PDA

View Full Version : Etapa 23: Gloria Bistrita - Otelul Galati 2-1



aLLiin
10th March 2013, 11:48
Vineri 15 Martie, 2013, Ora 21:30, Digisport

delaoltenia
10th March 2013, 16:55
doi

megastar
10th March 2013, 22:44
Cred ca deja Gloria e impacata cu retrogradarea, numai ca Otelul are un talent incredibil in a resuscita echipe aflate in moarte clinica.

Doctor_Satan
11th March 2013, 06:26
Meci foarte greu, in care Otelul e foarte tentata sa dea puncte.
Sper totusi ca Grig sa aiba si un pic de noroc.

aLLiin
12th March 2013, 18:25
X...

Leo
12th March 2013, 21:33
Castiga oaspetii.

Hard
13th March 2013, 22:34
Meciul asta nu va fi aranjat. Gloria va invinge pe merit.

Hard
13th March 2013, 22:37
Meci foarte greu, in care Otelul e foarte tentata sa dea puncte.
Sper totusi ca Grig sa aiba si un pic de noroc.

Otelul obisnuia sa dea puncte atunci cand avea nevoie de bani...
De data asta insa, va juca impotriva celei mai curate echipe din prima liga, ar fi pacat ca Gloria sa retrogradeze,nu? :no:

megastar
14th March 2013, 06:47
Meciul asta nu va fi aranjat. Gloria va invinge pe merit.

Inca una din previziunile tale, nu?

fl0o
14th March 2013, 09:16
Meciul asta nu va fi aranjat. Gloria va invinge pe merit.Uai.... multumim mult!:rolleyes: Acuma te-ai scos, ai ce scuza sa bagi daca vom castiga noi.

Da' unde ai disparut in ultima vreme, asteptam sa-ti dai o replica la asta

Un nou blat marca otelul.
Trecerea lui Grigoras la otelul ii va costa pe moldoveni 3 pct in acest meci. Oltenii vor lupta la titlu in continuare, moldovenii vor striga ca i-au furat arbitrii...inca o data. Hotul striga hotii.
2 solist.
----------
In alta ordine de idei...

Otelul obisnuia sa dea puncte atunci cand avea nevoie de bani...
De data asta insa, va juca impotriva celei mai curate echipe din prima liga, ar fi pacat ca Gloria sa retrogradeze,nu? :no:Tu imparti pastilele cu tim?

aLLiin
15th March 2013, 18:22
Ce?mirositi blat? Eu cred ca va fi x

Hingherul
15th March 2013, 19:46
1 mare si tare si cineva de la Otelul o sa fuga iar cu banii dupa meci :D

cip
15th March 2013, 19:54
doua nuci tari aici :D,greu de dat un pronostic...:confused:
eu zic ca blatureanu pune paznic la nocturna si pleaca moldovenii fara sigurante...si cu banii luati :D

aLLiin
15th March 2013, 19:59
Dar rai mai sunteti...

Farmecul Vietii
15th March 2013, 21:24
Ce ninge la Bistrita...

Farmecul Vietii
15th March 2013, 22:20
Alt meci de poveste.

Shinnok
15th March 2013, 22:52
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Gloriaaaaaaa! /OLE/ 1-1

Hingherul
15th March 2013, 22:56
2-1 :))

deci 0 si in Romania :D

Shinnok
15th March 2013, 22:59
:great:

Gloriaaaaaaaaa!

aLLiin
15th March 2013, 23:06
Incredibil. Mi.au stricat biletul...

Hingherul
15th March 2013, 23:18
ce blat infect....

Shinnok
15th March 2013, 23:22
excelent :ok:

Gloria, ramai in A!

Leo
15th March 2013, 23:24
Numai blaturi vedeti peste tot. :D

Hard
16th March 2013, 00:08
Meciul asta nu va fi aranjat. Gloria va invinge pe merit.


