PDA

View Full Version : Etapa 22: Rapid - Petrolul Ploiesti 0-0



Shinnok
2nd March 2013, 20:07
09 Martie 2013, 21:30 - Digi

Shinnok
2nd March 2013, 20:11
0-0

N0_NaM3
3rd March 2013, 23:31
Cetatenii din Julesti, cand fac dus sarbatoresc....Mda, x2! :)

SpyS
5th March 2013, 19:01
Serie B, Rapidu' serie B !! Ce ne mai strigau ei asta noua in campionatul trecut:)
La meciul asta ar merita sa le facem si noi o astfel de aroganta dupa ce vom marca primul gol. :D

Sper sa se joace cu spectatori.

aLLiin
5th March 2013, 19:03
Merg pe 2 aici.

Cristy RVD
5th March 2013, 19:15
Haha :)) iar vin tovarasii ploiesteni in Giulesti, iar pleaca cu cel putin 4-5 cum le e traditia :)

aLLiin
5th March 2013, 19:37
Acum situatia este diferita! :D

Cristy RVD
5th March 2013, 19:44
Tinand cont ca in ultimele 4 meciuri le-am dat 8 goluri si nu am primit niciunul, nu am nicio emotie la meciul asta.

philos
5th March 2013, 20:00
meci de meci :D

Farmecul Vietii
6th March 2013, 02:37
Meciu' e cam tarziu, nu cred c-o sa fie asa de multi precum au fost cu caninos, insa fiind vorba de Betrol, vom fi acolo.Nici nu mai stiu ultima oara cand ne-au batut astia, trebuie sapat adanc in istorie; pentru asta ar fi indicat sa apelam la niste salahori de Prahova, ei sunt mai obisnuiti cu uneltele astea gen sapa.
Fie vorba intre noi, Petrolol n-a stralucit in astea doua runde, insa republicanii sunt pe cai negri mari: loc de Europa League, stadion nou, emulatie, 2 victorii legate.Bulan la Galati, 2 executii individuale cu Iasi, n-ar strica putina automultimire.Avem noi grija de restul.Vise umede de primavara...

Obiectiv vorbind, greu sa ne asteptam la puncte aici, chiar si asa, fara sa impresioneze Petrolol e peste noi, sunt mari sanse sa se sparga complexul inferioritatii ploiestene.Sa vedem ce schimbari propune strategul Rada, dar nu ma astept la cine stie ce inovatii; sper sa nu-l mai vad pe Coman in banda si singurul varf pe Herea, desigur cu tactica cheie si surprinzatoare de a arunca mingi inalte pe Herea.Lui Fane Tattoo i-ar prinde bine o pauza, pe banca de rezerve.Poate revine si Pancone...ar fi bun un egal, s-au dus vremurile cand eram europeni, acum ne mananca saracia.Saraci, saraci, da' sa vezi ce chef facem sambata.

Leo
6th March 2013, 13:14
Nu stiu ce sa zic. Merg totusi pe egal.

samar
6th March 2013, 15:53
Slava Domnului ca se va juca cu spectatori!

Pt mine la fel ca si pt echipa, nu mai conteaza punctele ci atmosfera si determinarea....Vreau sa vad spectacol atat in tribune cat si pe teren.

Cat despre fane, poate sa fie titular in orice meci dar nu "impotriva" cainilor!!!
Sper sa revina Pancone...

Hai Rapiduletzuleeeeeeeeeeee/hello

Iulian.
6th March 2013, 17:48
1 solist.
Batem cu 2-0. (si vom rata un penalty, ca sa nu facem 3-0)

delaoltenia
6th March 2013, 18:12
1 solist

Bobi Cearton
6th March 2013, 21:27
...un nou epizod. 3-0 pt Petrolul. Bokila 2, Grozav 1.:D

samar
6th March 2013, 21:35
...un nou epizod. 3-0 pt Petrolul. Bokila 2, Grozav 1.:D

Esti...???!!!:confused::rosu:

Bobi Cearton
6th March 2013, 21:48
Esti...???!!!:confused::rosu:

Cu ce am gresit? Cu scoru sau cu Tiganiada? Ambele echipe sunt considerate...negre, tuciurii.:D

Johnny D
6th March 2013, 22:04
Nu stiu ce sa zic. Merg totusi pe egal.
O decizie inteleapta, din cauza traditiei ultimelor meciuri in care i-am cam umilit peste tot si faptului ca ei joaca dezastru de prost in deplasari, cred ca vor da un gol bulanos si cu totul nemeritat ca si la Galati si vor scoate un egal! Insa, noi trebuie sa luptam pentru victorie, Grigore nu mai are voie sa dea singur ca magaru pe langa poarta cu toata deschiderea golului in fata lui, altfel putem pati ca si cu Dinamo!


