PDA

View Full Version : Etapa 30: CFR Cluj - CS Turnu Severin 1-3



Shinnok
3rd May 2013, 08:04
09 Mai 2013, 17:00 - Digi

Shinnok
3rd May 2013, 08:08
1x

delaoltenia
3rd May 2013, 23:19
x.

Leo
6th May 2013, 11:56
1 solist.

singuratic83
9th May 2013, 00:12
Feroviarii clujeni sunt neinvinsi de trei etape si au oportunitatea sa mai urce in clasament. Pana la urma sunt (foarte) bine-veniti si banii din drepturile de televizare.
Severinenii isi mai pot recupera punctele la Bistrita, la Constanta si, de ce nu, acasa cu Steaua.

Hingherul
9th May 2013, 17:13
gooooooooooooooooooooool Costeaaaaaaaa

gol si aia. 1-1

uitati-va ba la meci ca e show :D

singuratic83
9th May 2013, 17:21
Si aceasta partida are un inceput furtunos.
Ce ocazii au avut Dorel Stoica si Fl Costea... daca ultimul va mai fi lasat asa liber, cred ca o sa avem iarasi un scor de 4-3, 5-4, 4-4 etc.

Uncle Ben
9th May 2013, 17:23
gooooooooooooooooooooool Costeaaaaaaaa

gol si aia. 1-1

uitati-va ba la meci ca e show :D
Da' lasa-ne, bre, sa ne tihneasca si noua bunatatile si bunaciunile, de Paste! Ce, matale ti-ai mancat, deja, ouale si mielul?! :D

Oricum, de cand cu Steaua mi s-a luat si de fotbal, ma incearca scarba... Mi-e sa nu fie vreun icter, ceva! Unii zic ca e normal sa ti se aplece daca i-ai vazut pe-ai lui Reghe, mai ales bānd pisoarca din pungile alea! Sa zica Dennis, stelistul, daca nu e prea mult sa vezi Steluta zii de zii, zii de zii... :D

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=3793223&postcount=301

Hingherul
9th May 2013, 17:25
bre, sa nu va fi bagat rasii ceva in pungilea alea de le tineti pe cap. prea va ia cu rau des

Hingherul
9th May 2013, 17:43
dubla Costea 2-1

Farmecul Vietii
9th May 2013, 17:49
Doua boabe intamplatoare.Meci modest de altfel.

singuratic83
9th May 2013, 17:56
Costea a fost lasat prea liber, in timp ce defensiva CFR-ului e nepermis de visatoare.

Hingherul
9th May 2013, 18:15
gooooooooooooooooooooooooooool ai lu` Severiiiin 1-3 pentru ciuumegi

Caramea morbida
9th May 2013, 18:20
1-3 si cu asta norocul lui Tiriplici a fugit de rusine.
Costea e ajutat sa-si creasca moralul :happy
Asteptam declaratiile de la final

Uncle Ben
9th May 2013, 18:33
bre, sa nu va fi bagat rasii ceva in pungilea alea de le tineti pe cap. prea va ia cu rau des
Fugi, bre, ca pana si Duba s-a ascuns de rusine cu blaturile pe care le faceti!
Cum iti explici ca, dupa meciurile cu Pandurii si Bistrita, Rusescu a scapat intreg, fara sa se aleaga macar cu niste amarate de copci? N-a jucat Chipciu, sau ce dreq a pazit? :D

relansat
9th May 2013, 18:33
Ce meci amical in Gruia :)

BBB
9th May 2013, 18:42
S-apoi nu iau ei la anu 6 puncte cand cica or trage la titlu, daca mai ramane Severinu in Liga 1? Tzucu-le puluca lor de bozgori borati

delaoltenia
9th May 2013, 18:44
unchiasule,te uiti la meci?
de cand lua Steaua campeonatul se joaca doar amicale in liga lu' nea mitica...spune bre,esti de acord cu mine? ;)

Hingherul
9th May 2013, 18:46
lasa-l bre ca maine are amical :D
unchiule, sa-ti iei punga aia buna :))

BBB
9th May 2013, 18:47
Lasati ba prostiile si beti niste Vin de ala de Samburesti :))

Hingherul
9th May 2013, 18:51
ce dracu a fost in capul meu cand am votat X la un meci de 2 evident.
felicitari meseriasului Duba! :D

relansat
9th May 2013, 18:52
Daca nici asta nu a fost BLAT, atunci inseamna ca in Liga 1 chiar nu se (mai) fac blaturi. Ce magarie pe fata. Toti zambind la sfarsit. Meciul prieteniei, ce sa mai ...

BBB
9th May 2013, 18:53
Daca nici asta nu a fost BLAT, atunci inseamna ca in Liga 1 chiar nu se (mai) fac blaturi. Ce magarie pe fata. Toti zambind la sfarsit. Meciul prieteniei, ce sa mai ...

