB ALBASTRII!!!!!avem aceleasi culori dar suntem dusmani.nu ne suportam si asta e.

tchibos
30th November 2006, 22:57
Atunci du-te la alb albastrii tai si gata. Pa !

White Shadow
1st December 2006, 00:42
Din 20.08.2006 nu am mai reusit sa obtinem nici un punct din deplasari , nu stiu ce se intampla dar e grav.

HAI UTA

Marcus99Narci
1st December 2006, 01:04
0 - 2 pe decembrie 2006....
asta e scorul final, nu credeti ?! Hai pe cat ? Batem ca si la Arad trebuia sa castigam in tur dar atunci nici macar nu am avut 11 luptatori (ca si acum).
Speram sa batem Farul . . . daca am batut CFR Cluj si U Craiova hehehehe.
Ca Pandi' e sortit esecului cand joaca cu UTA ! ! !

Iar noi aradenii tinem pumnii stransi STELEI si Vaslui - doar etapa XIX - prietenii stiu d ce

trotica
1st December 2006, 01:27
Eu consider lotul Farului ca fiind, valoric, peste cel al UTA. Din punct de vedere al omogenității, Farul iarăși e în avantaj. Și, relativ la remarca ta, Marcus, în scorul precedentelor întâlniri directe, ca antrenori, Pandi-Lăcătuș, Lăcătuș e pe ZERO la victorii, trust me! :drak:

KillinG FieldS
1st December 2006, 01:57
Sper sa ajung si eu la meci .... mare distanta... :) as da o fuga pan la voi la mare..sa vad dc am vreme... meci de 1x2 chiar nu am nici o idee despre acest meci :) Orice e posibil

Cipus
1st December 2006, 02:09
Trebuie sa castige Farul ca sa scape de probleme ca ii prind sarbatorile pe jucatori fara bani in buzunare. Insa le va fi greu cu Moldovan accidentat, L.Mihai la echipa a 2-a si numai cu Gurita si Disney. Ei sunt sigurii atacanti poate si Nae. iar la mijloc sunt iarasi probleme parca e din ce in ce mai greu fara Todoran. Astept mai mult de la Voiculet

trotica
1st December 2006, 02:20
Trebuie sa castige Farul ca sa scape de probleme ca ii prind sarbatorile pe jucatori fara bani in buzunare. Insa le va fi greu cu Moldovan accidentat, L.Mihai la echipa a 2-a si numai cu Gurita si Disney. Ei sunt sigurii atacanti poate si Nae. iar la mijloc sunt iarasi probleme parca e din ce in ce mai greu fara Todoran. Astept mai mult de la Voiculetdac-am înțeles bine din ce-am citit prin presa online, la Farul au revenit și vor juca în meciul ăsta Tibor Moldovan și cu Nae; Voiculeț a fost trimis la echipa a II-a.

Cipus
1st December 2006, 03:00
dac-am înțeles bine din ce-am citit prin presa online, la Farul au revenit și vor juca în meciul ăsta Tibor Moldovan și cu Nae; Voiculeț a fost trimis la echipa a II-a.

Nu-l mai inteleg pa Pandi, Voiculet face un meci bun cu Craiova, apoi e rezerva cu CFR, si acum e trimis la echipa II. Daca revin Nae si Moldovan e foarte bine. S-a vazut ca joaca bine impreuna si cu sprijinul lui Gurita pot pune probleme apararii aradene.

trotica
1st December 2006, 03:29
Nu-l mai inteleg pa Pandi, Voiculet face un meci bun cu Craiova, apoi e rezerva cu CFR, si acum e trimis la echipa II.Din experiența noastră, pot să-ți spun că Pandi e în stare să-l trimită la echipa a II-a, temporar, inclusiv pe "tata golgeterilor", poa' să aibă ăla 500 de goluri date. Pandi pune accent pe colaborarea în echipă, pe atitudinea jucătorilor față de echipă. Habar n-am ce s-o fi întâmplat.

azriel
1st December 2006, 09:57
sper sa bata UTA shi fara mara ... oricum va fi un meci greu ... HAI UTA :D

blandu
1st December 2006, 12:40
Cred ca UTA va invinge in acest meci .

tchibos
1st December 2006, 12:47
Din experiența noastră, pot să-ți spun că Pandi e în stare să-l trimită la echipa a II-a, temporar, inclusiv pe "tata golgeterilor", poa' să aibă ăla 500 de goluri date. Pandi pune accent pe colaborarea în echipă, pe atitudinea jucătorilor față de echipă. Habar n-am ce s-o fi întâmplat.