Cat despre fane, poate sa fie titular in orice meci dar nu "impotriva" cainilor!!!

Tu te-ai prins ca orice rapidist de bun simt, nu insa si "rapidistul" si marele antrenor si caracter Rada!:rolleyes:
Cat a zis!? Ca batem cu 5-0!? Sper c-a jucat la pariuri!:))

Esti...???!!!:confused::rosu:
Te contrazic, el nu este cunoscator de fotbal, dar cunoaste bine tainele extrem de subtile are iratarilor cu epitate de coltu strazii si de carciuma ca orice roman de calitate, brandul nostru de maxim pentru care ne cunoaste toata Europa!:))

nayram
8th March 2013, 02:11
derby-ul indienilor! Aia mai prosti se vor ineca ca tiganu la mal!

SwedishMafia
8th March 2013, 03:41
derby-ul indienilor! Aia mai prosti se vor ineca ca tiganu la mal!

:))

SpyS
8th March 2013, 10:43
derby-ul indienilor! Aia mai prosti se vor ineca ca tiganu la mal!

Toata lumea stie ca steaua are cei mai multi suporteri indieni tigani din tara(si nu numai). E demonstrat deja statistic.;)

Cat despre UNICUL DERBY DE TRADITIE din fotbalul romanesc PETROLUL-RAPID, va fi un meci cu o atmosfera foarta frumoasa in tribune, din partea ambelor galerii, chiar daca ciorex de sub pod ne dau din nou doar 406 bilete la o solicitare de peste 800 si la 25 de lei bucata. Si nu-si respecta din nou promisiunile fatza de meciul din tur, referitor la reciprocitate - suporteri. Ca si in sezonul trecut dealtfel, dar oricum ne-am obisnuit deja cu ei.

Gazarii bat la 2 goluri diferenta. :ok:

samar
8th March 2013, 11:58
Toata lumea stie ca steaua are cei mai multi suporteri indieni tigani din tara(si nu numai). E demonstrat deja statistic.;)

Cat despre UNICUL DERBY DE TRADITIE din fotbalul romanesc PETROLUL-RAPID, va fi un meci cu o atmosfera foarta frumoasa in tribune, din partea ambelor galerii, chiar daca ciorex de sub pod ne dau din nou doar 406 bilete la o solicitare de peste 800 si la 25 de lei bucata. Si nu-si respecta din nou promisiunile fatza de meciul din tur, referitor la reciprocitate - suporteri. Ca si in sezonul trecut dealtfel, dar oricum ne-am obisnuit deja cu ei.

Gazarii bat la 2 goluri diferenta. :ok:

Nu aveam cum sa va dam mai mult decat 5% din capacitatea stadionului....Cat despre reciprocitate, ea va exista pe teren inainte de fluierul de start!

Fedayn
8th March 2013, 12:28
mdea...nu'i vad bine pe rapidisti ...la ce joaca echipa la momentul actual...:rolleyes:

Tim
8th March 2013, 14:13
Hai rapidu.......

mesaj doar pentru a luat fata lui Megastar.:D

Hingherul
8th March 2013, 20:25
bat republicanii. prin venele lor curge.... sange de invingator :D

Leo
8th March 2013, 23:36
Jucatorii Rapidului au refuzat sa intre in cantonament pt meciul cu Petrolul, dar se vor prezenta la meci.

Iulian.
9th March 2013, 01:19
Eh .. Castigam noi, macar cu un 1-0 .. macar cu un autogol ceva.

