PDA

View Full Version : Etapa 24: FC Dinamo – FC Astra Giurgiu 1-0



Pages : [1] 2

Hingherul
20th March 2013, 16:56
Duminica, 31.03.2013, 20:30, DIGI SPORT


daca doriti sa va distrati.... :D

Hingherul
20th March 2013, 19:53
nu scrie nimeni pe aici :(

chiar sa fie asta cel mai prost thread deschis vreodata? :D

aLLiin
20th March 2013, 20:16
Este un thread slab. Sper sa apreciezi adevarul.:D

samar
20th March 2013, 20:19
Este un thread extrem de realist.Cainii vor invinge la o diferenta de 2 goluri :D

Sa nu ma felicitati dupa pronostic :evil:

Hingherul
20th March 2013, 20:19
nu ca slab dar CEL MAI THREAD SLAB din cate exista. chiar nu ma asteptam sa nu avem giurgiuveni pe forum :D

aLLiin
20th March 2013, 20:23
nu ca slab dar CEL MAI THREAD SLAB din cate exista. chiar nu ma asteptam sa nu avem giurgiuveni pe forum :D

Eu cred ca in calitatea ta de Moderator,ar trebui sa-l trimiti la Reciclare, mi-e sa nu stricam dracu toata etapa. :))
Ps. samar, ai pariat x la Rapid?cum bine te.am sfatuit...:D

samar
20th March 2013, 20:26
Ps. samar, ai pariat x la Rapid?cum bine te.am sfatuit...:D

Am pariat x pauza sau final.Iti multumesc pt sfat dar m-a scos brasov :headbang:

Leo
20th March 2013, 20:27
Este un thread slab. Sper sa apreciezi adevarul.:D

Plin de sustinatori ai ciobanului.

Hingherul
20th March 2013, 20:28
Leo, simti si tu ca e rost de distractie? :D

Leo
20th March 2013, 20:30
Sa vezi tu distractie daca nu platiti milionul pt Baciu. :))

aLLiin
20th March 2013, 20:30
Am pariat x pauza sau final.Iti multumesc pt sfat dar m-a scos brasov :headbang:

Gresit. Trebuia x solist. Aveai 3,40. Si renuntai la Brasov. :D eu am prins tot luni. La Brasov am pus 3 goluri, 1,70 cota.:D

cip
20th March 2013, 20:32
ia,ca m-am concentrat asupra meciului important al etapei si-am uitat ca fac si cainii figuratie prin liga lui mitica...un x anost,banuiesc :confused:

samar
20th March 2013, 20:33
La Brasov am pus 3 goluri, 1,70 cota.:D

haaa???:groggy: Brasov a terminat 0-0 cu U :D

Leo
20th March 2013, 20:33
Banuiesti si tu ce sa zic..... Tu concentreaza-te asupra Mioveniului.

aLLiin
20th March 2013, 20:34
Leo, simti si tu ca e rost de distractie? :D

Hai ca te salvezi incet,incet. :D macar un loc 8 la threadurile de saptamana asta de pe intern sa obtina si dinamo.

aLLiin
20th March 2013, 20:35
haaa???:groggy: Brasov a terminat 0-0 cu U :D

Sub 3. :D am si postat inainte pe threadul meu personal.:D

Hingherul
20th March 2013, 20:36
Hai ca te salvezi incet,incet. :D macar un loc 8 la threadurile de saptamana asta de pe intern sa obtina si dinamo.
tot stellistii sa ii ridice pe milogii astia :D

parca vad ca la ora meciului iar n-o sa gasim niciun dinamovist cu care sa avem discutii pertinente despre partida :D

cip
20th March 2013, 20:37
Banuiesti si tu ce sa zic..... Tu concentreaza-te asupra Mioveniului.
pai normal,nu-s Nostradamus...dar am vazut o repriza de la meciul cu Petrolul,jucati chiar mai slab decat UTA,or asta e etalonul inferior...:))

cip
20th March 2013, 20:38
Banuiesti si tu ce sa zic..... Tu concentreaza-te asupra Mioveniului.
eh,2-0 fara istoric o sa fie ala...

aLLiin
20th March 2013, 20:40
tot stellistii sa ii ridice pe milogii astia :D

Dar m-am saturat,crede-ma. Macar sa stea si ei drept multumire la taclale dupa meciuri...dar nici pe asta n-o fac pentru noi...:(

Leo
20th March 2013, 20:41
tot stellistii sa ii ridice pe milogii astia :D

parca vad ca la ora meciului iar n-o sa gasim niciun dinamovist cu care sa avem discutii pertinente despre partida :D

Voi faceti cheta si platiti milionul de euro, altfel degeaba vine 24. :))
TIC-TAC, TIC-TAC, TIMPUL TRECE SI NU IN FAVOAREA VOASTRA. :D

cip
20th March 2013, 20:45
crede-ma.
:))

Shinnok
20th March 2013, 20:45
1 solist :happy

dinamovistilor le va parea extrem de rau ca vor castiga aici :D

aLLiin
20th March 2013, 20:45
Voi faceti cheta si platiti milionul de euro, altfel degeaba vine 24. :))
TIC-TAC, TIC-TAC, TIMPUL TRECE SI NU IN FAVOAREA VOASTRA. :D

Banii aia i.am scos la o repriza cu chelsea.

aLLiin
20th March 2013, 20:46
1 solist :happy

dinamovistilor le va parea extrem de rau ca vor castiga aici :D

Iar sunt pe mana cu arbitrul?

cip
20th March 2013, 20:49
pana acum,la egalitate...2 pagini pe thd Steaua,2 pe Dinamo...iar tre sa facem diferenta :D

samar
20th March 2013, 20:50
Sub 3. :D am si postat inainte pe threadul meu personal.:D

Si asa, tot esti out :D

aLLiin
20th March 2013, 20:51
Noi recuperam cand strigam: goooooooooooooooool

Leo
20th March 2013, 20:51
Iar sunt pe mana cu arbitrul?

Ca doar n-or fi cu tine........:))

cip
20th March 2013, 20:52
Noi recuperam cand strigam: goooooooooooooooool


Si asa, tot esti out :D
:))

aLLiin
20th March 2013, 20:53
Si asa, tot esti out :D

Cum tot out? :D sub 3 goluri,bre.:D

Shinnok
20th March 2013, 20:53
Samar tine cu Steaua, vrea sa bata dinamo aici ca sa nu mai existe dubii in privinta campioanei :P :D

Hingherul
20th March 2013, 20:56
oare se joaca pe arena de la Glina? :D

http://3.bp.blogspot.com/-JNdGR11fBk4/TP-7ovY5G8I/AAAAAAAABf8/Gy_LF-4oaNI/s1600/ALX_6934.jpg

Leo
20th March 2013, 20:59
oare se joaca pe arena de la Glina? :D



Nu. La Glina isi face aLLiin casa si ferma. :))

Shinnok
20th March 2013, 21:00
cert e ca dinamo si rapid ne vor ajuta etapa asta... etapa 24 :ok:

aLLiin
20th March 2013, 21:00
La glina se vor juca doar meciurile din europa...:D

aLLiin
20th March 2013, 21:05
Leo, din pacate le am deja. :D dar nu ar fi rau, as avea mana ieftina de munca...:D adica pe suporterii dinamo

Leo
20th March 2013, 21:08
Leo, din pacate le am deja. :D dar nu ar fi rau, as avea mana ieftina de munca...:D adica pe suporterii dinamo

N-ai tu bani sa-i platesti pe suporterii aia. La Glina (ferma lui aLLIN) vor alerga porcii si gainile.

samar
20th March 2013, 21:10
Bai cat offtopic acilea...:rolleyes: dar ce conteaza atata timp cat leo si-a asigurat traficul necesar ...:D Hai good night :)

Hingherul
20th March 2013, 21:10
Leo, din pacate le am deja. :D dar nu ar fi rau, as avea mana ieftina de munca...:D adica pe suporterii dinamo

ieftina pe dracu. astia vor cel putin un sandvis si 5 tigari pe zi.

