PDA

View Full Version : Otelul Galati - Rapid Bucuresti



megastar
9th February 2013, 16:40
Otelul Galati intalneste maine de la 12.00 Rapid Bucuresti in cadrul competitiei Marbella Cup 2013. Mi-as dori sa batem, pentru ca o noua victorie impotriva Rapidului ar fi una de palmares.

Doctor_Satan
10th February 2013, 13:03
Rapid conduce cu 2-0 la pauza, goluri marcate de Grigorie in minutul 14 si Abrudan in minutul 18.
La Otelul joaca si Curelea, care a avut o bara in ultimul minut la primei reprize.

megastar
10th February 2013, 13:25
E normal rezultatul, Rapid a jucat in prima repriza cu titularii, ai nostri inca experimenteaza. Cum au inceput sa faca si ei schimbari, Rapid nu a mai contat.

Tyler Durden
10th February 2013, 13:37
Greu cu capriorii.:D

Doctor_Satan
10th February 2013, 13:37
3-0 pentru Rapid, gol marcat de Herea dupa o greseala a lui Sipovic.

Au un vocabular comentatorii unguri...
"Jucatorii sunt satuli de cantonament".

Tyler Durden
10th February 2013, 13:54
Cunosc un tip de pe forumul asta, care se va bucura de rezultat mai mult decat oricare rapidist.:D

megastar
10th February 2013, 14:32
S-a terminat 4-0 pentru Rapid. Deocamdata avem mult de munca. Mai sunt vreo 3 meciuri de pregatire, sper ca Grig sa gaseasca solutii.

Tim
10th February 2013, 18:50
Cunosc un tip de pe forumul asta, care se va bucura de rezultat mai mult decat oricare rapidist.:D:evil::ok:

delaoltenia
10th February 2013, 19:59
Otelul a jucat cu rezervele?

megastar
10th February 2013, 23:13
Otelul a jucat cu rezervele?

Cine mai stie care sunt rezervele... Grig incearca trecerea la un 4-3-3 care a dat peste cap toata echipa. Cel putin apararea noastra e la pamant. Mai avem 3 meciuri sa vedem ce si cum.

Hard
11th February 2013, 01:12
Felicitari.

Freek
11th February 2013, 01:12
Multumim! au...pardon :D

megastar
11th February 2013, 06:20
:evil::ok:


Felicitari.


Multumim! au...pardon :D

Cata bucurie pentru o infrangere intr-un amical. Inseamna ca inca stam bine.

LiveOnStage
11th February 2013, 09:09
Parca cand Rapid o duce bine prin amicale, nu face prea multe prin campionat. Ma bucur de victorie si sper sa nu inceapa rau in campionat, satuli de prea multe victorii in amicale :).

delaoltenia
11th February 2013, 09:13
Parca cand Rapid o duce bine prin amicale, nu face prea multe prin campionat. Ma bucur de victorie si sper sa nu inceapa rau in campionat, satuli de prea multe victorii in amicale :).

Live,esti prieten cu Tyler?
...parca nu cred!! :))

Doctor_Satan
11th February 2013, 09:26
Parca ca sunt satuli de atatea probleme la Rapid. :happy
Rugam profesoara lui de romana sa se sinucida.

Tyler Durden
11th February 2013, 09:49
Live,esti prieten cu Tyler?
...parca nu cred!! :))

Da, e nepotu' lui soacra lu' vecinu' care a stat cu mine pe acelasi palier.

Doctor_Satan
11th February 2013, 10:02
Deci sunteti apropiati, ha?
Si totusi, sa revenim la topic.
Am vazut multe erori in aparare, iar pe fazele de atac mai are mult de munca Grig. Mijlocasul brazilian n-a aratat mai nimic, n-a reusit sa-si depaseasca adversaul direct la nicio faza.

P.S. Chiar, Tylere. De pe la 3-0 s-a dus conexiunea astora de la Look, ca urmaream online. Ai intrat si tu cumva si serverul lor n-a suportat 5 conexiuni simultane?

delaoltenia
11th February 2013, 10:02
Da, e nepotu' lui soacra lu' vecinu' care a stat cu mine pe acelasi palier.


parca nu cred :D

megastar
11th February 2013, 10:49
Am vazut multe erori in aparare, iar pe fazele de atac mai are mult de munca Grig. Mijlocasul brazilian n-a aratat mai nimic, n-a reusit sa-si depaseasca adversaul direct la nicio faza.


Cu erorile in aparare sund deacord, dar mijlocasul brazilian chiar mi-a placut. Artagos, tehnic, cu dorinta de a arata ce poate. Eu cred ca de mai multe ori a reusit in meciul de ieri niste driblinguri frumoase. Astept totusi sa inceapa sa dea si pase.

Doctor_Satan
11th February 2013, 11:41
Sper sa ma insel si sa confirme. Eu l-am vazut mai mult pe partea dreapta. Probabil va fi rezerva lui Iorga, care in meciul din campionat cu Rapid m-a exasperat cu ratarile 1 la 1 cu portarul.

Johnny D
11th February 2013, 12:20
Parca cand Rapid o duce bine prin amicale, nu face prea multe prin campionat. Ma bucur de victorie si sper sa nu inceapa rau in campionat, satuli de prea multe victorii in amicale :).
Pacat ca nu s-a amanat si prima etapa a returului pentru aceasta primavara!:D Una peste alta, victoriile in amicale ajute prietene, dau moral jucatorilor nostrii de liga a 3-a, daca si martzoaga a mancat jaratec si s-a transformat intr-un armasar, poate avem si la noi in ograda niste asemenea specimene, sa vedem daca are si Rada destul jeratec pentru ei, doar!:))

Freek
11th February 2013, 15:26
Cata bucurie pentru o infrangere intr-un amical. Inseamna ca inca stam bine.

Huh!? Voi suferiti de un complex...nu stiu care dar suferiti de unul:D

Doctor_Satan
11th February 2013, 15:57
Probabil nu s-a inteles, dar facea referire la cei care se bucura la infrangerile noastre din amicale.

Freek
11th February 2013, 16:30
Atunci quote-ul meu din postul lui nu isi avea rostul.

Doctor_Satan
11th February 2013, 18:20
Pai si tu erai cam in ton cu ceilalti. ;)

Freek
11th February 2013, 18:43
Daca asta intelegeti atunci nu mai zic nimic :).
http://i.imgur.com/hgQFnkq.png?1

p.s. cel mai imbecil zambilici care exista pe internetul asta imens este asta ";)". Ala de la y!mess e si mai horror ptr. mine. :D