Coposule ... ne-ai cam suparat mult in ultimii ani.
Poate reusesti de vinzi clubul la cineva care sa fi fost mereu rapidist adevarat si sa se priceapa mai bine ca tine la afaceri. :P

Bobi Cearton
9th March 2013, 11:15
Petrolistii trebuie sa profite de balamucul de la Rapid.:D

samar
9th March 2013, 12:10
... sa se priceapa mai bine ca tine la afaceri. :P

Nu se exista asa ceva :D

Freek
9th March 2013, 15:24
X2

0-2 sau 1-1:D Victorie pentru noi mi se pare SF deja:rolleyes:

Aurel.D
9th March 2013, 16:16
Derbiul etapei a XXII-a, din Liga I, Rapid Bucuresti – Petrolul, se va desfasura sambata seara, de la ora 21,30, partida reprezentand una dintre intalnirile de traditie ale Ligii I, de mai bine de 50 de ani, fie ca in timp cele doua echipe s-au mai numit si Energia, Flacara sau Locomotiva, dupa caz.

Mircea Dridea, fosta glorie petrolista, a rememorat perioada in care cele doua echipe se “bateau” la castigarea campionatului sau la evitarea retrogradarii:


“Meciurile cu Rapid au fost tot timpul speciale, poate si prin prisma faptului ca, de cele mai multe ori, eram in lupta directa pentru obiectivele propuse – ba eram angrenate in lupta pentru titlu, ba pentru promovare din esalonul secund, dupa 1970, iar meciurile dintre aceste doua grupari, au avut mereu o insemnatate aparte. Eram rivali, nu dusmani, si imi pare rau ca, in timp, aceasta rivalitate din teren, care era una deosebita, frumoasa, a fost «mutata», uneori, in manifestari ale suporterilor care sper sa nu degenereze.

Noi eram prieteni cu jucatorii rapidisti, in afara terenului, ne intelegeam bine, dovada ca, in 1964, cand Romania participa la Olimpiada de la Tokio, o selectionata condusa de Ilie Oana si Valentin Stanescu, antrenorii celor doua echipe, formata din jucatori de la aceste doua grupari, a efectuat un turneu in Iran. Asta dupa ce, in 1963 parca, le administrasem un 6-0 la Bucuresti, pe «23 August» de l-au tinut minte!

Eram prieten foarte bun cu Puiu Ionescu, cu Dumitriu II, dar cand venea vorba despre fotbal, nu ne menajam, principiul era clar: eu pentru mine, tu pentru tine. Au fost momente frumoase pentru ambele cluburi atunci, noi am luat campionatul in 1966, dupa ce fratele meu a dat un gol din corner, in duelul direct, incheiat cu 1-0 pentru noi, ei terminand pe 2! Apoi, un an mai tarziu, ei au luat titlul dupa un 0-0 la Ploiesti, suporterii Rapidului plecand pe jos spre Bucuresti!” isi aminteste Dridea, care a trait si ca antrenor dueluri tari cu “alb-visinii”: “In 1982, am promovat din divizia B dupa un 5-1 administrat Rapidului in… Ghencea, pentru ca acolo am jucat acel meci in urma caruia noi am revenit in Liga I“.

“Nu pot sa nu-mi reamintesc momentul 1995, pe care l-am trait la fel de intens, desi nu mai eram printre protagonisti, castigarea Cupei, atunci, fiind un alt episod imposibil de uitat de catre fani, indiferent daca sunt petrolisti sau rapidisti” mai spune Mircea Dridea, care se asteapta ca la meciul din aceasta seara sa fie “un spectacol frumos si o victorie a Petrolului, care poate avea un traseu foarte bun si, dupa multi ani, Petrolul poate termina, din nou, in fata Rapidului, asa, ca acum 50 de ani!

Nu in ultimul rand, ca sa vedeti respectul reciproc pe care ni-l purtam, acum cativa ani cand Rapidul a serbat titlul din 1967, noi, cei de la Petrolul, care am jucat in acel ultim joc, care le-a adus giulestenilor locul 1, am fost invitati de onoare in Giulesti” a incheiat Dridea, un interviu pentru ziarulprahova.ro

Produs suta la suta al Petrolului, a debutuat in prima divizie impins de legendarul antrenor Ilie Oana, la 29 septembrie 1956, intr-un meci din deplasare, contra Rapidului, incheiat cu scorul de 2-1 pentru Petrolul! Timp de 15 ani in tricoul “galben-albastru” Mircea Dridea a castigat 3 titluri de campioana in 1958, 1959 si 1966, o cupa a Romaniei in 1963

aLLiin
9th March 2013, 16:24
2 solist! Fara dubiu

Uncle Ben
9th March 2013, 17:10
bat republicanii. prin venele lor curge.... sange de invingator :D
Petrolistii risca sa dea chix daca ii iau "de sus" pe rapidisti!
Nu e o solutie sa fii mereu "high"... :D

Farmecul Vietii
9th March 2013, 18:54
A iesit pe piata si video-ul de motivare pentru asta seara:
http://www.youtube.com/watch?v=EhBBxVzxbeA
Vizionare placuta!

