PDA

View Full Version : Etapa 28: Dinamo - Gaz Metan Medias 2-0



Shinnok
20th April 2013, 18:14
28 Aprilie 2013, 14:00 - Antena1

Shinnok
20th April 2013, 18:17
2.

delaoltenia
23rd April 2013, 20:06
unu!

trag astia cu dintii pentru un loc in europa :cool:

SwedishMafia
24th April 2013, 00:07
castiga echipa cu cel mai bun fotbal din ro.sa nu se supere talnarica.:D

Leo
25th April 2013, 10:25
1 solist.

SwedishMafia
26th April 2013, 13:42
Nu mai puțin de 10.000 de bilete gratuite au împărțit dinamoviștii în liceele din București, pentru meciul de duminică (ora 14:00), cu Gaz Metan, de pe Arena Națională. La partida contra echipei lui Gigi Mulțescu, despre care se vorbește că îi va lua locul lui Cornel Țălnar în vară, pe banca roș-albilor, oficialii lui Dinamo mizează pe aportul a 20.000 de suporteri, care să ocupe inelul de jos al stadionului
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/10+000+de+bilete+gratuite+la+Dinamo+-+Gaz+Metan+pentru+liceenii+

:happy dupa infrangerea de la tg jiu,s-au temut sa nu fie gol stadionul.niste penibili.:))

Avion
26th April 2013, 13:49
Ce penibili, sa ofere bilete gratuite unor copii de liceu.

Vroiam sa te intreb daca ati primit bilete gratuite la voi in liceu dar pe urma mi-am adus aminte cum scrii si chiar nu-si are rost intrebarea :).

Uncle Ben
26th April 2013, 18:46
Nu mai puțin de 10.000 de bilete gratuite au împărțit dinamoviștii în liceele din București, pentru meciul de duminică (ora 14:00), cu Gaz Metan, de pe Arena Națională. La partida contra echipei lui Gigi Mulțescu, despre care se vorbește că îi va lua locul lui Cornel Țălnar în vară, pe banca roș-albilor, oficialii lui Dinamo mizează pe aportul a 20.000 de suporteri, care să ocupe inelul de jos al stadionului
http://www.digisport.ro/Sport/FOTBAL/Competitii/Liga+1/10+000+de+bilete+gratuite+la+Dinamo+-+Gaz+Metan+pentru+liceenii+

:happy dupa infrangerea de la tg jiu,s-au temut sa nu fie gol stadionul.niste penibili.:))
Cum adica ..."stadionul gol"?! Cam cum a fost la meciul liderului impotriva Iasiului?
Norocul vostru ca n-aveti probleme cu penibilul... Doar ca va mai bateti pe pufuletii pe care vi-i ofera, in pretul biletului, organizatorul, dar in rest sunteti OK!
Poate nu ti-am zis ca, singurul meci pe care fi-miu l-a vizionat pe Ghencea, (Steaua - Unirea Urziceni) s-a datorat faptului ca, in liceul in care era elev, au fost impartite bilete (gratuit, desigur)! Ce urat! :))

Hingherul
26th April 2013, 19:31
nici nu stiu cum e mai dureros pentru rasi aici. batuti si gazati sau gazati, reanimati si apoi batuti?

pacat de liceenii aia daca pune pedofilu` Neghinita laba pe ei :D

Uncle Ben
26th April 2013, 19:43
Vai de pufuletii vostri!
A venit caldura si ati ramas cu lana incalcita si cleioasa dupa vizita din Giulesti! Sa dea dreq sa veniti in buricul Bucurestiului, la derby, ca de la voi, de pe Centura! :D

Hingherul
26th April 2013, 19:44
trufasi mai sunteti. parca vad ca mutati si granita la Catelu cand v-oti muta in padoc nou la Glina :D

