PDA

View Full Version : Etapa 18 : Poli Iasi - Unirea Urziceni



tuxie
27th November 2006, 11:52
Vineri, 01.12.2006
Ora 18:00
TELESPORT

Comentarii despre meci, inainte si dupa.

noir_desir
27th November 2006, 15:01
Am votat X, cu toate ca sper intr-o victorie... Raman totusi pesimist, mai ales ca Urziceniul joaca destul de bine. Un 0-0.

fc_vaslui
27th November 2006, 16:54
bate iasu' pt ca daca nu o face e grav :ok:

Cristian
27th November 2006, 16:56
Un egal din greu obtinut si-n meciul asta prevad :D

crissis
27th November 2006, 21:27
Bate Iasul la scor.

*Coco*
27th November 2006, 21:38
Urziceni vine la egal
O sa fie un meci plictisitor parerea mea:D

crissis
28th November 2006, 00:05
E timpul ca baietii sa inceapa din nou sa joace fotbal si sa mai adune ceva puncte .
Poli Iasi -Urziceni 1

grande
28th November 2006, 00:11
Bat oaspetii cu 1-0 si cam atat !

hamsterutz
28th November 2006, 01:43
nu batem....iar joaca cernoch deci e clar :)...

chinezu
28th November 2006, 08:34
1-0(onut)

vandal
28th November 2006, 16:07
nu batem....iar joaca cernoch deci e clar :)...
Hai mai tu in loc sa tii cu favoritii...eu chiar as vrea sa castigati..poate asa o sa fim la anul mai multe echipe din moldova...ca noi sigur nu retrogradam...ba mai mult vom juca in uefa /hello ...numai bine si sa stiti ca nu am mai intrat de mult pentru ca a fost revizie la network intr-un cartier central din husi...:)

crissis
29th November 2006, 00:25
nu batem....iar joaca cernoch deci e clar :)...

Dece esti asa de pesimist ?
Bate lejer Poli

hamsterutz
29th November 2006, 00:27
:happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy - esti tare man (pt vandal)

hamsterutz
29th November 2006, 00:29
Dece esti asa de pesimist ?
Bate lejer Poli
pt ca cernoch e cel mai prost atancat din toata div a si b la un loc...si avand in vedere ca jaoca numai cu el....nu avem cum sa castigam :D, nu are cine so bage in poarta ...plus ca nu stie ssa se integreze in jocul de pase tot timpu intarzie se impiedica in minge sau face el vreo prostie :)...

Hard
29th November 2006, 00:29
bate urziceniul 3-0

Cipus
29th November 2006, 00:33
pt ca cernoch e cel mai prost atancat din toata div a si b la un loc...si avand in vedere ca jaoca numai cu el....nu avem cum sa castigam :D, nu are cine so bage in poarta ...plus ca nu stie ssa se integreze in jocul de pase tot timpu intarzie se impiedica in minge sau face el vreo prostie :)...

O fi el cum o fi dar v-a adus un punct nesperat etapa trecuta cu Otelul asa ca mai da-i o sansa. Cu Balba ce se mai aude? a fost suspendat 2 etape cum am auzit eu datorita acelui interviu sau e accidentat? Din nou un meci greu pentru Poli, care trebuie sa munceasca mai mult daca vrea victoria. In mod sigur Unirea vine la un 0-0. Asta va fi si scorul final cred, 0-0

Aurel.D
29th November 2006, 11:27
Unirea nu joaca rau insa, Poli nu poate rata ocazia de a mai drege cate ceva dupa ultimele meciuri. Cred ca va fi totusi 1.