Hingherul
9th March 2013, 18:57
voi de ce trageti cu ghearele sa ajungeti pe podium bre? aveti treaba prin Europa si nu stiu eu? :D

florinake2012
9th March 2013, 19:04
Din punctul meu de vedere va fi un meci echilibrat si cred ca se va termina la egalitate

Uncle Ben
9th March 2013, 19:05
A iesit pe piata si video-ul de motivare pentru asta seara:
http://www.youtube.com/watch?v=EhBBxVzxbeA
Vizionare placuta!


La "Lebada Neagra" nu s-ar fi dus si ei!
Chiar daca pe unii dintre ei i-ar fi napadit amintirile din copilarie, iar pe altii (gurmanzii) remuscarile... :D

Bobi Cearton
9th March 2013, 19:06
Mai nou, in lipsa banilor, stafurile echipelor din Liga 1 isi motiveaza fomistii cu imagini lacrimogene, cu atleti care alearga intr-un picior. Urmeaza filme razboinice si cantece revolutionare pt neatarnarea tarii.

Gabriel28
9th March 2013, 20:38
Imi este indiferent cine castiga acest meci, dar nu vad cum Rapid va bate Petrolul....bafta la ambele echipe.

Hingherul
9th March 2013, 22:38
ce sare lupii.. si da si cu bombardele.... :)

unde e Tim sa ceara un control antidoping.... la galerie de data asta :D

Bobi Cearton
9th March 2013, 22:52
Apararea Rapidului e praf, Mardare, Vasile Nicolae, Abrudan sunt slabuti rau, petrolistii ar fi prea prosti daca nu castige in seara asta.

relansat
9th March 2013, 22:58
nu imi place deloc acest vasile ...

Hingherul
9th March 2013, 23:10
dar el ce zice, te place? lasa bre ca daca e bautura destula e si voie buna si intelegere :))

relansat
9th March 2013, 23:16
imagini impresionante cu un rapidist cu handicap (fara o mana) cantand si sarind pentru echipa sa :o:

Roddicted
9th March 2013, 23:33
se mai uita cineva la meciurile astea amarate din liga mioritica?Ce rost mai are cand stii deja campioana? :D

aLLiin
9th March 2013, 23:33
Anost meci

Hingherul
9th March 2013, 23:38
pretentiosi v-a mai invatat Steaua... strambati din nas la ciurucuri acum. mananaca si ei o panine ce sunteti asa rai :D

relansat
9th March 2013, 23:38
se mai uita cineva la meciurile astea amarate din liga mioritica?Ce rost mai are cand stii deja campioana? :D

eu. am incercat sa ii spun lui vadim. dar cica tre sa imi justific cumva cele 20 de milioane primite :D

Aurel.D
9th March 2013, 23:40
Slab meci...poate fi urmărit doar dacă între timp mai faci și alte treburi.:) Dar dacă Rapidul va continua să joace așa mai departe, nu o văd bine!

Hingherul
9th March 2013, 23:42
nu o vezi bine pe dracu. sunteti la o zvarlitura de bat unii de altii in clasament :D

Freek
9th March 2013, 23:45
Dar dacă Rapidul va continua să joace așa mai departe, nu o văd bine!

Buna asta.

relansat
9th March 2013, 23:46
las ca dinamo mai joaca ceva fotbal. rapidul, in schimb, mult noroc la iasi, varza cu dinamo ... e greu...

Freek
9th March 2013, 23:54
La ce zapaceala si la ce amatorism este mai avem si pretentia sa jucam bine:).

Leo
10th March 2013, 00:22
0-0
Curat ghinion. Putea sa fie victoria petrolistilor, dar s-a opus bara.

Hingherul
10th March 2013, 00:23
boooooring......

serios, poate ca ar "b"-ul nu e o optiune chiar asa rea.... oricum vreo trei ani frecati menta prin liga 1 :D

delaparis
10th March 2013, 00:27
Felicitari Rapid ... pentru suporteri :ok:

Daca si echipa asta dispare dupa Poli si Craiova atunci chiar ca fotbalul in Romania devine ... stelist :headbang:

Farmecul Vietii
10th March 2013, 01:18
Dedicatie superba pentru salahorii din Prahova:
http://www.youtube.com/watch?v=gZgB_UF177Y

Atmosfera incendiara pe alocuri insa am vazut si prestatii mai bune, vocale cel putin, dar e greu sa dai totu' din tine cand din teren vine atata impotenta si neputinta.

Sevilla86
10th March 2013, 01:46
0-0
Curat ghinion. Putea sa fie victoria petrolistilor, dar s-a opus bara.

Nu te supara prea tare, va bateti cu Petrolul pentru locul 4.


remember '40:Rapid București este prima echipă din România care a reușit să se califice într-o finală de cupă europeană.

E semnatura nu post, da' e prima oara cand o remarc asa ca o sa si raspund...
Finala de cupa "Central Europeana", nu "Cupa Europeana" ;)
Au participat doar 8 echipe din 3 tari, cu asta te lauzi? :happy

Mai bine ziceai de Cupa Balcanică :D

Freek
10th March 2013, 01:54
Europa Centrala nu e tot in Europa?:D Invidiosule.

Sevilla86
10th March 2013, 01:58
Europa Centrala nu e tot in Europa?:D Invidiosule.

Si Romania e in Europa, da' Cupa Romaniei nu e trofeu European :D
3 tari e competitie locala, Europeana e mult spus... chiar si Cupa Central Europeana e mult spus. La 8 echipe, pai ati intrat direct in sferturi :D

Freek
10th March 2013, 02:03
Cum sa nu fie? un jucator din Venezuela daca a castigat Cupa Romaniei cu Damila Maciuca practic a castigat un trofeu...european:D

dextercioby
10th March 2013, 02:05
Si Ieuropa unde e ? In lume...:D Deci Rapidul e prima echipa romineasca intr-o finala mondiala. :P :D

Freek
10th March 2013, 02:06
Aici vroiam sa ajung /hello

Sevilla86
10th March 2013, 02:08
Stiu ca glumesti, da' pentru baietii aia care nu intelege: e diferenta intre "Competitie/Trofeu National", "Competitie/Trofeu European", "Competitie Locala"

"Rapid București este prima echipă din România care a reușit să se califice într-o finală de cupă europeană."

El de examplu nu stie sa faca diferenta :D

Johnny D
10th March 2013, 03:43
Nu stiu ce sa zic. Merg totusi pe egal.
Cine stie, stie, Leo, nu?:))
Insa eu mergeam pe un 1-1, credeam ca o sa se dea si goluri, tot acolo e si asta.

2 solist! Fara dubiu
Na! Ca aici m-ai jignit! Iti meriti sa-ti pierzi banii daca pui pe muciosii astia care habar n-au sa joace prin deplasari!:P

Felicitari Rapid ... pentru suporteri :ok:

Multumim!:ok: Insa mai misuna p-aci niste dobitoace cam inapoiate ce nu stiu aprecia asta la o echipa de fobtal!;)



2/2 am nimerit rezultatele Rapidului in ultimele 2 meciuri cu Dinamo si Petrolul, cu Iasiu am zis doar ca nu plecam invinsi, insa in urmatoarea eu zic ca o sa pierdem la CFR! Prea infometati de puncte sunt si au ratat o caruta de ocazii in prima repriza la Iasi, se vor razbuna pe noi, cel putin 2 bucati primim acolo!

samar
10th March 2013, 11:16
In conditiile in care se afla acum Rapiduletzu' pot sa zic ca am scos 1 punct fericit acasa!!!
Noroc cu petrolistii care au ratat si cu Pecanha in mare forma!
Mi-a placut (in afara de Pecanha), Andrei Ciolacu.

Johnny D
10th March 2013, 11:42
Nu stie el multe saracu, se vede cand incearca sa dribleze sau sa paseze, dar se sacrifica si intra inspirat in dueluri defensive! Sacrficiul sau si pe aparare si pe atac pentru un atacant nu ramane fara aprecieri, cu siguranta ne este mult mai util decat de exemplu Al. Coman!