Otelul obisnuia sa dea puncte atunci cand avea nevoie de bani...
De data asta insa, va juca impotriva celei mai curate echipe din prima liga, ar fi pacat ca Gloria sa retrogradeze,nu? :no:


Incredibil. Mi.au stricat biletul...

Mie chiar deloc. Am avertizat faptul ca Gloria va face un meci mare azi impotriva fostei mari campioane :happy

megastar
16th March 2013, 00:17
Abia ai asteptat un rezultat din asta sa mai zici ceva. Unde erai dupa partida cu Pandurii? Nu te mai gasea nimeni pe forum.
Din pacate s-a intors ambulanta de serviciu. Speram sa tratam mai serios meciul asta dar baietii se vedeau deja castigatori.

Hard
16th March 2013, 00:39
Am fost ocupat cu achizitionarea biletelor pe Stamford Bridge. Ai vazut meciul? Ce poti spune de Chelsea si ce poti spune de Bistrita?

Am inceput sa invat mersul otelului in acest retur de campionat. Din pacate pt voi, urmeaza inca o infrangere etapa viitoare. Biletele vor fi sold out, si scoateti-va palaria in fata oaspetilor.

Doctor_Satan
16th March 2013, 00:47
Ne-am respectat statutul in acest meci. De fiecare data cu ultimele clasate jucam ingrozitor.
Mi-a placut faptul ca Para a marcat din nou.

aLLiin
16th March 2013, 00:54
Mie chiar deloc. Am avertizat faptul ca Gloria va face un meci mare azi impotriva fostei mari campioane :happy

Bre,alta data insista mai mult. Invata-ma cum sa pun:D

Hard
16th March 2013, 09:00
Uita-te in urma la meciul respectiv, ce au facut cele 2 echipe in ultimii 4 ani, cu un an inainte ca otelul sa ia campionatul, o sa observi un fel de ...compensare. Totul e scris in agenda lui Marius Stan, probabil.

Tim
16th March 2013, 09:04
Superb, mirific.


Iar au dat de niste saraci cu care nu s-au inteles la bani?:D

fl0o
16th March 2013, 09:11
Ca de obicei, blat... indiferent de rezultat :D
Am fost ocupat cu achizitionarea biletelor pe Stamford Bridge.Si, a mers bine bisnita? Ai rude la Steaua? :groggy:

philos
16th March 2013, 09:25
nush altii ce zic... da' pt mine rezultatul asta a fost de stupize-stupize :D
despre meci o sa-mi dau cu parerea daca o sa-i vad macar rezumatul...

Lordul
16th March 2013, 09:33
aici a fost blat....mm de blatisti...de asta nu imi e la suflet otelul

BlueEnergy
16th March 2013, 10:56
1 mare si tare si cineva de la Otelul o sa fuga iar cu banii dupa meci :D

Nu stiu daca a fugit careva cu banii dupa meci, cert e ca Gloria mi-a bagat in buzunar 230 de euro!:D

Nico21
16th March 2013, 12:31
Am fost ocupat cu achizitionarea biletelor pe Stamford Bridge. Ai vazut meciul? Ce poti spune de Chelsea si ce poti spune de Bistrita?

Am inceput sa invat mersul otelului in acest retur de campionat. Din pacate pt voi, urmeaza inca o infrangere etapa viitoare. Biletele vor fi sold out, si scoateti-va palaria in fata oaspetilor.


Si?ti-a dat si tie Mustata de o ciorba?:happy

aLLiin
16th March 2013, 12:47
dar rautaciosi sunteti!

relansat
16th March 2013, 13:27
aici a fost blat....mm de blatisti...de asta nu imi e la suflet otelul

ti-e la ceahlaul in schimb :happy:happy:happy:happy

Hard
16th March 2013, 20:28
Ce actor e Grigoras asta... Sincer, e prea smecher pt otelul. Chiar nu inteleg ce mai cauta acolo.

six
17th March 2013, 13:18
:happy:happy:happy:happy:happy;)

megastar
18th March 2013, 06:26
Numai cine n-a vazut meciul poate spune ca a fost blat. Vorbim si noi sa ne aflam in treaba. Etapa viitoare cand batem Steaua sunt sigur ca iar va fi blat.