Cipus
30th November 2006, 05:00
Nu joaca rau deloc mai ales in aparare de cand a venit Daniel Munteanu care face un cuplu bun cu Rohat, Unirea n-a mai luat decat maxim un gol pe meci (exceptie la Steaua unde a incasat 3). Raman la parerea ca Iasiul nu inscrie dar nici nu primeste, doar cine stie printr-o intamplare.

hamsterutz
30th November 2006, 07:07
O fi el cum o fi dar v-a adus un punct nesperat etapa trecuta cu Otelul asa ca mai da-i o sansa. Cu Balba ce se mai aude? a fost suspendat 2 etape cum am auzit eu datorita acelui interviu sau e accidentat? Din nou un meci greu pentru Poli, care trebuie sa munceasca mai mult daca vrea victoria. In mod sigur Unirea vine la un 0-0. Asta va fi si scorul final cred, 0-0

ma un gol nu ma incanta cu nimik...si ala din prosteala dat(ca sa nu mai zic ca din 5 m cu poarta goala a dat bara)....de cand s-a accidentat bilba atacul sufera iar popa nu vede asta...cernoch nu e decat un maimutoi care are putere in rest ii lipseste totul cu desavarsire...sunt la echipa a 2 a clubului 2-3 juc peste cernoch :).
nu mi se pare impenetrabila apararea urziceniului...dar avand in vedere ca numa cernoch e apt de joc in atac...e clar nu dam gol(daca dam) din faze fize suturi de la dist sau greseli stupide ale fundasilor :)

Lauryca
30th November 2006, 07:42
1-0 pentru Poli...la cum joaca Poli acum slabe sperante si pentru 1-0...

poliis
30th November 2006, 11:03
hamsterutz....ce atacanti mai avem in afara de cernoch ? palimaru care deocamdata nu si-a dat drumul la joc, balba accidentat si suspendat...nu e logic sa il bage pe cernoch ?
lasa ca o sa dam gol cu fundasii si vom castiga

Prome
30th November 2006, 18:14
1-0 cred ca va fi rezultatul dar acest gol va venii greu.... :)

Aaetius
30th November 2006, 20:52
bate iasul cu 1-0

tu26dor
30th November 2006, 20:56
bate poli . trebuie. si e mai mult decat clar rezultatul.

hamsterutz
1st December 2006, 00:30
hamsterutz....ce atacanti mai avem in afara de cernoch ? palimaru care deocamdata nu si-a dat drumul la joc, balba accidentat si suspendat...nu e logic sa il bage pe cernoch ?
lasa ca o sa dam gol cu fundasii si vom castiga

uite iti zic 4 pe care ii prefer in locul lui cernoch: pandele stiubei leucutza si caragea :)

vandal
1st December 2006, 00:38
doar de caragea imi place...pandele e cam fraged...oricum mai e unul sadovianu si mi se pare ca ar fi destul de bun pe flancuri...ce zici de ei? chiar daca nu au experienta lui cernoch :ok:

hamsterutz
1st December 2006, 01:14
wei te rog frumos...nu te mai baga in seama...du-te la husu tau si lasa-ma :)...esti o gluma proasta...ce sadovianu? eu n-am auzit in viata mea de el...te bagi si tu in seama aiurea :)

Cipus
1st December 2006, 01:32
ce atacanti mai avem in afara de cernoch ? palimaru care deocamdata nu si-a dat drumul la joc, balba accidentat si suspendat...nu e logic sa il bage pe cernoch ?
lasa ca o sa dam gol cu fundasii si vom castiga

Buta!!! ca a dat gol si la Urziceni. Ar fi o idee insa nu stiu daca o sa joace Buta. A.Toma e mai bun ca fundas dreapta, iar daca va juca la mijloc va trebui sa joaca Onofras atacant langa Czernoch (sau Palimaru). Cat despre Balba, cat a jucat s-a remarcat mai mult prin pase de gol decat prin goluri. Sezonul asta a inscris numai din penalty.

B0gdaaaN
1st December 2006, 14:56
Pe buza prăpastiei



Dacă nu vor învinge nici astăzi, în Copou, de la ora 18, o contracandidată la menținerea în elită, ieșenii se vor afunda serios în zona retrogradării.