asa si trebuie sa faca un antrenor adevarat si Farul de asta are nevoie, pentru ca dupa ce prind un joc mai bun jucatorii Farului se cred vedete in loc sa incerce sa dea mai mult pentru a-si arata valoarea pe termen lung

rechin
1st December 2006, 15:42
bate Farul sau macar un egal iese

trotica
1st December 2006, 16:00
macar un egal ieseio-s mai optimist, "merg" pe victoria indiscutabilă a Farului, și am zis de ce... Plus că, în opinia mea, dac-au fost nemulțumiri acumulate de către jucători, Panduru să le fi "refulat" pentru ei, ceea ce, în principiu, ar trebui să fie benefic pentru atmosfera la echipă, știi cum e, ca după când "îți verși oful"... vom videe :)

Cipus
2nd December 2006, 05:04
In cazul nefericit in care ar pierde, Farul are noroc ca mai sunt echipe ca Ceahlaul si Poli Iasi, astfel ca grijile retrogradarii nu sunt prea mari desi ele cred ca nu lipsesc

gtibi
2nd December 2006, 10:41
Gred ca va fi egal 2-2

Lauryca
2nd December 2006, 12:07
Si eu tot un egal cred ca o iasa...oricum un gol o sa vina de la Disney..

tchibos
2nd December 2006, 12:33
sa speram ca o sa dea un gol ca sunt multi care se intreaba ce cauta in primul 11, mai ales ca revine si Moldovan pentru meciul asta

Pepsi-Cola
2nd December 2006, 13:10
x2 Bate UTA cu 1-0 sau 3-1

trotica
2nd December 2006, 15:33
x2 Bate UTA cu 1-0 sau 3-1Când Lăcătuș era antrenor la Brașov, Pandi cu Poli i-a tras-o cu 3-0, chiar acolo, la Brașov :drak: So, not so fast, young padawan! :P :)

delaparis
2nd December 2006, 21:42
Tot egal e ....

blandu
2nd December 2006, 22:16
Un egal e foarte bun

*Coco*
2nd December 2006, 22:17
Un egal e foarte bun

PTr UTA....
Da Farul se aproprie cu pasi repezi spre Divizia B

YoYoyOi
2nd December 2006, 22:20
am zis sa se faca egal.....si s-a facut :D

blandu
2nd December 2006, 22:57
PTr UTA....
Da Farul se aproprie cu pasi repezi spre Divizia B

Un egal forte bun pentru uta.
Si ce daca Farul retrogradeaza, nu mai merg la mare anul viitor... ?
:D

Cipus
2nd December 2006, 23:00
am zis sa se faca egal.....si s-a facut :D

Pai egal a fost de la inceput. Pentru Farul situatia se complica insa din fericire pentru ei sunt cel putin 4 echipe mai slabe in clasament (Jiul, National, Arges, Ceahlaul) plus Poli Iasi care are un punct in plus, deci chiar cu -7 la adevar deocamdata situatia e doar grea, nu foarte grea. Problema e ca n-am vazut ocazii pentru Farul, nu stiu daca am vazut vreun sut pe poarta, ori in conditiile astea in curand vor aparea probleme mari (cand o sa urce Argesul in clasament). Daca o tine tot asa se va bate cu Poli Iasi pentru locul 14 care permite mentinerea in prima liga. Ma asteptam la mult mai mult de la Farul

resita
2nd December 2006, 23:07
uta a pierdut 2 pct. farul nu se regaseste nici sub comanda lui panduru.

apparte
3rd December 2006, 00:51
Si eu zic ca UTA a pierdut 2 pct!

Cipus
3rd December 2006, 03:07
UTA chiar a avut ocazii, Apostu putea profita de gafa lui Gheara dar a sutat din prima peste in locul unui dribling scurt pe langa Vlas. Si Simion la lovitura de cap a avut o buna ocazie, dar Vlas a prins o zi buna spre deosebire de colegii lui :ciocan:

KillinG FieldS
4th December 2006, 01:17
E bun pana la urma si egal...desi puteam castiga...Batem in ultimul meci pe vaslui si stam linistiti la iarna :)

Marcus99Narci
4th December 2006, 03:23
Tot egal e ....

Acum ai prins. Ai pus cumva ce am zis eu ?


pandi rupe textila de pe voi(nu ca aveti toti haine sau stiti ce inseamna:happy ) 3-0

Du-te si vezi-ti de Violeta ta!


castiga Farul, trebuie!!! ca altfel ne ducem in B!! :D

La revedere drum bun ....

LazioRoma
4th December 2006, 06:22
ajungem si noi in serie B .. acolo e locu unora precum Liviu Mihai .. Senin si restu *******ilor!

tchibos
4th December 2006, 08:22
astia pe care i-ai numit deja au anuntate plecari in horoscop.. Liviu Mihai la echipa a doua, iar Snin la CFR

Bumbescu
4th December 2006, 08:36
De Liviu Mihaiu am citit ca pleaca la U Cluj, cica ar fi clujean.

