PDA

View Full Version : Otelul Galati - Dinamo Kiev



megastar
25th January 2013, 22:36
FC Dinamo Kiev va fi primul adversar din 2013 al Campioanei și Supercampioanei României, ediția 2011. FC Oțelul Galați va întâlni galonata grupare ucraineană, unul dintre cele mai mari cluburi ale Estului, pe data de 4 februarie în cadrul turneului Marbella Cup 2013. Jocul va fi transmis în direct de canalul tv Transilvania Look.

http://otelul-galati.ro/stiri/Liga-1/1/Test-cu-Dinamo-Kiev/4275

delaparis
25th January 2013, 23:27
Kiev nu mai este ce a fost, meciul e echilibrat in teorie.

Sunt nerabdator sa-i vad pe stelisti strigand "Hai Dinamo" :D

megastar
26th January 2013, 12:38
Kiev nu mai este ce a fost, meciul e echilibrat in teorie.

Sunt nerabdator sa-i vad pe stelisti strigand "Hai Dinamo" :D

Am inteles ca si cu Steaua a jucat slabut Kiev.
Oricum pentru noi va fi primul meci asa ca nu prea am mari sperante. Vreau sa vad cum se misca noile achizitii.

Doctor_Satan
29th January 2013, 13:25
Jocul va fi transmis în direct de canalul tv Transilvania Look.[/url]

Daca intr-adevar il va transmite Ungaria TV, se va specula la greu ce avere a facut Otelul din drepturile de televizare la intelegere cu Paskany.
O sa apara ca-n amicale am primit mai multi bani decat Barcelona, cum a fost ca UEFA ne-a dat mai multi decat celor de la Ajax si Sahtior. :happy

megastar
29th January 2013, 14:46
Daca intr-adevar il va transmite Ungaria TV, se va specula la greu ce avere a facut Otelul din drepturile de televizare la intelegere cu Paskany.
O sa apara ca-n amicale am primit mai multi bani decat Barcelona, cum a fost ca UEFA ne-a dat mai multi decat celor de la Ajax si Sahtior. :happy

De ce dai idei oamenilor de la Constanta?

Doctor_Satan
29th January 2013, 15:25
Idei cretine pot avea si fara aportul meu.

Tim
29th January 2013, 15:39
atentie la amicale..............:evil::drak::evil::drak:

fl0o
29th January 2013, 15:41
Ce cota are Otelul ? :rolleyes: Pariu ca se termina egal ? Vrei sa spui ca va castiga Dinamo ?
... n-are cum

Tim
29th January 2013, 15:43
deci furati si in amicale?
arbitreaza orbulet?

fl0o
29th January 2013, 15:50
deci furati si in amicale? Ce, se joaca pe nocturna?

Ce operatori de cablu transmit Transilvania Look in Galati?

megastar
29th January 2013, 15:57
ce operatori de cablu transmit transilvania look in galati?

rds.

fl0o
29th January 2013, 15:58
rds.Da, mersi, tre' sa-l caut.
Multumim Paskany! :D

Tim
29th January 2013, 15:58
Ce, se joaca pe nocturna?

Ce operatori de cablu transmit Transilvania Look in Galati?pe cine dracu crezi ca intereseaza meciul asta?:rolleyes:

fl0o
29th January 2013, 16:02
pe cine dracu crezi ca intereseaza meciul asta?:rolleyes:50248
Pe delaparis il excludem, ca isi face treaba de moderator, atat... dar noua ne pasa.

ProtectedPR
29th January 2013, 16:18
Sa vedem brazilienii Otelului... in actiunE!

Doctor_Satan
29th January 2013, 16:22
50248
Pe delaparis il excludem, ca isi face treaba de moderator, atat... dar noua ne pasa.

Faza asta nu stiu cum se face si nu gasesc optiunea la prima vedere. Ma luminezi te rog?

fl0o
29th January 2013, 16:42
Iti spun pe privat sa nu se prinda tim.

Tim
29th January 2013, 16:54
Vreti sa ma uit la meciul asta?:evil::drak:

fl0o
29th January 2013, 16:57
Vreti sa ma uit la meciul asta?:evil::drak:Tu vrei? Fa ce-ti spune inima :D

megastar
4th February 2013, 08:05
Astazi incepe balul. Abia asteptam sa vedem cu joaca Gazale.

Tim
4th February 2013, 17:43
Unde se joaca meciul asta?

Doctor_Satan
4th February 2013, 18:53
Otelul a pierdut primul meci cu scorul de 1-0, gol marcat de Andriy Tsurikov in minutul 62.

megastar
4th February 2013, 19:56
Inca ZERO puncte in dreptul celei mai murdare echipe din liga lui sandu.

Un fleac, mi-am testat papusa.:D


Hai Mega, baga o chestie din aia gretoasa acum......:rolleyes:

Ti-a placut Gazale?

A.......... tare asta cu testatul papusii...