Președintele Politehnicii, Sorin Boca, recunoaște că echipa antrenată de Ionuț Popa traversează o perioadă foarte dificilă.

Nici astăzi moldovenii nu vor putea alinia cea mai bună garnitură. Miclea, Bîlbă, R.Ciobanu și Pălimaru sînt în continuare accidentați, Gavatorta nu și-a revenit după probleme psihice care îl chinuie de mai mult de o lună, iar Tincu este suspendat, pentru cumul de cartonașe galbene. Tocmai numărul mare de absenți din rîndul titularilor este, în opinia conducerii clubului, principala explicație a rezultatelor proaste din ultima lună. "De la meciul susținut pe terenul liderului Dinamo, conducerii tehnice i-a fost din ce în ce mai dificil să alinieze o formulă de echipă competitivă, deoarece rezervele nu se ridică totdeauna la nivelul evoluțiilor titularilor. Asta nu înseamnă nicicum că nu mai contăm pe jucătorii care au evoluat mai puțin, pentru că la baza ultimelor rezultate a stat și o serie de ghinioane, de care se pare că nu mai putem scăpa. Sperăm, însă, că această serie neagră se va încheia odată cu jocul pe care îl vom susține în fața Urziceniului, o echipă bună, căreia îi vom acorda atenția cuvenită", a declarat șeful executivului din Copou, Sorin Boca. Conducătorul ieșean mizează pentru partida de astăzi pe mobilizarea și dăruirea totală a fotbaliștilor în situațiile dificile, adică atunci cînd, crede el, se vede adevăratul caracter al oamenilor.

cosimo1
1st December 2006, 18:24
bai fratilor desteptarea,ca de nu va maninca div b
parca au fost jaloane aparatorii iasului la gol!!!!hai cu egalarea

efu
1st December 2006, 18:56
Hi
Does anybody know a site where I can find full statistic about that match (Poli - Unirea) - especially number of corners and first corner.
Thank you!

TaciAcolo
1st December 2006, 19:48
scapam de moldoveni :evil:

*Coco*
1st December 2006, 19:49
Anu asta nu mai au nici o sansa pica plaiesii:evil: :evil:
SERIE B:evil:

Zauri
1st December 2006, 19:53
Incredibil ce se intampla cu Iasu.Pacat.Un mic sfat nu mai jucati in nocturna

TaciAcolo
1st December 2006, 19:55
o sa joace de la 11 dimineatza:evil:

Lauryca
1st December 2006, 20:01
Iasul nu a jucat nimic (am vazut numai a doua repriza) si daca nu se întampla nimic in pauza, doar o minune mai poate salva pe Poli.

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 20:03
ce se mai bucura olteni...de raul nostru al moldovenilor...daca nar mai fi nici o echipa moldava in primu esalon ar fi sarbatoare in fiecare zi pentru iei...mereu cum pateste o echipa moldava ceva rau apar ca ciupercile dupa ploaie :P

Zauri
1st December 2006, 20:06
Trompete ,mai ales ca aia de la Pandurii acum trebuiau sa se fi saturat de jucat la 11.

TaciAcolo
1st December 2006, 20:12
Trompete ,mai ales ca aia de la Pandurii acum trebuiau sa se fi saturat de jucat la 11.

ce zici de vaslui la faza asta:ras-plans:

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 20:21
ce zici de vaslui la faza asta:ras-plans:

Pandurii in Liga I doar din mila si pomana :evil:

*Coco*
1st December 2006, 20:22
Pai ne bucuram de o deplasare mai mica pentru echipa
De ce sa jucam tocmai intr`un campionat sa jucam de 4 ori in Moldova cand am putea sa ne duceam decat de 2-3 ori
Mai bine deplasari la Brasov,Bucuresti,etc mai aproape da nu la voi
Sunteti 4 echipa si toate vai mama lor in fiecare an se bat la retrogradare...
De cand ma stiu nici o echipa din Moldova nu si`a propus sa aiba un obiectiv mai maret(participarea in UEFA de ex) la voi in fiecare an SALVAREA DE LA RETROGRADARE(si asta spune tot despre echipele voastre)

