PDA

View Full Version : Bravo vadimeeeee!!!!!! Felicitari!!!!!



Duba
24th May 2013, 08:37
Bravo Vadime! Te-ai conformat. FELICITARI!!!!
Un jeg uman, precum acest TD te-a determinat sa ma sanctionezi pentru o jignire la adresa echipei care se confunda cu bolsevismul de la sfarsitul anilor '40, inceputul anilor '50. Bravo!!!!!!!!!!
Un jeg uman, care jigneste familiile userilor cu care are ceva de impartit. Un jeg uman care jigneste la modul rapidist, ca sa nu spun ghiulestean, e de fapt acelasi lucru, de mama, de morti, de familie etc. nu este sanctionat asa cum se cuvine, in schimb eu sunt sanctionat, respectiv banat pt. ca am jignit prima echipa bolsevica din Romania, rapid. Halal moderare!!!! halal exemplu pentru ceilalti moderatori. De fapt, tu le-ai indicat directia. BRAVOOO!!!!!! FELICITARI!!!!!! LA MAI MARE, VAMIME!!!!! CONTINUA TOT ASA!!!!

Nu-i asa ca dorintele dementului, scrise nu mai departe de ieri, il citez pe jeg: "Sa dea Dumnezeu sa mori, ca sa ma pis la radacina crucii tale" nu reprezinta jigniri??????!!!!!! Nu-i asa ca ai unitati de masura diferite atunci cand e vorba de DEMENT?



P.S.
Ia spune Vadime ce regula din cele de mai jos am incalcat ca sa ma sanctionezi??????

- Avatar neregulamentar
- Jigniri, atac la persoana, exprimare vulgara
- Semnatura neregulamentara
- Custom title neregulementar
- Pocire voita nume membru forum/echipa/club
- Reclama

Tyler Durden
24th May 2013, 09:14
The final solution: http://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=home&c=

P.S. Medicamenteeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :)))

Tyler Durden
24th May 2013, 09:20
LA MAI MARE, VAMIME!!!!!

Vamim? Asta nu-i pocire de nume?:D

Duba
24th May 2013, 19:01
VADIMEEEEEEEEEE!!!!! TE-AI ASCUNS!!!!!! :D

Hai ma, chiar asa, n-ai curaj sa dai explicatii?!

Tyler Durden
24th May 2013, 19:09
Vamineeeeeee (sic!), chiar, da explicatii, de ce nu banezi clona asta definitiv? :D

Om rau si Vamin asta, l-a lasat pe Duby cu onoarea nereperata...:D

Duba
24th May 2013, 19:12
Vadimeeeeee, ce avocat ti-ai tras!!!!! :D Il pui cumva sa ma injure si de mama ca sa te las in pace???????

Tyler Durden
24th May 2013, 19:13
Ce senin e Duby, are nitel umor, putina ironie, pesemne ca dupa-amiaza tratamentele dau roade.:D

Duba
24th May 2013, 19:47
Vadime, "avocatul" asta al tau e mai ceva la Lutu.:D Mai are putin si-ti face si pantofii.

P.S.
Ia zi vere, chiar n-ai curajul sa raspunzi la ce te-am intrebat?!

Tyler Durden
24th May 2013, 19:51
Eh, eu ii fac pantofii, tu-i faci...altceva.:D

P.S. Vadime, in calitate de avocat iti sugerez sa aplici solutia magica ignore (Bond dixit) fata de solicitarile lui Duby.:D

Vadim
24th May 2013, 20:51
Duba, am dat explicatii la acel Infractions in campul de Edit al mesajului.

Tyler Durden
29th May 2013, 13:19
Hei, Duby, pe unde mai umbli? Sa stii ca n-am nimic cu tine, daca pul@ mea ar avea voce, ti-ar spune te iubesc.:D

petea
12th June 2013, 21:45
Scriu pe acest forum pentru ultima oara. Mi-e greata de ce se intampla!
Nu neg ca am sarit calul, dar n-am jignit primul niciodata. Sa ramana numai acesti supermoderatori singuri pentru ca acolo se va ajunge, prin masurile descriminatorii pe care le iau. Doar shinnok merita respect. Hingherul si Dario sunt niste jigodii iar delaparis si leodacin nu au coloana vertebrala.

delaparis
12th June 2013, 22:55
Tu lasa-te de bancuri. O sa scrii tu pt ultima oara cand iti voi bana toate clonele :rolleyes:

Ah, era sa uit. Daca injuri pe PM inseamna ca ai coloana vertebrala? Ca sa stiu si eu daca iti raspund ;)

Shinnok
12th June 2013, 23:34
O sa scrii tu pt ultima oara cand iti voi bana toate clonele :rolleyes:

uite ca ai si tu coloana vertebrala :D

delaparis
12th June 2013, 23:40
Shinnok, tu sa vorbesti cand campion inceteaza cu report post :D

Shinnok
12th June 2013, 23:40
e fratili meu. folosim acelasi PC.

delaparis
12th June 2013, 23:43
Sa-i dea Dumnezeu sanatate, vorba lui Hingherul :D

Shinnok
12th June 2013, 23:43
asa, asa. il debannez eu? :D

delaparis
12th June 2013, 23:48
Pe Hingherul?
Sistemul il debaneaza singur. E moderator :D