Leo
20th March 2013, 21:11
Castiga Astra lui Niculae.

Shinnok
20th March 2013, 21:12
nici vorba. rasii rosii veninosiiiiiiiiiiiiiiiii, la luptaaaaaaaaaaaaaaa, baaaaaaaaaaaaaaa! :D

Hingherul
20th March 2013, 21:12
Bai cat offtopic acilea...

daca fotbal...CANCI.... :D

aLLiin
20th March 2013, 21:19
samar, noapte buna. Sapt viitoare iti dau ponturile.
Leo, am curcani...parca se potriveste mai bine cu militia.:D
Hingherule, vorbesti serios? 5 tigari? Sper sa nu faca figuri la plugaru. :D

cip
20th March 2013, 21:20
Bai cat offtopic acilea...:rolleyes: dar ce conteaza atata timp cat leo si-a asigurat traficul necesar ...:D Hai good night :)

noapte buna,chiar ca le-am dat prea multa importanta glinulilor...intrebare,ca nu cunosc zona Ilfov,au si astia de la Glina Groapa?

Leo
20th March 2013, 21:21
samar, noapte buna. Sapt viitoare iti dau ponturile.
Leo, am curcani...parca se potriveste mai bine cu militia.:D
Hingherule, vorbesti serios? 5 tigari? Sper sa nu faca figuri la plugaru. :D

Comunistule! :))

Hingherul
20th March 2013, 21:21
s
Hingherule, vorbesti serios? 5 tigari? Sper sa nu faca figuri la plugaru. :D

normal ca fac figuri. cei mai multi prefera barbatii :D

Hingherul
20th March 2013, 21:24
noapte buna,chiar ca le-am dat prea multa importanta glinulilor...intrebare,ca nu cunosc zona Ilfov,au si astia de la Glina Groapa?

Groapa de gunoi GLINA (http://www.gandul.info/news/groapa-de-gunoi-glina-afacerea-care-adus-la-inculparea-unui-lider-mafiot-italian-10160617)

corijentule :D

cip
20th March 2013, 21:25
samar, noapte buna. Sapt viitoare iti dau ponturile.
Leo, am curcani...parca se potriveste mai bine cu militia.:D
Hingherule, vorbesti serios? 5 tigari? Sper sa nu faca figuri la plugaru. :D
mita pe fatza...bai,voua chiar nu va e rusine? :D

aLLiin
20th March 2013, 21:33
Comunistule! :))

Sunt un Liberal pur sange! :D uras militia si securitatea.

cip
20th March 2013, 21:42
reprezentativ si asta..:D

Shinnok
20th March 2013, 21:47
din ciclul Steaua si Rapid se iubesc la infinit, avem Cip si Alin se iubesc din plin :D

aLLiin
20th March 2013, 21:52
din ciclul Steaua si Rapid se iubesc la infinit, avem Cip si Alin se iubesc din plin :D

deja se infiripa ceva. A semnat adeziunea cu dinamo la glina. :D parca vad ca bem si un vin impreuna cu Hinghi.:P

Shinnok
20th March 2013, 21:52
:ok:

cip
20th March 2013, 21:57
din ciclul Steaua si Rapid se iubesc la infinit, avem Cip si Alin se iubesc din plin :D
salut,Shinnoace! /hello
ai noroc ca nu-s suparacios defel si trec usor peste anumite derapaje de la preceni:D
mai joaca-te mult in tzurul gol...:))

Shinnok
20th March 2013, 21:58
servus, bre!

hai, dom'le, de ce esti rau? prevad o prietenie frumoasa intre voi :D asa au inceput si Hinghi si Unchiul :D

aLLiin
20th March 2013, 22:04
servus, bre!

hai, dom'le, de ce esti rau? prevad o prietenie frumoasa intre voi :D asa au inceput si Hinghi si Unchiul :D

Unde mai pui ca ne leaga si Interul? :D

Hingherul
20th March 2013, 22:07
Cip, fa-l pe Alin fratele tau mai mic si bate-l pana se leapada de Cretin! Salveaza o viata!!! :D

Leo
20th March 2013, 22:08
Unde mai pui ca ne leaga si Interul? :D

In curand va leaga si politia. :))

cip
20th March 2013, 22:09
servus, bre!

hai, dom'le, de ce esti rau? prevad o prietenie frumoasa intre voi :D asa au inceput si Hinghi si Unchiul :D
bine bre,dar astia sunt isteti foc amandoi...n-aveau cum sa nu se inteleaga pana la urma :)
comparatia este total aiurea si aceste vorbe ma doare :D

aLLiin
20th March 2013, 22:15
In curand va leaga si politia. :))

Nu cobi. :D

cip
20th March 2013, 22:15
Unde mai pui ca ne leaga si Interul? :D
hai bashti!


Cip, fa-l pe Alin fratele tau mai mic si bate-l pana se leapada de Cretin! Salveaza o viata!!! :D
fuji bre de-aici,ai auzit de aia cu "a lor e Imparatia Cerurilor"...:))

aLLiin
20th March 2013, 22:18
Ma bag la un film. radem mai tarziu de dinamo.

philos
20th March 2013, 23:26
e oare posibil sa ne ajute dinamo ca sa luam titlul si matematic mai devreme? :D

nayram
21st March 2013, 01:25
ei ar vrea saracutii, da nu cred ca pot:D

laurdog
21st March 2013, 08:45
nu scrie nimeni pe aici :(

chiar sa fie asta cel mai prost thread deschis vreodata? :D

In ultimul timp numai deziluzii ai, nu nimeresti pronosticuri, visele ti se spulbera rapid, nimic nu-ti iese! Aici 65 de mesaje, dincolo 20!!!!:D
ON Ii facem pe aia campioni dar asta e, avem nevoie de puncte. 1 fara dubii.

cimitiru' ghencea
21st March 2013, 16:26
cipane, vezi ce patesti daca te coalizezi cu dusmanii nostri ?
intri in troaca ,hap, te mananca baietii cu legaturile interiste,alea-alea...:))

Tim
21st March 2013, 16:41
Un meci intre doua feceuri.:D

cip
21st March 2013, 16:44
cipane, vezi ce patesti daca te coalizezi cu dusmanii nostri ?
intri in troaca ,hap, te mananca baietii cu legaturile interiste,alea-alea...:))
mah,tu ai luat-o de buna pe aia cu haraitul :))

delaoltenia
21st March 2013, 17:23
egalitate deplina!

Johnny D
22nd March 2013, 13:00
Ne asteapta meci frumos!
Mizez pe echipa mai valoroasa, dar si Dinamo are sansa ei! Totusi 2 solist!

Uncle Ben
25th March 2013, 20:14
Sunt pe categorii si ionii astia! Nu poti sa compari "ionutul" cu ditamai "ionul", deci nici pe Negoita cu Nicolaie... Deocamdata!
Nu-mi place s-o recunosc, dar prin prisma locului in clasament (si nu numai!), avantaj Astra!

