PDA

View Full Version : Viorel Tanase are planuri mari in 2013



megastar
10th January 2013, 16:04
Declaratie Tase la reunire: „A inceput un an important pentru noi. Chiar daca suntem intr-o situatie delicata eu cred ca putem termina campionatul intre primele 6 echipe. In Cupa vreau sa ne calificam in finala ceea ce ar reprezenta o performanta”.
http://fcotelulgalati.info/viorel-tanase-putem-termina-intre-primele-6-echipe.html

E echipa destul de puternica pentru a reduce din diferenta fata de primele locuri?

Tim
10th January 2013, 16:08
orice prizati voi , vreau si eu.:groggy:

megastar
10th January 2013, 16:13
orice prizati voi , vreau si eu.:groggy:

Ok, fii si tu constructiv. Sa zicem ca Otelul are o echipa slaba, spune pe ce posturi am mai avea nevoie de intariri.

Tim
10th January 2013, 16:15
Ok, fii si tu constructiv. Sa zicem ca Otelul are o echipa slaba, spune pe ce posturi am mai avea nevoie de intariri.Ca sa va desfiintati nu mai aveti nevoie de niciun tranfser, aveti lotul ideal.:))

megastar
10th January 2013, 16:21
Ca sa va desfiintati nu mai aveti nevoie de niciun transfer, aveti lotul ideal.:))

Iti place? Cred ca tot Poli a facut prima data asa ceva, nu?

http://www9.gsp.ro//usr/thumbs/thumb_540_x_360/2013/01/10/549712-img-2226.jpg

Tim
10th January 2013, 16:23
Portocaliul ala basist?:shocked:


Acum vad, rosu-albastru.:D

megastar
10th January 2013, 16:26
Acum vad, rosu-albastru.:D

Eu ti-am spus ca numai culorile alea le ai in cap. :D

Doctor_Satan
11th January 2013, 15:45
Declaratie Tase la reunire: „A inceput un an important pentru noi. Chiar daca suntem intr-o situatie delicata eu cred ca putem termina campionatul intre primele 6 echipe. In Cupa vreau sa ne calificam in finala ceea ce ar reprezenta o performanta”.
http://fcotelulgalati.info/viorel-tanase-putem-termina-intre-primele-6-echipe.html

E echipa destul de puternica pentru a reduce din diferenta fata de primele locuri?

Avem 11 puncte de recuperat in 15 etape. Cu cel putin un fundas bun si un atacant, n-ar fi un obiectiv imposibil.
Dar la ce achizitii am facut pana acum, as zice ca obiectivul ar trebui sa fie locurile 8-10.
Cat despre Cupa... e greu cu Petrolul. Acolo s-au pompat bani si se asteapta performante. La noi au stat banii in cont.

megastar
11th January 2013, 16:02
Avem 11 puncte de recuperat in 15 etape. Cu cel putin un fundas bun si un atacant, n-ar fi un obiectiv imposibil.
Dar la ce achizitii am facut pana acum, as zice ca obiectivul ar trebui sa fie locurile 8-10.
Cat despre Cupa... e greu cu Petrolul. Acolo s-au pompat bani si se asteapta performante. La noi au stat banii in cont.

Ce bani s-au pompat la Petrolul? Eu nu am vazut decat fuziunea a doua loturi si cam atat. Daca aducem un atacant bun un fundas central si un fundas stanga cred ca trecem fara probleme de ei.

Hard
11th January 2013, 23:25
Il luati pe Cucu pana la urma?

Tim
12th January 2013, 10:12
Ei iau cucu zilnic.:D

megastar
12th January 2013, 11:48
Il luati pe Cucu pana la urma?

Deocamdata l-am dat:
http://dunareabatrana.ro/201301112269/punosevac-si-cucu-au-fost-trimisi-la-tgmures.html

Hard
12th January 2013, 22:44
Ma refeream la Stelian Cucu, un jucator emblematic al Dunarii Galati in ultimii ani.

megastar
13th January 2013, 00:04
Nicolae Stelian Cucu si Daniel Popescu sunt in probe la Otelul in aceasta perioada. Daca cei doi vor aduce plus valoare pentru echipa probabil Viorel Tanase ii va pastra.

Doctor_Satan
14th January 2013, 10:06
Ei iau cucu zilnic.:D

Auzi, ce faci tu cu Iancu va priveste. Nu trebuie sa ne informezi si pe noi.

Tim
21st January 2013, 18:24
tanase are planuri
mari:D

Doctor_Satan
22nd January 2013, 09:26
Iti faci ratia zilnica de postari inutile? Acum inteleg cum ai depasit 10.000.

megastar
22nd January 2013, 09:46
Iti faci ratia zilnica de postari inutile? Acum inteleg cum ai depasit 10.000.

