PDA

View Full Version : Etapa 22: CSMS Iasi - CFR Cluj 1-1



Shinnok
2nd March 2013, 19:05
09 Martie 2013, 19:00 - Digi

Shinnok
2nd March 2013, 19:11
x.

Leo
6th March 2013, 12:19
Egal.

delaoltenia
6th March 2013, 17:18
doi

relansat
8th March 2013, 13:18
daca nici acum, atunci cand? 1 solist. victorie la doua goluri diferenta. lejerean. csms joaca fotbal

*Coco*
8th March 2013, 15:39
Ce scade cota pe 1 solist :groggy:

CFR iara da puncte la cine are nevoie pentru a le lua la anul inapoi?

Gabriel28
9th March 2013, 19:37
Cam asa ceva, poate Kape sa le strice planul lui Muresan & Co. Dar chiar si asa, e un meci comic pana acum.

aLLiin
9th March 2013, 19:38
Doamne ce meci penibil

Hingherul
9th March 2013, 20:13
Goooooooooooooooooooooooool moldoveniiiiiii!

afara, afara cu portughezii din tara! :D

Leo
9th March 2013, 20:13
1-0
Milea.

Leo
9th March 2013, 20:25
1-1
Rada

Leo
9th March 2013, 21:03
Clujenii sunt slabi rau. N-au aratat nimic.

relansat
9th March 2013, 21:04
lol. pai acu ti-ai dat seama? ei vor cupa, mai dau cate un meci pe ici pe colo pentru a se aranja pe sezonul urmator si aia e :)
sunt totusi intrigat de faptul ca florin prunea nu a putut negocia la sange aici. cu 3p ieseam din zona retrogradarii. pacat :(

m8k
10th March 2013, 13:52
Iar comentarii penibile pe aici! Nu am vazut meciul, dar am vazut o declaratie a lui Kapetanos cum ca trebuia sa primeasca un rosu un iesean pentru un cot in figura fara minge! Am avut si penalty neacordat. Va place sa comentati doar ce vreti, realitatea e departe de voi! Suntem tocati meci de meci de arbitrii si de comisiile lui mitica si tot noi furam!
Am scapat de moldoveni cu un bilant destul de prost, o victorie, 2 egaluri si o infrangere! Urmeaza sudul.......sa vezi acolo furtaciune!:drak:

Ferko
10th March 2013, 15:15
Clujenii sunt slabi rau. N-au aratat nimic.
Nu mai e nimic de spus !

Numero Dieci
10th March 2013, 16:54
Iar comentarii penibile pe aici! Nu am vazut meciul, dar am vazut o declaratie a lui Kapetanos cum ca trebuia sa primeasca un rosu un iesean pentru un cot in figura fara minge! Am avut si penalty neacordat. Va place sa comentati doar ce vreti, realitatea e departe de voi! Suntem tocati meci de meci de arbitrii si de comisiile lui mitica si tot noi furam!
Am scapat de moldoveni cu un bilant destul de prost, o victorie, 2 egaluri si o infrangere! Urmeaza sudul.......sa vezi acolo furtaciune!:drak:

Daca n-ai vazut meciul de unde stii ca a fost penalty si rosu?

relansat
10th March 2013, 19:27
Iar comentarii penibile pe aici! Nu am vazut meciul, dar am vazut o declaratie a lui Kapetanos cum ca trebuia sa primeasca un rosu un iesean pentru un cot in figura fara minge! Am avut si penalty neacordat. Va place sa comentati doar ce vreti, realitatea e departe de voi! Suntem tocati meci de meci de arbitrii si de comisiile lui mitica si tot noi furam!
Am scapat de moldoveni cu un bilant destul de prost, o victorie, 2 egaluri si o infrangere! Urmeaza sudul.......sa vezi acolo furtaciune!:drak:

dap. ambele stau in picioare. au fost cat se poate de clare :) hent in careu keita si cot in figura bogdan straton la grec.

m8k
10th March 2013, 22:27
http://www.spyghana.com/sulley-muniru-named-man-of-the-match-on-his-cfr-cluj-debut/

philos
11th March 2013, 00:03
bre, da' esti de neinteles, citesti spyghana in schimb nu vezi nici macar reluarile fazelor litigioase din meciurile echipei favorite... wtf?!?!