Duba
26th March 2013, 12:08
Sunt pe categorii si ionii astia! Nu poti sa compari "ionutul" cu ditamai "ionul", deci nici pe Negoita cu Nicolaie... Deocamdata!
Nu-mi place s-o recunosc, dar prin prisma locului in clasament (si nu numai!), avantaj Astra!

Dar prin prisma relatiilor ex-********e??????? Dinu Vama - Nicolae vs fosta echipa a securitatii??????

Leo
26th March 2013, 12:14
1 solist.

Uncle Ben
26th March 2013, 16:05
Dar prin prisma relatiilor ex-********e??????? Dinu Vama - Nicolae vs fosta echipa a securitatii??????
Am uitat ca matale ai alt mod de a gandi, ai o pozitie nefireasca vizavi de tot ce inseamna Dinamo! Pai "Vama" a mai ocupat functii de conducere si pe la Rapid sau Brasov, dar nu-mi amintesc ca echipele pe al caror stat de plata se afla sa se fi dat vreodata la o parte!
Si apoi, de ce crezi ca s-a cocotat Astra pe locul 2: ca sa-i astepte pe Dinamo, sa le faca jocurile/ culoar? Ce parere proasta ai despre tutungiul Nicolaie, ai impresia ca a intrat in fotbal doar ca sa arunce banii pe fereastra... Mai uita-te si matale pe la emisiunile sportive de la tv, nu doar la Viata Satului; vorbim despre cel mai bogat om din Romania, omul care a declarat ca nu face afaceri de dragul de a le face, ci ca sa obtina profit/ performanta!

Duba
26th March 2013, 16:42
Ce sa-ti povestesc ... Pai Astra, in acest moment, prinde locul 2 chiar daca se da la o parte cu voi, asa cum s-a mai intamplat de altfel. Stai bland ca stiu baietii vostri sa aranjeze in asa fel lucrurile incat sa va faceti de cacao si in editia viitoare a cupelor europene.:D

Uncle Ben
26th March 2013, 16:50
Ce sa-ti povestesc ... Pai Astra, in acest moment, prinde locul 2 chiar daca se da la o parte cu voi, asa cum s-a mai intamplat de altfel. Stai bland ca stiu baietii vostri sa aranjeze in asa fel lucrurile incat sa va faceti de cacao si in editia viitoare a cupelor europene.:D
Sunt dispus sa-ti citesc scenariul, argumentele...
Cam ce mijloace de constrangere sau cointeresare avem la indemana?! Ordine pe linie de partid, dosare (doar DIICOT si DNA functioneaza in subsolul cladirii din Sos. Stefan cel Mare nr.9, nu-i asa?), bani (nu vorbesc despre datoriile catre stat si catre clubul sportiv!)?
Bre, esti om batran, rad copiii... Ai mila de imaginea matale, pentru Dumnezeu! :))

Duba
26th March 2013, 17:12
Nici usturoi n-ati mancat, nici gura nu va miroase. Pai mai unchiasule, crezi tu oare ca lumea nu va stie ce va poate pielea? Este adevarat, ca acum nu mai dispuneti de mijloacele specifice de care UTCopos va amintea ori de cate ori era cazul ... au trecut anii si s-au mai schimbat lucrurile, insa, de anumite naravuri nu cred ca ati scapat. Stii cum e cand faci nemernicii zeci de ani la rand, e greu sa te lasi asa dintr-o data. Mai sunt 'baieti', ii stii tu f. bine, care va au la suflet si ar face orice pentru ca Dinamo sa iasa si cu ajutorul lor din aceasta situatie delicata. Printre ei e si nentu' Nicolae. Un 'baiat', care, daca e cazul, si acum este, va ajuta. Doar a facut parte din sistem, nu-i asa?:D

Uncle Ben
26th March 2013, 17:41
Nici usturoi n-ati mancat, nici gura nu va miroase. Pai mai unchiasule, crezi tu oare ca lumea nu va stie ce va poate pielea? Este adevarat, ca acum nu mai dispuneti de mijloacele specifice de care UTCopos va amintea ori de cate ori era cazul ... au trecut anii si s-au mai schimbat lucrurile, insa, de anumite naravuri nu cred ca ati scapat. Stii cum e cand faci nemernicii zeci de ani la rand, e greu sa te lasi asa dintr-o data. Mai sunt 'baieti', ii stii tu f. bine, care va au la suflet si ar face orice pentru ca Dinamo sa iasa si cu ajutorul lor din aceasta situatie delicata. Printre ei e si nentu' Nicolae. Un 'baiat', care, daca e cazul, si acum este, va ajuta. Doar a facut parte din sistem, nu-i asa?:D
S-a schimbat garda, n-ai aflat ca "in fotbal nu mai exista oameni de onoare"?
Banuiesc de ce nu consulti necrologul, dar te anunt cu cea mai mare seriozitate ca Sechelariu si Ianul au murit, iar dintre cei ca ei (ma refer la functie) nu mai sunt nici cati sa poti numara pe degetele unei maini! Cine sa faca reciprocitati: Negoita care abia a intrat in fotbal? Dar Ioan Niculae, din ce sistem zici ca a facut parte: a activat in "sportul rege", a ramas cuiva dator?

laurdog
27th March 2013, 13:36
Diliu' vorbeste de Astra care ne-o trage de ani de zile?
Sarcu', e......helpless!

Uncle Ben
27th March 2013, 15:52
Laure, Duba a plans toata noaptea dupa infrangerea de aseara, de la Amsterdam! Si el si Piturca n-au putut sa imbuce nimic si nici n-au putut sta in sezut, ca dovada a faptului ca romanii sunt maestrii intr-ale traficului cu organe, indiferent de distanta...
In cele din urma, azi-dimineata, bunicul tanchist l-a contactat pe Satana si i-a spus ca desi romanii reprezinta un popor dat dracului, nu-l meritam! :D

Aurel.D
27th March 2013, 15:56
Ăștia mici și neajutorați stau mai mult pe subiectele cu DINAMO, lucru ce spune multe despre ei! :D Așa de preocupați sunt de Dinamo, că de ziua de naștere a lui Emerich Jenei au uitat să posteze măcar un simplu mesaj de felicitare pe secțiunea lor!! Primul mesaj (postat seara!) a fost al unui dinamovist (recte ”moi”).
În schimb, erau ocupați să posteze prostii pt copii pe alte subiecte care nu priveau echipa lor. În traducere...RUUUUSIIINEEEE! :ok: Nu le băgați în seamă elucubrațiile.

Altfel, vom avea meci greu cu Astra care este una din cele mai in formă echipe din Liga asta amărâtă.

Johnny D
28th March 2013, 14:33
Sunt pe categorii si ionii astia! Nu poti sa compari "ionutul" cu ditamai "ionul", deci nici pe Negoita cu Nicolaie... Deocamdata!