Farmecul Vietii
10th March 2013, 11:43
Da si eu m-am declarat multumit cu acest punctulet.Bucata cu bucata se umple sacul, plus ca Betrol va mai trebui sa astepte un an pana sa guste din cupa victoriei impotriva noastra, probabil asta cam doare.Slaba echipa si Petrolul, daca astia si cu dinamo se bat la cupele europene e vai si-amar de campionatul asta.Ca valoare sunt peste noi, insa au o atitudine de mercenari, de primadone, sa nu mai zic de cocalarul ala de grozav, ce aere de vedeta are, zici ca a jucat in Serie A si Primera Division deja.
In conditiile date e un punct muncit, insa ma gandesc ca o sa cam luam cateva de la bolsevici, atata timp cat n-avem prospetime, stam si prost in teren, in repriza a 2-a erau unii de inotau prin teren.O echipa serioasa ne da 2-3 lejer, la pas, fluierand.

Johnny D
10th March 2013, 11:46
Grozav ala e varful isbergului formei proaste de deplasari ale petrolistilor, el joaca senzational acasa, execrabil in deplasari, ieri a fost inca o mostra de prim plan "a la Gicu"!

aLLiin
10th March 2013, 12:15
Tot mai greu pentru Rapid.

Duba
10th March 2013, 12:22
Inca un punct castigat nesperat, ca sa nu spun nemeritat, de echipa sarmana. Si uite asa, incet, incet, urmasii lui Geza si Kahane vor mai activa inca un an in prima liga.
Rapedul are, in opinia mea, dar nu numai, o echipa mult sub valoarea celor de la Severin sau Iasi, de exemplu. Din nefericire pentru cele doua formatii diferenta este destul de mare si meciurile din ce in ce mai putine pt. a recupera cele, minimum, 11 puncte. Asa ca ne vom distra cu insolventii si in editia viitoare a ligii lui Mitica. Sa ne traiesti echipa sarmana si tine-o tot asa!!!! :D

Uncle Ben
10th March 2013, 12:40
imagini impresionante cu un rapidist cu handicap (fara o mana) cantand si sarind pentru echipa sa :o:
Saracul de el!
Cat ghinion trebuie sa ai sa fii prins la furat tocmai in Arabia Saudita sau Irak? :D

aLLiin
10th March 2013, 13:14
Bre, dar cinic esti.:D

Uncle Ben
10th March 2013, 13:31
Bre, dar cinic esti.:D
Cinic pana la moarte!

Gazarii au venit hotarati sa cucereasca reduta Giulestiului, dupa ani buni in care sondele lor au forat in van pantecele dreptunghiului verde de pe "Valentin Stanescu"!
Solutia perfida aleasa de Contra pentru a coloniza tinutul dintre Sos. Orhideelor si Chitila s-a izbit de cerbicia bastinasilor, care au pus reflectoarele pe intrusul Bokila si i-au cerut parola: "Janes rromanes?" :D

aLLiin
10th March 2013, 14:23
:))

SpyS
10th March 2013, 16:31
Petrolul trebuia sa castige dar aborigenii de sub pod s-au aparat in fata gazarilor ca la Rovine.

gDVwch06dzA

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gDVwch06dzA

Bobi Cearton
11th March 2013, 10:10
Nu-mi iese de pe retina ratarea din min 93 a lui Bokila:rolleyes:

Uncle Ben
11th March 2013, 19:04
Nu-mi iese de pe retina ratarea din min 93 a lui Bokila:rolleyes:
Bochila n-a fost grozav, da' Grozav a fost chiar nasol! :D

Gabri3l
11th March 2013, 22:58
Pancu e un mare... *******. face si el ce stie sa faca mai bine, se razbuna pe un fular cu Petrolul agatat pe plasa portii adverse.....saracul de el, cred ca sufera si la ora asta...vai steaua lui.

Bobi Cearton
11th March 2013, 23:07
Pancu e un mare... *******. face si el ce stie sa faca mai bine, se razbuna pe un fular cu Petrolul agatat pe plasa portii adverse.....saracul de el, cred ca sufera si la ora asta...vai steaua lui.

Pancu a vrut sa arate ca e un mare rapidist. In loc sa dea goluri, pescuieste fulare. E mai simplu.

Johnny D
11th March 2013, 23:30
Inca un punct castigat nesperat, ca sa nu spun nemeritat, de echipa sarmana. Si uite asa, incet, incet, urmasii lui Geza si Kahane vor mai activa inca un an in prima liga.

Eu am zis din iarna ca anul asta ne mentinem, dar ce facem anul viitor e o enigma!!! Daca ramanem tot asa, retrogradarea e f aproape.