Uncle Ben
26th April 2013, 19:56
Bre, acum fara caterinca, eu cred ca e frumos la meciurile Stelei de cand se dau pufuleti!
La meciul urmator, la cererea fanilor din Provincie care nu mai gasesc utilitate pentru dublucasetofoanele cu inregistrare, li se va da cate o caseta audio AGFA, cu ultimul album al lui Piti Talent! Si o bucata de urda calitatea a II-a... :D

cip
26th April 2013, 20:08
ce zgarciobi,n-ar fi dat si ei un ban in plus pt BASF...las' ca vine daniela stanciu si pune pret pe calitate,nu pe cantitate...bine,cu riscul de a se trage de par cu mimi...cat fight :D

Hingherul
26th April 2013, 20:11
ca tot vin copiii aia dinamovisti de mici, le dati si voi o acadica ceva sau trebuie sa vorbeasca cu unchiu` Neghinita daca vor ceva de supt? :D

Uncle Ben
26th April 2013, 20:25
ce zgarciobi,n-ar fi dat si ei un ban in plus pt BASF...las' ca vine daniela stanciu si pune pret pe calitate,nu pe cantitate...bine,cu riscul de a se trage de par cu mimi :D
Cuscre, Steaua e cea mai balonata (sau galonata?!) echipa dupe :D la noi. Antrenorul parior isi desavarseste lucrarea de diploma intr-ale fotbalului despre catenaccio-ul dambovitean, jucat cu doi inchizatori (Steaua e o echipa incuiata, poti sa zici ca nu?), altoit pe partituri cu final cunoscut (model Cottbus)! :D

ca tot vin copiii aia dinamovisti de mici, le dati si voi o acadica ceva sau trebuie sa vorbeasca cu unchiu` Neghinita daca vor ceva de supt? :D
Le dam zgarda antipurici si Decaris, cel mai eficient medicament impotriva parazitilor (bre, zau ca n-am vrut sa jignesc stelistii, dar chiar asa scrie pe prospect)! :D

Bobi Cearton
26th April 2013, 20:47
Aici vad un blat, Multescu aduna puncte pt EL:D

Uncle Ben
26th April 2013, 20:51
Aici vad un blat, Multescu aduna puncte pt EL:D
Pe mine m-ar interesa mai mult Eric de Oliveira si Bawab decat punctele alea... :D

Shinnok
27th April 2013, 01:23
toate ca toate, dar stie cineva de ce joaca rasii la 14:00? se pregatesc pentru Liga......a 2-a? :D

ProtectedPR
27th April 2013, 01:26
Cred ca Dinamo Buc. va bate fara probleme.

Uncle Ben
27th April 2013, 10:37
toate ca toate, dar stie cineva de ce joaca rasii la 14:00? se pregatesc pentru Liga......a 2-a? :D
Ca sa nu mai invoce stelistii ca Dinamo joaca doar la ore convenabile, seara, si de aia vine lume multa la meci! :D
Cred ca si la miezul noptii daca ne programeaza Liga, echipa de pe locul tz-spe, aflata la -milioane de puncte de liderul stelar, aduna in tribune mai multi fani decat a avut, cu Iasiul, aia care asteapta titlul cu nr. 24... :))

Duba
27th April 2013, 16:34
Saracu unchias!!!! Ce exemplu ne da el!!!! Meciul cu Iasul, cand a plouat pe intreaga durata a partidei si vreo doua ore inainte. Si tot au fost 6-7.000. Amarastenilor, voi ca sa aveti 12-15.000 oferiti 10.000 de bilete gratuit prin scoli si licee. Incercati sa se spalati creierasii copiilor. Insa, mai mult ca sigur, nu veti reusi. Cine dracu sa sustina o echipa care n-are nici 10% din palmaresul supercampioanei STEAUA. O echipa care a realizat totul prin frauda. Dovada, participarile mai mult decat mediocre in cupele europene.

delaoltenia
27th April 2013, 16:54
Duba,cum sa-ti spun,chiar ai dreptate. ;)

Duba
27th April 2013, 19:25
Duba,cum sa-ti spun,chiar ai dreptate. ;)
Tot timpul am dreptate! :D

Aurel.D
28th April 2013, 00:29
...la tine în salon. :D

Julio_Zane
28th April 2013, 00:34
Cred ca Dinamo Buc. va bate fara probleme.