Shinnok
18th March 2013, 06:27
Etapa viitoare cand batem Steaua

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/832/dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

megastar
18th March 2013, 10:27
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/832/dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

La ora actuala Steaua nu e capabila sa bata Otelul la Galati. Sunteti storsi de puteri din Europa League, jucatorii sunt automultumiti, toata lumea e constienta ca Steaua e greu de ajuns in clasmaent, etc. Noi avem nevoie disperata de puncte, asa ca vom otravi fantanile, vom arde campurile, orice sa va invingem.

Shinnok
18th March 2013, 20:16
jucatorii Stelei au fost storsi de puteri si cu Vaslui, o echipa care, fie vorba intre noi, e mai valoroasa decat Otelul, si tot au biruit :)

faptul ca jucam in deplasare doar compenseaza putin lucrurile, nicidecum nu poate fi vorba ca Steaua nu poate castiga la Galati.

meci de x2.

Hard
19th March 2013, 00:44
Ar fi umilinta suprema pt MM sa plece invins de la Galati anul asta. Nu cred ca ar suporta sa il vada fericit pe N. Raducan. Jucatorii vor castiga pt MM meciul asta :D

philos
19th March 2013, 01:44
Ar fi umilinta suprema pt MM sa plece invins de la Galati anul asta. Nu cred ca ar suporta sa il vada fericit pe N. Raducan. Jucatorii vor castiga pt MM meciul asta :D

bre ... din contra... asa o faza ar fi priceless :D
mai-mai c-ar merita o infrangere mecla lu' lollypop...

megastar
19th March 2013, 06:30
jucatorii Stelei au fost storsi de puteri si cu Vaslui, o echipa care, fie vorba intre noi, e mai valoroasa decat Otelul, si tot au biruit :)
faptul ca jucam in deplasare doar compenseaza putin lucrurile, nicidecum nu poate fi vorba ca Steaua nu poate castiga la Galati.
meci de x2.

Continuati voi sa credeti ca Vasluiul e peste noi in acest moment. Veti avea o surpriza neplacuta.


Ar fi umilinta suprema pt MM sa plece invins de la Galati anul asta. Nu cred ca ar suporta sa il vada fericit pe N. Raducan. Jucatorii vor castiga pt MM meciul asta :D

MM e un personaj detestat atat de stelisti cat si de otelari, asa ca probabil in timpul meciului isi va lua portia din ambele directii. Nici pe jucatorii Stelei nu-i vad atat de atasati de Coana Mita.

Shinnok
19th March 2013, 06:37
Continuati voi sa credeti ca Vasluiul e peste noi in acest moment. Veti avea o surpriza neplacuta.

mai vedem noi. uiti ca avem si varianta de rezerva: tim :D

megastar
19th March 2013, 09:36
mai vedem noi. uiti ca avem si varianta de rezerva: tim :D

De el uitasem. Nu stiu daca va avea loc intre brailenii ce vor veni la Galati, dar sigur la ora meciului va fi imbracat in ros-albastru. Putini suporteri stelisti au sustinut mai tare ca el Steaua in meciurile cu noi.

Johnny D
19th March 2013, 10:31
Bravo, Nae! Bravo!/hello

Tim
19th March 2013, 10:35
La ora actuala Steaua nu e capabila sa bata Otelul la Galati. Sunteti storsi de puteri din Europa League, jucatorii sunt automultumiti, toata lumea e constienta ca Steaua e greu de ajuns in clasmaent, etc. Noi avem nevoie disperata de puncte, asa ca vom otravi fantanile, vom arde campurile, orice sa va invingem.Pe dracu; veti lua pozitia caprei ,ca de obicei.


AM ZAS.:D

megastar
19th March 2013, 11:20
Pe dracu; veti lua pozitia caprei ,ca de obicei.


AM ZAS.:D

Sa nu uitam ca in ultimul meci ne-au invins din offside.