Off topic: meserias antrenor aveti, e tare Panduru in tricou la 0 grade agitandu-se ca un sifon:D

micutzu
4th December 2006, 09:51
Am pierdut 2 puncte. Trebuie sa vedem si partea plina a paharului si sa spunem ca am adus un punct de afara.
Dupa cum au jucat cei de la Farul, nu ar fi reusit sa inscrie nici daca jucam o saptamana.

P.S. Pentru actiunea celui din Legio Sur, la urmatorul meci de la Arad suporterii Farului vor avea unele mici "surprize".
Fratilor chiar nu va inteleg. Cei de la RF chiar v-au primit bine iar noi nu am avut nici o treaba cu voi.
Asta suna a "facere de bine, f****e de mama" .

tchibos
4th December 2006, 10:09
De Liviu Mihaiu am citit ca pleaca la U Cluj, cica ar fi clujean.

Off topic: meserias antrenor aveti, e tare Panduru in tricou la 0 grade agitandu-se ca un sifon:D

hmm.. sa se duca si sa nu se mai intoarca

off topic: sefu' nu stiu in ce tricou l-ai vazut tu pe Pandi ca el era in maleta dupa ce si-a dat geaca jos

Bumbescu
4th December 2006, 10:38
Nu stiu ce-i maleta, mie mi s-a parut ca era intr-un tricou cu maneca lunga, iar la sfarsit si-a pus o bluza de trening.
Oricum e tare tipul, cred ca o sa mai stea vreo doua, trei etape la voi:D

De numarul de spectatori nu mai zic nimic ca nu vreau sa te supar.:D

On topic: Liviu Mihaiu e totusi bun.

Aurel.D
4th December 2006, 11:04
Conducatorii de la Farul ca si la alte echipe, ar trebui sa faca ca Iacov, sa nu le dea drumul jucatorilor sa plece pana nu scot echipa din rahat!! Cel mult sa ii trimita la echipa a doua....asta merita astfel de jucatori!!

KappA 2006
4th December 2006, 11:10
Am pierdut 2 puncte. Trebuie sa vedem si partea plina a paharului si sa spunem ca am adus un punct de afara.
Dupa cum au jucat cei de la Farul, nu ar fi reusit sa inscrie nici daca jucam o saptamana.

P.S. Pentru actiunea celui din Legio Sur, la urmatorul meci de la Arad suporterii Farului vor avea unele mici "surprize".
Fratilor chiar nu va inteleg. Cei de la RF chiar v-au primit bine iar noi nu am avut nici o treaba cu voi.
Asta suna a "facere de bine, f****e de mama" .

Desi actiunea aceea nu a reusit, bannerul fiind returnat de catre jandarmi celor de la RF, totusi trebuie sa recunosti ca e chiar jenant ceea ce s-a intamplat, singurul suporter al farului de pe stadion sa reuseasca sa ajunga la bannerul celor de la RF...

tchibos
4th December 2006, 11:14
Nu stiu ce-i maleta, mie mi s-a parut ca era intr-un tricou cu maneca lunga, iar la sfarsit si-a pus o bluza de trening.
Oricum e tare tipul, cred ca o sa mai stea vreo doua, trei etape la voi:D

De numarul de spectatori nu mai zic nimic ca nu vreau sa te supar.:D

On topic: Liviu Mihaiu e totusi bun.

maleta e un fel de bluzon, doar ca mai groasa

Liviu Mihai e o petarda, iar de numarul spectatorilor orice ai spune crede-ma ca le-am auzit pe toate. Doar formularea ar putea sa ma supere. Si ca sa il citez pe Panduru referitor la numarul spectatorilor: "nu trebuie sa mai mire pe nimeni ca nu vin spectatori la stadion"

gheran
4th December 2006, 13:54
asa un meci n-am mai vazut demult.urat tare...dar asta e sunt ai nostri...:rosu:

the lion king
4th December 2006, 15:05
ajungem si noi in serie B .. acolo e locu unora precum Liviu Mihai .. Senin si restu *******ilor!

frumos iti sta cu embleme aia a stelei...:rosu:

StiL
4th December 2006, 15:13
P.S. Pentru actiunea celui din Legio Sur, la urmatorul meci de la Arad suporterii Farului vor avea unele mici "surprize".
Fratilor chiar nu va inteleg. Cei de la RF chiar v-au primit bine iar noi nu am avut nici o treaba cu voi.
Asta suna a "facere de bine, f****e de mama" .

