PDA

View Full Version : Otelul Galati -Ludogorets Razgrad



megastar
6th February 2013, 09:56
A doua partidă amicală din Spania a roș-alb-albaștrilor va avea loc joi, 7 februarie. FC Oțelul Galați va întâlni atunci gruparea bulgară PFC Ludogorets Razgrad, campioana țării vecine. Duelul este cuprins în turneul Marbella Cup 2013.

PFC Ludogorets Razgrad, club înființat în 1945, are o traiectorie asemănătoare formației noastre, singurele trofee fiind câștigate în mileniul al treilea. Dacă FC Oțelul Galați a cucerit Campionatul și Supercupa României în 2011, PFC Ludogorets a ieșit numărul 1 în Bulgaria în 2012: Campionat, Cupă, Supercupă.

Jocul FC Oțelul - PFC Ludogorets va avea loc joi, 7 februarie, de la ora 14.30 (ora României), pe Marbella Stadium din Marbella. Meciul va fi transmis în direct de Look TV

http://otelul-galati.ro/stiri/Liga-1/1/Meci-cu-Ludogorets/4299

delaoltenia
6th February 2013, 10:13
se poate,un pronostic pe sectiunea Otelul?
daca da,victorie la un gol diferenta,numai si numai in situatia in care va doriti locul 3,ca amaratii aia din groapa
de nu,un egal,de palmares ;)

Doctor_Satan
6th February 2013, 10:46
Eu astept goluri de la echipa lui Grigoras. In meciul cu Kiev n-am avut prea multe ocazii, dar fiind primul meci e de inteles.
Acum jocul ar trebui sa se lege si, chiar daca va fi sa pierdem meciul, sa vedem crestere in jocul ofensiv.

megastar
6th February 2013, 11:39
Si eu astept sa crestem in joc. Nici bulgarii nu sunt o super echipa.

Doctor_Satan
6th February 2013, 12:13
Nu pe Grig l-a eliminat din UEFA Lokomotiv, a treia echipa a Sofiei pe vremea cand am luat noi Intertoto? Oricum, daca-i batem, cu atat mai bine.

Uncle Ben
6th February 2013, 12:14
Azi avem supermeci: joaca ...LudoGalati! /hello

megastar
6th February 2013, 14:05
Nu pe Grig l-a eliminat din UEFA Lokomotiv, a treia echipa a Sofiei pe vremea cand am luat noi Intertoto? Oricum, daca-i batem, cu atat mai bine.

Da... un meci de rahat. Bulgarii au stat numai pe jos in retur, iar arbitrul le-a permis aceste trageri de timp.


Azi avem supermeci: joaca ...LudoGalati! /hello
Doua campioane.

megastar
7th February 2013, 14:34
Echipa de start: Branet - Antunes, Ljubinkovic, Costin, D.Popescu - Neagu, Giurgiu, Iorga - Astafei, Didi, Stromajer.

Doctor_Satan
7th February 2013, 14:39
Ar fi putut sa inceapa cu Gazale si Cunha in locul lui Neagu si Giurgiu, sa aiba in teren de la inceput toate noile achizitii.

Tim
7th February 2013, 14:43
mult ghinion va doresc

Doctor_Satan
7th February 2013, 14:49
Atat poti, atat scrii.

Pana in minutul 10, bulgarii au fost mai prezenti in joc cu 2 atacuri finalizate cu un sut pe poarta si unul pe langa.

Tim
7th February 2013, 14:52
Sunt sincer, va doresc tot raul din lume. Sunteti infumurati, credeti ca reprezentati ceva , ca sunteti cineva.......meritati ceea ce va doresc eu.

Nu v-ati cerut scuze pentru raul facut, atunci platiti.

Doctor_Satan
7th February 2013, 14:56
Scuzati ca v-am batut in ultimul meci, cu tot cu arbitrii cumparati. E bine?
Acum du-te pentru restul la Iancu si intreaba-l ce-a facut cu banii de la Timisoara de n-a vrut sa dea o datorie de 500.000.
Si acum, gata, ca esti off-topic.
Du-te-n alta parte sa te rogi pentru raul altora pentru ce v-a facut Iancu.


LE
Ocazie a bulgarilor prin Ghencev, care trimite slab spre poarta.