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 20:26
Pai ne bucuram de o deplasare mai mica pentru echipa
De ce sa jucam tocmai intr`un campionat sa jucam de 4 ori in Moldova cand am putea sa ne duceam decat de 2-3 ori
Mai bine deplasari la Brasov,Bucuresti,etc mai aproape da nu la voi
Sunteti 4 echipa si toate vai mama lor in fiecare an se bat la retrogradare...
De cand ma stiu nici o echipa din Moldova nu si`a propus sa aiba un obiectiv mai maret(participarea in UEFA de ex) la voi in fiecare an SALVAREA DE LA RETROGRADARE(si asta spune tot despre echipele voastre)

Ce penibil esti doamne :happy :happy :happy
Panduri in b de cand lumea si pamantu
u craiova au fost si ei in B
Voi vb de retrogradare ??
amandoua se bat la evitarea retrogradari asa ca ciocu mic
Nush despre celalte echipe sa vb cei care le reprezinta eu vb despre echipa mea
Am avut 4 participari in uefa
Finala cupa balcanica
Finala cupa romaniei
88-89 OTELUL 1-0 Juventus
/hello
Daca nu stiai cls uitate la el..nu mai vb asa de sus parca ar fi u cr pe primu loc
1 Dinamo 17 15 1 1 37-10 46 +19
2 Steaua 17 10 5 2 34-9 35 +8
3 Rapid 17 10 5 2 32-12 35 +8
4 CFR Cluj 17 10 2 5 36-23 32 +8
5 Gloria 18 9 3 6 24-18 30 0
6 Poli Tm. 17 8 5 4 16-10 29 +2
7 Otelul 17 8 2 7 23-30 26 +2
8 Vaslui 17 7 3 7 21-26 24 -3
9 UTA 17 7 2 8 17-19 23 -4
10 Pandurii 17 6 4 7 14-16 22 -2
11 Craiova 17 6 4 7 19-30 22 -5
12 Urziceni 18 6 3 9 14-19 21 -3
13 Poli Iasi 18 5 6 7 18-26 21 -6
14 Farul 17 5 4 8 20-21 19 -5
15 Ceahlaul 18 5 2 11 13-25 17 -7
16 Arges 17 4 2 11 12-22 14 -13
17 National 17 2 4 11 12-29 10 -14
18 Jiul 17 1 5 11 7-24 8 -16

*Coco*
1st December 2006, 20:29
Lasa ma nu mai vb de trecut ca asa pot vb si eu de trecutul Universitati si ne putem kk pe trecutul vostru al Otelului si al tuturor echipelor din Moldova
Puteti sa va aduncati toate echipele din Moldova cu istorie cu tot din trecut si nici la degetul mic al Universitati nu o sa fiti
Si lasa tu ca nici Otelul nu e nush ce echipa
De cateva etape v`ati dus pe ****

pif
1st December 2006, 20:29
Bine o fi asa cum ziceti voi pica poli iasi in liga 2 daca joaca cum joaca atunci acolo le e locul nu am vazut un meci placut azi.Mai bine l ar lua cineva pe branet mai repede ca se strica si el la ce colegi are.De popa ce sa zic ce poate face el daca nu are jucatori .Daca tot se plangea ca nu are bani macar in liga nu au nevoie de asa multi bani.
Poate la final se va clasa totusi pe locul 14 daca nu asta e merem inainte.