Asta este.. se mai intampla, asta e regula jocului. Eu unu, chiar nu am nimic cu voi, va respect echipa si publicul, dar data viitoare.. sa aveti grija mai mare la bannere.

micutzu
4th December 2006, 16:18
Si voi sa aveti grija cati veniti la Arad.

b3bito
4th December 2006, 18:00
Desi actiunea aceea nu a reusit, bannerul fiind returnat de catre jandarmi celor de la RF, totusi trebuie sa recunosti ca e chiar jenant ceea ce s-a intamplat, singurul suporter al farului de pe stadion sa reuseasca sa ajunga la bannerul celor de la RF...

defapt au fost 2,si inca 2 in afara stadionului(pt a prelua "marfa")...(deci jumatate de galeri,ar urma sa zica unii) :D

b3bito
4th December 2006, 18:01
Si voi sa aveti grija cati veniti la Arad.

si voi cand veniti la mare,sa nu va inecati...:ok:

the lion king
4th December 2006, 18:31
2 echipe penibile,bune de serie B!!!!

azriel
4th December 2006, 19:42
tu vb ? de parca ar fi mai buna Craiova ....

the lion king
4th December 2006, 21:54
pai daca ne uitam la ce avem fiecare in ograda....?CLAR!!!!!

axel
4th December 2006, 22:42
Si voi sa aveti grija cati veniti la Arad.
vrajeli , vrajeli si iar vrajeli . . .
rf chiar nu au de gand sa se desfinteze ?

RED&WHITE
5th December 2006, 00:11
Hop si unul din canal (Bega). Aruncate-n coasa :jerk:

KappA 2006
5th December 2006, 00:35
pai daca ne uitam la ce avem fiecare in ograda....?CLAR!!!!!

Acuma nu te supara mai dar esti penibil, tu ai in ograda praz cred, pai ati luat bataie la Arad desi am jucat jalnic, Craiova a fost cea mai slaba echipa care o fost la noi turul asta...

micutzu
5th December 2006, 16:03
vrajeli , vrajeli si iar vrajeli . . .
rf chiar nu au de gand sa se desfinteze ?

Nu te baga si tu ca musca-n **** calului.
De asta se va avea grija, dar nu e treaba ta.


Acuma nu te supara mai dar esti penibil, tu ai in ograda praz cred, pai ati luat bataie la Arad desi am jucat jalnic, Craiova a fost cea mai slaba echipa care o fost la noi turul asta...

Poate Jiul au fost mai slabi.


Meci greu deoarece vasluienii sunt in forma. Cred totusi ca vom castiga.
Nu cred ca trebuie sa vorbim inca de arbitraj. Sper sa nu fie probleme si meciul sa se desfasoare corect.

the lion king
5th December 2006, 17:33
Acuma nu te supara mai dar esti penibil, tu ai in ograda praz cred, pai ati luat bataie la Arad desi am jucat jalnic, Craiova a fost cea mai slaba echipa care o fost la noi turul asta...inseamna ca tu te-ai uitat la popice.....:mda:

tchibos
5th December 2006, 17:54
lion ia migreaza tu pe treadul Croiovei si acolo sa folosesti cuvinte precum penibil cand te referi la echipa. De cate ori sa iti repet ca sa intelegi.. ai ceva de spus referitor la meci spune, daca nu lasa-ne ca iar te inrosesc

KappA 2006
5th December 2006, 18:40
inseamna ca tu te-ai uitat la popice.....:mda:

Ai dreptate, ca pe popice v-am jucat, oricum nu mai conteaza, a trecut, am facut un egal la farul, pacat ca cele 2 echipe au irosit 4 puncte care erau pretioase pentru ambele, 2 egaluri si tur si retur, dar speram sa ne revansam si sa le luam 3 puncte la vasluieni...

the lion king
5th December 2006, 19:26
lion ia migreaza tu pe treadul Croiovei si acolo sa folosesti cuvinte precum penibil cand te referi la echipa. De cate ori sa iti repet ca sa intelegi.. ai ceva de spus referitor la meci spune, daca nu lasa-ne ca iar te inrosesc

ce-i tchibos?n-am voie sa-mi dau cu parerea?:D tu vezi-ti de tine ca am aflat cum deranjezi moderatorii...cu mesaje private....vezi ca se cam termina cu carcotelile tale incet,incet.intreaba-l pe delaparis....ca nu-l lasi deloc in pace.:mda: :evil:

tchibos
5th December 2006, 20:14
hmm.. parerea ta o poti afisa cat nu incita si are legatura cu meciul.. cat despre moderatori.. te depaseste situatia

the lion king
5th December 2006, 21:45
poate ca da ,poate ca nu.mai vb...si vb pe orice thread fie ca-ti place fie ca nu.

tchibos
5th December 2006, 23:07
doar ca aici o vei face on topic si fara trolling ca altfel primesti cartonase fie ca iti place fie ca nu