PDA

View Full Version : MM ar trebui sa plece ???



florian.X
16th January 2013, 12:59
Comportamentul arogant al "managerului de carton" de la Steaua a devenit insuportabil pana si pentru cei care se afla in interiorul (ca nu-i putem spune "conducere") clubului.Iar "luptele interne" ale lui cu cei din club sunt de mai demult,nu de azi,de maine.Credeti ca ar trebui sa plece???

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lupte-interne-in-ghencea-mm-e-dusmanul-conducerii-sint-multi-la-steaua-care-nu-l-suporta-384839.html

duddy
16th January 2013, 13:50
Doar o noua incercare de a tulbura apele la club . O fi el arogant , insa iubeste Steaua.

florian.X
16th January 2013, 13:52
Doar o noua incercare de a tulbura apele la club . O fi el arogant , insa iubeste Steaua.

da,dar la fel ca si cristi borcea cu dinamo,are o aroganta d'asta asa tampita,si e mult prea mandru si orgolios sa isi recunoasca greselile,si deja o da in prostie cu tipul asta de comportament :)

Aurel.D
16th January 2013, 14:07
La intrebarea "MM ar trebui sa plece ???" as raspunde ca mai intai mimi nu ar fi trebuit sa vina. Acum, daca va pleca, singurul loc demn de el sa mearga ar fi cutie de carton...Numai ca aceasta este deja mucegaita.

florian.X
16th January 2013, 14:17
La intrebarea "MM ar trebui sa plece ???" as raspunde ca mai intai mimi nu ar fi trebuit sa vina. Acum, daca va pleca, singurul loc demn de el sa mearga ar fi cutie de carton...Numai ca aceasta este deja mucegaita.

pentru o fituica si niste bani,a decis sa'si pateze "onoarea" cu branza unuia :)

Roddicted
16th January 2013, 14:21
de ce sa plece?Spre deosebire de celelalte slugi ale ciobanului, veri si frati, macar asta stie si fotbal, chiar daca e plin de el.Vrajeli baga-te de presa mizera care cauta doar circ.

Tyler Durden
16th January 2013, 14:23
Eu vreau sa ramana & sper ca in curand sa mai boxeze vreun stelist prin tribuna.:D

florian.X
16th January 2013, 14:25
Eu vreau sa ramana & sper ca in curand sa mai boxeze vreun stelist prin tribuna.:D

mi'as fi dorit sa vina la voi,dar am auzit ca nu mai aveti echipa:D

florian.X
16th January 2013, 14:28
de ce sa plece?Spre deosebire de celelalte slugi ale ciobanului, veri si frati, macar asta stie si fotbal, chiar daca e plin de el.Vrajeli bagate de presa mizera care cauta doar circ.

nu a spus nimeni ca nu stie fotbal...dar cand te crezi cel mai destept,si ai senzatia ca pamantul se invarte in jurul tau,si dupa ce ai preferat sa te prostituezi revenind inapoi la "vechea ta iubire", o lasi mai subtire cu arogantele, ca nu toata lumea e proasta...:)

Tyler Durden
16th January 2013, 14:28
La noi nu prea poa' sa bata pe nimeni, oricum. Nu suntem d'aia low profile...:D

SwedishMafia
16th January 2013, 14:29
La intrebarea "MM ar trebui sa plece ???" as raspunde ca mai intai mimi nu ar fi trebuit sa vina. Acum, daca va pleca, singurul loc demn de el sa mearga ar fi cutie de carton...Numai ca aceasta este deja mucegaita.

aurica.ba,lasa-ne.du-te pe sectiunea dinamo si vorbeste despre falimentul lui dinamo.