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 20:33
Lasa ma nu mai vb de trecut ca asa pot vb si eu de trecutul Universitati si ne putem kk pe trecutul vostru al Otelului si al tuturor echipelor din Moldova
Puteti sa va aduncati toate echipele din Moldova cu istorie cu tot din trecut si nici la degetul mic al Universitati nu o sa fiti
Si lasa tu ca nici Otelul nu e nush ce echipa
De cateva etape v`ati dus pe ****

Ce badaran esti se vede ca esti oltean...repede te kk..
Stiu ca trecutul Craiovei e maret.....dar u ai zis ca niciodata nu neam propus uefa nimik decat salvare de la retrogradare...si team contrazis...
Nu e nush ce echipa dar e in fata echipelor tale :evil:
Cand treceti in fata noastra sa ma chemi si pe mine sa mai vb pana atunci joc de glezne
Vam si ars la voi acasa shhhhhhttt

Zauri
1st December 2006, 20:36
Lasa ma nu mai vb de trecut ca asa pot vb si eu de trecutul Universitati si ne putem kk pe trecutul vostru al Otelului si al tuturor echipelor din Moldova
Puteti sa va aduncati toate echipele din Moldova cu istorie cu tot din trecut si nici la degetul mic al Universitati nu o sa fiti
Si lasa tu ca nici Otelul nu e nush ce echipa
De cateva etape v`ati dus pe ****

Esti tare frate :ok: :headbang:

noir_desir
1st December 2006, 20:54
no comment

cosimo1
1st December 2006, 20:56
coco,ia spune tu la cate meciuri ai fost tu in deplasare in moldova???dupa mine esti numai un suporter de tastatura care vad ca mai mult jigneste decat sa vorbeasca despre fotbal.dar de fapt nu ti-ai ales degeaba nikul COCO

*Coco*
1st December 2006, 21:00
coco,ia spune tu la cate meciuri ai fost tu in deplasare in moldova???dupa mine esti numai un suporter de tastatura care vad ca mai mult jigneste decat sa vorbeasca despre fotbal.dar de fapt nu ti-ai ales degeaba nikul COCO

Am vb despre echipe nu despre suporteri
Citeste mai bine inainte de a te lua de cineva....:jerk:

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 21:07
Am vb despre echipe nu despre suporteri
Citeste mai bine inainte de a te lua de cineva....:jerk:

Mister tastatura asa te cheama pe tine :happy
http://img231.imageshack.us/img231/7773/45220053322914tastaturauj6.jpg (http://imageshack.us)

YoYoyOi
1st December 2006, 21:17
Ori reveniti la discutiile despre meci, ori.....

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 21:31
Ori reveniti la discutiile despre meci, ori.....

Trebuie educat msiter tst si totul e ok pe acest topic :ok:
ON Topic: Iasiul ramane in Liga I sunt destule echipe mai slabe

TaciAcolo
1st December 2006, 21:36
on topic iasu e cea mai slaba echipa din liga I

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 21:40
on topic iasu e cea mai slaba echipa din liga I

:happy Ce fustrare ........:no:

TaciAcolo
1st December 2006, 21:40
ma uitai la meci si vazui o echipa penibila

WOLF_ULTRAS
1st December 2006, 21:43
ma uitai la meci si vazui o echipa penibila

Uitate la JIUL & NATIONAL.....:ok:

m4st3r
1st December 2006, 21:55
cam slab iasu' de la o vreme...de ce oare ?!?!

Cipus
1st December 2006, 22:02
In momentul de fata parerea mea e ca doar Jiul joaca mai slab ca Iasiul. Cu parere de rau o spun insa nu accidentarile sunt de vina. Practic doar Balba era titular de drept. Miclea cand nu era accidentat nu era titular meci de meci si va confirm imediat: din primele 3 meciuri in acest sezon, in 2 dintre ele a intrat pe final cateva minute, apoi a prins 2 meciuri titular si apoi s-a accidentat. In rest ceilalti erau rezerve: Palimaru, Tincu sau Mitrovici. In cazul lui Ciobanu sunt 2 inlocuitori: Bernard si Irinel Ionescu si care nu sunt mai slabi ca Ciobanu. Asa ca scuza cu accidentatii mi se pare o scuza ieftina si penibila. Asta e valoarea jucatorilor si pana nu vin altii Poli o ia usor la vale spre locurile retrogradabile. Poate doar Branet si Sfarlea merita sa joace in rest pauza. Desigur ca la golul 2 a fost clar fault la portar insa nu se poate spune ca Unirea n-a meritat victoria, a meritat-o din plin si si-a luat o bine meritata revansa.

cosimo1
1st December 2006, 22:02
lipsa mai multor titulari,si partea financiara!!

