PDA

View Full Version : Grigoras revine din vara, Raducan i-a activat clauza de prelungire a contractului



megastar
13th May 2013, 12:22
Petre Grigoras: “Tin legatura permanent cu secunzii mei, Marian Dinu si Dan Motei, dar nu cred c-o sa-i mai incurc, vad ca se descurca si fara mine. O sa reincep treaba din vara, cu chef de munca si de performanta”.

http://fcotelulgalati.info/petre-grigoras-reincep-treaba-din-vara-cu-chef-de-performanta.html

Narcis Raducan: “Grigoras a confirmat faptul ca va continua la Otelul. Sanatatea i-o permite, la reluarea pregatirilor va fi prezent. In ceea ce priveste contractul lui, exista o clauza pe care clubul deja a activat-o pentru a-i prelungi angajamentul.”

http://fcotelulgalati.info/narcis-raducan-grigoras-a-confirmat-faptul-ca-va-continua-la-otelul.html

Tim
13th May 2013, 12:29
Ce mai conteaza?

Voi sunteti o echipa fara licenta, fara bani si fara onoare.


Aveti doar datorii.:D

megastar
13th May 2013, 12:37
Ce mai conteaza?
Voi sunteti o echipa fara licenta, fara bani si fara onoare.
Aveti doar datorii.:D

Datorii nu avem. Mircea Sandu si-a primit banii, arbitrii la fel. Mai este cineva? Vrei si tu?

Doctor_Satan
13th May 2013, 12:43
Cat despre licenta... mai documenteaza-te, timisorene.
Iar datorii nu erau in momentul in care ne-a preluat Adamescu. Acum sa vedem ce va lasa cand va pleca.

Doctor_Satan
22nd May 2013, 09:12
Declaratia lui Grigoras de dupa meciul de ieri ridica foarte multe intrebari in ceea ce priveste viitorul nostru cu Adamescu in postura de "finantator".
Din declaratiile lui Grig ne anunta ca domnul finantator nu are de gand sa aduca jucatori la echipa si nici nu anunta vreun plan de viitor. Daca nu se aduc jucatori, cu Iorga si Neagu cel mai probabl vanduti, va fi foarte greu sa scapam de retrogradare.

megastar
22nd May 2013, 09:41
Din ce am inteles Grigoras are contract cu Otelul inca un an si nu prea are cum sa plece.

Doctor_Satan
22nd May 2013, 10:28
Asa a zis si el, ca nu are cum sa plece, dar a mai mentionat ca nu-i convine deloc situatia de la club, pentru ca nu exista niciun plan de viitor.
Suporterii ar cam trebui sa iasa la rampa pentru ca daca trece vara, ne trezim la inceputul sezonului ca nu avem lot decat pentru liga a doua.

megastar
22nd May 2013, 11:37
Asa a zis si el, ca nu are cum sa plece, dar a mai mentionat ca nu-i convine deloc situatia de la club, pentru ca nu exista niciun plan de viitor.
Suporterii ar cam trebui sa iasa la rampa pentru ca daca trece vara, ne trezim la inceputul sezonului ca nu avem lot decat pentru liga a doua.

Ar fi trebuit sa isi puna clauze la contract. Daca nu i se aduc jucatorii pe care ii vrea sa poata pleca, spre exemplu.

Doctor_Satan
22nd May 2013, 11:45
O fi fost om de buna credinta si l-o fi crezut pe cuvant pe Adamescu. Sau pe reprezentatul lui, ca eu nu cred ca Grig sau marioneta Raducan s-au vazut la ochi cu capusa.

megastar
22nd May 2013, 14:31
O fi fost om de buna credinta si l-o fi crezut pe cuvant pe Adamescu. Sau pe reprezentatul lui, ca eu nu cred ca Grig sau marioneta Raducan s-au vazut la ochi cu capusa.

Din ce a spus Grig, Adamescu personal l-a convins.