PDA

View Full Version : CM 2013 (LOndon-CAN)-Gala Laureatilor



ice_girl
17th March 2013, 14:03
Gala Laureatilor va fi transmisa live azi (17.03) de la ora 20.00 pe TVR 2 si in reluare de la ora 01.00 pe Eurosport dar si luni (18.03) de la ora 11.00 pe TVR 2.
Pareri, impresii si tot ce mai vreti voi legat de gala puteti sa le impartasiti aici:D:)

ice_girl
17th March 2013, 18:20
Si o veste f buna: Brian, Daisuke dar si Nathalie si Fabian au fost invitati la gala/hello, probabil ca o compensatie pt faptul ca nici unul nu s-a aflat in top 5 cu toate ca ar fi meritat:mda:
Lista completa cu participanti:https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/549881_422878681135037_687179247_n.jpg

emiii03
17th March 2013, 20:24
nu se uita cineva online? vreun link?

Loup de Mer
17th March 2013, 20:53
super Javier :))
l-am aplaudat /hello

Deanna
17th March 2013, 22:23
Superba gala <3<3<3

emiii03
17th March 2013, 22:34
pana la urma au patinat Nath si Fab?

miafangina
17th March 2013, 22:37
pana la urma au patinat Nath si Fab?

Eu nu i-am vazut si cred ca tvr 2 a dat integral.

lady_k
17th March 2013, 23:27
Si eu vroiam sa va intreb, am crezut ca i-am ratat eu.

Silviutza_23
18th March 2013, 00:12
Superba gala!!! Mi-au placut mult Javi (cel mai haios), Brian (of course,e showman cu acte :P ), Mao, Denis Ten (super dansator,coregrafia si bineinteles muzica de nota 20),Tess&Scott (superbi,favoritii mei la dans).
Partea de la sfarsit in care au dansat toti si si-au luat la revedere de la public mi-a adus aminte de KOI,bineinteles si de faptul ca s-a anulat :( .
Nathalie si Fab nu au fost prezenti la gala.
Filmulete de la gala : http://www.youtube.com/user/MAHOTSUN?feature=watch

Cata_RB
18th March 2013, 00:13
Alina Alexoi a zis ca Pechalat si Bourzat nu sunt prezenti la Gala din cauza unei accidentari.

IleK
18th March 2013, 00:18
Alina Alexoi a zis ca Pechalat si Bourzat nu sunt prezenti la Gala din cauza unei accidentari.

Sau din cauza nervilor lui Fabian. Ma si mir ca i-au invitat dupa felul in care s-a purtat Fabian. Si nu e prima data. Si cand au pierdut bronzul acum 2 ani,tot pe mana lui, a procedat la fel. Ce ma enerveaza pe mine este lipsa lui de respect la adresa lui Nathalie.

Iulya
18th March 2013, 00:53
Sau din cauza nervilor lui Fabian. Ma si mir ca i-au invitat dupa felul in care s-a purtat Fabian. Si nu e prima data. Si cand au pierdut bronzul acum 2 ani,tot pe mana lui, a procedat la fel. Ce ma enerveaza pe mine este lipsa lui de respect la adresa lui Nathalie.

El a fortat un pic revenirea si pregatirea pentru mondiale. E posibil sa fie si o accidentare - fie ea si minora. Acuza dureri inca la ridicari si piruete.
Apoi amandoi au fost suparati dupa toata postea asta, nu cred ca doar el decide in echipa, daca patineaza ori ba o gala.



eu zic ca la Fabian nu e o lipsa de respect, cel putin nu intentionat mai degraba e o vinovatie, se simte responsabil de esec. Dar, cred ca ar fi trebuit sa stea langa ea la K&C pana la final. Astfel de gesturi s-au intamplat doar cand a gresit el decisiv si nu cand a gresit ea.

Uite un interviu de dupa FD de la mondialele de acu' doi ani ...
bEvWqG60oGQ


Pe pagina lor de FB - de care Nathalie se ocupa e urmatorul mesaj:

Going back home.
The world championship in London is over, unfortunately the after taste is bitter, not even bitter sweet. We were in difficult situation this second part of the season due to injury, yet we didn't ask for mercy or sympathy, we only expected fair judgement nothing more. Watch out next time we will be back even stronger.

Loup de Mer
18th March 2013, 10:09
La gala am mai ramas in uimire privindu-i pe Volosozhar-Trankov, care de obicei nu ma impresioneaza. A fost, cum ar spune chinezul, bliss.

ice_girl
18th March 2013, 16:29
Javier a fost cel mai tare, am ras si m-am distrat teribil in timpul programului/hello ( a fost mortala faza cand a venit Kurt Browning si i-a turnat o galeata de apa in cap:happy), a facut un show total tocmai cand ziceam ca el nu prea stie sa faca spectacol si nu prea e artist:D:P
Mi-au mai placut Brian ( sper sa-l vedem si la anul la Tokio:ok:), Mao:), Kanako, Daisuke ( m-am indragostit de tangoul lui:great:), Ekaterina/Dmitri, Denis10, Carolina, Kristen/Dylan, Tessa/Scott, Kaitlyn/Andrew.
In schimb cei de pe locul intai nu m-au impresionat in mod deosebit:(

florik2000
18th March 2013, 17:16
Stiti cumva unde se poate revedea gala in intregime?

Tracoromana
18th March 2013, 18:07
Stiti cumva unde se poate revedea gala in intregime?
Aici:
http://www.youtube.com/watch?v=dbnLX4MnvDA

Geografu
18th March 2013, 21:56
Mi-a placut gala, a fost ca o poveste frumoasa pe gheata :)