Tim
5th February 2013, 09:18
A trecut o zi de la marele meci cu " galonata grupare ucraineană, unul dintre cele mai mari cluburi ale Estului " .....:rolleyes:


:happy

Doctor_Satan
5th February 2013, 09:20
Nope! Iar n-ai reusit sa numeri. Au trecut abia 15 ore. :no:
Oricum, multumim pentru informare. Tine-ne la curent.



Ti-a placut Gazale?

A.......... tare asta cu testatul papusii...
N-a umflat-o destul si din cauza asta au dat doar un gol rusii.

Tim
5th February 2013, 09:53
Este meciul cu dinamo kiev ultima infrangere ?

Doctor_Satan
5th February 2013, 10:01
De dragul conversatiei, da, bineinteles. Nu vom mai pierde niciun meci pana in 2017.
Multumit? Te apropii de ratia de trolling zilnic?

megastar
5th February 2013, 10:21
Este meciul cu dinamo kiev ultima infrangere ?

Depinde.... mai lucrezi la papusa ta?

On Topic: Ma simt foarte multumit de cum au jucat Astafei si..... Cojoc.

delaoltenia
5th February 2013, 10:24
felicitari!
aveti un nou mod care a resuscitat sectiunea. ;)
app,cand ati jucat cu d.kiev?

Tim
5th February 2013, 10:24
Depinde.... mai lucrezi la papusa ta?

On Topic: Ma simt foarte multumit de cum au jucat Astafei si..... Cojoc.Imi pare rau Mega ca nu o sa mai putem face schimburi de pareri ,ca nu o sa mai pot sa-ti citesc ultimul articol dar de cand v-ati pus jandarul asta fara discernamant o sa il informezi pe el de maretele realizari ale echipei.


OT dinamo kiev a invins cu 1-0.:rolleyes:

Tim
5th February 2013, 10:26
felicitari!
aveti un nou mod care a resuscitat sectiunea. ;)
app,cand ati jucat cu d.kiev?Banuiesc ca acum esti multumit.:rolleyes:

megastar
5th February 2013, 10:29
Imi pare rau Mega ca nu o sa mai putem face schimburi de pareri ,ca nu o sa mai pot sa-ti citesc ultimul articol dar de cand v-ati pus jandarul asta fara discernamant o sa il informezi pe el de maretele realizari ale echipei.


Eu sunt obisnuit cu forumurile de pe Hattrick. Acolo cum faceai un pic de offtopic erai pus pe bara pentru cateva zile, asa ca ceea ce face Doctoru' pe aici mi se pare parfum.
Avand in vedere ca am pierdut cred ca poti vorbi de rau Otelul si fara sa fii offtopic.

delaoltenia
5th February 2013, 10:37
Banuiesc ca acum esti multumit.:rolleyes:
Esti un tip ok pana cand depasesti o anumita limita,limita de la care nu mai sesizezi o gluma sau o ironie dar si faptul ca "pui botul" (scuza-mi formularea) in stanga si-n dreapta la asa zisi amici.
E parerea ta,sanatate sa ai. :ok:


edit/scuzati offtopicul
Timule,propunerea doctorului ca mod a fost facuta la cererea galatenilor.Pot face acelasi lucru pentru orice user al acestui forum,chiar si pentru tine daca doresti.

megastar
5th February 2013, 11:03
Petre Grigoras dupa meciul cu DInamo Kiev: “E normal să fii supărat când pierzi, dar precizez că asta a fost prima întâlnire a jucătorilor cu iarba în 2013, deoarece pregătirea s-a făcut la munte pe zapadă. Pe undeva rezultatul e normal, având în vedere lipsa de prospețime din momentul de față a echipei mele și nu am de ce să fiu foarte supărat. Avem timp suficient la dispoziție să facem lucrurile să meargă ma bine, pentru că astăzi am arătat destul de prost, chiar foarte prost, dar sunt convins că în următoarele săptămâni vom redresa situația și vom arăta altfel. Deocamdată ne lipsește ritmul total, pentru că nu s-a lucrat nimic specific, iar Dinamo Kiev e de vreo 3 săptămâni aici, în timp ce noi am făcut un singur antrenament pe iarbă. Nu avem încă relații de joc, mai ales că sunt mulți jucători noi la echipă. Ar fi fost chiar o surpriză prea mare să dăm randament maxim. Avem timp suficient însă, nu sunt pesimist, am încredere în continuare, e doar începutul. Am găsit Oțelul foarte mult schimbat față de vremea când am fost eu aici ultima oară. Se încearcă o reconstrucție, au plecat mulți din cei care au luat campionatul. Trebuie să ne redresăm, avem o situație delicată în clasament, ne agățăm de orice speranță și vom lucra să obținem măcar Cupa României în acest sezon. N-aș vrea să mai comentez plecarea mea de la Pandurii, discuția aceea rămâne între mine și cei de acolo. Am reziliat contractul pe cale amiabilă, acum sunt la Oțelul, și mă gândesc la viitor, nu la trecut.”