Tim
7th February 2013, 15:02
bah boanghina, sa ma sugi.
e suficient pentru tine ca sa arati lumii ce moderator prost esti?


'tu-va rasa'n cur de infometati.

megastar
7th February 2013, 15:19
Ar fi putut sa inceapa cu Gazale si Cunha in locul lui Neagu si Giurgiu, sa aiba in teren de la inceput toate noile achizitii.

Gazale e accidentat. Are interzis la antrenamente 3 zile.

Doctor_Satan
7th February 2013, 15:20
Aha! Multumesc de informare.


On:
Penalty pentru Otelul si Moti primeste galben. Plus eliminare Minev si inlocure.
Iorga transforma penalty-ul si marcheaza primul gol al Otelului in 2013.

megastar
7th February 2013, 15:23
Gol Otelul , a inscris Iorga din penalty.... Am cumparat arbitrii.

Doctor_Satan
7th February 2013, 15:40
La pauza, Grig a schimbat toata echipa.

In minutul 67, meciul se joaca pe contre, cu ocazii la ambele porti.

megastar
7th February 2013, 16:03
Eu nu vad decat text. Cum joaca ai nostri? Se vede mana lui Grig?

Doctor_Satan
7th February 2013, 16:06
Nici eu nu-l vad decat pe live text.

Doctor_Satan
7th February 2013, 16:20
Gol din offside al bulgarilor, anulat.
E clar, au folosit banii din CL sa cumpere arbitrii, ca trebuie sa fi costat o avere pentru o competitie de asa amploare.

Otelul a trecut de 2 ori pe langa 2-0 in ultimele minute.


Meciul se termina cu victoria Otelului cu scorul de 1-0, gol marcat de Iorga din penalty, in minutul 45.

Hingherul
7th February 2013, 17:04
bre Timule, ati avut vreun amical cu Otelul si v-au ars iar sau de ce esti asa aprins? :D
Nu mai are muschi papusa? E bine, vine 14 februarie si nu vreau sa ma deranjezi neplacut :evil:

Tim
7th February 2013, 17:07
bre Timule, ati avut vreun amical cu Otelul si v-au ars iar sau de ce esti asa aprins? :D
Nu mai are muschi papusa? E bine, vine 14 februarie si nu vreau sa ma deranjezi neplacut :evil:Ce noroc ai, sunt in concediu, e foarte posibil sa uit de meciul vostru. Chiar, cu cine jucati?:D

Daca iti pui la semnatura ..., iti garantez ca va calificati.:D

Hingherul
7th February 2013, 17:09
pe valea plangerii cu tine! :D

Doctor_Satan
7th February 2013, 17:10
Se milogeste el, dar nu-i dau nici macar al treilea punct.
Poate vine mai relaxat din concediu.

Fie-ti ta... pardon, concediul usor, timule!

Tim
7th February 2013, 17:12
pe valea plangerii cu tine! :DIti dai si tu seama ca nu aveti sanse.:))

megastar
7th February 2013, 20:19
Gol din offside al bulgarilor, anulat.
E clar, au folosit banii din CL sa cumpere arbitrii, ca trebuie sa fi costat o avere pentru o competitie de asa amploare.

Otelul a trecut de 2 ori pe langa 2-0 in ultimele minute.


Meciul se termina cu victoria Otelului cu scorul de 1-0, gol marcat de Iorga din penalty, in minutul 45.

Ce ambitie pe Cojoc asta, era sa si marcheze. Poate in sfarsit si-a dat seama ca daca nu isi vede de treaba s-ar putea sa piarda si ultima sansa.

fl0o
7th February 2013, 20:54
Sunteti infumurati, credeti ca reprezentati ceva , ca sunteti cineva.......Noi chiar suntem cineva spre deosebire de voi, care azi credeti ca sunteti ceva, maine aflati ca sunteti o echipa de la tara mutata la oras si poimaine aflati ca defapt nu sunteti nimic.

on: iar am invins papusa :D

Doctor_Satan
8th February 2013, 10:26
N-au invins, ca era indreptata in alta directie:



incepand dupa ora 18 o sa te simti tot mai rau. Te rog sa imi comunici starea ta.....sunt curios.:D