Semeni blat, culegi titlu :D Daca nu stiai proverbul

relansat
9th May 2013, 18:54
Nota zece pentru asta, BBB :ok:

Hingherul
9th May 2013, 18:55
raspuns frumos de la severineni e sa retrogradeze sa vedem de unde mai scot clujenii punctele :))

relansat
9th May 2013, 18:57
Hingherule, niciodata nu se stie. Poate se intalnesc in Cupa Romaniei. Sau mai stiu eu ... Niciodata nu se stie :)

mariomax
9th May 2013, 19:00
blat ordinar. daca oltenii raman in liga ntai, anul viitor doua victorii lejere pentru leprele fotbalului romanesc.

steaua si dinamo inainte de 89, bistrita si ceahlaul dupa, cfr de cativa ani. totul pe fata si fara urmari.

BBB
9th May 2013, 19:03
Hingherule, niciodata nu se stie. Poate se intalnesc in Cupa Romaniei. Sau mai stiu eu ... Niciodata nu se stie :)

Oltenii sunt neam de onoare. Victoria asta se reporteaza pana cand se vor intalni candva. Imi si notez in agenda, in caz ca nu mai auzim de Severin decat prin 2018 in ceva Cupa :))

*Coco*
9th May 2013, 19:06
Severin oricum nu va primi licenta maine... Oricum a fost un meci suspect, la cum a abordat CFR partida, fara nici o vlaga, cu multe rezerve...

PS. De bre relansat, la ce dracu il aveti pe blatistul Prunea acolo? A fost pus doar sa va promoveze prin relatiile lui , iar in Liga I, Iasi nu a putut sa o puna de un blat cu Brasov acasa...

relansat
9th May 2013, 19:09
Iasiul joaca numai pe bune =)). Bre, serios vb, am impresia ca Liga 1 e prea in lumina reflectoarelor ptr Prunea. De la 11:00 se pot face mai multe mismasuri =))

Uncle Ben
9th May 2013, 20:29
unchiasule,te uiti la meci?
de cand lua Steaua campeonatul se joaca doar amicale in liga lu' nea mitica...spune bre,esti de acord cu mine? ;)
Bre, auzii ca obositii vostri mai au vlaga doar pentru Marele Derby, dupa care se lasa la vatra (cred ca se duc dupa Lordul, au bilete in ****)! :))

lasa-l bre ca maine are amical :D
unchiule, sa-ti iei punga aia buna :))
Abia astept sa ne reintalnim, pe alt thread desigur, dupa blaturile voastre cu Severinul si Viitorul lui Hagi (nu, nu-i vorba de Ianis si Chira!), in ultimele doua etape! Deja Reghe pregateste terenul, ca sezonul a fost lung si greu, ca titularii sunt obositi iar rezervele merita si ele sansa de a juca, de parca n-a vazut toata lumea ca impiedicatii aia nu-s in stare sa bata nici Braila, in amical!
Te astept cu injuriile la adresa campionanei care triaza selectiv cine ramane in liga a mai intaia! :D

delaoltenia
9th May 2013, 20:39
bre,in primulm rand multam fain,nu stiui ca incepu sezonu la croati :)
in al doilea rand,si cel mai important (pentru voi,desigur) :D ...incheiati sezonul pe un loc de europa league,sau ne aburiti ca anul asta nu prezinta interes? :D

Hingherul
9th May 2013, 20:41
Abia astept sa ne reintalnim, pe alt thread desigur, dupa blaturile voastre cu Severinul si Viitorul lui Hagi (nu, nu-i vorba de Ianis si Chira!), in ultimele doua etape!

asa si care e problema? in orice echipa mica zace o bunica mare :D

Uncle Ben
9th May 2013, 21:21
bre,in primulm rand multam fain,nu stiui ca incepu sezonu la croati :)
in al doilea rand,si cel mai important (pentru voi,desigur) :D ...incheiati sezonul pe un loc de europa league,sau ne aburiti ca anul asta nu prezinta interes? :D
Pusche' pe limba, bre, cu Europa League!
Daca se accidenteaza doua-trei papusi de-ale lui Talnar, n-ar trebui sa ne prezentam nici pentru un meci cu Rapid Ghidighici! :D


asa si care e problema? in orice echipa mica zace o bunica mare :D
Si nu se face de panarama Steluta, campiAna lui Reghe?! :D

Hingherul
9th May 2013, 21:22
de ce sa se faca daca aia au fost mai buni ca echipa a treia a noastra? :D

Uncle Ben
9th May 2013, 21:30
Mie mi s-au parut smecheri oltenii, au jucat numai cu fata la micile ecrane, sa-l vada nea Gigi bine pe Costea 'al batran!
Daca te gandesti la acel 0-0 al vostru din Gruia, cred ca Ciobanul scria acum ordinul de plata (in euro, cu multe zerouri) daca jumatatea Adei Nechita mai baga 1-2 goluri... :D

Leo
9th May 2013, 21:40
Ce blat scarbos.........

Bobi Cearton
9th May 2013, 22:28
Ceferistii clujeni n-au pic de rusine, blatuiesc la foc automat: cu Pandurii, cu Severin, cu Otelul in trecut. Aduna puncte pt la anu:rolleyes:

Shinnok
9th May 2013, 22:30
daca Severin nu retrogradeaza, cfr e campioana la anu' :D