*Coco*
1st December 2006, 22:52
Uitate la JIUL & NATIONAL.....:ok:
Pai dupa astea 2 urmeaza Iasi ca alta nu vad care ar fi...
Macar Jiul nu are nici o idee de joc ,nu au jucatori de valoare
N`ai bani nu ramai in Liga lui Mitica asta sa fie clar

Lauryca
2nd December 2006, 00:11
Lasa ma nu mai vb de trecut ca asa pot vb si eu de trecutul Universitati si ne putem kk pe trecutul vostru al Otelului si al tuturor echipelor din Moldova
Puteti sa va aduncati toate echipele din Moldova cu istorie cu tot din trecut si nici la degetul mic al Universitati nu o sa fiti
Pe cât de mare a fost trecutul Universitatii Craiova, atât de sumbru e viitorul ei. Asa ca pe termen lung o sa-mi faca placere discutiile cu tine...

Cra10veanu
2nd December 2006, 00:35
Pe cât de mare a fost trecutul Universitatii Craiova, atât de sumbru e viitorul ei. Asa ca pe termen lung o sa-mi faca placere discutiile cu tine...

Cu asa scoala de juniori eu nu vad viitorul sumbru deloc..iar delirezi.
sanse mari sa vedem un poli iasi la matineu.

hamsterutz
2nd December 2006, 01:05
cand am zis ca cernoch e cel mai slab atacant in viata din toata lumea nu m-a crezut nimeni...dar v-a demo inca odata ca am dreptate.

Poli Timisoara
2nd December 2006, 02:18
uraaaaaaaaaaaa,dedicatie pentru be@ !!!

Cipus
2nd December 2006, 03:24
cand am zis ca cernoch e cel mai slab atacant in viata din toata lumea nu m-a crezut nimeni...dar v-a demo inca odata ca am dreptate.

Nu doar el stai linistit, mai sunt si altii ca el la Poli si nu doar atacanti: Onofras, Iurisniti, Onut, Ciobanu, etc. Branet si Sfarlea mai joaca ceva in rest cum spuneam ... pauza :no:

Lauryca
2nd December 2006, 07:53
Pe Iurisniti nu stiu de ce l-au adus la Iasi, ca la Vaslui n-a jucat decat ca rezerva si era o trompeta de jucator, iar Sfârlea parca juca altceva sezonul trecut; mi-a parut rau ca s-a dus la Iasi, dar acum am si uitata cine e. :D


Cu asa scoala de juniori eu nu vad viitorul sumbru deloc..iar delirezi.

Cam în cât timp crezi ca juniorii Craiovei vor creste si se vor bate macar pentru un loc în Cupa Uefa? Daca tot zici ca delirez macar sa am si argumente.

gtibi
2nd December 2006, 10:37
Felicitari pentru Unirea.

Zauri
2nd December 2006, 11:38
nu-l prinde pe Popa Craciunul in Iasi.Am mai ziso

kain
2nd December 2006, 14:17
Poli Iași - Urziceni 1-3
Sarici 44 / Cr. Constantin 21 , Costescu 42 , C. Dobre 77 , Penalty ratat de Negoiță (Urziceni)

WOLF_ULTRAS
2nd December 2006, 15:55
Poli Iași - Urziceni 1-3
Sarici 44 / Cr. Constantin 21 , Costescu 42 , C. Dobre 77 , Penalty ratat de Negoiță (Urziceni)

Stiam si noi deznodamantul meciului :rolleyes:

Cristian
2nd December 2006, 15:57
uraaaaaaaaaaaa,dedicatie pentru be@ !!!