2- sau 3-1.Daca va juca Danciulescu,poate chiar si mai mult.

Uncle Ben
28th April 2013, 12:18
Saracu unchias!!!! Ce exemplu ne da el!!!! Meciul cu Iasul, cand a plouat pe intreaga durata a partidei si vreo doua ore inainte. Si tot au fost 6-7.000. Amarastenilor, voi ca sa aveti 12-15.000 oferiti 10.000 de bilete gratuit prin scoli si licee. Incercati sa se spalati creierasii copiilor. Insa, mai mult ca sigur, nu veti reusi. Cine dracu sa sustina o echipa care n-are nici 10% din palmaresul supercampioanei STEAUA. O echipa care a realizat totul prin frauda. Dovada, participarile mai mult decat mediocre in cupele europene.
Da' ce provocator esti, sa nu-ti fie de deochi!
Stai cu ochiul pe threadurile lui Dinamo si incriminezi pana si un fault neacordat adversarilor "cainilor", dar cand pune Tudor fluierul in gura si mingea pe punctul cu var (ca sa inscrie si paralimpicii lui Reghe; uneori nu se poate altfel, dar ei sunt marii performeri ai jocurilor "de acasa"!) dispari ca magarul in ceata! Si zici ca, daca ploua, Steaua nu mai este liderul atat de detasat, iar voi ...cei mai multi dintre microbistii romani?! Poate ca meciurile Stelei ar trebui programate dupa cum se anunta prognoza meteo, ca fanii ei acuza dureri reumatice... :D

delaoltenia
28th April 2013, 13:15
Dinamo: Balgradean - C.Nica, Luchin, Dandea, Musat - C.Matei, Boubacar, Curtean, Alexe - Danciulescu, Axente

Gaz Metan: Plesca - Trtovac, Frasinescu, Z.Markovic, Buzean - Negru, Breeveld - Llullaku, Bawab, C.Petre - D.Roman

Hingherul
28th April 2013, 14:02
e ora 14:00!!!! avem rasi matinali la TV /hello/hello/hello

Adrian S.
28th April 2013, 14:19
Joaca pentru fanii din Asia.

Hingherul
28th April 2013, 14:26
ai dreptate. se stie ca asiaticii sunt mari consumatori de... caini :D

Leo
28th April 2013, 14:48
Hingherul prezent la datorie.


La pauza Dinamo conduce cu 1-0. Gol inscris de Alexe.

Julio_Zane
28th April 2013, 15:21
mai dau minim 1

Roddicted
28th April 2013, 15:26
Joaca pentru fanii din Asia.

postul zilei :happy

Leo
28th April 2013, 15:32
Ce ratare...........cum sa ratezi asa?

Leo
28th April 2013, 15:48
2-0
Cristea

sun
28th April 2013, 15:51
mama cate postari la un meci al lui Dinamo ???? Si va laudati ca aveti suporteri devotati... patetic

delaoltenia
28th April 2013, 15:58
felicitari cunoscatorilor! ;)

delaoltenia
28th April 2013, 16:01
de felicitat si adevaratii stelisti ;) /hello

cataa.
28th April 2013, 16:02
mama cate postari la un meci al lui Dinamo ???? Si va laudati ca aveti suporteri devotati... patetic

:)))) tu asta intelegi prin suporteri devotati?? stand pe forum?:)))) esti patetic

sun
28th April 2013, 16:04
aveti multi suporteri. Numa ca majoritatea is deja morti :D

nu.. suporter devotat ii ala de pe stadion care sta si incurajeaza echipa indiferent de situatie. Dinamovistii is dinamovisti numa ca sa zica aia cu ue Steaua. La fel ca rapidistii, de altfel.

delaoltenia
28th April 2013, 16:08
"dinamo pastreaza sanse de Europa League" ;)

*Coco*
28th April 2013, 16:44
Astia din presa sunt chiar retardati cand ii auzi Dinamo are sanse mari dupa victoria aceasta la locurile de Europa.

Astia ori sunt cretini ori prosti si nu se uita la ce parcurs lejer au Pandurii si Petrolul pana la finalul sezonului.

