PDA

View Full Version : Cea mai antipatica echipa ?



Lordul
8th April 2013, 19:20
Discutii aici !

Cristyniku
8th April 2013, 19:30
Shi....City :D. De departe.

Shinnok
8th April 2013, 19:40
greu de tot.

pai cam la fel de antipatice imi sunt arsenal, chelsea, city, liverpool si united.

Leo
8th April 2013, 19:40
Ratatii de la MU :D

YoNuTzz
8th April 2013, 22:21
shitty...clar ! si apoi chelsea...

dextercioby
9th April 2013, 01:31
Tot steaua. :D

corello
9th April 2013, 17:34
Unde-i bre Swansea? Citi-i lista de 10 ori si...nimic :D
Si unde-i Queens Park pampers, ca vreau sa votez si io?

Sir. Eko
22nd April 2013, 15:11
Swansea

Dytza
22nd April 2013, 16:00
Echipele care castiga trofee constant. Deci, Man United si Barcelona.

cr7luci
2nd June 2013, 12:54
Liverpool de departe.As desfinta-o in orice clipa.Ce e drept,mai bine nu fiindca e mai misto sa ne amuzam de performantele lor josnice in fiecare sezon de PL.Everton este peste ei in clasament deci sezonul asta m-am distrat copios :)).Acum 20 de ani,dupa ce am luat primul titlu in era Ferguson,la un meci cu Liverpool au afisat un banner pe care scria sa ne bucuram cand facem si noi 18 titluri.Noi nu am zis nimic dar la al 19-lea le-am intors-o la ei pe stadion cu un banner :)))))Acum avem 20 de campionate si suntem foarte multumiti.Am luat si 61 de milioane de lire din drepturile tv si jucam in august si cu Wigan (retrogradata) supercupa Angliei.Sper sa facem si 20 de supercupe.

Johnny D
2nd July 2013, 21:52
Liverpool de departe.As desfinta-o in orice clipa.
Fals! Aia mai joaca ceva fotbal, Chelsea Londra insaaaaaaa........, astia cand joaca bine fac cam ce face orice echipa, de obicei bate dar mai si pierde. Problema e cand joaca prost, atunci bate mereu, mai spurcat fotbal decat atunci cand joaca astia prost raportat la meritele finale, nu exista si nici n-a existat vreodata! Desfiintarea ar fi pentru noi o usurare deosebita, dar mai exista vorba aia, rau cu rau dar mai rau far'de rau!:)) E supermisto cand ii bati, mai ales daca joaca bine, ca daca joaca prost n-ai nicio sansa, intreaba-le pe Barcelona si Bayern, cele mai bune echipe din Europa!:))

Bogdy LFC
7th September 2013, 14:34
Discutii aici !

copil ce esti, era deja deschis un subiect pe tema asta deschis de ''Sebastian'' in care toate cazaturile si-au dat cu parerea!

Aici!
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=417304

''MERGE''

phife
7th September 2013, 15:11
ON : Citty and Utd.

Srdjan
7th September 2013, 15:16
Liverpool si Chelsea, dar parca mai mult Chelsea

Iulian.
7th September 2013, 18:25
Eu zic sa nu mai scrieti insulte pe forum.
Am sters postarile alea (ca doar nu puteau fi pastrate). Iar moderatorii le pot vedea oricum.

Penalizari se pot da cu usurinta, dar v-ati cam jignit "care pe care". Ori se dau la toti ori la niciunul.
Personal nu am dat penalizari, nu cunosc suficient situatia. Dar pe Restricted Area, unde discuta moderatorii, vad ca sunt persoane care cunosc situatia mai bine. E mai bine sa se ocupe ei ...

Iulian.
7th September 2013, 18:31
Era bine sa nu stergi postarile , sa se vada tata cine a fost ala irascibil , cine a aruncat cu mizerie si cam cat s-a intins coarda. Eu am raportat tot ce am prins e cel putin ciudat ca-mi stergi un post in care i-am spus omului ca are mentalitatea unui pusti de 7 ani asa cum o spune.

Moderatorii vad postarile. Si asta e important.
De ce sa ramana jignirile ?

Postarile se editeaza, se inlocuiesc anumite cuvinte, sau se sterg de tot.
Cu penalizarile e alta poveste ...

