PDA

View Full Version : Campionatul National de juniori si Cupa FRP



Ale-Sonia
7th January 2013, 15:12
La sfaritul acestei saptamani va avea loc la patinoarul Flamaropol Campionatul National de juniori unde se va face si selectia pentru FOTE si in acelasi timp se va desfasura si Cupa FRP.
Asta daca nu vor fi schimbari de ultima ora. Daca aflu ceva in plus va anunt.

Ale-Sonia
10th January 2013, 15:36
Vineri dimineata vor fi categoriile copii si novice basic, sambata vor fi novice advance, sperantele si cadetii. Nu stiu pe unde vor fi juniorii, in fond concursul lor e cel mai important.

Geografu
11th January 2013, 15:36
La ce ora se desfasoara? :)

Iulya
12th January 2013, 20:28
Maine mai e vreo proba ?

Felicitari lui Gabriel Coconu pt locul 1 la novici basic la cupa FRP
ushrT4EvpbA

Ale-Sonia
14th January 2013, 13:26
Campionii nationali la juniori: Catalin Dimitrescu si Iulia Sauter

Ale-Sonia
16th January 2013, 09:36
Un articol in "sport revolution": http://www.sportrevolution.ro/nationale-cu-68-de-distinctii-pe-pationoarul-mihai-flamaropol/

Iulya
16th January 2013, 10:50
Amandoi campionii la juniori sunt antrenati de Marius Negrea .

Tracoromana
16th January 2013, 17:53
Felicitari tuturor!:ok:

Acuma asteptam noutati despre FOTE si la patinaj si la biatlon sau sarituri cu schiurile. Poate stie Oana mai multe despre :) .

ice_girl
19th January 2013, 15:34
Acuma asteptam noutati despre FOTE si la patinaj si la biatlon sau sarituri cu schiurile. Poate stie Oana mai multe despre :) .
Din pacate eu nu mai sunt voluntar FOTE:(, am fost anuntata ca s-a redus bugetul alocat festivalului si au tb sa reduca la jumatate nr voluntarilor, restul fiind trecuti pe lista de rezerve:nope: Mi-ar fi placut tare mult sa fiu acolo in miezul evenimentelor, eram f entuziasmata si abia asteptam sa inceapa dar nu a fost sa fie...