De aceea avem nevoie de acel moderator pe aici. Din respect pentru ceilalti useri ai forumului care vad o noua postare pe sectiunea Otelului, si cand intra vad o replica de genul celei de mai sus a timisoreanului. Pana la raspunsul lui floo trebuie sa ne rugam de ei sa posteze on topic.

Tim
22nd January 2013, 10:02
Eu m-am oferit sa va moderez. Sunteti doar trei,cat de complicat sa fie?:D

Doctor_Satan
22nd January 2013, 10:47
Stim ca tu te oferi peste tot, doar-doar ti-o da careva postul de moderator.
Dar aici nu ti s-a cerut parerea, doar te-ai prezentat cu mana intinsa ca pe restul forumului pe unde cersesti posturi de moderator.

Issos
27th January 2013, 12:32
Cel mai bun paln al lui Tase pe 2013 ar o demisie. el nu e antrenor de liga i. Victoriile sunt meritul lui infrangerile sunt din cauza ca jucatorii nu respecta indicatiile lui. Caracter execrabil.

Issos
27th January 2013, 12:36
tanase are planuri
mari:D

Omule, mergi la psihiatru ai probleme grave, mergi pana nu e prea tarziu.

megastar
27th January 2013, 13:56
Cel mai bun paln al lui Tase pe 2013 ar o demisie. el nu e antrenor de liga i. Victoriile sunt meritul lui infrangerile sunt din cauza ca jucatorii nu respecta indicatiile lui. Caracter execrabil.

Hai sa-l lasam totusi sa arate ce poate. Tanase e un antrenor bun, insa trebuie lasat sa faca pregatirea cu echipa, sa schimbe mentalitati. Tu nu vezi ca jucatorii cu care era obligat sa evolueze au taiat-o care incotro? Pur si simplu nu mai erau cu gandul la Otelul. Cu noile achizitii, cu inca vreo cateva transferuri care sa creeze concurenta pe posturi, cu o pregatire buna de iarna, cred ca vom face cateva surprize placute. De retrogradat e oricum aproape imposibil, avand in vedere cate echipe au probleme.

fl0o
27th January 2013, 14:19
Cel mai bun paln al lui Tase pe 2013 ar o demisie. el nu e antrenor de liga i. Victoriile sunt meritul lui infrangerile sunt din cauza ca jucatorii nu respecta indicatiile lui. Caracter execrabil.Parca prea ne repezim ca George Becali, pana la urma... de cat timp e Tase antrenor la noi, ce pregatire a facut cu jucatorii? Sa ii lasam putin timp. La fel am facut si cu Munteanu, acum asta macar e de-al nostru.

Doctor_Satan
29th January 2013, 11:52
Cel mai bun paln al lui Tase pe 2013 ar o demisie. el nu e antrenor de liga i. Victoriile sunt meritul lui infrangerile sunt din cauza ca jucatorii nu respecta indicatiile lui. Caracter execrabil.

A fost schimbat deja un antrenor in sezonul asta. Inca una nu e binevenita.
As vrea sa ramana la echipa cel putin pana la sfarsitul sezonului, pentru ca in retur isi va arata o parte din valoare deoarece noile achizitii au fost verificate de el. In tur el a preluat echipa cu transferurile gata nefacute si consider ca nu a dezamagit avand in vedere "valorile" avute la dispozitie.
La noi nu-i ca la echipa lui Fecali, unde se poate schimba antrenorul la fiecare 5 etape.

Tim
30th January 2013, 15:22
sa le dam dracu planurile lui Tanase.
Si ce bine se descurca.:(

megastar
30th January 2013, 15:24
sa le dam dracu planurile lui Tanase.
Si ce bine se descurca.:(

Cine de sus nu a avut incredere in el. Pacat.

Tim
30th January 2013, 15:27
Azi e o zi trista pentru mine. Cred ca e efectul ca nu v-am urat in ultima vreme. Cu venirea lui Grigoras, iar scapati de judecata divina.:(

Im momentul in care am auzit ca a plecat de la Pandurii , ma gandeam numai la voi sa nu ajunga.


baga-mi-as.......:(

megastar
30th January 2013, 15:35
As zambi, dar crede-ma, nu-mi place modul cum a venit Grig. Sper sa ma insel cum am facut si cu Munteanu.

Tim
30th January 2013, 15:37
si eu sper sa fie prima daca cand sa nu reuseasca nimic.
sa isi treaca o retrogradare in palmares.:ok:

megastar
30th January 2013, 15:43
si eu sper sa fie prima daca cand sa nu reuseasca nimic.
sa isi treaca o retrogradare in palmares.:ok:

Are o retrogradare in palmares. Sa iti spuna iesenii.