Sunt pe categorii si gradele de retardare civica sau sociopatie cum e ea cunoscuta ca denumire, unul din cele mai inalte e discriminarea pe baza de nume, credeam c-au disparut demult toate specimenele cu astfel de conceptii dar se pare ca inca ne minuneaza cu prezenta lor!:floricica:


OT: X2 cu un meci de o buna calitate!:ok:

Uncle Ben
28th March 2013, 16:12
Sunt pe categorii si gradele de retardare civica sau sociopatie cum e ea cunoscuta ca denumire, unul din cele mai inalte e discriminarea pe baza de nume, credeam c-au disparut demult toate specimenele cu astfel de conceptii dar se pare ca inca ne minuneaza cu prezenta lor!
Cum va spuneam, JD (un fel de Jack Daniels de Zalau) loveste din nou!
Zi-le, Ionica, ca tu esti in miezul problemei... Scuzati cacofonia, era inevitabila daca e vorba de prietenul nevorbit (a nu se confunda cu "necuvantator")!

Gabri3l
28th March 2013, 16:34
1 solist...

taranii de la Dunare vor ajunge acolo unde le e locul pana la final ..6-8

Hingherul
30th March 2013, 15:18
dinamo, tarfa lu` Steaua! cica la meciul asta, glinulii trag tare sa ne scoata campioni mai devreme :D

play bitch, PLAY! :drak:

Leo
30th March 2013, 16:16
Atentie la limbaj. Hai cu dezafilierea ciobanului!

Hingherul
30th March 2013, 16:18
ce limbaj? dupa fiecare corectie pe care v-am dat-o ati tipat ca a fost blat! daca faci blat, stai capra. cand stai capra pe bani e clar ca esti o tarfa de echipa. sau v-ati razganiti si recunoasteti ca v-am batut pe valoare? :D


hai bagati antrenamente la greu ca vrem sa fim campioni si mai devreme decat era preconizat! valetilor :D

aLLiin
30th March 2013, 16:23
Nu te baza pe ei, nu au cum sa bata astra

Hingherul
30th March 2013, 16:25
cum sa te bazezi pe astia bre????? le dadeam si eu cu batul prin gard :D

Leo
30th March 2013, 16:26
ce limbaj? dupa fiecare corectie pe care v-am dat-o ati tipat ca a fost blat! daca faci blat, stai capra. cand stai capra pe bani e clar ca esti o tarfa de echipa. sau v-ati razganiti si recunoasteti ca v-am batut pe valoare? :D




De unde atata valoare? Eu imi amintesc de un boucaut care a castigat ultimul meci.
Hai cu dezafilierea ciobanului!

aLLiin
30th March 2013, 16:27
Bre, dar macar dupa meci avem cu cine schimba o vorba. Daca vor castiga, vor fi in delir, daca nu vor castiga, ne vor rade in nas ca au stat capra.

Hingherul
30th March 2013, 16:29
e mai naspa pentru ei decat pare. daca vor castiga ii aliniem sa le dam o ciunga pentru ca ne-au facut campioni mai devreme. daca vor pierde ii alergam sa le dam castane si sa radem de ei. oricum ar fi, tot ei ies in pierdere dar pana la urma pentru asta exista dinamo. pentru amuzament :D

Leo
30th March 2013, 16:30
Ti se pare.

delaoltenia
30th March 2013, 16:31
e mai naspa pentru ei decat pare. daca vor castiga ii aliniem sa le dam o ciunga pentru ca ne-au facut camioni mai devreme. daca vor pierde ii alergam sa le dam castane si sa radem de ei. oricum ar fi, tot ei ies in pierdere dar pana la urma pentru asta exista dinamo. pentru amuzament :D
camionagiule! :D

Hingherul
30th March 2013, 16:33
ai fost lent :D

delaoltenia
30th March 2013, 16:33
neah,iesista butoane :))


in fine,ai iesit la vanatoare? :)

Hingherul
30th March 2013, 16:35
deja imi editezi cu buna stiinta posturile. abuz! mai bine iesi in curte si bate un caine. asa... sa stie de frica :D

imi incalzesc teava pustii. prea au facut astia gura mare odata cu incalzirea vremii. zis sa le arat cine sunt ei cu adevarat si sa ii calmez :D

aLLiin
30th March 2013, 16:37
Hingherule, si de ce sa mai cerem desfiintarea?cum ne.am mai distra? Nu mai bine raman glinarii in prima liga? Vom retrai vremurile cu stan si bran. Vom avea doua ore de distractie grantata. Apropo, am voie sa pocesc din greseala nume jucator?intrebare adresata mozilor de pe intern.

Leo
30th March 2013, 16:38
Hinghi, caldura mare din varf si lipsa trofeelor in ultimii 7 ani te face sa vorbesti numai tampenii.

Leo
30th March 2013, 16:39
Hingherule, si de ce sa mai cerem desfiintarea?cum ne.am mai distra? Nu mai bine raman glinarii in prima liga? Vom retrai vremurile cu stan si bran. Vom avea doua ore de distractie grantata. Apropo, am voie sa pocesc din greseala nume jucator?intrebare adresata mozilor de pe intern.

Citeste regulamentul. Lasa provocarile cu glinarii, sa nu plangi mai tarziu.

Hingherul
30th March 2013, 16:41
Aline, corect e GLINULI* nu glinari! fara jigniri, te rog :D

hai ca iar ma simt om bun azi. nu ii mai vreau desfiintati. ii vreau in liga secunda sa mai rada si timisorenii de ei :D


* by cip_tm

delaoltenia
30th March 2013, 16:42
deja imi editezi cu buna stiinta posturile. abuz! mai bine iesi in curte si bate un caine. asa... sa stie de frica :D

imi incalzesc teava pustii. prea au facut astia gura mare odata cu incalzirea vremii. zis sa le arat cine sunt ei cu adevarat si sa ii calmez :D

tre' sa discut cu legionarul,am impresia ca esti clona lui aurica :cool:

bre,nu te multumi cu maruntisuri,cauta ceva cu pedigree

Tim
30th March 2013, 16:42
Hinghi, spune-le bancul cu patrula.:D

aLLiin
30th March 2013, 16:43
Leodacin, fii fair play. :)
Hinghi, auzi bre, ne lipsesc trofeele. Dar macar am fost in delor cand am iesit in europa. Nu ca altii...:D

aLLiin
30th March 2013, 16:44
tre' sa discut cu legionarul,am impresia ca esti clona lui aurica :cool:

bre,nu te multumi cu maruntisuri,cauta ceva cu pedigree

Dario,Hinghi, pot ori nu pot sa pocesc nume de claudiu niculescu?

Leo
30th March 2013, 16:44
Reveniti la subiectul threadului.

Hingherul
30th March 2013, 16:45
Hinghi, auzi bre, ne lipsesc trofeele.

la ce paienjenis au astia in vitrina lor nu e exclus sa ne lipseasca pe bune trofeele. daca se descopera ca asa e macar o sa stim cine sunt hotii :D

aLLiin
30th March 2013, 16:45
Deci : Dinamo - Astra 1-1 va fi impacata si capra si varza

Hingherul
30th March 2013, 16:46
Dario,Hinghi, pot ori nu pot sa pocesc nume de claudiu niculescu?

poti sa-i siluiesti si femeia! pozele sunt apreciate :D

aLLiin
30th March 2013, 16:47
la ce paienjenis au astia in vitrina lor nu e exclus sa ne lipseasca pe bune trofeele. daca se descopera ca asa e macar o sa stim cine sunt hotii :D

Bre, nu fi asa rau. Uiti ce seri ne-a oferit dinamo? Parca mai ieri cunosteam echipa poltava :x

Leo
30th March 2013, 16:47
Dario,Hinghi, pot ori nu pot sa pocesc nume de claudiu niculescu?

1.9 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, stiaua, shtoia, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum.


Sper ca ai priceput.

Hingherul
30th March 2013, 16:49
1.9 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, dinamuia, dinamuistii, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum.


Sper ca ai priceput.

coana, vezi ca ai copiat un regulament de pe vremea regelui Carol! am mai avut discutii si s-a stabilit clar ca ne putem bate joc de jucatori si de numele lor cum vrea penisachele nostru.

delaoltenia
30th March 2013, 16:50
Dario,Hinghi, pot ori nu pot sa pocesc nume de claudiu niculescu?
citeste bre regulamentul,pe OLS ai voie aproape orice
mai putin atac la persoana,pocire nume user,etc
de exemplu,tucudean sau cutzudean,perfect regulamentar :ok:

te mai intreb ceva,ai auzit de indira gandhi?

Leo
30th March 2013, 16:52
coana, vezi ca ai copiat un regulament de pe vremea regelui Carol! am mai avut discutii si s-a stabilit clar ca ne putem bate joc de jucatori si de numele lor cum vrea penisachele nostru.

Atata timp cat Vadim nu a facut corecturile necesare in Regulament, vorbesti sa nu taci.

Hingherul
30th March 2013, 16:53
Vadim nu e amnezic. si nici noi. tu? :D

Leo
30th March 2013, 16:54
Regulamentul vorbeste, restul e can can.

aLLiin
30th March 2013, 16:55
Indira Gandhi a fost o mare femeie. Dar finalui i-a fost dur.

aLLiin
30th March 2013, 16:57
Atata timp cat Vadim nu a facut corecturile necesare in Regulament, vorbesti sa nu taci.

Regulamentul cam este stiut. Daca nu sumva prezent pe administrativ. Asta printr-o editare a celui vechi. Ce imi faci daca il fac rrom pe claudiu niculescu? :D

Tim
30th March 2013, 16:58
Bre, nu fi asa rau. Uiti ce seri ne-a oferit dinamo? Parca mai ieri cunosteam echipa poltava :xSa-i tuf pe Poltava, in amintirea meciurilor cu dinamo aseara am pariat pe ei. O laie , alta echipa nu mai bat.

delaoltenia
30th March 2013, 17:03
Indira Gandhi a fost o mare femeie. Dar finalui i-a fost dur.
asta am vrut sa aud...mare,la propriu si la figurat :D

multumesc! ;)

Leo
30th March 2013, 17:04
Sa-i tuf pe Poltava, in amintirea meciurilor cu dinamo aseara am pariat pe ei. O laie , alta echipa nu mai bat.

Tu pe cine vrei sa prostesti? Crezi ca suntem pe Politica?

cimitiru branesti
30th March 2013, 17:05
1.9 Fara nume scrise special gresit pentru a jigni:nu este voie sa se stilceasca voit numele echipelor adverse (exemple: dinamu, stiaua, shtoia, ****** etc), numele jucatorilor sau userilor de pe forum.


Sper ca ai priceput.

Da' glumele de nivel prescolar, vetuste inca de acum 10 ani, cu oaia, stoaia etc sunt admise?

Leo
30th March 2013, 17:07
Da' glumele de nivel prescolar, vetuste inca de acum 10 ani, cu oaia, stoaia etc sunt admise?

Mutam discutia pe Administrativ.

delaoltenia
30th March 2013, 17:08
Da' glumele de nivel prescolar, vetuste inca de acum 10 ani, cu oaia, stoaia etc sunt admise?
hai,ciocu mic
doar la tine nu sunt admise :D

aLLiin
30th March 2013, 17:17
Tu pe cine vrei sa prostesti? Crezi ca suntem pe Politica?

Bre,sunt om cult.:D intreaba-ma si de altii. :D ca mai gresesc eu o virgula,un punct,o gratima. Aparentele inseala. Eu cand scriu aici,muncesc in paralel cu cifre,multe cifre.acolo n.am voie sa gresesc.:D

delaoltenia
30th March 2013, 17:20
si eu muncesc la ora asta,am facut scurta la mana :))

Tim
30th March 2013, 17:21
Tu pe cine vrei sa prostesti? Crezi ca suntem pe Politica?

Leo , tu stii ca nu mint, vrei sa iti arat biletele?

http://www.flashscore.ro/meci/AgfMyIad/#sumar-meci

aLLiin
30th March 2013, 17:25
si eu muncesc la ora asta,am facut scurta la mana :))

Septe pahare?
Acum serios,nu muncesc acum. Stau pe gentamicina.:D

Hingherul
30th March 2013, 17:27
Stau pe gentamicina.:D

asta dupa nume pare unguroaica. sau ma insel? :D

aLLiin
30th March 2013, 17:33
Om nebun. :)) injectii,bre. Dar din pacate nu i le fac eu...lui nevasta lu niculescu

delaoltenia
30th March 2013, 17:41
asta dupa nume pare unguroaica. sau ma insel? :D
bre,la bucale n-a ajuns inca expresia asta?
domnul face referire la damigeana cu zaibar "D

aLLiin
30th March 2013, 17:45
Eu am vin bun,nu am sa bea 10 setosi tot anul.:D

delaoltenia
31st March 2013, 16:24
Dinamo

34. Balgradean - 2. Nica, 24. Luchin, 21. Dr. Grigore, 26. L. Rus - 4. C. Matei, 18. Boubacar, 7. C. Munteanu, 20. Curtean - 25. Danciulescu, 10. Alexe

Astra

1. S. Lung jr. - 9. G. Enache, 25. Gaman, 27. A. Muresan, 13. J. Morais - 8. Takayuki, 6. Yahaya - 10. Budescu, 11. Distefano, 91. De Amorim - 21. Fatai

doraly
31st March 2013, 16:27
Dinamo

34. Balgradean - 2. Nica, 24. Luchin, 21. Dr. Grigore, 26. L. Rus - 4. C. Matei, 18. Boubacar, 7. C. Munteanu, 20. Curtean - 25. Danciulescu, 10. Alexe

Astra

1. S. Lung jr. - 9. G. Enache, 25. Gaman, 27. A. Muresan, 13. J. Morais - 8. Takayuki, 6. Yahaya - 10. Budescu, 11. Distefano, 91. De Amorim - 21. Fatai

Meci echilibrat cu un plus pentru Astra.

delaoltenia
31st March 2013, 19:53
Pentru Dinamo va fi meciul cu cei mai mulți spectatori pe teren propriu în acest an, după ce la partida cu FC Brașov au fost prezenți doar 2.000 de spectatori, iar la partida disputată împotriva Concordiei Chiajna în Groapă au ajuns 10.000 de suporteri.

http://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/dinamo/dinamo-face-record-de-spectatori-cu-astra-nid-84543/

Farmecul Vietii
31st March 2013, 20:09
Budescu si Tembo rezerve! Blat, blat, BLAT! :D

Hingherul
31st March 2013, 20:36
Pentru dinamo va fi meciul cu cei mai mulți spectatori pe teren propriu în acest an, după ce la partida cu FC Brașov au fost prezenți doar 2.000 de spectatori, iar la partida disputată împotriva Concordiei Chiajna în Groapă au ajuns 10.000 de suporteri.

bag seama ca Astra e iubita in Bucuresti

Shinnok
31st March 2013, 20:38
inima imi spune "Hai Astra! Pe ei, pe mama lor de glinari!"

delaoltenia
31st March 2013, 20:38
bag seama ca Astra e iubita in Bucuresti
cred ca esti singurul care ai sesizat acest aspect ;)

eu gandeam ca s-au inmultit aia :D

Leo
31st March 2013, 20:41
Pe loc repaus frustratilor!

Shinnok
31st March 2013, 20:42
hai, astralilor! /hello

va invata fratii vostri, stelistii, cum sa le bagati rasilor goluri fara nambar, fara nambar.

delaoltenia
31st March 2013, 20:44
am auzit un latrat??!! :D


edit/sa anuntati cand marcheaza aia,suntem baieti de comitet si trebuie sa multumim frumos ;)

Leo
31st March 2013, 20:46
Dinamo a inceput bine.

delaoltenia
31st March 2013, 20:46
a cazut digi in anumite zone insalubre ale patriei? :D

samar
31st March 2013, 20:47
Dinamo a inceput bine.

sper sa sfarseasca tot bine :D

Shinnok
31st March 2013, 20:47
fapte bune? pai cum sa nu fac, am injurat-o pe dinamo, am dat foc unui tricou alb-rosu, am bannat 10 dinamovisti numai saptamana trecuta.

Farmecul Vietii
31st March 2013, 20:48
Fara prea multe imbarligaturi, astra a venit sa se predea. Doggy style

Leo
31st March 2013, 20:50
sper sa sfarseasca tot bine :D

Rautacioaso :D

delaoltenia
31st March 2013, 20:51
a trecut juma' din prima repriza,au marcat aia?

samar
31st March 2013, 20:52
Rautacioaso :D

Haide bre...am spus de la inceputul threadului ca Dinamo va invinge la diferenta de 2 goluri :D De ce sunt rautacioasa?:P

Leo
31st March 2013, 20:53
Haide bre...am spus de la inceputul threadului ca Dinamo va invinge la diferenta de 2 goluri :D De ce sunt rautacioasa?:P

Pai de ce sa sfarseasca? :)

Farmecul Vietii
31st March 2013, 20:54
Futai aproape sa penetreze

Hingherul
31st March 2013, 20:54
gol aia. inca un pas spre 24 :D

http://25.media.tumblr.com/9e14aabd05982e13351fbf106c507a94/tumblr_mjlod335bb1rgg0yuo1_400.gif

Leo
31st March 2013, 20:54
A venit si golul.
1-0
Alexe

Shinnok
31st March 2013, 20:54
ce faci, ma Astra, nu te-ai dezbracat inca, manca-ti-as sufletu' tau?

le: gata, 1-0

cimitiru branesti
31st March 2013, 20:54
Haide bre...am spus de la inceputul threadului ca Dinamo va invinge la diferenta de 2 goluri :D De ce sunt rautacioasa?:P
samar, tu ai furat semnatura vreunui stelist? ma refer la partea cu istoria plina de glorie.

Shinnok
31st March 2013, 20:55
gol in minutul 24 pentru titlul 24 :happy rasiiiiiiiiiiiiiiii baaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Farmecul Vietii
31st March 2013, 20:56
Uite blatul ca-i gata.Gaman il "scapa" din marcaj pe Alexe si acesta nu iarta.

Hingherul
31st March 2013, 20:56
Champions League, partie ca vin rasii :))


http://24.media.tumblr.com/5c18978211deff42f47817cbfe043258/tumblr_mhyvqnvx7Z1ry46hlo1_r2_500.gif

delaoltenia
31st March 2013, 20:56
au marcat aia?...suntem in grafic :D

Shinnok
31st March 2013, 20:57
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

bai, ma gandesc la dinamo si imi vine sa rad :D stie cineva de ce? n-am mai simtit asta pana acum :D

Hingherul
31st March 2013, 20:58
unde e unchiu? nici victoriile nu-l mai impresioneaza? :D

http://cdn1.sbnation.com/imported_assets/1197503/funny-dog-pictures-goggie-gif-ai-had-a-ruff-day.gif

delaoltenia
31st March 2013, 20:58
:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

bai, ma gandesc la dinamo si imi vine sa rad :D stie cineva de ce? n-am mai simtit asta pana acum :D

doar eu stiu,cand beau bere ma apuca un ras nebun cand ma duce gandul la aia

samar
31st March 2013, 20:58
samar, tu ai furat semnatura vreunui stelist? ma refer la partea cu istoria plina de glorie.

Noi nu apartinem vreunei etnii (doar in conceptia prostilor, poate):rosu:

Glorie nu inseamna neaparat trofee ci onoare, dar tu n-ai cum sa intelegi asta....:groggy:

Tim
31st March 2013, 20:59
gol aia. inca un pas spre 24 :D

[]Ti-a cam bagat frica in oase apelul meu antistelist.:D

Leo
31st March 2013, 20:59
Asediu la poarta Astrei.

Leo
31st March 2013, 21:00
unde e unchiu? nici victoriile nu-l mai impresioneaza? :D



Pe NA. :)

Hingherul
31st March 2013, 21:01
Ti-a cam bagat frica in oase apelul meu antistelist.:D

nici vorba bre dar ma amuza cand vad "rivalii" facand munca in folosul Stelei :D

iti place cum i-am mobilizat si pe astia si pe rapizi? :drak:

Shinnok
31st March 2013, 21:01
dupa etapa 24, Steaua va avea +15 (practic +16, ca luam in calcul si intalnirile directe) fata de locul 2 /hello

delaoltenia
31st March 2013, 21:02
Hinghi,Shinn,ati marcat teritoriul? ;) :D

Hingherul
31st March 2013, 21:02
Pe NA. :)

e steward? :D

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMueYZg78oP_L10F_MNoVKx9BxeWpvX xKQRejCG-raerZkfc4jrA

Tim
31st March 2013, 21:03
nici vorba bre dar ma amuza cand vad "rivalii" facand munca in folosul Stelei :D

iti place cum i-am mobilizat si pe astia si pe rapizi? :drak:Grija sa nu lucrati voi maine impotriva voastra.

Hingherul
31st March 2013, 21:04
lasa papusa la incarcat peste noapte. just in case :D

nayram
31st March 2013, 21:11
rasii sunt nerabdatori sa ne vada campioni?:D

Shinnok
31st March 2013, 21:12
nu vor sa castigam matematic titlul in groapa lor de gunoi, ci mai devreme, sa scape de umilinta :)

cimitiru branesti
31st March 2013, 21:17
nu vor sa castigam matematic titlul in groapa lor de gunoi, ci mai devreme, sa scape de umilinta :)
O umilinta de genul asta i-ar face sa puna definitiv lacatul pe groapa de gunoi

Hingherul
31st March 2013, 21:18
nu va faceti iluzii ca sufera astia la umilinte. ce dracu, sunt antrenati. traiesc cu ele zilnic :D

legat de meci am o nelamurie. cum a fost facut blatul asta? a platit gigi rasii sa joace cum canta el sau rasii au spaguit Astra sa nu joace? :drak:

Shinnok
31st March 2013, 21:20
le-a trimis Nea Jiji valiza, ma, sa-si apere corect sansele :D

samar
31st March 2013, 21:22
le-a trimis Nea Jiji valiza, ma, sa-si apere corect sansele :D

Cui, cui ???? :D

Hingherul
31st March 2013, 21:22
practic gigi da banul iar dinamo.... http://25.media.tumblr.com/7e3c97a3e2f6453105251d1e0361e4dc/tumblr_miv04oM9Ld1s1f4sxo1_400.gif

Leo
31st March 2013, 21:23
O repriza dominata de Dinamo. Matei in crestere de la meci la meci.