Ce vina are be@ ptr infrangerea suferita de Iasi ???

B0gdaaaN
2nd December 2006, 17:30
noroc ca se termina meciurile din anul acesta...sa speram ca dupa pauza competitionala jucatorii o sa se trezeasca si o sa jucam fotbalul care ne`a adus puncte pina in etapa a 10 a....fara vreo 4-5 transferuri de jucatori care stiu ce e ala fotbal...ne mananca B`ul.....etapa viitoare nu cred ca o sa aducem vreun punct de la Ceahlaul pentru ca pietrenii au mare nevoie de puncte ca si noi de altfel...dar sa fim cinstiti si sa recunoastem ca ei joaca fotbal pe langa noi...forza POLI !!!

kain
2nd December 2006, 17:45
Stiam si noi deznodamantul meciului :rolleyes:

Poate tu il stii, poate altii nu il stiu. :mda:

razwan_vs
2nd December 2006, 18:01
bv poli iasi l-a mai multe infrangeri :D

noir_desir
2nd December 2006, 19:07
bv poli iasi l-a mai multe infrangeri :D

si tie l-a mai multa gramatica. Si lui FC Vaslui cat mai multe victorii.

WOLF_ULTRAS
2nd December 2006, 20:30
Poate tu il stii, poate altii nu il stiu. :mda:

nu tiam dat in cap stai calm:sleep:

crissis
2nd December 2006, 21:49
Cind am vazut astazi rezultatul meciului am ramas fara cuvinte ...
Dar si in fotbal ca si in viata nu tot timpul merg bine toate lucrurile si cred ca din primavara echipa va arata alta fata si va juca altceva si vor pleca din zona periculoasa a clasamentului

Zauri
3rd December 2006, 21:34
Tot la vale Pacat .Am ramas uimit de gestul lui branet de dupa meci.

crissis
3rd December 2006, 21:53
Tot la vale Pacat .Am ramas uimit de gestul lui branet de dupa meci.

Lasa vrajeala ca nu prinde :ok:

lucian_iasi
3rd December 2006, 23:36
fara vreo 4-5 transferuri de jucatori care stiu ce e ala fotbal...ne mananca B`ul.....

Trebuie si bani ptr asta ,nu crezi?

Cipus
4th December 2006, 10:20
Tot la vale Pacat .Am ramas uimit de gestul lui branet de dupa meci.

Ce gest a facut Branet?

gheran
4th December 2006, 10:49
E GROASA LA iASI BAIETI.TREBUIE FACUT CEVA CA DACA NU E GRAV.FORTZA POLI ORICUM.

Aurel.D
4th December 2006, 10:59
Ar fi o greseala sa il invinovatiti pe Popa....nu are jucatori, cei care joaca sunt indolenti, conducerea nu investeste, administratia locala nu este interesata de echipa....
Popa a facut lucruri prea bune acolo cu conditiile pe care le-a avut!

crissis
4th December 2006, 22:17
Ar fi o greseala sa il invinovatiti pe Popa....nu are jucatori, cei care joaca sunt indolenti, conducerea nu investeste, administratia locala nu este interesata de echipa....
Popa a facut lucruri prea bune acolo cu conditiile pe care le-a avut!

Quittaro lui POPA nu ii poate reprosa nimeni nimic.Dupa meci suporterii ii fluierau pe jucatori nu si pe Popa ci dinpotriva l-au rugat sa nu plece de la Iasi. Nu este vina lui Popa ca la echipa nu sunt bani ci a primarului Nichita care s-a folosit de echipa ca sa ajunga primar si acum ii intoarce spatele si lasa echipa fara fonduri si sprijin.
IONUT POPA chiar daca este ardelean a aratat ca e mai iesean decit multi ieseni nascuti la Iasi , a pus suflet in tot ceeace face