Marius
28th April 2013, 16:45
Record de asistenta cu trei sferturi din bilete date gratis. negoita duce dinamo pe noi culmi ale penibilului.

delaoltenia
28th April 2013, 16:55
stelisti invidiosi
are omu (neghiobita) bani si face un bine bucurestenilor batuti de criza...si nu numai :D

Hingherul
28th April 2013, 18:34
in ciuda faptului ca se afla la marginea sistemului solar, sonda spatiala Voyager 1 a detectat semne de blat la meciul asta.
se pare ca rasii se pragatesc de derby

Duba
28th April 2013, 20:01
O mizerie de meci, in care Gaz Metan a stat capra. Meci marca dinamo. Adica blat fara perdea. Mi-e sila de fosta echipa a securitatii, dinamo!

Uncle Ben
28th April 2013, 20:50
Record de asistenta cu trei sferturi din bilete date gratis. negoita duce dinamo pe noi culmi ale penibilului.
19257 de spectatori (cifra inregistrata ca ajutorul turnichetilor si comunicata la statia de amplificare a stadionului), 10000 de bilete impartite in scoli si licee! Probabil ca prezenta celor care au intrat in posesia unui bilet gratuit n-a fost obligatorie, ca n-am vazut pe nimeni adus cu arcanul la stadion...
Mariuse, fi-ti-ar ar'metica a dracului, ca uite asa il zapacesti si pe nen'tu Duba! Daca voi, astia care stiti sa numarati, lansati zvonuri d'astea, aia care se duc si la paine cu bani potriviti ce sa mai zica?! :D

Aurel.D
28th April 2013, 21:28
Ăștia din presă bat câmpii aiurea cu locurile pt Liga Europa...În vederea pregătirii echipei pt sezonul următor, ar fi de preferat să se evite participarea în LE. Și vorba lui Coco, Pandurii și Petrolul au șanse mai mari.

Marius
28th April 2013, 21:46
19257 de spectatori (cifra inregistrata ca ajutorul turnichetilor si comunicata la statia de amplificare a stadionului), 10000 de bilete impartite in scoli si licee! Probabil ca prezenta celor care au intrat in posesia unui bilet gratuit n-a fost obligatorie, ca n-am vazut pe nimeni adus cu arcanul la stadion...
Mariuse, fi-ti-ar ar'metica a dracului, ca uite asa il zapacesti si pe nen'tu Duba! Daca voi, astia care stiti sa numarati, lansati zvonuri d'astea, aia care se duc si la paine cu bani potriviti ce sa mai zica?! :D

Haide, bre, nu mai pot sa exagerez si eu din dorinta sincera de a sublinia o idee? :D

laurdog
29th April 2013, 11:01
Cine mortii ma-sii se ocupa de curatenie pe AN? Un amestec de suc uscat si fulgi de porumb striviti te impiedicau sa pasesti.

Uncle Ben
29th April 2013, 11:09
Cine mortii ma-sii se ocupa de curatenie pe AN? Un amestec de suc uscat si fulgi de porumb striviti te impiedicau sa pasesti.
Cica unul a gasit si o sarica in peluza in care au stat "mustaciosii", la meciul cu Petrolul! :D

SwedishMafia
29th April 2013, 11:26
baietii din glina nu dau bilete gratis la copilasi si la meciul cu steaua?:))ce gunoaie militienii astia....

Uncle Ben
29th April 2013, 11:34
baietii din glina nu dau bilete gratis la copilasi si la meciul cu steaua?:))ce gunoaie militienii astia....
Riscul ar fi prea mare, doar stii ca toti aurolacii se inghesuie cand e vorba de Steaua!

laurdog
29th April 2013, 11:36
Po****tie multa, oameni putini Unchiesule.
N-ai cu cine.