Roddicted
16th January 2013, 14:33
scuze de greseala gramaticala.Pur si simplu mi-e greta cand mai deschid dimineata prosportul si vad doar atacuri la imaginea Stelei.Intrasem azi dupa vreo cateva zile si dupa ce am citit titlul ala cu caractere rosii de 28 am iesit de pe mizeria lor de site.

florian.X
16th January 2013, 14:37
scuze de greseala gramaticala.Pur si simplu mi-e greta cand mai deschid dimineata prosportul si vad doar atacuri la imaginea Stelei.

stai linistit,nici o problema :D .
nu e de prosport,gsp si altii...e chestia ca lucrurile astea chiar se intampla,si le stie toata lumea. acum ii considera ultrasi numai p aia de la nord, ca sudul ii da **** lu' gigi si el nu poate sa accepte asta??? spre deosebire de el, sudul nu a ales sa se prostitueze, si sa puna botul ca "s-a schimbat ceva la steaua"...nu s'a schimbat nimic. sunt doar rezultatele care acopera toata mizeria de acolo :)

Aurel.D
16th January 2013, 14:38
de ce sa plece?Spre deosebire de celelalte slugi ale ciobanului, veri si frati, macar asta stie si fotbal, chiar daca e plin de el.Vrajeli baga-te de presa mizera care cauta doar circ.

Ce fotbal crezi tu ca stie mm? :) In plus, majoritatea jucatorilor adusi de el au fost esecuri lamentabile. Singura lui calitate este ca stie sa fie slugarnic si sa isi bage limba unde trebuie. Daca nu ma crezi, intreaba-i pe galateni.

Roddicted
16th January 2013, 14:40
Eu iti enumar aproape 10 jucatori care au fost utili Stelei.
Tu vrei sa aduca viitoare vedete internationale cu 2 lei cat ii da ciobanul?
Narcis Raducan era un om numai bun pe postul ala, serios, cu caracter dar asa a fost sa fie.E bun si mm-ul, macar pentru ca poate atrage atentia presei asupra lui si lasa mai echipa in pace

florian.X
16th January 2013, 14:44
Ce fotbal crezi tu ca stie mm? :) In plus, majoritatea jucatorilor adusi de el au fost esecuri lamentabile. Singura lui calitate este ca stie sa fie slugarnic si sa isi bage limba unde trebuie. Daca nu ma crezi, intreaba-i pe galateni.

la nivel de romania stie,i'a iesit cu un Protasov, Zenga, Olaroiu, dar a avut si rateuri cu unii jucatori. Dar aroganta lui si noua lui "calitate" de slugarnic a ajuns sa'l reprezinte,si nu ii face bine asta :)...
*cik "Reghe e fratele meu mai mic..." ; hai sa mori tu!!!

florian.X
16th January 2013, 16:07
http://i48.tinypic.com/2z4zihi.jpg :happy

cimitiru' ghencea
16th January 2013, 16:36
mi'as fi dorit sa vina la voi,dar am auzit ca nu mai aveti echipa:D

hehehehe...daca ar fi facut asa ceva la ei sau la noi,meme era mort.parerea mea...:))
OT ar fi pacat sa plece. mutra lui dupa ce steaua va pierde (si) acest campionat va fi priceless ! :))

florian.X
16th January 2013, 17:33
hehehehe...daca ar fi facut asa ceva la ei sau la noi,meme era mort.parerea mea...:))
OT ar fi pacat sa plece. mutra lui dupa ce steaua va pierde (si) acest campionat va fi priceless ! :))

voi sunteti si sentimentali din fire:happy:happy
nu cred,da nah...

petea
16th January 2013, 18:27
Sa ramana! E omul potrivit la locul potrivit!!

Jeleul
16th January 2013, 18:46
Buna.

Sunt eu Mimi. Mimi biciclista.

Va scriu de pe celalalt cont.

Mai baieti, trebuie sa va intre bine la capatana, eu sunt cel mai cel menajer din lume, orice alta discutie despre altceva este absolut inutila si tampita. Multi ma invidiaza, multi ma stimeaza, dar sunt eu cel mai cel, gigel de gigel. Lumea asta e plina de ipocrizie, nu stiti sa apreciati un adevarat menajer de nivel mondial cu oferte in buzunar de la mai marile iechipe de pe glob.

Rodica ma apreciaza si de restu nu ma intereseaza! Na ca-s bun si la rime. Hai, fara numarrrrr de la Mimi pentru fratiorii mei Nocsoriutul si Hinghisor. Sa curga jpirtu tras prin pita.

http://romania1918.files.wordpress.com/2009/12/mincinos_1231672483.jpg

Asta-s eu.

Shinnok
16th January 2013, 19:10
atentie la aia care il injura pe mimi, domnu' jewlyshor... :(

hehehehe...daca ar fi facut asa ceva la ei sau la noi,meme era mort.parerea mea...:))
OT ar fi pacat sa plece. mutra lui dupa ce steaua va pierde (si) acest campionat va fi priceless ! :))
Mutra lui dupa ce mizeria din groapa de gunoi a capitalei se va desfiinta va fi priceless :ok: Mure, pere, castraveti si toate cele, dinamo!

STEAUA - CAMPIOANA ROMANIEI 2012/2013! mergeti cu frustrarile in alta parte :evil:

cip
16th January 2013, 19:11
aici trebuie facut poll...
eu o sa votez "nu,sub nicio forma"...:D

Shinnok
16th January 2013, 19:19
Poftim poll, Cipane! :D

Tyler Durden
16th January 2013, 19:35
E genu' de thread in fata caruia imi scot palaria din cap, chit ca port sapca.

cip
16th January 2013, 19:46
mai pune ceva optiuni acolo,pt stelistii fideli...:D
1.meme,meme,nu pleca
pe noi cine ne-o boxa?

2.meme,meme,bate cuba
ca de nu,te mute Duba ...

3.mimi,mimi,nu-i lasa
granita la Orsova! :D

Grinco
16th January 2013, 19:47
Habar nu am daca am mai postat pe "Suporter Steaua" dar mi-a sarit in ochi numele lui Mimi. Ma abtin acum de la a zice ca Mimi e o curva ieftina cu o coloana vertebrala ca a unei tenii si ii urez sa ramana :D

Shinnok
16th January 2013, 19:50
In general il ignor pe MM la fel cum il ignor si pe cioban, deci s-ar putea spune ca simt o vaga durere in p*la in legatura cu asta... :thinkso:

Ciobanu' e naspa mai ales pentru ca strica echipele, dupa cum stim cu totii. Sper s-o lase pe cea a lu' Reghe in pace.

86
16th January 2013, 20:08
singurul care trebuie sa plece ...stiti cine e:sneaky:, restu oricum nu conteaza

cimitiru' ghencea
16th January 2013, 21:12
atentie la aia care il injura pe mimi, domnu' jewlyshor... :(

Mutra lui dupa ce mizeria din groapa de gunoi a capitalei se va desfiinta va fi priceless :ok: Mure, pere, castraveti si toate cele, dinamo!

STEAUA - CAMPIOANA ROMANIEI 2012/2013! mergeti cu frustrarile in alta parte :evil:

nu mi-ar displacea sa vad si mutra ta,dupa ce steaua pierde (si) acest campionat...:yes::))

BBB
16th January 2013, 21:42
MM nu ar trebui sa plece, decat daca o face din lumea asta. Spre camp cu verdeata unde ceata ingerilor s-a aratat.

Shinnok
17th January 2013, 03:28
nu mi-ar displacea sa vad si mutra ta,dupa ce steaua pierde (si) acest campionat...:yes::))

ce vise au si-astia :happy

voi ar trebui sa vedeti cum faceti sa nu va desfiintati :drak:

asadar, mi-ar placea sa vad mutra ta:
1) dupa ce ia Steaua campionatul
2) dupa ce se desfiinteaza dinamo

:ok:

florian.X
17th January 2013, 09:06
nu vad care este legatura intre subiectul threadului,si intrebarea de la poll...daca mimi o sa dispara odata cu dinamo,da e de inteles :))...daca nu,e off-topic :happy

Shinnok
17th January 2013, 09:09
poll-ul e facut special pentru anumiti oaspeti :evil: :D

florian.X
17th January 2013, 09:12
poll-ul e facut special pentru anumiti oaspeti :evil: :D

acu' p bune,unde ar fi farmecul:))...vrei sa fie monotonie:D

Shinnok
17th January 2013, 09:13
farmecul vietii? :D

pai daca ei isi doresc sa pierdem campionatul (ceea ce e imposibil), atunci eu imi doresc sa se desfiinteze (ceea ce e posibil) :D

florian.X
17th January 2013, 09:16
farmecul vietii? :D

pai daca ei isi doresc sa pierdem campionatul (ceea ce e imposibil), atunci eu imi doresc sa se desfiinteze (ceea ce e posibil) :D

bai,am inceput anul cu subiecte "promitatoare" la Steaua, asa ca "imposibil"-ul tau n'ar fi exclus sa devina posibil :)) ( stiu,pe principiul TU CU CINE TII??? :)) )
i'auzi, cica a venit unu' rafael cruz cu ganduri de tikytaka la noi :))

Shinnok
17th January 2013, 09:18
cu ursu', a??? :D

Shinnok
17th January 2013, 09:22
i'auzi, cica a venit unu' rafael cruz cu ganduri de tikytaka la noi :))

A venit, bre, da' am citit pe jesepeu ca nea jiji nu vrea sa-l primeasca in lot pana cand nu-l vede jucand o repriza intr-un amical :happy

florian.X
17th January 2013, 09:34
A venit, bre, da' am citit pe jesepeu ca nea jiji nu vrea sa-l primeasca in lot pana cand nu-l vede jucand o repriza intr-un amical :happy

pe unde dreq i gasim si p'astia nu stiu...oricum,tot chipciu o sa joace acolo pan' la urma:D

Shinnok
17th January 2013, 09:37
Iti dai seama ca o sa fie bulevard pe dreapta in conditiile astea... :|

florian.X
17th January 2013, 09:52
Iti dai seama ca o sa fie bulevard pe dreapta in conditiile astea... :|

zi'mi altul...doar IN CEA MAI MARE FITA!!! sa intre reghe sa joace :))

Shinnok
17th January 2013, 09:54
zi'mi altul...

Pai asta spuneam si eu, n-ai de unde sa alegi un fundas dreapta...
Sa vedem cum se descurca brazilianul asta, o fi vreun Dani Alves si nu stim noi :))

florian.X
17th January 2013, 10:12
Pai asta spuneam si eu, n-ai de unde sa alegi un fundas dreapta...

ii da ordin lu' Teia si intra el:happy

delaoltenia
17th January 2013, 10:15
Are si mm-ul pacatele lui,dar nu uitati ca are si multe alte merite.Cel mai important fiind acela ca iese in fata si apara echipa si jucatorii,in fata ciobanului si a mizeriilor de tot felul.L-ati vazut pe Sponte si Argaseala procedand in felul asta?

florian.X
17th January 2013, 10:20
Are si mm-ul pacatele lui,dar nu uitati ca are si multe alte merite.Cel mai important fiind acela ca iese in fata si apara echipa si jucatorii,in fata ciobanului si a mizeriilor de tot felul.L-ati vazut pe Sponte si Argaseala procedand in felul asta?

argaseala si'a facut un bine ca s'a retras in spatele usilor,ca nu'l mai injura lumea,nu mai stie lumea nimic de el...isi vede linistit de partea sa administrativa,nu'l mai deranjeaza nimeni,si asa era mm ofuscat ca nu e el in prim'plan...si acum le duce pe toate in cea mai mare scarba!!!:D

cimitiru' ghencea
17th January 2013, 10:46
:D:D:D
bourceanu catre meme: "daca esti asa meserias bre, vorbeste cu patronul sa ne dea primele inainte de Craciun!"
:))

Tyler Durden
17th January 2013, 10:48
Meme catre Meme: ''hmmm''.

Shinnok
18th January 2013, 01:30
se baga si moderatoru' dosului in seama... stai cuminte pe sectiunea rasilor.