PDA

View Full Version : Otelul Galati - Spartak Moscova



megastar
14th February 2013, 18:35
Meciul-vedetă al cantonamentului desfășurat de roș-alb-albaștri în sudul Spaniei va avea loc vineri, 15 februarie. FC Oțelul Galați va întâlni cu această ocazie cel mai valoros brand al sportului din Rusia, FC Spartak Moscova. Clubul din capitala Rusiei s-a aflat în toamnă în aceeași grupă de UEFA Champions League cu FC Barcelona, grupare care a învins-o cu 3-2 și 3-0.
Partida FC Oțelul - FC Spartak Moscova va avea loc la Marbella, pe stadionul Municipal, de la ora 18.00, ora României. Întâlnirea va fi transmisă în direct de canalul Look TV.

http://otelul-galati.ro/stiri/Liga-1/1/Duel-cu-Spartak/4320

megastar
15th February 2013, 14:22
Sper ca la acest meci sa bage Grig echipa standard pentru a ne putea face o parere.

fl0o
15th February 2013, 22:07
Mda...
S-a intamplat ceva cu tim ? :confused:

dextercioby
15th February 2013, 22:22
Haha, lasa ca sint si altii pe-aci care pot face misto de galatzens. :D 1-2 cu Spartak nu e o rusine, e un meci amical, n-ati jucat nici la 50% din potential.

Hard
15th February 2013, 22:23
Tim petrece.

Tim
15th February 2013, 23:34
Mda...
S-a intamplat ceva cu tim ? :confused:sunt la kaprun ,la ski.....ca tot ma banuiai tu ca nu am viata sociala.


dar ce s-a intamplat de ti-a zburat gandul la mine?:drak:

megastar
16th February 2013, 08:00
Haha, lasa ca sint si altii pe-aci care pot face misto de galatzens. :D 1-2 cu Spartak nu e o rusine, e un meci amical, n-ati jucat nici la 50% din potential.

Nicio infrangere in amicale nu e o rusine. Ma ingrijoreaza insa ca a fost al doilea penalty ratat, si in general ratarile incredibile.

fl0o
17th February 2013, 10:09
sunt la kaprun ,la ski.....ca tot ma banuiai tu ca nu am viata sociala.Nu cred ca am zis asta vreodata...:confused: Ai cont pe facebook? Eu n-am:rolleyes:



dar ce s-a intamplat de ti-a zburat gandul la mine?:drak:Nu vezi ca ne-a luat papusa ta la bataie?

Doctor_Satan
19th February 2013, 09:23
Nicio infrangere in amicale nu e o rusine. Ma ingrijoreaza insa ca a fost al doilea penalty ratat, si in general ratarile incredibile.

Penalty-urile ratate sunt si pe fondul lipsei de concentrare. Iar daca observi ca cel care le-a ratat a fost Iorga, atunci e chiar o chestie normala. El a reusit sa rateze de 3 ori singur cu portarul in meciul din Giulesti.