Uncle Ben
29th April 2013, 11:53
Po****tie multa, oameni putini Unchiesule.
N-ai cu cine.
Ciudat, totusi! As fi jurat ca nu sunt suedezi cei din specia "homo stelistus", aia care vin pe stadion la bustul gol, ori cu tricoul suflecat pana deasupra burtii si scobindu-se in buric! :D

Farmecul Vietii
29th April 2013, 14:07
Avem explicatia pentru care cei mai buni jucatori ofensivi ai Gazului, Lullaku si Bawab, au frecat banca ieri? Sau o sa s-o primim la vara cand Gigi vine la dinamo?:D

laurdog
29th April 2013, 15:23
Viata poate fi fermecatoare cateodata dar te si trosneste cand nu stii ce vrei de la ea. Bawab NU joaca de cand e Multescu antrenor. Din cate se spune e un conflict mocnit, tacit intre ei de ceva vreme si de aceea e mai mult rezerva.

Farmecul Vietii
29th April 2013, 15:41
Zau? De unde ai tu informatia asta? Si voi rescrieti istoria? Cifrele te cam contrazic.Bawab a inceput o singura data rezerva sub comanda lui Multescu.

laurdog
29th April 2013, 15:43
Informatia o am din presa ca nu am rude nici la Romgaz nici la Transgaz. Inca de joi, parca, am vazut o emisiune in care se vorbea de acest asa zis conflict.
Bea si tu un pahar de apa rece.

cimitiru' ghencea
30th April 2013, 09:33
Informatia o am din presa ca nu am rude nici la Romgaz nici la Transgaz. Inca de joi, parca, am vazut o emisiune in care se vorbea de acest asa zis conflict.
Bea si tu un pahar de apa rece.

nu te complica.omul nu e caz grav,adica nu se crede vreun mussolini sau vreun napoleon.el dacat e;) convins ca dinamo nu joaca niciun meci pe bune,toti adversarii fiind fie cumparati,fie terorizati de securitate ,fie au dosare de conducere in stare de ebrietate,fie au nevestele in beciurile militiei...:D

laurdog
30th April 2013, 09:41
Adicatelea si pe ei i-am cumparat?:o:

cimitiru' ghencea
30th April 2013, 10:11
Adicatelea si pe ei i-am cumparat?:o:

in cazul asta,cred ca farmecul adulmeca o conspiratie militiano-********a in care teroristul arab bawab a fost santajat cu dosarul sau de taliban pentru a nu juca in meciul cu dinamo si implicit pentru a nu marca minimum 4 goluri...:D
in cazul lui lullaku ( cine o mai fi si baiatu' asta ? ) e evident ca are probleme cu viza,probleme create,tot evident ,de serviciul de pasapoarte,subordonat ,evident nu-i asa,clubului dinamo ...

Duba
30th April 2013, 10:25
Avem explicatia pentru care cei mai buni jucatori ofensivi ai Gazului, Lullaku si Bawab, au frecat banca ieri? Sau o sa s-o primim la vara cand Gigi vine la dinamo?:D

Na, ca mai e cineva care a mirosit blatul! Sa pui echipa stramb in teren, sa tii pe banca doi titulari si sa ai atitudinea pe care au avut-o jucatorii (unii dintre ei; nu se mai face blat cu intreaga echipa de mult timp) medieseni, doar la aranjamente marca dinamo te poti gandi. Ce e mai grav, e ca si un antrenor onest (cel putin asa l-am perceput eu) ca Multescu a inceput sa se prostitueze.

cimitiru' ghencea
30th April 2013, 10:36
Adicatelea si pe ei i-am cumparat?:o:

in cazul lu' tatae in schimb,problema e mai serioasa...hehehe,de cate ori a vorbit el cu ducele de wellington si cu amiralul nelson...:D

Calandrinon
30th April 2013, 10:42
li s-a ascutit....mirosul dupa baie de suc din Giulesti

Duba
30th April 2013, 11:22
in cazul lu' tatae in schimb,problema e mai serioasa...hehehe,de cate ori a vorbit el cu ducele de wellington si cu amiralul nelson...:D

Pardon! Asta-i apanajul lui Dinu patatu' :D

Farmecul Vietii
30th April 2013, 12:21
in cazul asta,cred ca farmecul adulmeca o conspiratie militiano-********a in care teroristul arab bawab a fost santajat cu dosarul sau de taliban pentru a nu juca in meciul cu dinamo si implicit pentru a nu marca minimum 4 goluri...:D
in cazul lui lullaku ( cine o mai fi si baiatu' asta ? ) e evident ca are probleme cu viza,probleme create,tot evident ,de serviciul de pasapoarte,subordonat ,evident nu-i asa,clubului dinamo ...


Llullaku e marcator a 5 goluri sezonul asta, ceea ce-l plaseaza pe locul doi al marcatorilor din lotul mediesenilor.Bawab e cel mai bun atacant al lor.Incepi cu amandoi pe banca, in conditiile in care esti si vaduvit de prezenta conducatorului de joc suspendat.Ok, ai ales o tactica defensiva pentru meciul asta... dar, se intampla ca esti condus la pauza, si tu muti cu Draghici, un necunoscut de pe banca, cand pe aceeasi banca se afla cei mai buni marcatori ai tai, si abia in minutul 70 il bagi pe Bawab. Tare as vrea sa inteleg logica lui Multescu, in conditiile in care el nu e un antrenor fricos, ci isi asuma riscuri.

Tyler Durden
30th April 2013, 14:01
Bai, daca atat Farmecul, cat & Duba, spun ca a fost ceva necurat, incep sa am si eu indoieli! :D

Bobi Cearton
30th April 2013, 14:10
Blatul pare logic, cand dai 7 mil euro sa scoti echipa la mal, iti permiti sa dai ceva maruntis si celor de la Medias.:D

Farmecul Vietii
30th April 2013, 14:29
Bai, daca atat Farmecul, cat & Duba, spun ca a fost ceva necurat, incep sa am si eu indoieli! :D
Tradare in direct!
Ce ti-am facut eu tie sa merit lovitura asta pe la spate? Mai bine ma injurai decat sa ma pui in aceeasi barca cu personajul ala.Imi pare rau c-am acceptam sa-ti fiu prieten.

Tyler Durden
30th April 2013, 14:32
Vai, țață, mor!:happy:happy

Calandrinon
30th April 2013, 14:34
Tradare in direct!
Ce ti-am facut eu tie sa merit lovitura asta pe la spate? Mai bine ma injurai decat sa ma pui in aceeasi barca cu personajul ala.Imi pare rau c-am acceptam sa-ti fiu prieten.

n-ai auzit ? daca te jigneste Tyler e de bine :D

Uncle Ben
30th April 2013, 20:23
Bai, daca atat Farmecul, cat & Duba, spun ca a fost ceva necurat, incep sa am si eu indoieli! :D
Pentru Duba a fost simplu sa demaste blatul: l-a comparat cu meciurile Concordia - Steaua si Viitorul - Steaua, iar rezultatul a fost ca gazarii n-au avut nici pe jumatate rautatea gazdelor stelistilor, care au jucat cu o indarjire nemaipomenita! :D

Duba
3rd May 2013, 09:38
Sincer, iti inteleg frustrarile. Nu inteleg insa cum poti crede ca Steaua avea nevoie sa faca blat cu echipe net inferioare valoric????!!!! Nu inteleg cum ar fi putut Steaua pierde in fata celor doua, cand, tot in cea perioada, facea meciuri f. bune, si tot in deplasare, cu Molde si Copenhaga, doua formatii mai mult decat decente. Mult, din punct de vedere valoric, peste posibilele viitoare retrogradate de la noi. Totusi, nu ma mir. Doar un suporter fider, asa cum esti, al formatiei care se confunda cu blatul, dinamo, poate gandi in acest fel. Sanatate!