Iulian.
7th September 2013, 18:43
Ma rog , pare legitim. Treaba e ca omul ma ameninta si ma invinovateste pe mine dupa ce a injurat de mame eu am raportat si am instigat la calm si la evitarea individului. Si i-am dat niste sfaturi parintesti. Vrea sa profite de faptul ca posturile mele au fost sterse si sa ma scoata tap ispasitor :))

Stai linistit (de fapt ar fi bine ca toti sa stam linistiti ... chiar pierdem vremea)

Moderatorii vad postarile si stiu ce sa faca, daca sa dea sau nu infractiuni, daca sa baneze. Eu am preferat sa las alte 2 persoane care cunosc mai bine decat mine situatia. Altfel as fi dat eu infractiuni, dar ce rost avea daca situatia era cunoscuta mai bine de altcineva ?

Iulian.
7th September 2013, 18:49
Adminul nu va investiga asta. :) (Iar eu nu prea va cunosc)
Cat despre ceilalti moderatori .. sa nu va simtiti frustrati. Un moderator nu sta mai mult de 1 luna in functie daca chiar are ceva cu cineva si se manifesta ca atare. Nu se aleg ORICUM moderatorii ...

Shinnok
7th September 2013, 19:36
that hurt. sa inteleg ca ai ales Chelsea? :D

Dante7
7th September 2013, 19:38
Inca oscilez :D Liverpool, Chelsea, Cristal, United, Arsenal, Tottenham, Hull. Cam asta ar fi ordinea momentan :D

Shinnok
7th September 2013, 19:41
:))

Hull? why? :P

am si eu vreo 4 in Italia :D

messi19
7th September 2013, 19:46
Reivan dupa ce ca m-ai jignit de m-ai spurcat tot tu esti ala care cere dreptate?Asa nesimtire nu am mai vazut de mult.SA INVESTIGHEZE ADMINUL FIINDCA UNII MODERATORI DE AICI TIN CU UNII USERI INDIFERENT DE CE FAC.

parca pe tine te iubeau moderatorii de pe aici si voiau sa iti poarte copiii:confused:

Dante7
7th September 2013, 19:48
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-MfE6tFWNh60eRWotOQiCrK4Po6sp1stkvb78qRGWsZxNmufJ_g

badass :cool::D

Shinnok
7th September 2013, 19:50
indeed :D

poti sa tii cu toate. daca iti placea si Manchester City, nu erai suparat indiferent de cine iesea campioana :D

Dante7
7th September 2013, 19:57
daca stau putin sa ma gandesc, si Man City aduce putin cu Lazio :rolleyes::D:happy

phife
7th September 2013, 19:59
parca pe tine te iubeau moderatorii de pe aici si voiau sa iti poarte copiii:confused:

Gresit , Dumnezeu insusi Voia sa-i fie parinte.

Shinnok
7th September 2013, 20:02
daca stau putin sa ma gandesc, si Man City aduce putin cu Lazio :rolleyes::D:happy

o sa fie al dracu' de greu sa te hotarasti cu atatea optiuni :D

hai sa vedem cine se hotaraste primul :D

ai tinut vreodata cu o singura echipa din EPL? eu in Serie A stau asa:

1998-2001: Inter
2003-2013: Milan
2013: Juventus

:))

Dante7
7th September 2013, 20:02
stiti care e diferenta dintre luci si Dumnezeu ? Dumnezeu nu se crede Luci :D

Dante7
7th September 2013, 20:07
o sa fie al dracu' de greu sa te hotarasti cu atatea optiuni :D

hai sa vedem cine se hotaraste primul :D

ai tinut vreodata cu o singura echipa din EPL? eu in Serie A stau asa:

1998-2001: Inter
2003-2013: Milan
2013: Juventus

:))

10 ani dusi pe apa sambetei :nope: Tu zici ca te transferi la echipelea alea :))
Pai a fost ceva de genu United, Liverpool, iar United, Liverpool, apoi Chelsea, United, si iar Liverpool, sau asa ceva :D:))

YoNuTzz
7th September 2013, 20:07
ai tinut vreodata cu o singura echipa din epl? Eu in serie a stau asa:

1998-2001: Inter
2003-2013: Milan
2013: Juventus

:))


...

speechless :D

Shinnok
7th September 2013, 20:10
Andrea Pirlo style :D

Dante7
7th September 2013, 20:11
gen eu cu Ronaldinho :)):))

Shinnok
7th September 2013, 20:13
PSG, Barcelona, Milan? :D

Dante7
7th September 2013, 20:14
plus Flamengo :D
Pacat ca nu s-a transferat si in Anglia, mi-ar fi usurat mult decizia :)))))

Shinnok
7th September 2013, 20:16
poate il cumpara Crystal Palace cand face vreo 44 de ani :D

phife
7th September 2013, 20:19
Sau il ia echipa aia la care joaca Davids.

Dante7
7th September 2013, 20:23
Ronaldinho + Gattuso = Predatorul jamaican cu ochelari de soare, numit si Edgar Davids :yeah: