PDA

View Full Version : Etapa 21: CFR Cluj - Otelul Galati 0-1



delaoltenia
23rd February 2013, 21:50
Sambata 02.03.2013,ora 21:30-DIGI SPORT.
Discutii inainte si dupa meci.

Shinnok
23rd February 2013, 22:07
1...

delaoltenia
24th February 2013, 10:11
egalitate

Srdjan
24th February 2013, 10:18
1 solist

Aurel.D
24th February 2013, 11:28
Nici nu s-a terminat jumatate din prima etapa si ai si deschis subiectele etapei urmatoare?? :happy Trebuie sa ai o viata tare pliciticoasa!!

delaoltenia
24th February 2013, 11:30
Am anticipat,trebuia sa apara si unul ca tine...un post in plus.:D

megastar
25th February 2013, 09:34
Clujenii sunt mai buni c anoi in acest moment. Un rezultat de egalitate ar fi foarte bun.

Tim
25th February 2013, 09:36
deci inca 3 puncte pierdute? Nu mai faceti niciun blat? Nu le cedati cupa daca va dau punctele, asta in cazul in care treceti de Petrolul?

fl0o
25th February 2013, 13:14
deci inca 3 puncte pierdute? Nu mai faceti niciun blat? Nu le cedati cupa daca va dau punctele, asta in cazul in care treceti de Petrolul?Invers nene...

megastar
25th February 2013, 19:36
deci inca 3 puncte pierdute? Nu mai faceti niciun blat? Nu le cedati cupa daca va dau punctele, asta in cazul in care treceti de Petrolul?

Exista si posibilitatea asta? Eu cred ca la ora actuala CFR-ul ne bate fara sa fie nevoie de vreun blat. Au echipa peste noi.

Leo
26th February 2013, 12:40
1 solist.

fl0o
26th February 2013, 14:15
Obiectiv :rolleyes: tot 1

relansat
26th February 2013, 19:58
rahat. sunt datorii de platit aici. cel mult un egal pentru cfr. sau direct victorie otelul pentru serviciile oferite in campionatul trecut. asta daca nu cumva acestea au fost platite deja ... in bani :)

Hard
26th February 2013, 20:01
asta e meci de 1 solist, cfr tre sa fie in europa si la anul, otelul va sta capra.

Shinnok
26th February 2013, 20:03
cfr va sta fara Europa sezonul urmator, asa cum a facut si in sezonul 2011-2012. stiu portughezii ce stiu... :)

fl0o
26th February 2013, 20:14
rahat. sunt datorii de platit aici. cel mult un egal pentru cfr. sau direct victorie otelul pentru serviciile oferite in campionatul trecut. asta daca nu cumva acestea au fost platite deja ... in bani :)Fii mai concis ca nu gasesc casa de pariuri cu sansa tripla.

Freek
1st March 2013, 14:12
X cu goluri:D.

Tim
2nd March 2013, 09:58
Am pariat X2 .O sa ma umplu de bani.:D

aLLiin
2nd March 2013, 12:05
Tot pe x2 merg si eu.

Tim
2nd March 2013, 13:52
Oare iar o sa fie un blat ordinar?

Leo
2nd March 2013, 13:58
Am meciul asta in 1 pe bilet.

Gabriel28
2nd March 2013, 21:01
Am votat cu Otelu', dar nu sunt realist. Nu sunt Otelu fratiilor de manevre? Poate Grig sa faca ceva, dar ma indoiesc...

Hingherul
2nd March 2013, 21:29
hai Otelu`. pe el, pe unguru` Bulan! :D

Gabriel28
2nd March 2013, 21:30
hai Otelu`. pe el, pe unguru` Bulan! :D

hahahaha prea tare! Hai Otelu!

Jeleul
2nd March 2013, 21:32
hai Otelu`. pe el, pe unguru` Bulan! :D

Esti maghiar, Hinghisoriutule ?:D

Shinnok
2nd March 2013, 21:32
se mai uita cineva si la saraciile astea? hai ca incepe Milan - Lazio :D

Jeleul
2nd March 2013, 21:35
se mai uita cineva si la saraciile astea? hai ca incepe Milan - Lazio :D

Cine se mai uita inafara de Nocsoriutul la meciurile:

http://www.reteteculinare.ro/forum/files/budinca-de-macaroane-cu-legume-in-foaie-de-aluat-13019.jpg

? :D

Hingherul
2nd March 2013, 21:38
gooooooooooool Romaniaaaaaaaa

Timule, te oftici? :D

Shinnok
2nd March 2013, 21:39
:))

Gabriel28
2nd March 2013, 21:40
gooooooooooool Romaniaaaaaaaa

Timule, te oftici? :D

Gata s-a pierdut legatura cu Debretzen! :))))

Hingherul
2nd March 2013, 21:41
isi bate papusa acum :))

aLLiin
2nd March 2013, 21:41
Lol se adevereste?

Jeleul
2nd March 2013, 21:41
gooooooooooool Romaniaaaaaaaa

Timule, te oftici? :D

Ce Romania, Hinghisoriutule ?

Joaca Ciubi' ?:D

relansat
2nd March 2013, 21:42
platim datorii. platim datorii ;)

Hingherul
2nd March 2013, 21:47
alta era situatia daca juca acum si cacadu. sa va spuna m8k daca nu am dreptate :D

nayram
2nd March 2013, 21:52
nem tu dom! Joaca bine baietii lui piti?

aLLiin
2nd March 2013, 21:52
Cine se uita la meci?

relansat
2nd March 2013, 21:53
la felul in care s-au comportat fundasii cfr-ului la faza din minutul 7, poate ca da. mai ales ca a fost la semiinaltime, asa cum ii place lui cadu :))

BBB
2nd March 2013, 22:04
Fara femeia aia cu **** din centrul apararii (Cadu, ca sa nu existe confuzii) si fara bani murdari dati la arbitri si adversari, e greu tati, e greu :))

Hingherul
2nd March 2013, 22:07
e atat de nasol meciul incat nevasta-mea a preluat puterea (telecomanda) si a dat pe protv. :(
e drept ca nici nu merita efortul sa deschid macar tv tunnerul. mai faceti voi galagie daca e, la gol :D

Jeleul
2nd March 2013, 22:09
e atat de nasol meciul incat nevasta-mea a preluat puterea (telecomanda) si a dat pe protv. :(
e drept ca nici nu merita efortul sa deschid macar tv tunnerul. mai faceti voi galagie daca e, la gol :D

La Hinghisoriutul, nevasta e cocosul in casa. :D

http://www.cugetliber.ro/imagini/mici/cocos-1347197347.jpg

relansat
2nd March 2013, 22:10
Fara femeia aia cu **** din centrul apararii (Cadu, ca sa nu existe confuzii) si fara bani murdari dati la arbitri si adversari, e greu tati, e greu :))

tu crezi ca asa usor se sparge zidul la sutul lui muresan? totul are un pret :D

un egal sau o infrangere aici, ca sa cante dupa aia http://www.youtube.com/watch?v=9iUTRUovNb0

Shinnok
2nd March 2013, 22:11
se pare ca portughezii vor termina chiar si sub dinamo :D

BBB
2nd March 2013, 22:11
e atat de nasol meciul incat nevasta-mea a preluat puterea (telecomanda) si a dat pe protv. :(
e drept ca nici nu merita efortul sa deschid macar tv tunnerul. mai faceti voi galagie daca e, la gol :D

Esti unul dintre aia care si-au prostit nevasta de 1 martie si acum se razbuna doamna? :D http://www.timesnewroman.ro/sport/8887-toti-barbatii-se-uita-diseara-la-bistrita-ceahlaul-ca-sa-scape-de-iesirea-in-oras-cu-partenera

Shinnok
2nd March 2013, 22:12
eu chiar tin cu Bistrita de mic, a se vedea avatarul :lol:

ce sa spun... excelenta idee :D

BBB
2nd March 2013, 22:14
tu crezi ca asa usor se sparge zidul la sutul lui muresan? totul are un pret :D

un egal sau o infrangere aici, ca sa cante dupa aia http://www.youtube.com/watch?v=9iUTRUovNb0

Eu cred ca astia mai spera la titlu, conform declaratiilor alienatului mintal sef, Arpad Pașcanii :headbang:

Jeleul
2nd March 2013, 22:14
Deci Nocsoriutul e bistritean.

Cine ti-a insuflat dragostea si eObirea pentru echipa lui Gigel ?:D

Banuiesc ca erai, ca si toti, mic mic mic. :D

megastar
2nd March 2013, 22:20
La pauza, Otelul conduce cu 1-0. Paraschiv a inscris un gol superb pe care l-a dedicat lui Dicu Adrian un baietel bolnav operat de curand.

Shinnok
2nd March 2013, 22:21
intrebarea e urmatoarea: avem 2 pauza / 1 final sau schimb de servicii? :D

relansat
2nd March 2013, 22:28
La pauza, Otelul conduce cu 1-0. Paraschiv a inscris un gol superb pe care l-a dedicat lui Dicu Adrian un baietel bolnav operat de curand.

mersi pentru detalii. ;)

megastar
2nd March 2013, 22:31
mersi pentru detalii. ;)

Placerea e de partea mea :D. Abia astept la sfarsit acuzatiile de blat. Asta daca reusim sa pastram macar rahatul asta de scor ca vad ca ne-am bagat cu fundul in poarta. Oricum, indiferent de rezultat cineva va spune ca e blat.

Shinnok
2nd March 2013, 22:32
eu, de exemplu :D

relansat
2nd March 2013, 22:36
Placerea e de partea mea :D. Abia astept la sfarsit acuzatiile de blat. Asta daca reusim sa pastram macar rahatul asta de scor ca vad ca ne-am bagat cu fundul in poarta. Oricum, indiferent de rezultat cineva va spune ca e blat.

nu e vorba de niciun blat. ma rog ... cfr arata rau de tot. doar vasluiul nu a putut sa o bata cu 2 oameni mai multi in teren :))

megastar
2nd March 2013, 22:37
nu e vorba de niciun blat. ma rog ... cfr arata rau de tot. doar vasluiul nu a putut sa o bata cu 2 oameni mai multi in teren :))

Fara rautate iti spun ca si Vasluiul arata rau de tot.

florian.X
2nd March 2013, 22:37
un meci ca pe vremuri...cred ca asta era rezumatul lu' m8k la intrebarea mea :happy

fl0o
2nd March 2013, 22:38
cfr arata rau de tot. doar vasluiul nu a putut sa o bata cu 2 oameni mai multi in teren :))Ala a fost blat http://www.clicksmilies.com/s0105/cool/cool-smiley-007.gif A zis Costin Stiucan ca s-a pariat mult in Singapore.

relansat
2nd March 2013, 22:40
Fara rautate iti spun ca si Vasluiul arata rau de tot.

o dregem noi cumva. daca ploua anu' asta, o sa fie bine. daca nu, nu :D

@fl0o tot ce e posibil. crezi ca porumb sta degeaba in fotbal? :)) tre' sa iasa ceva. daca nu din performante, din altceva :D

SwedishMafia
2nd March 2013, 22:42
vad ca toti fanii cfr-ului au venit la meci...e gol..:)) cat naiba sunt pe stadion,1000?fanii cfr-ului au preferat sa vada meciul adevaretei echipe pe care o sustin: STEAUA!:D

fl0o
2nd March 2013, 22:43
Esti offtopic :rolleyes:
Hai Romania!

BBB
2nd March 2013, 22:44
vad ca toti fanii cfr-ului au venit la meci...e gol..:)) cat naiba sunt pe stadion,1000?fanii cfr-ului au preferat sa vada meciul adevaretei pe care o sustin: STEAUA!:D

asa multi is ca incap toti intr-o garsoniera. oricum, nu degeaba s-a numit echipa asta de ***** o buna perioada de timp steaua-cfr :drak:

SwedishMafia
2nd March 2013, 22:45
nu ma,atunci au vrut sa se simta invingatori:D

Shinnok
2nd March 2013, 22:47
cum o fi viata portughezilor la -20? :D

BBB
2nd March 2013, 22:50
cum o fi viata portughezilor la -20? :D

Stai linistit ca la ora asta deja isi fac planuri cum sa cumpere urmatorul titlu.

Shinnok
2nd March 2013, 22:51
la anul, Astra Giurgiu le va sufla titlul. am zis! :D

Lordul
2nd March 2013, 23:08
Cfr-ul fara gol in primele 2 etape

Shinnok
2nd March 2013, 23:15
otelul iese din schema retrogradarii... pacat. raman Iasi si Ceahlaul pentru locul 15 :D

aLLiin
2nd March 2013, 23:20
Si intra Cfr-ul.

Shinnok
2nd March 2013, 23:23
vezi, timule, ce se intampla cand iti arde de thread-uri anti Steaua? bine, otelule, ai pedepsit timisoreanu' :D

aLLiin
2nd March 2013, 23:26
Mi-a iesit pariul...

relansat
2nd March 2013, 23:28
gata. s-a achitat datoria ;)

baieti de cuvant :D

Doctor_Satan
2nd March 2013, 23:31
Frumos meci (pentru suporteri) si rezultat corect, mai ales daca luam in considerare faptul ca CFR-ul trebuia sa joace in 10 de prin minutul 50.

Hard
2nd March 2013, 23:36
La anul o sa pun la pariuri 1 solist la meciul asta. Prietenii stiu de ce.

Gabriel28
2nd March 2013, 23:38
Debretze Pazkany a crezut ca el e jmeker de Cluj, ca vinde cei mai buni jucatori si tot o sa defileze. Success in partea a doua a clasamentului!

TZEFERU
3rd March 2013, 00:09
Debretze Pazkany a crezut ca el e jmeker de Cluj, ca vinde cei mai buni jucatori si tot o sa defileze. Success in partea a doua a clasamentului!

Da chiar asa a crezut el ? Tu esti smecher si le stii pe toate si asta o spui tu cunoscind exact detaliile nui asa ?

Am vazut multi pe aici pe forum care au impresia ca cei care vin sa joace in Romania vin cu conditia de a nu mai pleca vre-odata si ca ei se simt super realizati in Romania. Hai ca tu esti foarte sfatos din fire spune-ne tu domnule Gabriel Ialomiteanu...asa te cheama nu ? deci spune-ne tu cum se face cind un jucator vrea sa plece si are un contract bun atit pentru el cit si pentru club....ia spune ce se face in asemenea cazuri ? Hai arata-ne tu partitura ca tu esti cel mai bun pe aici dupa cite vad....si toti ceilalti sint prosti gramada.

Oh si era sa uit..Gabriel28 o fi insemnind ca ai 28 de anisori ? Well....ai vorbit ca unu de 12-13. Success in procesul de maturizare in partea a 2-a a vietii.

LazioRoma
3rd March 2013, 00:38
CFR sia ajutat satelitul sarac numit otelul ... blat imputit la fel ca tara in care traim .... putem numii acest episod.. "" Salvarea otelului episodul 1"" sa vedem ce blaturi imputite mai urmeaza pt salvarea saraciilor moldovenesti

megastar
3rd March 2013, 08:16
Frumos meci (pentru suporteri) si rezultat corect, mai ales daca luam in considerare faptul ca CFR-ul trebuia sa joace in 10 de prin minutul 50.

Mai e ceva de spus, Otelul a jucat in stilul Dorinel Munteanu. Nu cred ca Grigoras sa joace vreodata cu atat de multi fundasi.

fl0o
3rd March 2013, 08:52
CFR sia ajutat satelitul sarac numit otelul ... blat imputit la fel ca tara in care traim .... putem numii acest episod.. "" Salvarea otelului episodul 1"" sa vedem ce blaturi imputite mai urmeaza pt salvarea saraciilor moldovenestiTu poti sa puti in ce tara vrei tu sa traiesti.

In alta ordine de idei...

asta e meci de 1 solist, cfr tre sa fie in europa si la anul, otelul va sta capra.
La anul o sa pun la pariuri 1 solist la meciul asta. Prietenii stiu de ce.Mai lasa-ne in pace ca nu le ai.

Tim
3rd March 2013, 09:06
Mizerabil, jegos dar atat de natural acest blat traditional.


Voua nu va e sila de voi?

Shinnok
3rd March 2013, 09:06
nu-mi plac cooperativele dintre echipe aflate in relatii de blatuiala stabilite peste noapte.

nu e nimic mai placut decat sa te retragi pe canapea si sa te relaxezi la un Gloria Bistrita - Ceahlaul. Articolul ala din TNR a aberat intr-un fel, meciul asta le da clasa multor altor activitati tampite, retardate si cretine, gen pierderea unei ZILE INTREGI cu niste martisoare.

Gloria Bistrita e o bucata insemnata din istoria Ligii I, e pacat sa se piarda. Au si blaturile farmecul lor, unele echipe le fac cu stil si ajungi sa le indragesti.

:D

cip
3rd March 2013, 09:13
eu de cand tot cer administratiei ols sa introduca si smilie degraba vomitator...
ne scuteau de comentarii inutile la meciurile directe dintre cele doua blatiste,in ultimii ani...:jerk:

fl0o
3rd March 2013, 09:30
Mizerabil, jegos dar atat de natural acest blat traditional.


Voua nu va e sila de voi?Tampit, idiot dar atat de previzibil acest comentariu la fel de traditional. :D Nu mi-e sila deloc, nici macar de voi, m-am obisnuit de acum.

Ia zi-mi... daca era sa castige cfr tot blat era? Dar la egal? Sau lasa, ca ai luat ban... silnicule :rolleyes:



eu de cand tot cer administratiei ols sa introduca si smilie degraba vomitator...Cred ca ai mancat ceva ce nu ti-a priit inainte de meci... vorba lui leo :jerk:

megastar
3rd March 2013, 09:44
Mizerabil, jegos dar atat de natural acest blat traditional
Voua nu va e sila de voi?


eu de cand tot cer administratiei ols sa introduca si smilie degraba vomitator...
ne scuteau de comentarii inutile la meciurile directe dintre cele doua blatiste,in ultimii ani...:jerk:

Si daca am fi pierdut noi in fata CFR-ului care ar fi fost discursurile voastre? Am o banuiala ca erau extrem de asemanatoare.

Gabriel28
3rd March 2013, 09:52
Da chiar asa a crezut el ? Tu esti smecher si le stii pe toate si asta o spui tu cunoscind exact detaliile nui asa ?

Am vazut multi pe aici pe forum care au impresia ca cei care vin sa joace in Romania vin cu conditia de a nu mai pleca vre-odata si ca ei se simt super realizati in Romania. Hai ca tu esti foarte sfatos din fire spune-ne tu domnule Gabriel Ialomiteanu...asa te cheama nu ? deci spune-ne tu cum se face cind un jucator vrea sa plece si are un contract bun atit pentru el cit si pentru club....ia spune ce se face in asemenea cazuri ? Hai arata-ne tu partitura ca tu esti cel mai bun pe aici dupa cite vad....si toti ceilalti sint prosti gramada.

Oh si era sa uit..Gabriel28 o fi insemnind ca ai 28 de anisori ? Well....ai vorbit ca unu de 12-13. Success in procesul de maturizare in partea a 2-a a vietii.