Shinnok
31st March 2013, 21:23
Cui, cui ???? :D

verisorilor :D

cimitiru branesti
31st March 2013, 21:27
nu va faceti iluzii ca sufera astia la umilinte. ce dracu, sunt antrenati. traiesc cu ele zilnic :D

Cum or fi supravietuit dupa ce le-am dat 5-0?
Cum nu le-au crapat matzele in cei 11 ani in care nu ne-au batut?
Cum suporta sa fie cea mai proasta echipa din istoria cupelor europene?

delaparis
31st March 2013, 21:35
De mult nu am mai vazut atat de multi stelisti dinamovisti :D

OT: De ce castiga Dinamo ? :mda:

Shinnok
31st March 2013, 21:35
Forza Glina :D

Leo
31st March 2013, 21:38
Cum or fi supravietuit dupa ce le-am dat 5-0?
Cum nu le-au crapat matzele in cei 11 ani in care nu ne-au batut?
Cum suporta sa fie cea mai proasta echipa din istoria cupelor europene?

Lasa provocarile.

Hingherul
31st March 2013, 21:39
De ce castiga Dinamo ? :mda:

pentru ca in sinea lor, dinamovistii sunt stelisti de mici.
lasa ca pierdeti etapa viitoare cu Clujul si reintrati in normal :D

cimitiru branesti
31st March 2013, 21:41
Lasa provocarile.
Sunt simple curiozitati fiindca, slava Domnului, n-am fost niciodata de partea cealalta. Nu stiu cum e sa iei un 5-0 de la rivali, de-aia intreb

samar
31st March 2013, 21:44
Sunt simple curiozitati fiindca, slava Domnului, n-am fost niciodata de partea cealalta. Nu stiu cum e sa iei un 5-0 de la rivali, de-aia intreb

http://www.youtube.com/watch?v=Bbo4PiFhy-I

Ceva apropiat de 5-0 tot ai simtit din fata tv-ului :happy

Shinnok
31st March 2013, 21:45
asta cum a fost?

http://www.youtube.com/watch?v=P9SAfDmBfz8

:D

Leo
31st March 2013, 21:47
pentru ca in sinea lor, dinamovistii sunt stelisti de mici.
lasa ca pierdeti etapa viitoare cu Clujul si reintrati in normal :D

Ce gandire perversa. Curat murdar.

samar
31st March 2013, 21:47
@Shinn...Dureros!!!! Dar eu recunosc....si asta face diferenta ;)

cimitiru branesti
31st March 2013, 21:48
http://www.youtube.com/watch?v=Bbo4PiFhy-I

Ceva apropiat de 5-0 tot ai simtit din fata tv-ului :happy
Voi sinteti rivali cu jiul, fcm bacau, alte echipe de acest calibru

Noi n-avem rivalitati cu echipe retrogradate

Daca vb de 5-1 ala, unic in istoria voastra "glorioasa", zi-ne si cum a fost la 2-8?

Shinnok
31st March 2013, 21:48
@Hinghi...Dureros!!!! Dar eu recunosc....si asta face diferenta ;)

pai fiecare si-a luat la un moment dat 5 goluri, asta e :)

Hingherul
31st March 2013, 21:48
http://www.youtube.com/watch?v=Bbo4PiFhy-I

Ceva apropiat de 5-0 tot ai simtit din fata tv-ului :happy
a zis RIVALI bre :D

samar
31st March 2013, 21:49
Voi sinteti rivali cu jiul, fcm bacau, alte echipe de acest calibru

Noi n-avem rivalitati cu echipe retrogradate

Daca vb de 5-1 ala, unic in istoria voastra "glorioasa", zi-ne si cum a fost la 2-8?

Pai daca tot n-avem rivalitate cu voi, de ce dreaq sa-ti mai spun? :happy

adamir
31st March 2013, 21:51
Sunt simple curiozitati fiindca, slava Domnului, n-am fost niciodata de partea cealalta. Nu stiu cum e sa iei un 5-0 de la rivali, de-aia intreb
Tareeee!
Din cate am vazut, sarbatoritul zilei a contribuit si el cu..."doi cai frumosi"!:D

cimitiru branesti
31st March 2013, 21:52
Pai daca tot n-avem rivalitate cu voi, de ce dreaq sa-ti mai spun? :happy
Ca sa va batjocorim o data in plus :))

Bobi Cearton
31st March 2013, 21:53
Dinamovistii vor trage cu dintii pt locul 3.:D

Shinnok
31st March 2013, 21:53
Dinamovistii vor trage cu dintii pt locul 3.:D

locului 3 ii place, s-a excitat.

:D

samar
31st March 2013, 21:54
Ca sa va batjocorim o data in plus :))

Exprima-ti sensul ...:happy

delaoltenia
31st March 2013, 21:55
Dinamovistii vor trage cu dintii pt locul 3.:D
antrenorul lor iubit spune ca nu :D

adamir
31st March 2013, 21:56
Champions League, partie ca vin rasii :))


http://24.media.tumblr.com/5c18978211deff42f47817cbfe043258/tumblr_mhyvqnvx7Z1ry46hlo1_r2_500.gif


Dinamovistii vor trage cu dintii pt locul 3.:D

... eu ma prind mai greu...:evil:

Bobi Cearton
31st March 2013, 21:56
locului 3 ii place, s-a excitat.

:D

Pana la Paste va fura mielu.

Shinnok
31st March 2013, 21:57
hai lol :D

Shinnok
31st March 2013, 21:58
orice stelist si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

niciun dinamovist intreg la cap nu si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

...daca intelegeti ce vreau sa zic :)

adamir
31st March 2013, 22:01
orice stelist si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

niciun dinamovist intreg la cap nu si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

...daca intelegeti ce vreau sa zic :)
Inseamna ca e plin forumul de... stelisti!:D

cimitiru branesti
31st March 2013, 22:02
orice stelist si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

niciun dinamovist intreg la cap nu si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

...daca intelegeti ce vreau sa zic :)

cita dreptate ai :)
cum era oare...17 nentori, pescarii islandezi, polonia varsovia, nec, elfsborg, vorskla? completati si voi

Shinnok
31st March 2013, 22:03
...haiducii... knatty... :cool:

delaoltenia
31st March 2013, 22:04
si lista poate continua :D

Shinnok
31st March 2013, 22:05
pff, am facut praf thread-ul... despre ce se vorbea aici?

aaa, despre cum lupta rasii pentru STEAUA :D Forza Glina.

Srdjan
31st March 2013, 22:07
spectatori la Dinamo-Astra, conform site-ului oficial fcdinamo.ro> 17.654

adamir
31st March 2013, 22:07
si lista poate continua :D

De ce sunteti rai, domnilor?
Nu stiti sa apreciati TRADITIA!:))

Bobi Cearton
31st March 2013, 22:09
orice stelist si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

niciun dinamovist intreg la cap nu si-ar dori dinamo pe loc de cupe europene.

...daca intelegeti ce vreau sa zic :)

In toamna se vor inmulti punctele in Stefan cel Mare mai ceva ca petele pe dalmatieni.

aLLiin
31st March 2013, 22:10
Dinamo ne ajuta?

adamir
31st March 2013, 22:15
spectatori la Dinamo-Astra, conform site-ului oficial fcdinamo.ro> 17.654

Multi au venit sa salute cele 500 de meciuri ale lui Danciu!
Nimic de zis... chiar reprezinta o performanta...
Si... pana la urma ... in lipsa altora... e buna si asta...:D
Dar ma intreb si eu ca omu'...
"Omul Legenda" a fost aplaudat si pentru cele doua boabe din clipul pe care ni l-a oferit la semnatura amicul zob79?:rolleyes:

cimitiru branesti
31st March 2013, 22:18
"Omul Legenda" a fost aplaudat si pentru cele doua boabe din clipul pe care ni l-a oferit la semnatura amicul zob79?:rolleyes:

6 goluri le-a dat Danciu in campionat de-a lungul timpului celor din groapa, imbracat in tricoul Stelei

delaoltenia
31st March 2013, 22:19
Felicitari cunoscatorilor! :cool:

delaparis, doraly, Gabri3l, LazioRoma, leodacin, Raiden, Shinnok

Hingherul
31st March 2013, 22:22
http://theeconomiccollapseblog.com/wp-content/uploads/2012/01/24-Statistics-To-Show-To-Anyone-Who-Believes-That-America-Has-A-Bright-Economic-Future.png





http://stream1.gifsoup.com/webroot/animatedgifs2/1174741_o.gif

Shinnok
31st March 2013, 22:22
dinamo si rapid ne-au ajutat, dupa cum am spus. STEAUA campioana! /hello

delaoltenia
31st March 2013, 22:23
Currently Active Users Viewing This Thread: 29 (14 members and 15 guests)
...15 guests :D

Lordul
31st March 2013, 22:24
victorie mare..ramanem in lupta pentru un loc pe podiumic

gol magnific marcat de Alexe

adamir
31st March 2013, 22:24
dinamo si rapid ne-au ajutat, dupa cum am spus. STEAUA campioana! /hello
Le-o fi promis Jiji mielu' de Pasti!;)

cimitiru branesti
31st March 2013, 22:24
E clar, prieteni, deja putem sarbatori 24

Leo
31st March 2013, 22:25
Felicitari Dinamo!
Un meci bun, multe ratari, victorie si 3 puncte importante.
/hello

Frustratii la culcare. :D

aLLiin
31st March 2013, 22:25
Multumim,dinamo!

delaoltenia
31st March 2013, 22:26
a cazut digi in anumite zone insalubre ale patriei??!! :D

bre,lasa-le dreaq de multumiri :mda:
chiar asa,va bucurati la victoria mizeriilor?

Hingherul
31st March 2013, 22:28
http://www.dundeestarsjuniors.com/StarsArtwork/champions.gif


http://www.lucianopavone.com/images/Uploaded/im/stelio%20cu%20fular%203.gif

aLLiin
31st March 2013, 22:29
a cazut digi in anumite zone insalubre ale patriei??!! :D

bre,lasa-le dreaq de multumiri :mda:
chiar asa,va bucurati la victoria mizeriilor?

Radem de suferinta lor,bre

delaparis
31st March 2013, 22:36
E clar. Titlul anul asta este meritat ... de Steaua, Rapid si Dinamo :D

Felicitari tuturor /hello

aLLiin
31st March 2013, 22:39
Steaua este mare,Delaparis. Si rivalii tin cu noi

delaoltenia
31st March 2013, 22:40
E clar. Titlul anul asta este meritat ... de Steaua, Rapid si Dinamo :D

Felicitari tuturor /hello

Sa fie coincidenta...doar bucurestene? :D

Leo
31st March 2013, 22:41
Radem de suferinta lor,bre

Tu esti din alt film, asta e clar.

delaparis
31st March 2013, 22:45
Sa fie coincidenta...doar bucurestene? :D

Sa stii ca nu e de gluma ce ai postat. :rolleyes:
Sa vedem la anul care dintre cele trei va lua titlul ... Deja sunt ani de cand nu a mai luat Bucurestiul ceva

delaoltenia
31st March 2013, 22:49
Sa stii ca nu e de gluma ce ai postat. :rolleyes:
Sa vedem la anul care dintre cele trei va lua titlul ... Deja sunt ani de cand nu a mai luat Bucurestiul ceva
Pariziene mergi prea departe.E adevarat ca seceta lovise capitala,dar pana la o fratie intre cele trei reprezentante e cale lunga.
Sunt prea multe orgolii la mijloc.

delaparis
31st March 2013, 22:52
Sunt prea multe orgolii la mijloc.

Probabil, dar lipsa de bani din sponsori, calificari in CL etc., darama "barierele orgoliului" :)

Shinnok
31st March 2013, 22:53
http://fcsteaua.ro:81/forum/style_emoticons/default/fularsteaua.gif http://www1.picturepush.com/photo/a/12558594/img/Anonymous/kwwp.png http://fcsteaua.ro:81/forum/style_emoticons/default/fularsteaua.gif

04854XqcfCY

http://www.suportersteaua.net/images/smilies/steag_steaua_ro.gifhttp://www.suportersteaua.net/images/smilies/steag_steaua_ro.gifhttp://www.suportersteaua.net/images/smilies/steag_steaua_ro.gif http://x-shaaare.hi2.ro/uploads/gif/steaua.gifhttp://x-shaaare.hi2.ro/uploads/gif/steaua.gifhttp://x-shaaare.hi2.ro/uploads/gif/steaua.gif

FORZA STEAUA !

delaoltenia
31st March 2013, 22:58
Probabil, dar lipsa de bani din sponsori, calificari in CL etc., darama "barierele orgoliului" :)
Vrei sa spui ca valiza a ajuns in seara asta in groapa? :happy
Tot nu cred,cei pe care-i sustii au jucat mai bine si au meritat victoria,sau,giurgiuvenii sunt ametitit de aerul inaltimilor...cam asta ar fi concluzia dupa umila-mi parere. ;)
E posibil sa si gresesc,ca suporter stelist nu concep asemenea aranjamente intre marile rivale...dar,traim in Romania si este posibil orice.

adamir
31st March 2013, 23:00
"Hai păpușa lu' tata!":confused:
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/video-talnar-ii-motiveaza-cu-vorbe-dulci-cine-i-a-smuls-replica-hai-papusa-lu-tata-d-389782.html

aLLiin
31st March 2013, 23:01
Delaparis, gata,declansam hegemonia. Sa fie clar!

Shinnok
31st March 2013, 23:02
"Hai păpușa lu' tata!":confused:
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/video-talnar-ii-motiveaza-cu-vorbe-dulci-cine-i-a-smuls-replica-hai-papusa-lu-tata-d-389782.html

:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

deci nu creeeeeeeed. Forza Glina :))

aLLiin
31st March 2013, 23:05
:)) bre,dar nu mai radeti asa,zau

Hingherul
31st March 2013, 23:13
sa vezi ca o iau sub fustite papusile lu` tata de la portughezi :))

delaoltenia
31st March 2013, 23:14
sa vezi ca o iau sub fustite papusile lu` tata la de portughezi :))
sunt cu ochii pe tine :D

Hingherul
31st March 2013, 23:18
ochila

delaoltenia
31st March 2013, 23:21
launtric (fazan :D )

aLLiin
31st March 2013, 23:22
Hingherule pierdeai banii :D

Leo
31st March 2013, 23:27
Un joc bun facut de Dinamo, o galerie minunata, un record la Danciulescu, un arbitraj bun, o victorie, 3 puncte.
Forzza Dinamo!

Hingherul
31st March 2013, 23:29
Hingherule pierdeai banii :D

de aia nici nu ma lasa site-ul sa imi fac cont. :))
ti-am zis ca nu le am cu pariurile :D