Uncle Ben
3rd May 2013, 10:10
Stiu si ca Steaua a castigat Cupa Campionilor Europeni, inca un motiv ca satelitii stelistilor sa nu poata sfida logica! Nu te mai sfii sa-l enunti, ca cel putin pentru fanii vostri el ramane un argument forte!
Inseamna ca Brasovul si Vasluiul chiar au avut echipa mai valoroasa decat Steaua, Molde, Chelsea si Ajax, din moment ce v-au batut! Nu inseamna doar ca si-au dorit cu adevarat victoria si si-au jucat cu ardoare sansele... :ok:

Sanatate si matale, dar e de dorit sa incepi prin a da semne de insanatosire mintala! Chiar ai de gand sa continui cu rationamente d'astea de doi lei, facand referire la alte meciuri? Ce crezi ca demonstrezi comparand Viitorul sau Concordia cu Molde?!

Duba
3rd May 2013, 11:36
1.Stiu si ca Steaua a castigat Cupa Campionilor Europeni, inca un motiv ca satelitii stelistilor sa nu poata sfida logica! Nu te mai sfii sa-l enunti, ca cel putin pentru fanii vostri el ramane un argument forte!

2. Inseamna ca Brasovul si Vasluiul chiar au avut echipa mai valoroasa decat Steaua, Molde, Chelsea si Ajax, din moment ce v-au batut! Nu inseamna doar ca si-au dorit cu adevarat victoria si si-au jucat cu ardoare sansele... :ok:

3. Sanatate si matale, dar e de dorit sa incepi prin a da semne de insanatosire mintala! 4. Chiar ai de gand sa continui cu rationamente d'astea de doi lei, facand referire la alte meciuri? Ce crezi ca demonstrezi comparand Viitorul sau Concordia cu Molde?!

1. Ironie de doi bani, datorata de complexul de inferioritate de care suferiti. Stii tu ala scris de Gica Chioru. :D

2. Nu! Inseamna ca Brasovul si Vasluiul au avut destul de mult noroc in acele partide, iar Steaua a avut f. mult ghinion. Cele doua meciuri au fost din punct de vedere al dominarii si al ocaziilor de gol net in favoarea Stelei. Ca rezultatul a fost defavorabil ... se mai intampla. Ca sa nu spun ca cele doua nu se bat la retrogradare. Concordia, de exemplu, doar cu 2 luni inainte ne eliminase din cupa. Este adevarat cu enorm de mult noroc si cu o Steaua cu f.f. multe rezerve. Pe Cei de la Viitorul i-am executat din primul minut. Apoi, la alte cateva minute le-am mai dat un gol. Era normal, ca scorul sa ia proportii. Doar un ilogic ca tine, poate spune altceva.

3. Bai, de insanatosire mintala aveti nevoie voi, suporterii echipei care se face de ras an de an in Europa. Voi, care suferiti la fiecare succes al Stelei, tot in Europa.

4. Rationamente de doi lei faci tu si altii cu acelasi frustrari ca si tine. Vreu sa demonstrez ca esti penibil cand spui ca in acea perioada cand Steaua batea Molde in deplasare si facea egal la Copenhaga, n-avea voie sa castige cu Concordia si Viitorul. Simplu, nu?

Uncle Ben
3rd May 2013, 11:53
@Duba
Du-te, bre, si te pisa, las-o dreq pe Steluta ca are cine sa-i "repereze" onoarea! Cred ca doar noi mai avem rabdare cu matale, nu si prostata: vrei sa uzi scaunul?
Am inteles tot, mai putin de ce continui sa te faci de cacao! Cand bate Steaua, e clar ca nimeni nu poate sta in ghete in fata ei, e cat se poate de logic si in afara oricaror discutii... Cand pierde, e doar ghinion, accident, norocul porcesc al adversarilor s.a.m.d. Chiar nu intelegi ca eu vorbesc de atitudine, de pozitia de victima prestabilita pe care o adopta unele adversare deloc dispuse sa moara de gat cu Armata Rosie a Bucurestiului? Dar inainte de '89, cand adunati tot ce era mai bun in tarisoara asta, de ce aveati nevoie de 110 minute ca sa bateti la Oradea? Ca orice poti sa spui ca lipsea acelei echipe de internationali, numai valoarea, nu! Nu cumva e vorba tot de atitudine, de dorinta, de ambitie? Daca matale ti se pare accident ca o echipa sa-si doreasca sa invinga Steaua, n-avem cum sa picam de acord niciodata!