Daca tot m-ai studiat atat de bine puteai sa vezi si singur cati ani am. Stai linistit drept razbunare o sa cumpere Arpy urmatorele 5 partide :)

Nu te mai ambala atat ca-ti face rau

Doctor_Satan
3rd March 2013, 10:30
Mai e ceva de spus, Otelul a jucat in stilul Dorinel Munteanu. Nu cred ca Grigoras sa joace vreodata cu atat de multi fundasi.

Formula de joc folosita a fost necesara pentru ca aia era folosita si de CFR. Sergiu Costin a jucat inchizator pentru ca lipsea Giurgiu.
Iar la Grig n-o sa vedem o astfel de formula, dar nici schimbare atacant cu atacant in minutul 70 cand conduce cu 1-0.

Hard
3rd March 2013, 12:30
Tu poti sa puti in ce tara vrei tu sa traiesti.

In alta ordine de idei...
Mai lasa-ne in pace ca nu le ai.

Tu esti orb, tinere... Sau ti-ai impus sa fii.
Otelul a trait din blaturi din 90 incoace.

SwedishMafia
3rd March 2013, 12:33
Meciul asta a devenit un Gloria bistrita - ceahlaul.aceeasi iubire intre ardeleni si moldovence:)))

Ess
3rd March 2013, 16:39
fu-se blat, 'au ba? :D n-am urmarit acest "derby al provinciei" :happy
pe bune...

fl0o
3rd March 2013, 18:26
Tu esti orb, tinere... Sau ti-ai impus sa fii.
Otelul a trait din blaturi din 90 incoace.Eu sunt orb ca nu-mi demonstreaza nimeni, nu? Dovedeste batrane, arata-ne! ca de dat din gura sunteti buni tare... mai ales astia care sunteti cu Steaua cea curata. Ia invata-ma si pe mine ce echipa a lansat cele mai multe valize pana acum (din 90 incoace) fara a fi sanctionata in vreun fel. Hai ca asta e usor de demonstrat.

Si nu m-ai lamurit nici cu cele doua mesaje ale tale de pe threadul asta care se bat cap in cap.

megastar
3rd March 2013, 22:42
Tu esti orb, tinere... Sau ti-ai impus sa fii.
Otelul a trait din blaturi din 90 incoace.

Asa si eu pot spune ca ai furat toti banii din casa si i-ai cheltuit pe bautura. A vorbi e usor. Deocamdata am tot fost in vizorul diferitelor organisme si am iesit cu bine, spre disperarea multora. Nu sustin ca Otelul e o echipa ce nu a facut niciodata blaturi, as fi ipocrit, insa a spune ca am trait din blaturi e doar un enunt fara acoperire.

Tim
4th March 2013, 09:42
fu-se blat, 'au ba? :D n-am urmarit acest "derby al provinciei" :happy
pe bune...fu-se blat.........
pe bune...

fl0o
4th March 2013, 23:14
Cea mai obiectiva parere o aveti mai sus. :rolleyes:

m8k
5th March 2013, 16:43
E bine ca am pierdut, macar pot sa ocolesc la mare distanta acest rahat numit campionatul romanesc de fotbal! Presupun ca anul viitor nu avem nici o sansa sa batem Otelul, o sa vina timisoreanul ala paralel si o sa ne spuna ca galatenii si-au platit datoria???....tipic romanesc (si aici e nevoie de smileul ala cu voma cerut de tim)!

Doctor_Satan
5th March 2013, 19:58
Cea mai obiectiva parere o aveti mai sus. :rolleyes:

Ca de corectitudinea limbii romane nici nu incape discutie. :happy
Dar isi da si el cu parerea pe forum, ca stie sa apese pe botoane.

Tim
5th March 2013, 20:05
Cand se inchide Sidex-ul?

Hard
5th March 2013, 20:34
Eu sunt orb ca nu-mi demonstreaza nimeni, nu? Dovedeste batrane, arata-ne! ca de dat din gura sunteti buni tare... mai ales astia care sunteti cu Steaua cea curata. Ia invata-ma si pe mine ce echipa a lansat cele mai multe valize pana acum (din 90 incoace) fara a fi sanctionata in vreun fel. Hai ca asta e usor de demonstrat.

Si nu m-ai lamurit nici cu cele doua mesaje ale tale de pe threadul asta care se bat cap in cap.

As pierde timpul dovedind, nu crezi? Cu siguranta nu ti-ai schimba parerea dupa.
Blatul asta a fost imprevizibil chiar si pt mine, dar la anul facem un pariu daca vrei.

fl0o
5th March 2013, 23:23
As pierde timpul dovedind, nu crezi? Cu siguranta nu ti-ai schimba parerea dupa.Macar stii ce inseamna sa dovedesti? Dovedeste si n-am cum sa te contrazic.

Blatul asta a fost imprevizibil chiar si pt mine,Zau asa... nu te asteptai da' stiai sigur ca e blat.
dar la anul facem un pariu daca vrei.Pariezi ca e blat si atat sau imi spui si castigatoarea?

Si te rog frumos de data asta, raspunde-mi odata la intrebarea aia... cine a trait mai bine din blaturi si valize "din 90 incoace", Otelul sau Steaua? Aici nu-i nevoie sa-mi dovedesti, spune-ti doar parerea.

Hard
5th March 2013, 23:58
Cauta pe google "otelul blat" si vezi ce meci este specificat in majoritatea adreselor. nu lucrez la SRI ca sa iti pot dovedi ca acest meci a fost blat, insa aceasta opinie a fost impartasita de 90 % dintre microbisti. doar voi otelarii, si poate si ungurii sa nu fie de acord cu ea.
Pariez ca cfr va castiga in ambele meciuri.
Dupa 1990 cu siguranta otelul.

Doctor_Satan
6th March 2013, 07:47
Aceste comentarii sunt cu atat mai amuzante cu cat vin din partea unui stelist.
Fara nici un dubiu, un astfel de text poate fi trecut ca exemplu in DEX la definitia termenului "ipocrizie".

fl0o
6th March 2013, 08:24
Cauta pe google "otelul blat" si vezi ce meci este specificat in majoritatea adreselor. nu lucrez la SRI ca sa iti pot dovedi ca acest meci a fost blat, insa aceasta opinie a fost impartasita de 90 % dintre microbisti. doar voi otelarii, si poate si ungurii sa nu fie de acord cu ea.
Pariez ca cfr va castiga in ambele meciuri.Ce sa caut? Blaturi pe google ? :groggy: Pe bune ?:happy

Dupa 1990 cu siguranta otelul.Noi n-am trimis nici o valiza la Cluj, sau cel putin nu exista dovezi... deci Stan e mai jmeker decat Becali.

Ps: Vezi ce zic primele adrese de pe google despre Steaua ta https://www.google.ro/search?q=steaua+*****&aq=f&oq=steaua+*****&aqs=chrome.0.57j60j0l3j60.2183&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Sterge-te la bot!

Tim
6th March 2013, 09:05
deci Stan e mai jmeker decat Becali.

!asta este filosofia strejerilor moldoveni, au ajuns chiar ei sa recunoasca principiul principal care ii calauzeste in viata.:mda:

fl0o
6th March 2013, 13:20
:happy

Hai ca esti offtopic, cum ti s-a parut meciul? Ti-a placut golul?

Tim
6th March 2013, 13:23
Paraschiv se va accidenta grav.

fl0o
6th March 2013, 13:24
O timisorean va ajunge cu capul spart la spital si revelionul urmator.

mach
6th March 2013, 20:07
iar s-a spart zidu' ?! :D

cip
6th March 2013, 20:20
atata tevatura pentru un nou blat ordinar intre cele doua "campioane"...:rolleyes: